Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2016., 21:32   #3461
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
koliko im treba za dostavu naručenih proizvoda?
i koji način dostave je najbolje odabrati?
Dakle naručeno u pon popodne, stiglo je u petak.
A bio je ponuđen samo jedan način dostave, valjda zbog besplatne poštarine.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 18:06   #3462
Besplatna poštarina
od 29.03.2016. od 12 sati do 30.03.2016. do 12 sati

Zanimaju me ove kutije:
http://yves-rocher.com.hr/katalog/9/...-skladistenje/

Kako to izgleda uživo... ?
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 09:28   #3463
Da li je netko isprobao liniju LES PLAISIRS NATURE 3 - ENERGIJA mandarina-limun-cedar?
Kako volim sve gdje ima mirisa mandarine, mislim da će mi se i ovo svidjeti.



__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 14:25   #3464
Je li netko koristio ovo? To je tretman za 7 dana CLÉ VÉGÉTALE MINCEUR? Ublaži li blagi celulit bar malo?Imam samo na jednom malom dijelu...

la reine margot is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 14:08   #3465
Kakvi su im balzami za usne?

Inace moram pohvalit Jardins du Monde gelove za tusiranje koji su se vec spominjali milijun puta ovdje, stvarno savrsenstvo
Nadam se da ih nece reformulirat kao sto to obicno bude kod proizvoda koji su super.
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 17:10   #3466
Balzami su im savršeni. Usudila bih se reći jedna od najboljih stvari iz njihove tvornice.

Mandarina-limun je baš lijep, super je nova kolekcija, izbacili su one bespotrebne maline, jagode, kupine iz stare LPN linije i dodali lavandu, badem i mango Šteta što su izbacili zob doduše.
__________________
"Miss Golightly, I must protest!"
limelight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 17:50   #3467
I meni su njihovi balzami za usne super
Doduše ne znam kakvi su ovi u "novim" pakiranjima, ne znam da li su mijenjali samo pakiranje ili i sastav.
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 19:01   #3468
Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
I meni su njihovi balzami za usne super
Doduše ne znam kakvi su ovi u "novim" pakiranjima, ne znam da li su mijenjali samo pakiranje ili i sastav.
ne znam koje je to staro pakiranje Koliko ja znam u zadnju godinu i nešto se nije mijenjalo.
__________________
"Miss Golightly, I must protest!"
limelight is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 15:37   #3469
Sutra imaju 20% popusta na cjelokupan asortiman u City Centru one West.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 19:56   #3470
cure, kakvi su im tekući puderi? imam suhu kožu sklonu perutanju..
Brillus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 17:49   #3471
Imaju 20% blagdanskog popusta... na sve... (mislim da ne prolazi na onaj open set, ili kako se već zove)... ja se skoro raspametila kad sam vidjela da imaju testere mirisa, krema i seruma... pa naručila brdo toga... i testeri su na popustu... uzela po 10 komada od svake vrste seruma i kremica, baš da isprobam... prvo sam napravila narudžbu od 350kn, ciljala sam na onaj poklon iznenađenja... onda sam došla k sebi, ionako u te poklone stave proizvode kojima istječe rok... pa sam izbacila tako da je na kraju 229,90kn... uzela neke gelove za tuširanje i svašta... imam 2 rođendana u 1.mjesecu, pa kao... treba mi...

Isuse... meni treba uzeti kartice i sakriti novčanik i ni u ludilu mi ne obećati božićnicu ili bilo kakvu drugu novčanu stimulaciju...

__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 19:44   #3472
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Imaju 20% blagdanskog popusta... na sve... (mislim da ne prolazi na onaj open set, ili kako se već zove)... ja se skoro raspametila kad sam vidjela da imaju testere mirisa, krema i seruma... pa naručila brdo toga... i testeri su na popustu... uzela po 10 komada od svake vrste seruma i kremica, baš da isprobam... prvo sam napravila narudžbu od 350kn, ciljala sam na onaj poklon iznenađenja... onda sam došla k sebi, ionako u te poklone stave proizvode kojima istječe rok... pa sam izbacila tako da je na kraju 229,90kn... uzela neke gelove za tuširanje i svašta... imam 2 rođendana u 1.mjesecu, pa kao... treba mi...

Isuse... meni treba uzeti kartice i sakriti novčanik i ni u ludilu mi ne obećati božićnicu ili bilo kakvu drugu novčanu stimulaciju...

Bolje bi bilo da nisam vidjela ovaj post. Teško žabu u vodu natjerati. Naručila sam i ja, no samo ona tri LE gela za tuširanje od 400 ml, u set su ih stavili, te kremu za ruke brusnica&badem. Za poklon sam odabrala mini kremu za ruke klementina&začini. Ispalo me 90.93 kn, u to uključena poštarina od 19.90 kn. Zadovoljna sam. Sada još treba čekati da dođe.
crvenokosa112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 18:05   #3473


Pa... testere ne šalju. Iako gore lijepo piše...
Pitala sam ih...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 08:47   #3474
Kako kome i kako kada, znala sam od njih dobiti testera.

Poslano sa mog Lenovo A1010a20 koristeći Tapatalk
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 18:11   #3475
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Kako kome i kako kada, znala sam od njih dobiti testera.

Poslano sa mog Lenovo A1010a20 koristeći Tapatalk
Oooo, sad su promjenili:


Sad piše " mogućnost nadrudžbe testera"... ooo, kako velikodušno... da ne pričam kakvi su im pokloni postali... kraj svih drugih načina kupnje kozmetike, mislim da ću njih otpisati...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 18:37   #3476
Ja imam nekih favorita kod njih, kad naiđem u OS i ZG obavezno odem u trgovinu ... web shop sam davno otpisala.

Poslano sa mog SM-T560 koristeći Tapatalk
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 19:39   #3477
Prodavačica mi je rekla da ne bude više tuširalice od kave u asortimanu , pa sam, da se utješim, kupila Monoi suho ulje. Predobro miriši, ali mi se čini ful beskorisno. I sprejanje okolo naokolo s tim nije pametno jer su nakon toga pločice skliske
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:59   #3478
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 22:13   #3479
Da, i meni je baš žao. Super mi je bila ta tuširalica. Nekoliko puta sam ju kupila, a inače ne kupujem tuširalice nekoliko puta jer me većinom ne oduševe toliko.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 22:54   #3480
ja u principu ne volim kavu (pijem samo ledenu s puno mlijeka) ali volim miris a nije lako naci tusiralice, svijece i sl od kave tako da, bas lose..
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:04.