Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2012., 00:43   #461
Quote:
Brendaaa kaže: Pogledaj post

i ne znam kud me jebe gdje sam najtanja jbt imam dupe bolje od J.Lo, a on se sisa prifatio
Ako si sebe tocno opisala, zasto mu bas to ne kazes bas tim rijecima, bas tada? Meni zvuci fantasticno! Izravno, samosvjesno, autoeroticno!
malogradjanin is offline  
Old 30.07.2012., 23:56   #462
al sam se ismijala na voditi ljubav sa tvojom dusom i oprezno sa andjelom xDD baaahahahha LOM!

a azzinoth,sve je tako ljepo pocelo i onda si sve zasro xD mada ajd,ima zene koje vole da su u ponizavajucem polozaju i da ih se samara ali stvarno moze i bez toga,mislim da je kod toebe to vise stvar nekih emocionaloh bolova sto si prozivio nego ista drugo,jer takvo ponasanje to ocito pokazuje...
__________________
You can easily judge the character of a man by how he treats those who can do nothing for him....true story...
SolisMystica is offline  
Old 31.07.2012., 10:22   #463
Thumbs up dobro je

Quote:
mojmaji kaže: Pogledaj post
Moj ff mi za vrijeme seksa kaze da sam predobra i zna cesto rec jeben ti mater sta mi radis... a ja sam njemu jucer rekla da volim kad me napuni hahahaha svidilo mu se to jer je odmah svrsio!
I nakon sto mi izvrijeđa mater jer sam mu predobra hehe onda zastane i pogleda me i kaze- lijepa si!?!
Hmm interesantno, volim seksi riječi, kao ono izjebi me, napuni me i sl. ali da joj diram mater hmmm, ali to je stvar ukusa zar ne, ako vi volite OK samo naprijed
grga1000 is offline  
Old 31.07.2012., 10:27   #464
Thumbs up trojka

Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
s obzirom na trojicu...
OOhhhooooooo pa ti si kapacitet, samo pazi da im ne pobrkaš imena
grga1000 is offline  
Old 31.07.2012., 17:08   #465
Kad razotkrijemo i razgolitimo se izvana, ali i iznutra, kad zaboravimo na pristojnost, a ostavimo poštovanje, kad nam male gadosti postanu podstrek i jačaju nagon...........
__________________
Kurvasta. (od curvy )
baby-bluz is offline  
Old 31.07.2012., 22:15   #466
Quote:
baby-bluz kaže: Pogledaj post
Kad razotkrijemo i razgolitimo se izvana, ali i iznutra, kad zaboravimo na pristojnost, a ostavimo poštovanje, kad nam male gadosti postanu podstrek i jačaju nagon...........
ufff lijepo sročeno!!!

sviđalica

pročitati ću to s vremena na vrijeme, da ne zaboravim
__________________
popričancija :D
glupaca444 is offline  
Old 18.08.2012., 14:48   #467
ovaj azzinoth je lijepo počeo.. loše završio da da... (muško sam da, mislim da je na dobrom putu bio, dok nije pretjerao sa kurvom i šamarima xD)

al evo vam recimo moj primjer šta je dobar fuk:

dakle, obučeni ste.. u sobi... počinje vruća akcija..
muškarac je pribija uz zid, hvata ju za ruke, pribija joj ruke uz zid, muškarčev nabrekli kurac grubo se prislanja uz njeno tijelo (sad ovisno o visini žene ovisi gdje), ona ga osjeća tvrdog i nabreklog..
muškarac je ljubi strasno, žestoko, da dobiva trzaje uzbuđenja, osjeća to kroz njene ruke koje ga žele zgrabit, a trzaju se uz zid, u nemogućnosti da se pomaknu.
muškarac joj liže vrat, ljubi ga, spušta se djelomično dolje, no vraća se zatim gore, na suprotnu stranu, gricka je, sluša njene uzdahe i ubrzani rad srca, jer su pribijeni jedno uz drugo. ona ga obgrli nogom, u pokušaju da ga "skine na krevet" no on je čvrst i guzom mrdne tako da je pribije još jače uz zid i prisili je da ga osjeti još bolje kroz hlače.
jezikom joj se približava do uha, liže ga iznutra, izvana, gricka i povlači, a onda joj erotično i grubim glasom šapne: "stenji za mojom kurčinom!" i pritome počinje miješati bokovima kako bi ona osjetila njegov nabrekli tvrdi kurac koji želi eksplodirati iz hlača i uništit je..
ona , već sva vlažna, napaljena i umorna počinje stenjat i molit za jebačinu, a muškarac dok je liže vratom, stavlja joj dva tri prsta u usta da ih liže, pritom otkopčavajući njenu košulju, grudnjak i hlače.

