Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2004., 15:56   #1
Dermatolozi

da li mi netko moze preporuciti dobrog dermatologa u Zagrebu?
Ono, tipa, bili ste kod njega i zadovoljni ste s njim..
pliz
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2004., 16:11   #2
dr. tudoric, prezadovoljna sam, zena je odlicna u svom poslu, ukoliko te zanimaju detalji, javi se pm-om.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2004., 16:58   #3
Sanja Gregurić Mateša, tel. 2363-338, 2363-339.

Na početku trudnoće dobila sam neki užasan osip (ma, hrpu ogromnih prišteva) po licu, leđima, vratu i dekolteu. Otišla kod nje na pregled (neka mamina teta je preporučila) i žena mi odmah s vrata skužila da je to od Dabrostona (a glupa ginićka nije ni riječ rekla o popratnim pojavama ) koji sam morala piti jer sam krvarila. Očistila mi lice, napisala recept za neki tonik i kremicu, preporučila Vichy Normaderm i uzela 300 kn.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2004., 09:56   #4
Dr. Višnja Arhanić, Masarykova 21. Tel. 48 55 907

Ali nije problem bio s aknama, nego virusna infekcija lica.
Nije tako "nježna" kao kozmetičarke, ali je svoj posao odlično napravila.
Vaservaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2004., 11:37   #5
....dr. Lesic, Britanski trg4, 5 ili 6...4823-574
...osobno nisam bila kod nje, ali iz videnog na drugim osobama vidim da je zena mrak...kod nje odlaze estradnjaci i glumci (ne kazem da je to bitno i presudno pri izboru, da se razmemo)
...jednoj glumici koju znam na pocetku snjimanja jednog projekta zbog lose sminke lice je bilo blago receno katastrofalno, par mjeseci kasnije ima bebinu guzu kakvu veli nikada nije imala...
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 00:19   #6
Dr. Kostović u Centru za lasere na Šalati. Ja sam imala dosta problema i kroz terapiju od par mjeseci mi se jako poboljšalo. Bez ultra skupih kremica i preparata što sam dobivala od jedne druge dermatologice, a od rezultata ništa.
__________________
Postujte bakterije - to je jedina kultura koju vecina ljudi ima u sebi.
Sanja :o) is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 00:33   #7
Quote:
Tijana kaže:
Sanja Gregurić Mateša, tel. 2363-338, 2363-339.

i ja išla kod dotične da me malo laserom poravna vrlo je simpatična, ugodna i okej (bez obzira na muža ) bila je jako pažljiva i s puno razumijevanja za moje muhe u glavi
ako ću opet ići, idem kod nje!
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 13:19   #8
Quote:
kokakoka kaže:

i ja išla kod dotične da me malo laserom poravna
Daj, pliz, malo objasni kaj ti je to radila laserom? I koliko je koštalo?
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 17:19   #9
Quote:
Tijana kaže:
Daj, pliz, malo objasni kaj ti je to radila laserom? I koliko je koštalo?
ma uklanjanje madeža (ovaj, fibroma? ne znam točno kak se to zove zapravo) s nekih nezgodnih mjesta tipa oko vrata, na kapku, iza uha gdje ih je kosa znala zakačiti.
ništa ne boli, osim što se povremeno osjeća "miris jutarnjeg napalma"
što se cijene tiče, uf, sori, ne sjećam se točno, mislim da je samo uključivanje lasera bilo oko 1000 kuna i to je bilo to, nije mi po količini računala

p.s. sori ak sam te razočarala, i ako si pod onim "lasersko poravnavanje" mislila na nešto drugo.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.

