Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2013., 07:39   #221
Trebam pomoc ! Igram PES 2013 Become A Legend i imam mali problem, naime igram kao centarfor, visok sam 190 cm ali nemam gotovo nikakav udarac glavom, header accuracy mi je 61, pa me zanima kako da ga napunim, sto da treniram, power, defence, shoot, pod koje podrucje spada header accuracy.. Kupio sam Power i Defence training more effection i nista !

Unaprijed hvala !
neevals54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 23:06   #222
Ovaj PES je puno bolji od prošlog praktički u svim segmentima, pogotovo golmani su pobošljani jako.
Jedino još ih licence jebu, ali dobro budu valjda i to sredili.
__________________
The emptier your head is, there is more room to fill it with dreams
Vex is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 17:40   #223
igram Become a legend, pozicije su mi AMF/LMF/CMF, prošao sam prvu sezonu u nekom fiktivnom klubu Mrabspor s kojim sam osvojio PES ligu i kup, a sada sam u Valladolidu.. već su me u našu repku zvali na 7-8 utakmica.. danas sam dobio Real Madrid 1-0. eto, ne ide loše
spoonman039 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 20:21   #224
Smile

Quote:
samke4 kaže: Pogledaj post
e ovako ako bi ja skinuo neke patchove da li bi mogao da nastavim svoju Master L.. ili bi sve morao restartovati pa ispocetka ??
ej to i mene zanima jesi dobio negdje odgovor na svoje pitanje?
pavo19-privatno is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 21:10   #225
Quote:
pavo19-privatno kaže: Pogledaj post
ej to i mene zanima jesi dobio negdje odgovor na svoje pitanje?
Moraš sve onda iz pocetka
samke4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 12:55   #226
Pozdrav, ja imam problema sa online pesom na ps3. Od kada sam kupio novi ruter siemens sx763 stalno mi igra šteka,usporeno je sve i preskače.Imam tcom flat net,osnovna brzina,piše da je NAT type2.Da li netko ima isto iskustvo i kako mogu riješiti taj problem?
croman44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 10:33   #227
Kao prvo, pozdrav svim PESovcima, evo i ja sam nakon par godina probao PES, i eto, moram reći da je super.
Planiram kupit original, ali vjrj tamo negdje krajem 5. mjeseca, trenutno nemam para, a dok nemam para za original, igrao bi piratsku verziju.
I tu sad dolazimo do problema
Naime, instalirao sam verziju koja nije original (čitaj: piratska) i noramalno je nićas radila (igrao sam od 11 navečer do 3 ujutro), ali nakon što sam se ujutro digao i išao pokrenut mog voljenog PESonju13 pojavljuje mi se ova greška (pogledaj sliku).
Znam da će mi mnogi reći da kupim original blablabla, ali kao što rekoh, planiram ga kupit, ali trenutno nemam para.
Bio bi zahvalan kad bi mi netko pomogao rješiti problem i molim Admine da mi ne obrišu ovo.
Naravno, odgovor može i u PM.
Unaprijed se zahvaljujem svima koji su mi voljni pomoč hihi
Lijep pozdrav.
leo_ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 14:51   #228
ako je neko zainteresiran za jeftini original pc dvd nek mi se javi
gogo-bbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 16:48   #229
Imam jedno pitanje/problem: naime, buraz na laptopu igra PES 2013 gdje je napravio svoj Dream Team u master ligi. Jel može on nekako prebaciti tu svoju ekipu na moj komp pa da igra protiv mog dream tema?
Johnny Depp is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 18:22   #230
Quote:
Johnny Depp kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje/problem: naime, buraz na laptopu igra PES 2013 gdje je napravio svoj Dream Team u master ligi. Jel može on nekako prebaciti tu svoju ekipu na moj komp pa da igra protiv mog dream tema?
pronađi mapu gdje su spremljene igre, obično u:
My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2013\save
u mapi save imaš ML01, može bit i ML02, ML03 itd. to su datoteke u koje je spremljena master liga.. kopiraj te datoteke, ali možda ne bude radilo ako nije ista verzija igre, uzmi u obzir i patcheve..
mislim da onda u exibition možeš igrat s timom iz master lige u onoj kategoriji user data
spoonman039 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 22:58   #231
Quote:
spoonman039 kaže: Pogledaj post
pronađi mapu gdje su spremljene igre, obično u:
My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2013\save
u mapi save imaš ML01, može bit i ML02, ML03 itd. to su datoteke u koje je spremljena master liga.. kopiraj te datoteke, ali možda ne bude radilo ako nije ista verzija igre, uzmi u obzir i patcheve..
mislim da onda u exibition možeš igrat s timom iz master lige u onoj kategoriji user data
Je, to je to. Nije smetalo ni što su različite verzije, tj. patchevi. Jedino što u master ligi treba sejvati ponovno to pod user data i onda se pojavi u exibition meniju. Hvala
Johnny Depp is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 22:59   #232
Quote:
spoonman039 kaže: Pogledaj post
pronađi mapu gdje su spremljene igre, obično u:
My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2013\save
u mapi save imaš ML01, može bit i ML02, ML03 itd. to su datoteke u koje je spremljena master liga.. kopiraj te datoteke, ali možda ne bude radilo ako nije ista verzija igre, uzmi u obzir i patcheve..
mislim da onda u exibition možeš igrat s timom iz master lige u onoj kategoriji user data
Je, to je to. Nije smetalo ni što su različite verzije, tj. patchevi. Jedino što u master ligi treba sejvati ponovno to pod user data i onda se pojavi u exibition meniju. Hvala
Johnny Depp is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 11:39   #233
pozz decki dali je ikako moguce staviti si novce na master ligu ali online...hvala na odgovoru...
KOVA99KZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 22:40   #234
Quote:
Vex kaže: Pogledaj post
Ovaj PES je puno bolji od prošlog praktički u svim segmentima, pogotovo golmani su pobošljani jako.
Jedino još ih licence jebu, ali dobro budu valjda i to sredili.
Sredili su i to za sljedeći pes.
__________________
To learn who rules over you, simply find out who you are not allowed to criticize.
Milic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 10:56   #235
Zna li netko možda rješenje za ovo ?

