Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2016., 17:51   #8821
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
Ispravak netocnog navoda, kupula sam tri
Treci je kod lapis


križam ga sa liste tc-ova koje želim isprobat.
forzaMILAN is offline  
Old 23.06.2016., 10:56   #8822


Ova bb kremica. Kupila sam je negdje u 2.mjesecu i sad ce doci kraju pa mislim da je to dovoljno vremena za neki bolji dojam. Ne volim bas potpuno mat, airbrushed kozu pa sam pomislila da bi valjala ali prevarila sam se. Jako istice suhe dijelove koze, nos zasjaji odmah, ne prekriva najbolje i u biti jedino gdje je dobro izgledala je bilo na obrazima. Mada sadrzi alkohol i to na dosta visokom mjestu u sastavu, nije mi izazvala probleme i light nijansa koju imam je dosta dobra za moj NC20 ten, medjutim to su joj jedine prednosti


REN keep young and beautiful krema za podrucje ono ociju



Potrosila sam Filorgu Time filler eyes i ona mi je bila prilicno dobra ali vrlo skupa, pa sam pomislila da bi je mogla zamijeniti RENom, medjutim ta kremica ne radi apsolutno nista u pogledu liftinga ili zapravo icega. Jedino sto je dobro je sto meni koja sam im inace sklona ne izaziva komedone.


I jos jedan proizvod koji ne valja je Una Brennan Neroli intense serum



Ovaj serum mi je napravio kaos na licu, bolne potkozne i natkozne akne na obrazima i sljepoocnicama. Poneka recenzija veli da mirisi bajno, meni mirisi na Ralon. Inace imam par stvari iz Una Brennan linije, taj serum, ulje za ciscenje koze s vitaminom C i ruzino ulje. Nista osim vit C ulja ne bi kupila ponovno, a i ulje samo zato sto je dobar value for money, uz svakodnevno koristenje dva puta 200 ml mi traje vec drugi mjesec i nije me opristavilo, dobro skine sminku.

Nakon vise godina eksperimentiranja shvatila sam da kozmetika koja ima dosta prirodnih i etericnih ulja meni uopce ne pase, iz razloga sto je moja koza jako debela pa dok sva ta dobra svojstva "doputuju" kroz sve slojeve, na povrsini je kaos, pristevi i milije. Presporo djeluje a dok prodjeluje sva se ospem. Puno mi bolje odgovaraju agresivnija sredstva, tako da sam sada za serum namjerila uzeti Hylamide SubQ anti age
Spiderlandia is offline  
Old 27.06.2016., 20:10   #8823
Essence caring ridge filler



Na žalost niti pomaže kod listanja, niti popuni rupe po noktima da lak ljepše sjedne. Na pola bočice mi se skroz zgusnuo, gumast je i spreman za smeće. Šteta, nadala sam se naći zamjenu P2 filleru koji mi trenutno nije dostupan, ali bezuspješno čini se
mimimozica is offline  
Old 28.06.2016., 20:56   #8824
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Essence caring ridge filler