Zadnje uređivanje kokakoka : 30.09.2004. at 19:32.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 19:08   #10
Quote:
Tijana kaže:
Sanja Gregurić Mateša, tel. 2363-338, 2363-339.
koliko kosta otprilike pregled kod nje?
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 11:47   #11
Quote:
mrkvich kaže:
koliko kosta otprilike pregled kod nje?
Ja platila 300 kn prije nekih 6 mjeseci.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 11:49   #12
Quote:
kokakoka kaže:

p.s. sori ak sam te razočarala, i ako si pod onim "lasersko poravnavanje" mislila na nešto drugo.
Joj, a ja mislila da si išla na nekakvo uklanjanje ožiljaka od prištića... tak nekak. Ono kad ti lice tak fino sredi da izgleda kao bebina guza.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 12:16   #13
jel to pokriva addenda?
__________________
"I have nothing to declare except my genius." - Oscar Wilde
roberta carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 12:22   #14
dr. a. stanimirović!!!
kuglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 12:22   #15
Quote:
Tijana kaže:
Joj, a ja mislila da si išla na nekakvo uklanjanje ožiljaka od prištića... tak nekak. Ono kad ti lice tak fino sredi da izgleda kao bebina guza.
tko to radi? gdi?? ja bi to????
kuglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 13:42   #16
Quote:
Tijana kaže:
Joj, a ja mislila da si išla na nekakvo uklanjanje ožiljaka od prištića... tak nekak. Ono kad ti lice tak fino sredi da izgleda kao bebina guza.
jel to kemijski piling? sjećam se iz serije "holivudske žene" da je koka rekla za taj kemijski piling da je sve super, al kad ga treba skidat da boli u sedam miljardi materina, i da jednostavno poželiš da ti ga ostave na licu do smrti. kao - it's ok, nek ostane, mogu ja živjet s tim na licu
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 13:48   #17
ja bi možda išla negdje maknut svoje ožiljke od prčkanja po prištevima....dakle, gdje?

a možda i ne bih....ipak su moji!

Zapravo, ako ne košta gadne novce - probala bih, a ako košta pun q - fala lijepa, radije ću živjeti sa svojim ožiljčićima, nisu tak strašni...
Dakle - i cijene na sunce molim!

oftopik:
Kad god netko spomene dr. Sanju Gregurić Mateša ja se sjetim one priče Zorana Ferića!!!!!!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 14:06   #18
Quote:
goldberry kaže:
ja bi možda išla negdje maknut svoje ožiljke od prčkanja po prištevima....dakle, gdje?

a možda i ne bih....ipak su moji!

Zapravo, ako ne košta gadne novce - probala bih, a ako košta pun q - fala lijepa, radije ću živjeti sa svojim ožiljčićima, nisu tak strašni...
Dakle - i cijene na sunce molim!
i ja bi isto cijene

Quote:
goldberry kaže:

oftopik:
Kad god netko spomene dr. Sanju Gregurić Mateša ja se sjetim one priče Zorana Ferića!!!!!!
ispricaj, ja ne znam
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 14:19   #19
Quote:
goldberry kaže:
ja bi možda išla negdje maknut svoje ožiljke od prčkanja po prištevima....dakle, gdje?

a možda i ne bih....ipak su moji!

Zapravo, ako ne košta gadne novce - probala bih, a ako košta pun q - fala lijepa, radije ću živjeti sa svojim ožiljčićima, nisu tak strašni...
Dakle - i cijene na sunce molim!

oftopik:
Kad god netko spomene dr. Sanju Gregurić Mateša ja se sjetim one priče Zorana Ferića!!!!!!
ako nemas bas puno oziljaka, iznimno su dobri rezultati s kremama s c vitamom. meni je to pomoglo. ali pod dermatoloskim nadzorom.
nikakvi peelinzi i ostale stvari.

offtopic koja prica od z. ferica???
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 15:27   #20
Ne sjećam se više kak se skidaju ti ožiljci od prištića. Davno za to čula, al isparilo kroz drugo uho van jer tada još nisam radila pa nisam ni imala love za tak nešto.

Al, zato bi si sad (kad rodim i oporavim se malo) priuštila nekaj takvo. Samo pod uvjetom da ne boli i da nije previše skupo.

A oni tretmani nekom kiselinom u kozmetičkim salonima? Jel to kaj šljaka?
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:25.