Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2011., 09:06   #1
Problem s tinejdžerom

Kcer mi je 16 ide na 17 , odlican djak, super zgodna , vitka , lijepa. Ponude ima za modeling no ona zeli medicinu i knjigu . Njezna je , topla , toliko moze da voli i saosjeca. No moje srce se lomi jer ponekada padne u tugu jer nema srece sa prijateljima. Krene joj dobro i ima malo drustvo , cesto ju trebaju da im pomogne oko zadace, pocne se druziti i onda pafff jedno po jedno odlazi. Zovu ju samo kad im nesto treba. Ona sebe krivi da nesto nije u redu sa njom. Toliko radim sa njom , pricam sa njom , idemo u setnju no konacno je pala u tesku tugu ... bojim se . Nikad ju nisam ovakvu tuznu vidjela. Onako samo njezno i tiho nesto odgovori pomogne oko kuce i onda se povuce u sobu..... Uzas...Kako joj pomoci?

Molim pomoc ako imate iskustva sa ovim? Hvala
Vendetta13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 10:34   #2
Quote:
Vendetta13 kaže: Pogledaj post
Ona sebe krivi da nesto nije u redu sa njom.
A što ti misliš, tko/što je kriv?

Quote:
Toliko radim sa njom , pricam sa njom , idemo u setnju...
Što ona kaže u tim pričanjima i šetnjama?

Živite u manjem naselju, gradiću, velikom gradu?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 11:33   #3
Quote:
Toliko radim sa njom
a sto radiš s njom?

zajednički intersi su ključni, po opisu mi se čini kao osoba koja bi se mogla volonterski baviti brigom o napuštenim životinjama, ili ljudima u potrebi, ima takvih udruga pa nek im se pridruži i naći će si ekipu sličnu sebi.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 11:39   #4
Quote:
Vendetta13 kaže: Pogledaj post
Kcer mi je 16 ide na 17 , odlican djak, super zgodna , vitka , lijepa. Ponude ima za modeling no ona zeli medicinu i knjigu . Njezna je , topla , toliko moze da voli i saosjeca. No moje srce se lomi jer ponekada padne u tugu jer nema srece sa prijateljima. Krene joj dobro i ima malo drustvo , cesto ju trebaju da im pomogne oko zadace, pocne se druziti i onda pafff jedno po jedno odlazi. Zovu ju samo kad im nesto treba. Ona sebe krivi da nesto nije u redu sa njom. Toliko radim sa njom , pricam sa njom , idemo u setnju no konacno je pala u tesku tugu ... bojim se . Nikad ju nisam ovakvu tuznu vidjela. Onako samo njezno i tiho nesto odgovori pomogne oko kuce i onda se povuce u sobu..... Uzas...Kako joj pomoci?

Molim pomoc ako imate iskustva sa ovim? Hvala
Tinejderska kriza.Niti su odrasli niti su djeca.Jos traze svoj identitet.Ako k tome prepisemo manjak samopuzdanja,i paznje nije ni cudno da se tako osjeca.
Mislim da bi je ti kao majka trebala poticati na druzenje,pohvaljivati je,kvalitetno provoditi vrijeme sa njom...to je ono sto mozes dati.
Po meni i dovoljno.
Ostalo ce doci s vremenom.
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:25.