Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2016., 08:57   #8181
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
e tu sam te čekala

trebam jednu dobru, gustu i hranjivu noćnu okoočnu, bi Sulwahasoo Timetreasure bila ok?
Mislim da bi ti mogla odgovarati, mene oduševljava jer je hranjiva a opet se dosta brzo upije i ne ostaje masna koža tako da bi mogla i ispod korektora. Ako želiš imam još par testera pa ti pošaljem dva da isprobaš
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 09:44   #8182
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Mislim da bi ti mogla odgovarati, mene oduševljava jer je hranjiva a opet se dosta brzo upije i ne ostaje masna koža tako da bi mogla i ispod korektora. Ako želiš imam još par testera pa ti pošaljem dva da isprobaš
naravno da prihvaćam
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 09:49   #8183
Šalji adresu u inbox
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 13:58   #8184
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post

Aldo Vandini maska za lice blato i magnezij ako sam dobro vidjela pročitati ona sitna slova. Ovo mi je jedna od boljih isprobanih, lice bude baš vidljivo čišće i blistavije a pore sužene, nikakve neželjene reakcije nisam imala.
slažem se sa ovim,odlična mi je ta maska
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 08:31   #8185
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Mislim da bi ti mogla odgovarati, mene oduševljava jer je hranjiva a opet se dosta brzo upije i ne ostaje masna koža tako da bi mogla i ispod korektora. Ako želiš imam još par testera pa ti pošaljem dva da isprobaš
Koja je cijena te kreme,gdje je kupujete?
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 10:22   #8186
Kad vidim sobaricino smece, uvijek pomislim da cu bit ofucani babac za 30god jer ja tog ni 1/5 ne potrosim. Haha Evo stvarno ne znam.
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 16:11   #8187
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Kad vidim sobaricino smece, uvijek pomislim da cu bit ofucani babac za 30god jer ja tog ni 1/5 ne potrosim. Haha Evo stvarno ne znam.
Ako ti je imalo lakše, nisi jedina
Ne znam kad sam zadnji put nešto potrošila, a da nije pasta za zube, šampon/regenerator ili dezadorans. Preparativna kozmetika mi traje čitavu vječnost, a imam valjda svega četiri stvari iz te kategorije.

EDIT: Lažem, bacila sam neki dan dva laka za nokte, jedan se osušio, a drugom je kvaliteta bila katastrofa.
Lady Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 21:48   #8188
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Koja je cijena te kreme,gdje je kupujete?
Na ebay-u, ja sam uzela testere od ovog selera

Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Kad vidim sobaricino smece, uvijek pomislim da cu bit ofucani babac za 30god jer ja tog ni 1/5 ne potrosim. Haha Evo stvarno ne znam.
nešto slično mi je još jedna forumašica rekla.

Stvar je u tome da više puta dnevno skinem i ponovo stavljam make up. Ako tri puta u danu izađem iz kuće svaki put se na novo šminkam i isto tako čim dođem doma odmah skidam. Sukladno tome trošim puno više umivalica, preparative i dekorative , iako osim pudera, maskara i bb krema mislim da je moja dekorativa nepotrošiva
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 21:57   #8189
sobarice, svaka cast na volji, meni se to ne bi dalo

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 22:59   #8190
Vidim, bile ste dobre i po pitanju trosenja.
Sobarice, svaka cast

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2016., 12:18   #8191


Avon Rose petals kupka-predivan, nježan miris. Stvara puno pjene, a nije me isušivala Sad sam naručila neki drugi miris, ali ovom ću se sigurno opet vratiti.

Palmolive Vanilla pleasure gel za tuširanje-kremast, ne isušuje...ali miris mi je malo čudan, preslatkast je i podsjeća me na one boriće u autu

Balea badem i vanilija piling-kombinacija mirisa mi je zvučala super, ali ne osjetim ni vaniliju ni badem, a piling je slabašan. Bezveze.

Avon naturals warm spice & vanilla-miris mi se jako sviđa, kolačasto-pudingast je Losion ostavlja zlatni sjaj na tijelu i po tom pitanju mi je bolji za ljeto, ali miris je baš zimski.