Na žalost niti pomaže kod listanja, niti popuni rupe po noktima da lak ljepše sjedne. Na pola bočice mi se skroz zgusnuo, gumast je i spreman za smeće. Šteta, nadala sam se naći zamjenu P2 filleru koji mi trenutno nije dostupan, ali bezuspješno čini se
Potpis, baš je bezveze.
__________________
NO.
Šiška is offline  
Old 01.07.2016., 19:18   #8825
Proizvod koji me totalno razočarao su Konjac spužvice. Nažalost, meni su samo štetu napravile na licu, cijela sam osula sitnim prištićima i jako su me izdehidrirale oko nosa. Imala sam original rozu i crnu. Prvo sam koristila rozu i mislila da sam jednostavno fulala vrstu za svoj tip kože, ali isti su mi dojmovi bili i s crnom spužvicom, samo što mi je s njom puno brže koža podivljala. Koristila sam ih prema uputama i probala koristiti i same i s umivalicom i nakon umivalice. Dojmovi su bili slični, jedino što kad bi ih koristila same, ne bih imala osjećaj čistog lica. Prvo sam mislila da je to nekakva faza navikavanja, ali koristila sam ih dovoljno dugo i dala im i previše šansi. Ne znam u čemu je problem, ali očito nešto kod njih smeta mojoj koži. Mislila sam da sam Pale sam na svijetu, ali onda mi se prijateljica isto osula od neke konjac spužvice iz Mullera pa mi je bilo malo lakše.
RetroDanceFreak is offline  
Old 01.07.2016., 20:55   #8826
Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
Proizvod koji me totalno razočarao su Konjac spužvice. Nažalost, meni su samo štetu napravile na licu, cijela sam osula sitnim prištićima i jako su me izdehidrirale oko nosa. Imala sam original rozu i crnu. Prvo sam koristila rozu i mislila da sam jednostavno fulala vrstu za svoj tip kože, ali isti su mi dojmovi bili i s crnom spužvicom, samo što mi je s njom puno brže koža podivljala. Koristila sam ih prema uputama i probala koristiti i same i s umivalicom i nakon umivalice. Dojmovi su bili slični, jedino što kad bi ih koristila same, ne bih imala osjećaj čistog lica. Prvo sam mislila da je to nekakva faza navikavanja, ali koristila sam ih dovoljno dugo i dala im i previše šansi. Ne znam u čemu je problem, ali očito nešto kod njih smeta mojoj koži. Mislila sam da sam Pale sam na svijetu, ali onda mi se prijateljica isto osula od neke konjac spužvice iz Mullera pa mi je bilo malo lakše.
moja bijela iz jyska je pravo otkrice, meni je bas lijepo zagladila kozu, stvarno mi je must sad svaku večer.
Inače sam ja očekivala da će me totalno zajebat te skužvice, ali moram ja probat, jer mi svaki piling izvuče par prištića, ali ovo mi je taman mekano da napravi lagani pilingm bez iritacije i ostalih šranja
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Old 01.07.2016., 21:02   #8827
Pa da, stvarno ne kužim šta mojoj koži tu toliko smeta jer je to toliko blago, da si više mazim kožu nego što se pilingiram.
RetroDanceFreak is offline  
Old 02.07.2016., 01:09   #8828
Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
Proizvod koji me totalno razočarao su Konjac spužvice. Nažalost, meni su samo štetu napravile na licu, cijela sam osula sitnim prištićima i jako su me izdehidrirale oko nosa. Imala sam original rozu i crnu. Prvo sam koristila rozu i mislila da sam jednostavno fulala vrstu za svoj tip kože, ali isti su mi dojmovi bili i s crnom spužvicom, samo što mi je s njom puno brže koža podivljala. Koristila sam ih prema uputama i probala koristiti i same i s umivalicom i nakon umivalice. Dojmovi su bili slični, jedino što kad bi ih koristila same, ne bih imala osjećaj čistog lica. Prvo sam mislila da je to nekakva faza navikavanja, ali koristila sam ih dovoljno dugo i dala im i previše šansi. Ne znam u čemu je problem, ali očito nešto kod njih smeta mojoj koži. Mislila sam da sam Pale sam na svijetu, ali onda mi se prijateljica isto osula od neke konjac spužvice iz Mullera pa mi je bilo malo lakše.
baš zadnjih dana razmišljam o ovim spužvicama
istraživala sam ponudu po netu, a u mulleru ih uopće nisam našla jer ne znam gdje stoje prodavačice nisu znale o čemu pričam pa sam privremeno digla ruke. lice mi je u nekoj ludoj fazi ko i svaki put kad temperature pređu 30 stupnjeva. svaki drugi dan imam drugačiji tip kože pa zapravo ni ne znam kakvu spužvu trebam al sad si me malo pokolebala. u kojem smislu ste se ti i frendica osule?
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 02.07.2016., 09:48   #8829
Osule smo se baš sitnim crvenim prištićima, onima koje ne možeš istisnut i to su nam se javili na mjestima gdje nam inače ne izbijaju i zato smo i zaključile da je od spužvica. Kad smo ih prestale koristit, sve se povuklo. Isto tako, meni je podivljala seboreja oko nosa, odmah bi se taj dan počela ljuskat, a isto ne znam od čega kad stvarno nisu agresivne. Znam da je tvoja koža više na suhu stranu, a prijateljica i ja obje imamo masnu, sklonu čepljenju pora. Možda najbolje probat prvo neku jeftiniju, a ne kao ja, odmah najskuplju kupit.
RetroDanceFreak is offline  
Old 02.07.2016., 10:28   #8830
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Essence caring ridge filler



Na žalost niti pomaže kod listanja, niti popuni rupe po noktima da lak ljepše sjedne. Na pola bočice mi se skroz zgusnuo, gumast je i spreman za smeće. Šteta, nadala sam se naći zamjenu P2 filleru koji mi trenutno nije dostupan, ali bezuspješno čini se
Probaj filler od Essie, fill the gap, Ili tako nešto. Meni je odličan. Svi lakovi si mi one coateri s njim i sprečava stainanje. Iskoristiv do zadnje kapi.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Old 03.07.2016., 17:07   #8831
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Probaj filler od Essie, fill the gap, Ili tako nešto. Meni je odličan. Svi lakovi si mi one coateri s njim i sprečava stainanje. Iskoristiv do zadnje kapi.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
Hvala, dodano na listu
mimimozica is offline  
Old 03.07.2016., 19:31   #8832
Quote:
Spiderlandia kaže: Pogledaj post

Nakon vise godina eksperimentiranja shvatila sam da kozmetika koja ima dosta prirodnih i etericnih ulja meni uopce ne pase...
To sam i ja primjetila, općenito za tu "prirodnu" kozmetiku, ona mi najviše problema izazove...

