Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2012., 13:14   #2881
Quote:
ilea avis kaže: Pogledaj post
Kaj fali boji?

Boja je baš lijepa. I baš je primjerena za kumu.

Naravno da može proći, bitno je da nije bijela. Ili nekakva šargopirgasta jer bi svi buljili u tebe umjesto u padallo....ovak
misliš da nije presvjetla? ha, onda bi se možda čak dalo i sašiti

ako će netko buljit u mene umjesto u padallo to je zato što ću se prva rasplakat kad je vidim da ide prema oltaru , jedva sam se suzdržala na prvoj probi vjenčanice nemam pojma kako ću kod oltara
__________________
My greatest fear is that PMS doesn't exist and this is my real personality o.O'
a7x is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 15:06   #2882
curke, imate li prijedlog za neku dobru a ne preskupu krojačicu, salon? mama bi šivala haljinu poput ove

http://www.bayliyhaljine.com/goods-7...+Hrvatska.html
Least123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 01:27   #2883
cure, molila bih savjet
sestrična mi se udaje u 12 mjesecu. što zaboga obući na zimsko vjenčanje?
iako pretpostavljam da neće biti baš snjeg i mećava kao ni 2011. ali opet nemrem nekaj bez leđa ili jako kratko (ali to ne spriječava mog prijatelja google-a kad mu upišem "formal winter dress" da baca takve )
molim pomozite, bilo kakav savjet je dobrodošao jer sam apsolutno bezidejna

napomene: neznam baš hodati u štiklama niti posjedujem neki udoban par, nemam neke svečane odjeće koju bih iskombinirala jer to nije baš moja furka.. mislim da će sestra obući neki kombinezon. nebih na jedno rame jer će tako imati mladenka
vaglji is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 10:06   #2884
a jel mora biti baš haljina? mislim kad kažeš da nije to tvoja furka...
ja bi recimo odijelo ili klasične crne hlače/suknju, i neku svečaniju bluzu/majicu sa šljokicama ili kristalićima... ako uzmeš varijantu sa kratkim rukavima ili topić bez rukava možeš obući i vesticu jer ćeš se i tako zagrijati plešući pa ju skinuti...
a ako bi baš haljinu, meni su mrak ovakve svečanije pamučne ili vunene haljine...
u google tražilicu slika upiši formal winter wear ili formal winter outfit, mislim da ćeš više stvari naći nego da tražiš pod dress...
sretno!
__________________
"Volim te ne zbog toga što si ti, već zbog toga što sam ja kad sam pored tebe." Gabriel Garciá Márquez
DaisyD is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 22:38   #2885
ma nemora biti haljina nije to uvijet
hvala na savjetu, na prvom linku ima fora stvari pa ću malo pregledati
vaglji is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 14:55   #2886
Svecane duge i kratke haljine kao i kostimici i to jeftino mozete naruciti preko bonprix.de
mimozaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 23:59   #2887
Idem u 7. mjesecu po najvećoj sparini u svatove i pošto će biti običaji kod mlade-pa kod mladoženje i to ono od 12 do 5 popodne (sunce li ga sije li sije) kakva je haljina najbolja da se ne znojiš baš previše neg šta se znojiš? I muče me najlonke. Svečana haljina bez najlonki mi ne liči na ništa jer su mi noge strašne, a najlonke će pretpostavljam biti pune znoja hahaha. Vaši savjeti, bilo što.
I prije kad sam išla na vjenčanja nosila sam duže haljine pa mi nisu trebale najlonke i imala sam ih jednom al je bilo proljeće i jesen pa je bilo divno vrijeme. Spašavajte me djevojke, ludim
__________________
U danu punom ljepljivosti tako je dobar vjetar u oblacima. http://youtu.be/oHKpXAPTVNU 1.12.2013 PROTIV!
Nocturnity is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 00:36   #2888
Meni su na svadbi (pocetkom srpnja) cure bile uglavnom u leprsavim ljetnim haljinicama, nikakvi teski i gusti materijali, prozracno i veselo
Bilo je i par kombinezona, isto super stvar ako nisi bas za haljine.

I nema te sile na svijetu koja bi me natjerala na najlonke u 7. mjesecu
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 00:56   #2889
Ma bas sam nekako navrla na krace haljinice, leprsave

A kak recimo noge uciniti glatkima, onako lijepo da se sjaje?

(ajme kako glupa pitanja postavljam(
__________________
U danu punom ljepljivosti tako je dobar vjetar u oblacima. http://youtu.be/oHKpXAPTVNU 1.12.2013 PROTIV!
Nocturnity is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 01:01   #2890
Avon je imao sprej za sjaj nogu, davao je onak zlatni odsjaj, ali vise ga nema. Mozda neki drugi proizvodjac ima nesto slicno.