nakon što muškarac odluči da mu je dosta, zgrabi je žestoko za ruke, povuče sa zida, te strga ono malo odjeće što je na njoj ostalo visit, skine majicu, i hlače, odvuče je do kreveta, te grubo baci na njega... krevet je mekan i žena lagano pada na njega, hvata je grubo za ruke i povlači do sebe..

ona stane u pozi na 4 noge (doggy), grabi se za muškarca koji stoji pored kreveta, povlači njegove bokserice, te iz njih iskače nabrekla debela kurčina koju je trljao uz nju.. s rukom je grabi za kosu i približava kurcu, čvrsto je držeći za kosu.. kaže:"progutaj tu kurčinu cijelu!!" i nabija joj ga u usta, dok s drugom rukom, s prstima koje su njena vlažna usta navlažila, skida njene gaćice i trlja njen šupak.. trlja joj šupak, pa joj trlja pičku, klit... gura te vlažne prste u njenu pičku, izjavljuje:"pljuni na njega! obliži to! progutaj cijelog!" i čvrsto je stišće za kosu, nabijajući svoju kurčinu u njena usta...

prilikom igre s njenom pičkom, koja se sad već cijedi, vlaži, muškarac odlučuje da će sada pojebat svoju dragu ženu, vraća se opet na igranje sa šupkom i zabija joj tri prsta u guzu, širom je otvarajući.. ona zastenje i otvori usta, pri čemu njegov kurac ispadne van, a on je povuče za kosu, nabije ga nazad njoj u usta, a prstima joj još dublje uđe u guzu.. igra se tako par minuta s njenom guzom, šireći je, dok se ne opuste njeni mišići, stvarajući slatku malu rupicu...

"sad ćeš probat vlastitu pičku!!", pušta njenu kosu, hvata je za nogu, povlači je žestoko, ona pada na trbuh, al se podiže, guzom je okrenuta prema njemu..
stavlja joj prste u pičku, onom rukom s kojom ju je držao za kosu.. vlaži ih malo i tad gura curu prema zidu.. ona se uzdiže, tijeom se prilljubi uz zid, skuplja noge kako bi joj se guza podigla, a on odispod ulazi u njenu vrelu pičku.. zabija ga duboko i ona osjeća njegova vruća jaja kako se stišću uz nju...

rukom kojom ju je analno, sad povlači njenu kosu, do točke kad ona osjeti da mora stenjat od pomiješane boli i užitka, a kad otvori usta, on joj stavlja prste iz njene pičke da ih siše.. "siši svoju pičku!!"
ona gladno siše, liže te prste, izbacuje guzu prema van, a on je jebe u pičku.. pušta njenu kosu, ona nastavlja uživat i slinit po prstima, dok joj slobodnom rukom hvata njene ruke na leđa i tamo ih čvrsto drži da se ne može oslobodit... jebe ju sve divlje i divlje, ona osjeća pulsiranje njegovog nabreklog kurca kroz cijelu pičku i tijelo, a on od uzbuđenja gubi kontrolu te ju pušta, ona se grabi za njega, osjeća kao da će svršit, njeni nokti se zariju u njega, te ga grebu, no on je rasturava sve jače i jače.. ona dolazi do orgazma, no on tu prekida najednom i usporava...


vadi ga van, ona urla:" jebi me još! jebi me!", povlači je za nogu, na krevet ju baca, pada na trbuh, urla: "začepi, ispunit ću te luđački, izjebat ću te do besvijesti!!!", grabi joj opet ruke na leđa, čvrsto ih stisne, širi njene noge, pljune joj na šupak i zabije joj kurac jednim dubokim ubodom duboko u guzu...
ona vrisne od mješavine boli, počinje stiskat guzu i noge, "vadi ga van! vadi ga van!"