OT: - ovaj sprej... može on biti bez alkohola, aluminija, parabena i bez čega god hoće, ali od njega se usmrdim za pola sata i nije ama baš ni od kakve koristi... isprobala sam ga kad nije bilo još ovako vruće, mislim da bi na vrućini bio prava koma...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Old 03.07.2016., 20:38   #8833
meni on dovno mirisi, ali da. ne drzi. korostim ga u kombinaciji s kristalnim kamenom (ponavljam se) i meni je super tako.
MermaidMe is offline  
Old 03.07.2016., 21:56   #8834
Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
Osule smo se baš sitnim crvenim prištićima, onima koje ne možeš istisnut i to su nam se javili na mjestima gdje nam inače ne izbijaju i zato smo i zaključile da je od spužvica. Kad smo ih prestale koristit, sve se povuklo. Isto tako, meni je podivljala seboreja oko nosa, odmah bi se taj dan počela ljuskat, a isto ne znam od čega kad stvarno nisu agresivne. Znam da je tvoja koža više na suhu stranu, a prijateljica i ja obje imamo masnu, sklonu čepljenju pora. Možda najbolje probat prvo neku jeftiniju, a ne kao ja, odmah najskuplju kupit.
ne kužim te razlike skuplja*jeftinija kad je ta konjac spuzva napravljena od prirodnih sastojaka pa se sastav među njima ne razlikuje(bar ne bijele). tak da plaćaš samo brend ako kupuješ ovu skuplju-moje mišljenje.
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Old 03.07.2016., 22:37   #8835
čitala sam negdje da se ove skuplje rade od boljih dijelova biljke, odnosno da su bolje očišćene, neka takva fora...
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 03.07.2016., 23:06   #8836
Pa i da jesu isti sastojci, ne mora bit isti proizvod. Mogu bit veće, manje, grublje, nježnije, gušće, rjeđe, trajnije, manje trajne, proizvedene u različitim uvjetima... Šta ja znam, ima tu milijun faktora. Kupila sam ove jer su imale najviše dobrih recenzija i mislila sam da će bit najbolje za moje lice.
RetroDanceFreak is offline  
Old 03.07.2016., 23:10   #8837
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
čitala sam negdje da se ove skuplje rade od boljih dijelova biljke, odnosno da su bolje očišćene, neka takva fora...
i ja isto + bitno je porijeklo tog gomolja jer neke spužvice dolaze sa kontroliranih plantaža, a neke sa divljih, te samin tim osim potencijalnih 'nečistoća' može varirati i prisutnost drugih sastojaka kad se spužvica smoči (vitamini, minerali, ph vrijednost). recimo slično kao kod seruma sa vitaminom c. nisam još uvijek probala nijednu pa ne znam više. kad sam to malo krenula proučavati, najviše su me zbunjivali ti dodaci tipa siva ili ružičasta glina. i dalje ne kužim je li to propaganda zbog boje ili stvarno sadrže i glinu jer neke u sastavu nemaju glinu. što više čitam, manje mi je jasno
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 04.07.2016., 10:35   #8838
e, TO!
proučavala sam konjakice prije godinu dana pa mi je dosta toga ishlapilo.
tada sam kupila prilično jeftinu s e-baya, i nije me impresionirala. ono, nije mi radila - ništa. brzo sam odustala od nje. ne znam ni danas je li neučinak zato što nisam kompatibilna s njom, ili zato što sam kupila jeftinjaka. ali sad, kad vidim da a) ima puno njih kojima su jeftinjaci super i b) ima onih kojima i skupe naprave šou... rekla bih da onda jednostavno nisu za mene.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 06.07.2016., 16:49   #8839
Biobaza mix micelarnih vodica s infuzijom kamilice i krastavca

Slabo skida šminku i nakon korištenja lice me užasno peče tako da ne kupujem više ni u ludilu.
Heart and I is offline  
Old 06.07.2016., 19:49   #8840
a di kupite te konjac spuzve?Imal ih u Muileru i dm?Di stoje ako ih ima tamo? Hvala
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:51.