Garnier Fructis Goodbye damage regenerator-ovaj regenerator mi je bolji od nekih maski koje sam isprobala, dosta je gust i hranjiv i nakon njega mi je kosa jako meka, ako previše stavim oteža mi kosu i brže se masti. Miris je dosta intenzivan i zadržava se u kosi.

Balea pjena za suhu i osjetljivu kožu-za tu cijenu (20-ak kn), ovo je skroz ok umivalica. Očisti mi lice ujutro, ne izaziva nered i nije agresivna, ali ipak malo isušuje kožu, osjećam blago zatezanje nakon umivanja. Trenutno isprobavam neke druge proizvode pa ovaj za sada neću kupovati.

Nivea protect & shave pjena za brijanje-premalo pakiranje, dovoljno doslovno za jedno brijanje. Nije mi se ničim istaknula u odnosu na druge slične proizvode.

Kneipp ulje za kupku-miris je jako blag i skoro ga uopće ne osjetim, ne bih poželjela kupiti opet. Ne isušuje.

Oriflame Optimals Oxygen boost dnevna krema-piše da je za osjetljivu i suhu kožu (moja je takva). Solidna kremica, nahranila je kožu i nije izazvala nered, ali nije me ni oduševila.
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 11:48   #8192
Napokon i ja da odvojim malo vremena za smeće.

Avon Reflection tuširalica mi je taman za ovo toplije vrijeme. Osvježavajuća a nije voćna previše tako da sam guštala u njoj. Ono što mi se nije sviđalo je to da klizi i svaki put je dio samo izletio iz ruku, ali to smo već komentirali za ove nove verzije njihovih tuširalica. Miris je blag i nije se predugo zadržavao.
NR Monoi&Cocco je miris čiste sreće, ljubavi. Presavršeno nešto Dugotrajan nježan miris, ne isušuje i lagano se nanosi. Kupit ću je sigurno!
OSH Lavender Lather je lavandasta gel tuširalica, miris mi je odgovarao i znao se dosta dugo zadržavati. Nije me isušivala i generalno sam zadovoljna.
Malizia tuširalica je prekrasnog mirisa, nježna, dugotrajna, kremasta, ne isušuje i miriši na "čisto". Definitivno ću je kupiti kad mi se ukaže prilika.
Tutti frutti piling od breskve mi je super bio. Uljni sloj ostavlja ali ne kao Afrodita šećerni, super trlja i taj sloj na koži se zadržava neko vrijeme. Ono što mi nikako nije odgovaralo je miris, bio mi je previše slatkast, voćni. Neću ga sigurno ponovo kupiti samo zbog mirisa.
Oriflame med&mlijeko je solidna mazalica. Brzo se upija, lijepo miriši, kremasta je ali se miris ne zadržava predugo na koži. Lagana je i baš paše uz toplije vrijeme.
Afrodita hyaluron mazalica je prekrasna! Miris je dugotrajan, nježan, brzo se upija, kremasta je i lako se razmazuje. Vrlo vjerojatno ću ponoviti kupnju, kad potrošim ovo sa zaliha.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 12:12   #8193

MF Masterpiece Transform maskara mi nikako nije odgovarala. Nemam zahtjevne trepuše ali od ove maskare su bile užasno "mokre", kratke i razmazivala se. Nikako mi nije legla i leti u nepovrat.
Bourjois Twist up the volume je skroz druga priča. Nije se trusila, lijepo mi je definirala trepuše, od prvog nanošenja je bila normalne vlažnosti i nije zahtjevala period prilagodbe. Svidjela mi se i vjerojatno ću je opet nekad kupiti.
GR korektor mi je bio ok, pisala sam već o njemu. Trenutno koristim Auru correct me i moram priznati da mi je bolje pa ne vjerujem da ću GR opet kupiti.
Hidratantna krema je ljekarnička kremica za lice koju sam godinama uzimala. Odgovala mi je i opet ću je uzeti ali vjerojatno za hladnije doba godine, malo mi je preteška za ljeto.
Dove natural touch je ok dezić. Svjež miris, ne usmrdim se po cijeli dan i stvarno sam bila zadovoljna.
GR crni lak dugo ga već imam i zgusnuo se pa sam ga bacila. Iako, super mi je bio.
Eveline 8u1 je čudo zahvaljujući kojem imam duge nokte i trošit ću ga dovijeka.


