Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2012., 21:36   #41
jooooj vidjela sam to, mi bi išli, ali je to nažalost u sred radnog vremena mog dečka pa nemamo prijevoz
__________________
Dugonjuska osoba
holly-trooper is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 21:43   #42
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Bila sam sa Sitom na takvoj izložbi kad je njoj bilo 10 mjeseci, ali nije bilo obavezno da budu samo udomljeni psi, nego baš mješanci. Sitko nije čistokrvni labrador, ali nije ni udomljena od neke udruge niti ksupljena s ceste, nego je došla i Centra Silver gdje je promašila karijeru kao radni pas, a socijalizatori je nisu htjeli.
Mi smo prvo mislili da je samo za pse iz Noine Arke, ali ispada da nije

I kakva je atmosfera tamo? Možeš li mi reći više o tome?

I rekli su nam da uz psa trebamo donjeti pribor za higijenu psa, što bi sve u to spadalo, to me jedino brine...
Pureblood is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 21:48   #43
Quote:
Pureblood kaže: Pogledaj post


I rekli su nam da uz psa trebamo donjeti pribor za higijenu psa, što bi sve u to spadalo, to me jedino brine...

vjerojatno vrećice za izmet, samo fino rečeno
i češljić
što drugo?
__________________
Dugonjuska osoba
holly-trooper is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 21:51   #44
Da, to je jedino što mi i pada na pamet da treba, jer drugo ništa nema smisla da nosim, stvarno.
Pureblood is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 23:24   #45
Quote:
Pureblood kaže: Pogledaj post
Mi smo prvo mislili da je samo za pse iz Noine Arke, ali ispada da nije

I kakva je atmosfera tamo? Možeš li mi reći više o tome?

I rekli su nam da uz psa trebamo donjeti pribor za higijenu psa, što bi sve u to spadalo, to me jedino brine...
Mi smo bili 2009. godine, pred PetCentrom u Drvinju, po sitnoj kišici i na otvorenom. Prilikom prijave trebalo je pokazati knjižicu s podacima o cijepljenju, ovaj put nisu tražili? Onda smo dobili broj i čekali da nas prozovu. Ono nije baš ni tako malen prostor - aute su maknuli, ali je sve bilo puno. Hoće li ove godine biti koncipirano kao tada, ne znam, ali mi smo se predstavljali, to jest svatko je ispričao priču o svojem psu, kako je došao do njega, koliko je star i - najzanimljivije - posebne pseće vještine. Sjećam se da je bila žena s pesicom koja joj je na znak skakala u zagrljaj, i to na rame, a pas nije bio baš ni malen.

A ovo zadnje - dodaj ti ipak ruž i maskaru, nek se vidi raskoš.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 23:57   #46
Sad je u AvenueMallu, i traže knjižicu, da
Jaooo, ja ovako sramežljiva baš će mi dobro sjest to pričanje priče :/ I nisam ga učila ništa posebno, je li to obavezan dio ili? Jer preko telefona su nam rekli da je u principu to samo šetanje s psom da ga se pokaže...?
Pureblood is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 01:18   #47
Quote:
Pureblood kaže: Pogledaj post
Sad je u AvenueMallu, i traže knjižicu, da
Jaooo, ja ovako sramežljiva baš će mi dobro sjest to pričanje priče :/ I nisam ga učila ništa posebno, je li to obavezan dio ili? Jer preko telefona su nam rekli da je u principu to samo šetanje s psom da ga se pokaže...?
Ne, nije obavezno, ali je bilo lijepo gledati kako oni koji su imali što pokazati zbilja u tome uživaju - i vlasnici i psi. Jedno od tri prva mjesta osvojilo je jedno malecko čudovište, ono, nemaš ga što vidjeti, ja bih se to bojala držati u kući jer je manje od moje cipele, a nosim broj 35. Fora je bila u tome što mu je vlasnik bio visoki mršavi dečko, po mojoj procjeni, valjda dva metra, bez pretjerivanja i nosio je malecku u jakni pa je tobože prenosio što mu psić šapće. Ne znam zašto sam sigurna da je bila kujica, ali je predstavljena kao Kapetan Spock.

Vjerujem da ćete se dobro zabaviti i lijepo provesti.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 16:29   #48
Evo bilo nam je super
Došli smo na pozornicu, pitali su nas par pitanja i to je to. Dobili smo poklon pakete od Royal Caninea i diplomu da smo nastupili ^^

Mali je to odradio vrhunski, baš sam zadovoljna!
Pureblood is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 16:32   #49
SLike oćemo, slikeeeeeeeeee!!!!


Edit : vidla sam vidla, na vašoj temi!!! Čestitamo!!!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary

Zadnje uređivanje ja u kutu : 02.12.2012. at 16:42.
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 16:40   #50
EDIT: evo, tko ima Facebook može pogledati slike sa prve revije u 12 sati, na stranici Noine Arke: http://www.facebook.com/media/set/?s...7391929&type=1
---
Ja mogu staviti samo moju što me tata slikao, ali biti će na TV-u vjerojatno reportaža (na RTL-u) mada ne znam u kojoj emisiji niti kada, a i imaju fotografa tamo samo što je sad u 16 počela zadnja revija pa još ima posla...

Za one koje zanima, evo nas:


Zadnje uređivanje Pureblood : 02.12.2012. at 17:18.
Pureblood is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 19:23   #51
Pogledala sam slike. Vidi se da vam je svima bilo lijepo i zabavno.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 20:56   #52
Je, ujutro ih je bilo jaaaaako puno
Pureblood is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 10:37   #53
Najavljuje li se što novo?
Pureblood is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 19:25   #54
Evo nije baš izložba ali je otvoreno za sve pasmine!
http://westgate-shopping.com/glavna-...estgatea-2013/
Pureblood is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 20:10   #55
Ovu subotu u Utrinama...

http://www.royalcanin.com.hr/dogadan...rk-utrine-2015
Pureblood is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 21:44   #56
hahah, bio sam tu u utrinama sa svojom mješankom ali i sa drugim psom koji ima rodovnicu. bilo je sasvim ok ali i vruće...
pustinja17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:26.