Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2016., 20:32   #1801
netko možda naručivao u posljednje vrijeme sa parfemi.hr, zanima me vrijeme isporuke i je li sve ok? znam da su prije govorili da je legit stranica..
niccolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 12:48   #1802
Quote:
Oh well kaže: Pogledaj post
Tražim Dsquared she wood golden light wood, ali nema na Profuminu odakle uglavnom naručujem.
Odakle se još može naručiti da shippaju parfeme u hr a da nije dostava preskupa, i da su cijene povoljne?
Vidili da ima neka stranica Parfemizatebe, jel neko naručivao otamo? Originali ili ?
www.allbeauty.com najbolja stranica, naručujem od njih već 6-7 godina i nikad nijedno negativno iskustvo...
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 17:22   #1803
Quote:
points kaže: Pogledaj post
www.allbeauty.com najbolja stranica, naručujem od njih već 6-7 godina i nikad nijedno negativno iskustvo...
Kako posto ne dostavljaju parfeme u HR?
WhiteDeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 20:14   #1804
Nisam u HR. Prije sam naručivao u Bosnu, moglo je, sad u IT.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 19:15   #1805
Quote:
points kaže: Pogledaj post
www.allbeauty.com najbolja stranica, naručujem od njih već 6-7 godina i nikad nijedno negativno iskustvo...
pa ima oznaka da dostavljaju u hrvatsku....jel dostavljaju ili ne?
neprikosnovena is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 21:02   #1806
Talking

Dostavljaju kozmetiku, parfeme ne. Odi gore na stranici na HR, mozes staviti kvacicu na "sakrij proizvode koji se ne mogu poslati u vasu zemlju" i nestanu ti svi parfemi.

Opcenito mislim da nitko vise ne moze slati parfeme iz Velike Britanije, vec su mi par puta otkazali narudzbe. Radi nekakvog njihovog novog pravila nikakva "opasna" roba (yep, parfemi su "opasni") ne moze ici zracnom postom izvan UK...
WhiteDeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 22:12   #1807
Quote:
WhiteDeath kaže: Pogledaj post
Dostavljaju kozmetiku, parfeme ne. Odi gore na stranici na HR, mozes staviti kvacicu na "sakrij proizvode koji se ne mogu poslati u vasu zemlju" i nestanu ti svi parfemi.

Opcenito mislim da nitko vise ne moze slati parfeme iz Velike Britanije, vec su mi par puta otkazali narudzbe. Radi nekakvog njihovog novog pravila nikakva "opasna" roba (yep, parfemi su "opasni") ne moze ici zracnom postom izvan UK...

hvala, a baš su mi se neki parfemi svidjeli koje dugo nisam vidjela nigdje za kupiti.....inače, nevezano za temu, ali ova tvoja slikica pored nicka svaki put kad je pogledam podsjeća me na fantoma u operi
neprikosnovena is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 00:05   #1808
Quote:
WhiteDeath kaže: Pogledaj post
Dostavljaju kozmetiku, parfeme ne. Odi gore na stranici na HR, mozes staviti kvacicu na "sakrij proizvode koji se ne mogu poslati u vasu zemlju" i nestanu ti svi parfemi.

Opcenito mislim da nitko vise ne moze slati parfeme iz Velike Britanije, vec su mi par puta otkazali narudzbe. Radi nekakvog njihovog novog pravila nikakva "opasna" roba (yep, parfemi su "opasni") ne moze ici zracnom postom izvan UK...
Možda samo ne šalju u HR, ja sam naručivao dva puta u zadnjih mjesec dana. Uspješno.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 10:54   #1809
Quote:
neprikosnovena kaže: Pogledaj post
hvala, a baš su mi se neki parfemi svidjeli koje dugo nisam vidjela nigdje za kupiti.....inače, nevezano za temu, ali ova tvoja slikica pored nicka svaki put kad je pogledam podsjeća me na fantoma u operi
To i je fantom u operi