Avon Andalusian bliss je tuširalica prekrasnog mirisa sa ostalim karakteristikama kao i prethodno opisana. Rado ih kupujem.
OSH Over the Moon je kremasta tuširalica svježeg, čistog mirisa. Jako me je iznenadila jer se miris dosta dugo zadržavao a koža je nakon tuširanja bila nekako glatkija nego inače. Ako se opet ukaže prilika, ponovit ću kupnju.
OSH piling ima super miris, pašu mi generalno jer su dosta nježni i relativno dugotrajnog mirisa. Ja to ne bi nazvala pilingom jer u tom pogledu se nije baš nešto posebno iskazao ali kao tuširalica je bio čist ok.
John Frieda šampon za kovrčavu kosu mislim da ne zaslužuje toliko pohvala. Ništa bolji od višestruko jeftinijih šampona tako da vjerojatno neću ponoviti kupnju. Ni miris neki nema a i ne pjeni se baš. Imala sam osjećaj kao da mi ne opere kosu kako spada.
L'oreal total repair regenerator mi isto nije ništa posebno radio, samo je olakšavao iščešljavanje. Neću ponoviti kupnju.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 12:39   #8194

Lolete blazinice maxi su mi odgovarale. Cijenovno su u prosjeku a dovoljno su velike da jednu iskoristim za skidanje sve šminke s face. Vjerojatno ću ih opet kupiti nekad.
Duchesse blazinice su mi super za skidanje laka. Isto ću ih opet kupiti.
Bipa aceton sam imala valjda 2 godine i napokon potrošila. Nisam prije lakirala nokte često pa je zato toliko trajao. Da li je dobar ili ne, ne mogu procijeniti, znam samo da je meni skidao lak.
Bvlgari Omnia Coral mi je najdraži ljetni miris. Ovo je već druga bočica po redu i definitivno ne zadnja.
Aveo badem krema za ruke, putno pakiranje mi je super za torbu. Lijepo nahrani kožu, brzo se upija i sviđa mi se miris.
Ulola tester anticelulitne kreme me nije oduševio. Ne znam ni što očekivati. Miris mi je bio preintenzivan i nije me oduševilo razmazivanje. Neću kupiti full size.
L'occitane testeri kremice za lice, isto me nije oduševila, miris prejak i nisam osjetila da baš njeguje kožu. Neću kupiti full size.
Balea mousse mi je bio fantastičan! Miris, postojanost, razmazivanje, upijanje, cijena, sve! Kupit ću ponovo, sigurno
Avon LE kremica za ruke. Volim njihove kreme, povoljne su i lijepo njeguju kožu. Miris mi odgovara i brzo se upijaju. Opet ću ih uzeti sigurno.
Hipp kremica mi je trebala služiti za lice ali mi miris nije odgovarao pa je iskorištena za stopala. Neću ponoviti kupnju.
Secret key stick ima super miris, puderast i nježan. No, nije za ljeto, nije dovoljno jak. Meni je bio ok za dane kad sam doma ali za nešto dugotrajnije se bojim da ne bi odgovarao. Kupit ću ga možda opet ali na jesen, zimu.
MF creme puff puder u kamenu mi je standardno dobar za moje potrebe. No, kako sam otkrila Aura puder u kamenu, teško da ću se ovom vratiti dokle god mi Aura bude dostupna.

Toliko od mene za danas po pitanju smeća.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 15:46   #8195
Angelsss, svaka cast, bila si vrijedna

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 20:26   #8196
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
MF Masterpiece Transform maskara mi nikako nije odgovarala. Nemam zahtjevne trepuše ali od ove maskare su bile užasno "mokre", kratke i razmazivala se. Nikako mi nije legla i leti u nepovrat.
Tako je i meni bilo u početku, postala je upotrebljiva tek nakon nekih mjesec dana.