Ako ne, mislim da je ok namazati noge baby uljem, samo pazi da ne ukenjas haljinu
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 01:13   #2891
Pa kolko sam spretna uprljala bi haljinu

Ali voljela bi da ono imaju neki lijepi sjaj, da nije onako matirano, obicno, a svecana haljina i cipele. Ma ne znam sve mi to nekako...
Takodjer planiram haljinu bez naramenica, pa ne znam jel bolje staviti lijepu upecatljivu ogrlicu ili upecatljive nausnice bez ogrlice?

Hvala ti Mayo na savjetima!
__________________
U danu punom ljepljivosti tako je dobar vjetar u oblacima. http://youtu.be/oHKpXAPTVNU 1.12.2013 PROTIV!
Nocturnity is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 01:25   #2892
Ja bih radije nausnice, pogotovo ako dignes kosu ili imas kracu

A za sjaj nogu ne bih previse brinula, ljeto je, sve je dopusteno
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 11:03   #2893
Quote:
Mayo kaže: Pogledaj post
Avon je imao sprej za sjaj nogu, davao je onak zlatni odsjaj, ali vise ga nema. Mozda neki drugi proizvodjac ima nesto slicno.

Ako ne, mislim da je ok namazati noge baby uljem, samo pazi da ne ukenjas haljinu
Ja bih ubila za taj sprej!!!
Al nema ga već dugo!
Prošle godine drugi kupila - kao sličan tom, al ni do koljena mu...
__________________
Smijehom strah pokrijem uvijek, kad otkrijem da....
aneri46 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 13:16   #2894
Pitanjce:
Sestre i ja se ne možemo dogovoriti, pa vas molim za mišljenje. Tražimo haljinu za mamu, ja sam više za prvu, a seke za drugu, sta vi kazete?

http://www.loveforeverweddingdress.c...men_Dress.html

http://www.loveforeverweddingdress.c...ses_Gowns.html

__________________
30.08.2013. stiže nam Gabrijel
Crazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 13:20   #2895
Quote:
Crazy kaže: Pogledaj post
Pitanjce:
Sestre i ja se ne možemo dogovoriti, pa vas molim za mišljenje. Tražimo haljinu za mamu, ja sam više za prvu, a seke za drugu, sta vi kazete?

http://www.loveforeverweddingdress.c...men_Dress.html

http://www.loveforeverweddingdress.c...ses_Gowns.html

A Crazy rado bih ti pomogla, ali stvar je u tome a izbor haljine ovisi i o građi tvoje mame - je li mršavija ili krupnije građe...
Meni je prva
__________________
Smijehom strah pokrijem uvijek, kad otkrijem da....
aneri46 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 13:21   #2896
crazy meni je druga nekak prikladnija za mamu od mlade

al jepe su obadvije
padallo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 13:31   #2897
Mama je normalne građe, inače nosi veličinu 38, eventualno preko zime 40 , dakle ono prosjek...
Rekla je da joj je želja duga haljina, onako lepršava jer je to ipak ljeto. Mama je relativno mlada - 45 godina, tako da mislim da je haljina ok, nije preotvorena, niti vulgarna... Sekama se isto sviđa ta haljina, ali ih je strah što ce tata reć, tata voli vise klasično, tj. zatvoreno, nakon toliko godina braka on je i dalje malo ljubomoran, hahha Pa seke smatraju da bi se njemu vise svidjela ova duga...
Ahhh... muke tantalove....
Ne želim pitat mamu, jer ce to biti moj polon ta nju, da joj se barem djelomicno zahvalim za sve sto je napravila za mene... ali kako stvari stoje, naruciti cu obadvije pa neka si bira
Hvala cure...
__________________
30.08.2013. stiže nam Gabrijel
Crazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 16:35   #2898
Crazy meni je prva divna i uopće nije vulgarna. Mislim da bi baš lijepo pristajala ženi od 45 godina. A ako i ispadne preveliki dekolte može samo koncem malo uhvatiti gore da ga zatvori
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 17:14   #2899
crazy, prva definitivnoooo predivna je haljina i mama će ti u njoj biti predivna jer ipak je vjenčanje kćeri takav događaj da si može priuštiti nešto što inače ne nosi često. u toj haljini će biti zapažena,što i treba
mlada je i idealnog konf.broja tako da je haljina skroz primjerena... i tata će biti oduševljen,sigurna sam
zizuana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 17:53   #2900
Prva
__________________
U danu punom ljepljivosti tako je dobar vjetar u oblacima. http://youtu.be/oHKpXAPTVNU 1.12.2013 PROTIV!
Nocturnity is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:09.