"začepi pizdo!!!!" nabija joj prste u usta,
on ju nastavlja jebat u guzu, ulazi unutra, van, unutra van, nabija joj ga, te bol prolazi, dupe joj se opušta, jebe ju žestoko u guzu.. ona klimaksira, svršava, sva se trese.. njeni bokovi, tijelo, kontrakcije.. vruća, oznojena i izjebana, doživljava orgazam, a muško u tom trenutku udara još jače u njenu guzu, krevet počinje škripat, sve se ljulja... njegov kurac još raste, jer i on svršava, ispunjava joj guzu spermom, nabija se u nju žestoko i čvrsto, ona svršava, on svršava, ispunjava joj guzu spermom, usporava, ostavlja kurac u njoj, njena guza pulsira, tijelo, njemu srce tuče, njoj srce tuče, pada na nju, oboje znojni, priljepljeni, on uživa u njenom mekanom tijelu, osjećaju ležanja na njoj i njenoj guzi... kurac mu se opušta, izlazi iz njenog dupeta, a njen šupak ostaje razjeban i širok... lagano titra i odmara se.. sokovi se cijede iz obje njene rupe...
ljube se, idu spavat. the end.
saiyadjin is offline  
Old 18.08.2012., 16:34   #468
ovo mi se čini poznato
pennyblack is offline  
Old 18.08.2012., 17:29   #469
Quote:
Azzinoth kaže: Pogledaj post

Mozes uraditi ovako... Zabij joj jezik u usta i primi je za kosu grubo, pribij joj glavu uz svoja usta, i ne samo da ces da je ljubis nego kroz svoju vlastitu zamantanost i trans ces da joj govoris na je kurva, sve na njena usta, da ti dobro vidi oci kako se spremaju na pravo iskonsko jebanje... Uz sve to drugom rukom joj uhvati picku i trljaj kao da je nisi vidio 500 godina... "Sta je kurvo svidja ti se ovo, sad cu da te isprcim kao sto te nitko nije prcio". U tom momentu joj protresi glavu malo, posto je drzis za kosu jel tako? Cisto da osjeti kako si ti tu glavni te da ce biti dobro iskoristena u onome sto slijedi. Zatim je gurnes na zid, jednom rukom joj rastavis gacice u stranu, kuda ces prodrijedi u vec vlaznu picku, a drugom joj zacepis usta... jer kurva treba imati zacepljena usta... Kad si dobro razmakao gacice, samo joj ga nabijes onako naglo do kraja da prodres kao da je svrdlo. I bolje ti je da si tvrd do kraja jer za ovo trebas biti. Mozda je zaboli, ali tim bolje... kurvu treba boliti, bas te briga, jel tako? Ostavi ga tako u njoj, ne nabijaj, sad je vrijeme da malo popricas s njom dok fino drzi usta zacepljena... "Kurvo to si cekala, ovakav kurac da te rastavi, da ti napuni picku spermom... jel hoces to, da te napunim... da ti kapi po nogama iz picke kad zavrsim s tobom... prava si drolja koju samo treba izjebati da bude zadovoljna...". Kad si to izgovorio makni onu ruku s njenih usta i zvizni joj samar, to ce je normalno sokirati ali ne daj joj da se puno misli, nego odmah nakon sto si je osamario nabij joj ga do kraja i podji nabijati kao zivotinja... razlog? Zato da joj mozak odmah ode s boli i ponizenja onog samara na beskrajni uzitak koji tvoj kurac pruza... bit je u kontrastu, bol-uzitak, ponizenje-uzdizanje. Kad je okrenes na jebanje s guza, naravno namjestit ces je drzanjem za kosu kao da drzis uze, obavij joj kosu oko svoje ruke tako da je bas napeta i pod tvojom kontrolom... nastupt ces energicno, ali, mozes nekad nenadano, da joj okrenes glavu prema sebi i da joj se onako nasmijes i uputis poljubac koji je kontrast tvom cjelokupno gledano grubom nastupu, uz rijeci, onako kroz osjmeh... "ti si samo moja kurva, najbolja kurva, samo mojaaaaa".

