Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2010., 19:58   #3161
ja sam opet super zadovoljna sa clinique maskarom high impact i sa nekom MAC, ne znam koja, ne piše
obje mi superrazdvoje trepavice, daju volumen, ne lijepe se, ne grudaju, meni stvarno super
charlizeos is offline  
Old 06.12.2010., 20:58   #3162
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
ja sam opet super zadovoljna sa clinique maskarom high impact i sa nekom MAC, ne znam koja, ne piše
obje mi superrazdvoje trepavice, daju volumen, ne lijepe se, ne grudaju, meni stvarno super
i meni je high impact bas dobra
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Old 06.12.2010., 22:17   #3163
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
Briši guzu
Ne zezam se, ja to radim s propalim maramice investicijama...

Alverde olovka za usne - sitne pare, al totalno neupotrebljiva. Tvrda k'o drvena bojica. Plus boja olovke uopće nije onakva kakva izgleda.
Art deco iluminator - sam proizvod je odličan, al usmrdio mi se u samo 3 mjeseca. A nisam ga držala na vlažnom, toplom, blabla... neg u ladici u spavaćoj.
Zmijica, hvala na preporuci, budem probala
__________________
zadrhtim jer znam da gledas me, sklopim ruke, znam da trebam te..:)
didi:) is offline  
Old 06.12.2010., 23:04   #3164
Quote:
ameLLia kaže: Pogledaj post
Balea sanfte waschcreme sa hamamelisom-totalno razocarenje Pise da uklanja necistoce i make up, ali nijedno od toga,a jos ostavlja lice nekako masnim.
koji je to?
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Old 07.12.2010., 11:41   #3165
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
koji je to?
hmm blijedo roza tuba 150 ml . Da je nisi koristila?
ameLLia is offline  
Old 07.12.2010., 11:58   #3166
^^ jesam, meni je super, koristim ga vec neko vrijeme
on ti je inace za suhu i osjetljivu kozu. tako da to sto imas osjecaj masne koze poslije, to je i normalno (jedino ako tebi koza nije suha, pa ti zato ne odgovara)
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Old 07.12.2010., 13:30   #3167
ma kako je zahladilo vani koza me zateze,pa sam pokusala sa tom Baleom,al mi nikako ne odgovara...odoh ja u offtopic sorry. Pitat cu na gelovima za preporuku
ameLLia is offline  
Old 09.12.2010., 15:48   #3168
Opi i Alesandro lak za nokte. Pljunila ja novac bezveze. Ti lakovi mi se već drugi dan sastružu dok npr sad imam essence lak na noktima već 4. dan i još dobro izgleda.

Missha perfect cover. Naručila ga i jedva dočekala da stigne, međutim... Neznam jel su mene zavaljali ili kaj ali puder je očajan, tekstura, prekrivanje, miris... Naravo da sam ga odmah prosljedila dalje!
lidija84 is offline  
Old 09.12.2010., 16:59   #3169
Al missha zapravo nije puder. To je krema s jačim prekrivanjem.
TheEmpress is offline  
Old 10.12.2010., 09:04   #3170
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Al missha zapravo nije puder. To je krema s jačim prekrivanjem.
Ma dobro, svejedno nisam zadovoljna...
lidija84 is offline  
Old 10.12.2010., 14:25   #3171
Essence Stay All Day tekući puder - totalno neprirodno izgleda i oksidira
Manhattan ruževi za usne - nestabilni su u pakiranju i brzo izlete napolje, nisu postojani ni dovoljno hidratantni
Rimmel Stay Matte tekući i kameni puder - tekući ne pokriva skoro ništa, prosijava i klizi s lica a nemam jako masnu kožu, kameni je cakey koliko god malo ga stavila i jako se vidi da ga imam
__________________
Blog is back :)
Plavooka25 is offline  
Old 10.12.2010., 14:54   #3172
eucerin ph5 krema za ruke
bas je bzvz, imam jako suhe ruke, ova krema je jako brzo upijajuca
i uopce mi ne hidratizira ruke jer vec u vrlo kratkom roku su opet suhe
a za tu cijenu mogu kupit 3-4 kreme (puno bolja mi je nivea soft)
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Old 10.12.2010., 15:26   #3173
Quote:
Plavooka25 kaže: Pogledaj post
Rimmel Stay Matte tekući i kameni puder - tekući ne pokriva skoro ništa, prosijava i klizi s lica a nemam jako masnu kožu, kameni je cakey koliko god malo ga stavila i jako se vidi da ga imam
bas sam vidjela na blogu da ga koristis i razmisljala sam da ga kupim, dobro da si ovo napisala
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Old 10.12.2010., 16:32   #3174
Koristim kameni (tekući sam poslje druge upotrebe dala sestri) ali nikad više ljudi nije primjetilo da imam puder i to u stilu "što će ti toliko pudera" kad nanesem kameni preko mog uobičajenog tekućeg tako da ga više neću koristit. Vidi se razlika i na slikama, gdje imam NYX Loose a gdje Stay Matte, preko istog tekućeg
__________________
Blog is back :)
Plavooka25 is offline  
Old 10.12.2010., 16:38   #3175
Ja sam skužila da su puderi u prahu općenito manje vidljivi od ovih u kamenu.
__________________
Everything dies baby that's a fact
But maybe everything that dies someday comes back
Put your makeup on fix your hair up pretty and meet me tonight in Atlantic City
SocialButterfly is offline  
Old 10.12.2010., 19:57   #3176
Da, definitivno, NYX Loose je u prahu i uopšte mi se ne vidi na licu a odličan je za setovanje i matiranje.
Još nisam našla tako dobar puder u kamenu
__________________
Blog is back :)
Plavooka25 is offline  
Old 12.12.2010., 16:16   #3177
Meni linija za muškarce od Nivee, je da je najeftinija, ali buraz nemam nikakvih iritacija, dok onaj prokleti Vichy, iskesio novce a alergije mi izbacile...Ma mi njima plaćamo samo njihov marketing, ti proizvodi niš ne valjaju.
bob_manijak is offline  
Old 12.12.2010., 16:19   #3178
A gle, to nema nikakve veze s cijenom, često su jeftiniji proizvodi bolji, tak da to nije nikakvo mjerilo. A dal će ti odgovarat ili ne ovisi o tipu kože, ako tebi Vichy ne valja, ne znači da ne valja drugima, meni su Vichy proizvodi odlični, al nemam para za njih trenutno. Da imam, kupovala bih ih.
TheEmpress is offline  
Old 15.12.2010., 14:49   #3179
essence sjenila.

dok ih stavljam, istruse mi se do pola face,moram prebrisat cijelu facu,i tek onda stavit puder, nisu postojana, i razmrljaju se tokom dana.

al dobro,sva sreća da u ovom slučaju vrijedi ono- kol'ko para-tol'ko muzike.
Splenda is offline  
Old 15.12.2010., 15:06   #3180
Al nisu sva takva. Neka su jače truse, nema manje, neka dobro izdrže, neka ne. Al s bazom izduraju jako dobro. Recimo, ono smeđe quattro sjenilo se jako trusi i nikakve su boje, dok moja sestra ima takvo u sivim nijansama, niš se ne trusi i puno su pigmentiranije boje. Mislim na ona stara quattro sjenila, ne znam jesu ova nova ista ili su kaj mijenjali osim pakiranja.
TheEmpress is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.