Quote:
points kaže: Pogledaj post
Možda samo ne šalju u HR, ja sam naručivao dva puta u zadnjih mjesec dana. Uspješno.
Yep, ako stavis Italiju, sve ok. Zanimljivo
WhiteDeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 19:32   #1810
Jel itko u posljednje vrijeme narucivao s fragrancex? Zanimaju me nedavna iskustva s obzirom da zelim naruciti malo poveci paket..pa se dvoumim izmedu njih i profumina.
__________________
I don't shackle myself to people I don't know.
sarNevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 12:44   #1811
Quote:
NeveCro kaže: Pogledaj post
Jel itko u posljednje vrijeme narucivao s fragrancex? Zanimaju me nedavna iskustva s obzirom da zelim naruciti malo poveci paket..pa se dvoumim izmedu njih i profumina.
Nisam nikad naručivala od njh, makar sam često gledala ponudu i privlačile su me super cijene testera. Nisam naručila zato što, kako sam čitala na drugim temama, nije moguće ili je jako teško izbjeći carinu radi načina slanja. Ako uračunam carinu, onda mi se ne isplati naručivati od njih.
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 13:30   #1812
Davno prije naručivala, ali kad su me počeli derati s carinom ( a i druge ), više nisam. Još ako upute DHL-om, tek onda je kuku-lele. Ne isplati se.
Profumino je solidna zamjena. Ulovi se koji tester, cijene povoljne u odnosu na naše parfumerije.
Pslava is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 14:50   #1813
bok cure, ako neka od vas planira naručivati s fragrance direct-a ovih dana ili uskoro javite mi se u inbox, pridružila bih se s jednim lakom
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 23:47   #1814
Evo da i ja napišem svoje iskustvo sa stranicom profumino.hr
Sestrična je naručila parfem preko mene, Bvlgari Omnia Crystalline 65 ml. Parfem je stigao u roku kao je i napisano na stranici, samo su ga oni kasnije poslali pa je trebalo duže da stigne, ali je i do GLS-a kao dostavne službe jer u moje mjesto dostavljaju samo dva dana u tjednu (utorak i četvrtak). Ugl. parfem je stigao zapakiran u kutiji i u celofanu. Tu nikakve zamjerke nemam, jedino što je s jedne strane kutija malo grecnuta bila i celofan se malo otvorio, ali s obzirom na cijenu od nekih 280 kn, okej je. Provjerio sam i batch code, po njemu je original. Barcode isto. Sestrična ga je otvorila, doslovno sve kao kod originala. Miris doslovno, doslovno identičan pa po tome pretpostavljam da originalan. Platiti se može i pouzećem, ali je onda 15-ak kn skuplje. Imate ovdje i link slike parfema, pa koga zanima može pogledati :-)
Sve u svemu, jako zadovoljan tako da ću vjerojatno i sebi neke naručiti. :-)

sectumsempra7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 08:38   #1815
pozdrav,

dva pitanja:

- da li je moguće izbjeći DHL kada se naručuje sa fragnanceX . Malo sam računao i na veće količine je fragnanceX jeftiniji čak i ako se carina i pdv uračuna u cijenu ... no kada se DHL uplete sa svojih 125 kn troškova špedicije onda sve računice padaju u vodu

- da li je moguće sa fragnanceX dogovoriti da na elektronskoj deklaraciji ne napišu "toaletna voda"/"parfem" već možda kozmetički proizvod... pošto se na kozmetičke preparate ne plaća carina (barem mislim da ne) ...

hvala
_lost_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 13:18   #1816
Quote:
_lost_ kaže: Pogledaj post
pozdrav,

dva pitanja:

- da li je moguće izbjeći DHL kada se naručuje sa fragnanceX . Malo sam računao i na veće količine je fragnanceX jeftiniji čak i ako se carina i pdv uračuna u cijenu ... no kada se DHL uplete sa svojih 125 kn troškova špedicije onda sve računice padaju u vodu

- da li je moguće sa fragnanceX dogovoriti da na elektronskoj deklaraciji ne napišu "toaletna voda"/"parfem" već možda kozmetički proizvod... pošto se na kozmetičke preparate ne plaća carina (barem mislim da ne) ...

hvala

- ne može se izbjeć DHL, jer samo na taj način šalju

- drugo ne bih znala , ali čisto sunjam da bi ti izašli u susret. velika je firma u pitanju i narudžbe se automatski obrađuju. a znamo iz filmova da su ameri osjetljivi na neplaćanje poreza, možda bi te krivično gonili
šalu na stranu -jednom sam pitala US sellera na ebayu da mi napiše manju cifru na paket, i dobila sam lekciju kako je to krivično djelo, prevara, ne može on to, bla bla...
deedee_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 12:14   #1817
Quote:
deedee_00 kaže: Pogledaj post
- ne može se izbjeć DHL, jer samo na taj način šalju

- drugo ne bih znala , ali čisto sunjam da bi ti izašli u susret. velika je firma u pitanju i narudžbe se automatski obrađuju. a znamo iz filmova da su ameri osjetljivi na neplaćanje poreza, možda bi te krivično gonili
šalu na stranu -jednom sam pitala US sellera na ebayu da mi napiše manju cifru na paket, i dobila sam lekciju kako je to krivično djelo, prevara, ne može on to, bla bla...
evo dobio sam odgovor u kojem su rekli da samo dhl-om šalju a ovo moje drugo pitanje su potpuno izignorirali
_lost_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 14:27   #1818
Pozdravljam se od fragrancexa nazalost
Narucila prije 2 tj, a prosli tjedan stigli zahtjevi dhl-a za eori itd...dakle dodatni troskovi neizbjezni tako da ih vise ne bi preporucila
Inace u proslosti super zadovoljna s njima...šteta
IncredibleMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 00:38   #1819
Quote:
IncredibleMe kaže: Pogledaj post
Pozdravljam se od fragrancexa nazalost
Narucila prije 2 tj, a prosli tjedan stigli zahtjevi dhl-a za eori itd...dakle dodatni troskovi neizbjezni tako da ih vise ne bi preporucila
Inace u proslosti super zadovoljna s njima...šteta
Pređi na profumino.hr
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 17:47   #1820
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Pređi na profumino.hr
vidim imaju solidne recenzije. iako sve me strah fejkova. al morat cu pokusati s nekim novim izvorom
IncredibleMe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:13.