umrla bih
pizdekalo is offline  
Old 18.08.2012., 22:19   #470
Onda si ti za njeznijeg jebanja i gotovo.
Azzinoth is offline  
Old 19.08.2012., 08:18   #471
ne znam što bi mi frajer morao reći u seksu da bi smatrala perverznim. danas prevladava jedan fond riječi koji je u širokoj upotrebi. pročitala sam dio ove teme i s ničim se nisam pretjerano šokirala, čak mi se čini da su se neki izrazi, od česte upotrebe, izlizali.
možda dođe vrijeme kad će se "volim te" smatrati perverznim

p.s. nmam ništa protiv pričanja u seksu
venera_veritas is offline  
Old 19.08.2012., 09:48   #472
Quote:
Azzinoth kaže: Pogledaj post
...Mozes uraditi ovako... Zabij joj jezik u usta i primi je za kosu grubo, pribij joj glavu uz svoja usta, i ne samo da ces da je ljubis nego kroz svoju vlastitu zamantanost i trans ces da joj govoris na je kurva, sve na njena usta, da ti dobro vidi oci kako se spremaju na pravo iskonsko jebanje... Uz sve to drugom rukom joj uhvati picku i trljaj kao da je nisi vidio 500 godina... "Sta je kurvo svidja ti se ovo, sad cu da te isprcim kao sto te nitko nije prcio". U tom momentu joj protresi glavu malo, posto je drzis za kosu jel tako? Cisto da osjeti kako si ti tu glavni te da ce biti dobro iskoristena u onome sto slijedi. Zatim je gurnes na zid, jednom rukom joj rastavis gacice u stranu, kuda ces prodrijedi u vec vlaznu picku, a drugom joj zacepis usta... jer kurva treba imati zacepljena usta... Kad si dobro razmakao gacice, samo joj ga nabijes onako naglo do kraja da prodres kao da je svrdlo. I bolje ti je da si tvrd do kraja jer za ovo trebas biti. Mozda je zaboli, ali tim bolje... kurvu treba boliti, bas te briga, jel tako? Ostavi ga tako u njoj, ne nabijaj, sad je vrijeme da malo popricas s njom dok fino drzi usta zacepljena... "Kurvo to si cekala, ovakav kurac da te rastavi, da ti napuni picku spermom... jel hoces to, da te napunim... da ti kapi po nogama iz picke kad zavrsim s tobom... prava si drolja koju samo treba izjebati da bude zadovoljna...". Kad si to izgovorio makni onu ruku s njenih usta i zvizni joj samar, to ce je normalno sokirati ali ne daj joj da se puno misli, nego odmah nakon sto si je osamario nabij joj ga do kraja i podji nabijati kao zivotinja... razlog? Zato da joj mozak odmah ode s boli i ponizenja onog samara na beskrajni uzitak koji tvoj kurac pruza... bit je u kontrastu, bol-uzitak, ponizenje-uzdizanje. Kad je okrenes na jebanje s guza, naravno namjestit ces je drzanjem za kosu kao da drzis uze, obavij joj kosu oko svoje ruke tako da je bas napeta i pod tvojom kontrolom... nastupt ces energicno, ali, mozes nekad nenadano, da joj okrenes glavu prema sebi i da joj se onako nasmijes i uputis poljubac koji je kontrast tvom cjelokupno gledano grubom nastupu, uz rijeci, onako kroz osjmeh... "ti si samo moja kurva, najbolja kurva, samo mojaaaaa".
pa dobro azinote, os ju na kraju jebat ili joj zavrnut vratom
saša iz voza is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger