Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2009., 17:41   #81
Quote:
Baklja kaže: Pogledaj post

Meni je zanimljiv bio Igor. Steve Buscemi daje glas suicidalnom (besmrtnom) zecu.

Originalna ideja al mi je malo postao naporan pred kraj.

Najveći crnjak je kad slijepi siročići pjevaju I can see clearly now the rain is gone

mene je isto ugodno iznenadio Igor,skroz ok crtić
eowin38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 11:54   #82
madagaskar 1,2 ledeno doba... nebesa, toys...
Zego is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 21:58   #83
Ice age 1 i 2, i naravno Wall-E...
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 16:57   #84
Wall-e i Up
Gledala sam ih više puta i svaki put skužim neku sitnicu koju nisam vidjela prije.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 17:02   #85
WALL-e i Up za mene također.
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 14:38   #86
Quote:
Baklja kaže: Pogledaj post
Meni je zanimljiv bio Igor. Steve Buscemi daje glas suicidalnom (besmrtnom) zecu.

Originalna ideja al mi je malo postao naporan pred kraj.

Najveći crnjak je kad slijepi siročići pjevaju I can see clearly now the rain is gone
Ja očekivao malo više od Izzarda kao glavnog negativca, nekako mi je čitav film ostao "na pola", kao da nisu znali što bi sve s relativno originalnom idejom... Ali suicidalni zec je zakon (prizor sa čestitkom)

Inače, daleko najbolji animirani film kojeg sam pogledao u zadnje vrijeme bio je Persepolis. Nevjerojatno nešto...
__________________
Sve što radiš, radi pametno i misli na kraj
krakataul is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 20:13   #87
Meni su većina tih novih animiranih filmova bzvz jer sad sve rade kompjuterske animacije i izgubilo je tu svoju čar (pri tome najviše mislim na disney). Al eto ak već moram birat Ice Age mi je ok. Ak ništ drugo barem je smiješan. I da, očekujem mnogo od novog Toy Storyja s obzirom da su mi prva 2 fenomenalna . Nadam se da će ih izdat na dvd-u napokon kod nas...
TheColossus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 23:45   #88
Planet 51
Mojra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 01:01   #89
ajmeeee.. crtići.. imam ih milijun što ih obožavam od novijih do onih prastarih. kod novojih crtića mi se jedino ne sviđa kompjuterska animacija.. ja više volim baš prave crtiće tipa lion king..
od starijih crtića naj naj: lion king, Mulan, Brother Bear mi je jedan od najboljih..

od novojih Wall-e, ratatuli i Up definitivno.

jedva čekam da izađe how to train your dragon. trailer je supeeer
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 11:59   #90
sviđa mi se up, baš je simpatičan i dirljiv.

a pogledala sam najnoviji od disneya princeza i žabac ,
nije kompjutorska animacija ali crtić je preloš. nema zapleta, napetosti, nedoslijedan je i stvarno me razočarao jer sam istinski fan disneyevih starih animiranih crtića; pepeljuge, trnoružice, bambija, male sirene itd.

a da ne pričam da mi je dijete pola crtića bilo prestrašeno onih vudu sranja koja uopće nisu primjerena djeci.
starky20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 14:19   #91


__________________
ovo nije potpis uskličnik
goonie7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 14:51   #92


Ja ga obožavam...a Eve mi je i na indeksu
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 22:32   #93
meni je najbolja animacija i sinkronizacija:





http://www.youtube.com/watch?v=gZauzEKe_do
starky20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 23:27   #94
Quote:
urBana4 kaže: Pogledaj post


Ja ga obožavam...a Eve mi je i na indeksu
ja imam temu na mobtelu s eve... i onom biljčicom evaaaa,, wall-ee
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 03:00   #95
Quote:
invizigot kaže: Pogledaj post
Svi mi vrlo dobro znamo iako smo koliko toliko odrasli da odemo u kino i pogledamo dobar crtani film...
od Shrek - a do monstersInc - a u novije vrijeme i naravno starih crtanih filmova koji nemaju nikakve veze sa svim ovim animacijama i raznoraznim efektima koji vam se najvise svidja....
neki dan sam gledao planet sa blagom i pravo mi se svidio.... sta vi kazete na sve to????
Ma nista je to vjeruj mi,svatko tko je odrastao tijekom osamdesetih zna kako su bili dobri tada crtici...he-man,blufonci,snorkijevci,rakuni,evoksi......to je neprevazidjeno
jaguar5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 08:42   #96
Ne bih se složio kako je crtić u kojemu se glavni junak oblači u bijele tajice i ružičaste bluze dok je u civili, a preoblači u uggsice i krznene gaćice kada prelazi u borbeni mod, nešto naročito kvalitetno. Posebno ako u obzir uzmeš činjenicu da mu se prijateljica preoblači u ogromnu pernatu kokoš, a da stvar bude bolja - glupa je kao noć jer nikako ne kuži da je njen prijatelj princ Eternije zapravo He-man. O tigru koji se boji vlastite sjene sve dok ne dobije dozu nekakvog zračenja bolje da i ne počinjem.

Ako ćeš baš o dobrim starim crtićima, stvari tipa Tijuana Toads, Ant and Aardwark, The blue racer, Tom & Jerry i slični su totalni urnebes. Čak i desetljećima nakon što su nastali.

Od novijih animiranih crtića Wall-E i Kung-fu Panda su mi bili potpuno odlični.
reggie31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 13:28   #97
e da pandu sam zaboravila.. ma joj ja meni su svi super....

a tko se još sjeća onog crića labuđa princeza? to mi je isto bilo fora..
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 11:38   #98
Quote:
starky20 kaže: Pogledaj post
a pogledala sam najnoviji od disneya princeza i žabac ,
nije kompjutorska animacija ali crtić je preloš. nema zapleta, napetosti, nedoslijedan je i stvarno me razočarao jer sam istinski fan disneyevih starih animiranih crtića; pepeljuge, trnoružice, bambija, male sirene itd.

a da ne pričam da mi je dijete pola crtića bilo prestrašeno onih vudu sranja koja uopće nisu primjerena djeci.
A šteta. Kaj je tak loš? Baš sam to htjela pogledati, jedino kaj me smeta sinhronizacija, možda da onda radije pričekam i skinem ga s neta u oriđiđi verziji, mala sirena mi je jedan od omiljenih pa ak je tebe ovo razočaralo vjerujem da ni meni ne bi bio nekaj osobito
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 23:45   #99
jel izašao crtić how to train your dragon?
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 23:48   #100
ne
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:27.