Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2016., 12:10   #6921
kakav je vaš stav i iskustvo o držanju otvorene preparative u hladnjaku?
leonidas27 is offline  
Old 12.06.2016., 15:25   #6922
Koristite li za kosu sprejeve za zaštitu od topline? Oduvijek mi se to činilo kao nešto potpuno nepotrebno Imam ravnu kosu i peglam je možda jednom godišnje, a figaro koristim jednom u 3 mjeseca.. Ali imaju li ti sprejevi ikakvog efekta ili samo daju miris?
Teradex is offline  
Old 12.06.2016., 22:02   #6923
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
hvalio je netko alverdeovo sredstvo za posvjetljivanje pudera, mix your makeup pigmenti u tubici.
i ja ga imam, ali nisam sigurna što bih mislila o njemu. hvaliteljica je rekla da njenim puderima ne mijenja svojstva, ali meni kao da moj lorealac ne matira toliko dobro/dugotrajno kada ga posvijetlim...
no za te novce (25 kn ako se dobro sjećam) isplati se iskušati ga.
Ovo se i meni čini

Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
kakav je vaš stav i iskustvo o držanju otvorene preparative u hladnjaku?
Ja u hladnjaku ne držim ništa osim ako je na proizvodu navedeno da se mora tamo čuvati
sobarica is offline  
Old 12.06.2016., 22:10   #6924
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
kakav je vaš stav i iskustvo o držanju otvorene preparative u hladnjaku?
Ponekad drzim u frizideru nesto za sto znam da ce mi dugo stajati do sljedeceg koristenja. Npr tamniji puder od prethodnog ljeta jer preko godine koristim svjetliji. U svakom slucaju mislim da tako mozes produziti rok kozmetici jer uvjeti u kupaonici nisu bas najbolji....
A prirodna kozmetika obavezno u frizider..

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 13.06.2016., 06:06   #6925
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
kakav je vaš stav i iskustvo o držanju otvorene preparative u hladnjaku?
ja držim dosta toga

serum sa vitaminom C
kremu sa smiljem
hidratantni serum i tonik da me malo ''razbude'' ujutro
jutarnje okoočne da mi hladnoća malo smanji podbuhlost
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 16.06.2016., 12:14   #6926
Kupila bi si onu scholl raspicu na baterije za stopala. Kosta cca 300 kn. Zanima me kakve su ove koje se nude na njuskalu za cca 100 kn. Nove su i zapakirane. Jel moze to bit lose, neki fake, ili je ok?
slatkish is offline  
Old 20.06.2016., 10:59   #6927
Na moru se suncala uz mazanje kremom naravno i nekako mi dio ramena i ruke izgorio tako da sad izgledam flekavo jer je tu koza tamnija. Sto da radim? Cekam da ode boja, piling...? Kao krava sam ��
Nabokova3 is offline  
Old 20.06.2016., 13:44   #6928
Quote:
slatkish kaže: Pogledaj post
Kupila bi si onu scholl raspicu na baterije za stopala. Kosta cca 300 kn. Zanima me kakve su ove koje se nude na njuskalu za cca 100 kn. Nove su i zapakirane. Jel moze to bit lose, neki fake, ili je ok?
Naruci si sama prek ebaya, nisu ni one drugacije. Neki dan sam uzela frendici, i raspica i 4 dodatne raspe (ono gore kaj grebe) 100 kn. Ne znam dal smijem tu stavit link, al javi mi se u pp pa ti posaljem
sanjone is offline  
Old 20.06.2016., 20:59   #6929
Kupila sam onaj Alverde za posvjetljivanje pudera što se pisalo prije par stranica, još ga nisam isprobala.
Kad sam došla doma palo mi je na pamet da bih možda mogla s onim tamnijim pigmentom kremasto konturirati, pa me zanima ako netko ima taj tamniji je li narančaste boje (kako mi se čini po swatchevima) ili je ipak dobar za potamniti puder za konture.
Contrast is offline  
Old 21.06.2016., 10:15   #6930
Ima li jos uvijek u nekom shoping centru u zg brzinska manikura? Tog je nekad bilo na svakom koraku, obicno su bili smjesteni u hodniku i basic manikura je bila cca 50 kuna. Postoji jos negdje i koliko kosta?

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 21.06.2016., 13:16   #6931
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Ima li jos uvijek u nekom shoping centru u zg brzinska manikura? Tog je nekad bilo na svakom koraku, obicno su bili smjesteni u hodniku i basic manikura je bila cca 50 kuna. Postoji jos negdje i koliko kosta?

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
mislim da sam vidla u avenue mallu ali ne znam koliko kosta
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 21.06.2016., 17:11   #6932
Quote:
slatkish kaže: Pogledaj post
Kupila bi si onu scholl raspicu na baterije za stopala. Kosta cca 300 kn. Zanima me kakve su ove koje se nude na njuskalu za cca 100 kn. Nove su i zapakirane. Jel moze to bit lose, neki fake, ili je ok?
Ja imam s e bay-a tu , jos je jeftinija od 100 kn bila . Mama ima original i apsolutno su iste.

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Miss Nice is offline  
Old 21.06.2016., 18:01   #6933
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
mislim da sam vidla u avenue mallu ali ne znam koliko kosta
Ok hvala ti, bacit cu oko kad budem u prolazu. Zao mi je sto garden ili cco east nemaju.....

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 21.06.2016., 18:07   #6934
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Ok hvala ti, bacit cu oko kad budem u prolazu. Zao mi je sto garden ili cco east nemaju.....

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
da sjecam se da je u gardenu prije bilo, a sad nema
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 22.06.2016., 22:20   #6935
Hvala cure, narucila s ebaya
slatkish is offline  
Old 25.06.2016., 18:27   #6936
ne znam je li ovo prava tema za pitanje, ali kako izgleda Vase sminkanje po ovim nesnosnim vrucinama?

odnosno, kako da make up izgleda odlicno citav dan a ne zaflekano, s tragovima suncanih naocala na nosu, kapi znoja cim izadjes vani...?:/
buba-e is offline  
Old 28.06.2016., 22:24   #6937
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
ne znam je li ovo prava tema za pitanje, ali kako izgleda Vase sminkanje po ovim nesnosnim vrucinama?

odnosno, kako da make up izgleda odlicno citav dan a ne zaflekano, s tragovima suncanih naocala na nosu, kapi znoja cim izadjes vani...?:/
ovo i mene zanima , pazim na podlogu, primer, matiram cijeli dan, ali ništa ne pomaže, pričam isključivo o puderu, s ostalim nemam problema ali lice mi je praktički vlažno cijeli dan...
vicious_ is offline  
Old 29.06.2016., 07:54   #6938
Ništa mi ne pomaže. Jedino da poslušam Anarniel i uložim u RBR primer, MAC blot i Skindinavia fiksator. A to mi je previše love za nešto što mi opet možda neće odgovarati.
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 30.06.2016., 13:05   #6939
Quote:
Miss Nice kaže: Pogledaj post
Ja imam s e bay-a tu , jos je jeftinija od 100 kn bila . Mama ima original i apsolutno su iste.

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Može link?
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 30.06.2016., 14:25   #6940
da li su uz knjige uz koje dolaze nikelovi i biobazini proizvodi ti proizvodi travel size ili full size ?
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:48.