Kad igram BAL (become a legend) za reprezentaciju (riječ je o hrv repki) mogu igrati samo prijateljske utakmice, nikako da budem pozvan na neke natjecateljske, u prijateljskim utakmicama zabijam golove, asistiram, budem igrač utakmice, ali i dalje igram samo prijateljske, do mene sigurno nije.

Kod prijašnjih verzija PESa sam u BAL modu uvijek mogao za reprezentaciju igrati natjecateljske utakmice, jesu li to onda sada uklonili ili o čemu je riječ ?
randy2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 14:32   #236
Quote:
randy2 kaže: Pogledaj post
Zna li netko možda rješenje za ovo ?

Kad igram BAL (become a legend) za reprezentaciju (riječ je o hrv repki) mogu igrati samo prijateljske utakmice, nikako da budem pozvan na neke natjecateljske, u prijateljskim utakmicama zabijam golove, asistiram, budem igrač utakmice, ali i dalje igram samo prijateljske, do mene sigurno nije.

Kod prijašnjih verzija PESa sam u BAL modu uvijek mogao za reprezentaciju igrati natjecateljske utakmice, jesu li to onda sada uklonili ili o čemu je riječ ?
igram BAL i jučer sam započeo 3. sezonu (1.7. 2014). prije toga je bilo svjetsko prvenstvo na kojem sam proglašen igračem prvenstva.. znači, možeš igrat na prvenstvima..
mene u PES-u malo nervira kompjuter koji ima ulogu izbornika, npr. ponekad ubaci Mandžukića u vezni red itd.
spoonman039 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 08:20   #237
dali mi netko može pomoći kako da napravi pes 2013 master ligu online, sve sam pokušao ali jednostavno neznam kako!!!! molim vas pomozite
roca1998 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 19:33   #238
Quote:
spoonman039 kaže: Pogledaj post
igram BAL i jučer sam započeo 3. sezonu (1.7. 2014). prije toga je bilo svjetsko prvenstvo na kojem sam proglašen igračem prvenstva.. znači, možeš igrat na prvenstvima..
mene u PES-u malo nervira kompjuter koji ima ulogu izbornika, npr. ponekad ubaci Mandžukića u vezni red itd.
Pa naravno da će komp bit trener jel u BAL-u si ti samo igrač i ništa više.
__________________
The emptier your head is, there is more room to fill it with dreams
Vex is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 22:24   #239
Quote:
Vex kaže: Pogledaj post
Pa naravno da će komp bit trener jel u BAL-u si ti samo igrač i ništa više.
ma sve je to u redu, samo ne napravi baš uvijek dobru formaciju
spoonman039 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 14:16   #240
pozz...da li se može na ps3 (ili na xbox) kao i na pc-u skiniti patch i hakirati novac na master ligi?
boss.d is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.