Baš si bila vrijedna u trošenju
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 05:56   #8197
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post

John Frieda šampon za kovrčavu kosu mislim da ne zaslužuje toliko pohvala. Ništa bolji od višestruko jeftinijih šampona tako da vjerojatno neću ponoviti kupnju. Ni miris neki nema a i ne pjeni se baš. Imala sam osjećaj kao da mi ne opere kosu kako spada.
potpis! točno takav dojam sam i ja imala! Inače sam vjerna John Frieda Beach Blonde Cool Dip Shampoo, kojeg obožavam - mentast, super čisti, ne otežava i ističe mi kovrčavost
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 20:53   #8198
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Angelsss, svaka cast, bila si vrijedna

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Hvala, iako sam vise lijena nego vrijedna. Da je obrnuto, cesce bi objavljivala.
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Tako je i meni bilo u početku, postala je upotrebljiva tek nakon nekih mjesec dana.

Baš si bila vrijedna u trošenju
Ova moja je prije par mjeseci otvorena, par puta probana i odustala sam privremeno od nje. Prosli mjesec sam je opet iskopala i opet ista prica pa sam odustala. Ne da mi se hodati okolo kao panda.
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
potpis! točno takav dojam sam i ja imala! Inače sam vjerna John Frieda Beach Blonde Cool Dip Shampoo, kojeg obožavam - mentast, super čisti, ne otežava i ističe mi kovrčavost
Dobro je, jer sam se zapitala da li jeproblem u meni. Bila sam uvjerena da nesto krivo radim jer mi je bilo nezamislivo da sampon koji toliko kosta ne radi apsolutno nista.

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 23:18   #8199
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
potpis! točno takav dojam sam i ja imala! Inače sam vjerna John Frieda Beach Blonde Cool Dip Shampoo, kojeg obožavam - mentast, super čisti, ne otežava i ističe mi kovrčavost
baš mi je drago
volim JF za kosu, liniju za kovrčavu nisam probala

Danas sam potrošila šampon i regenerator za plavu kosu koji bi ju trebao posvijetliti za par nijansi - John Frieda Sheer Blonde Go Blonder Lightening .

Mene je šampon isušavao, kosa mi je bila slamasta i povremeno sam ga koristila kad imam izrast - Odmah nakon bojanja kose - slama slamasta. Regenerator - dobiva prolaznu ocjenu, bio je čak i dobar, no nedovoljno za ponovnu kupovinu.
Preporuka - ovu liniju NE KUPOVATI.

Ne da mi se slikati, zato stavljam samo link.
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 13:41   #8200


Palmolive Strawberry touch gel za tuširanje-miris me podsjeća na sladoled od jagoda, jako je slatkast ali mi paše po ovim vrućinama Ne isušuje me.

Subrina Flower nectar gel za tuširanje-još jedan slatkasti miris, ali malo preintenzivan i pred kraj bočice mi je postao prenaporan. Volim Subrina gelove, ali mislim da ovaj ne bih poželjela opet.

Felce Azzurra argan gel za tuširanje-jedan od najboljih gelova koje sam probala Ne isušuje, a miris je divan. Kupujem zalihe kad opet budem u Sloveniji.

Bell Illumi corrector-ja sam ga koristila kao puder, nijansa mi se odlično stapala s tenom, ne ističe suhe dijelove i ima solidno prekrivanje, lijepo ujednači ten. Nije izazivao nered.

Dove Powder soft dezodoransi-obožavam ovaj miris Sprej mi je bolji, duže drži od kuglice i ponovit ću kupnju, često mu se vraćam.

Balea limun i mlaćenica krema za ruke-vodenasta krema, njega slabašna. Miris ok, podsjeća me na neke kolačiće

Loccitane karite krema za ruke-obožavam njihove kreme za ruke i ova mini pakiranja za u torbu, znam da ću sigurno kupiti opet kad bude prilika
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:49.