Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2023., 11:14   #1
ScanEat - doznaj što jedeš!

Pozdrav ekipa!

Htio bi vam samo predstaviti aplikaciju ScanEat koju sam napravio sa svojim prijateljima, prije svega iz vlastite potrebe.

Naime, otac sam malog djeteta intolerantnog na određene sastojke i provodio sam stvarno puno vremena među policama trgovine pokušavajući odgonetnuti sastojke na ambalaži. Tako je nastala ideja, a evo prije par dana gotova je i realizacija

Aplikacija funkcionira tako da skenirate barkod prehrambenog proizvoda i odmah saznate sve informacije o njegovim sastojcima i nutrijentima te brzo i jednostavno provjerite je li proizvod siguran za Vas. ScanaEat detektira preko 200 alergena i intolerancija, prilagođava se kroničnim bolesnicima, trudnicama i dojiljama, veganima i vegetarijancima. A korisna je i za sve one koji žele znati što jedu

Aplikacija je potpuno besplatna, ne zahtijeva registraciju i ne prikazuje reklame. Možete je preuzeti za Android i iPhone

S obzirom da je app tek dovršena i da smo tek izašli na store, nemamo još sve proizvode u bazi. Ali radimo na tome i korisnici nam puno pomažu.
Eto nadam se da će te je isprobati i dati svoje mišljenje
lexqqq is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2023., 12:40   #2
Definitivno kanim isprobati ali ovako, unaprijed, svaka čast za namjeru i trud. Skidam kapu!
KGW is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2023., 22:02   #3
super, fala.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2023., 22:35   #4
svaka čast
__________________
Confluence of sounds
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:24.