Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2016., 22:14   #9081
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Mozda sam ja nesto i pobrkala, mozda nisu to hvalile u kontekstu kose nego gela za tusiranje....
Inace, nisam pojma imala da pantenol isusuje. Pa zasto ga onda stavljaju u proizvod za bebe?????
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Ne kuzim se bas. To ce ti miss objasnit. Meni pantenol ne smeta ako je ukomponiran s nekim drugim sastojkom koji hidratizira i omeksava. Npr ne smeta mi kombinacija uree i pantenola (isto je dosta visoko u sastavu, ali iza uree) u baleinom urea samponu. Al u tim baby proizvodima, pantenol me u svakom isusuje.
konfuzije i za mene jer dosad nisam obraćala pažnju na panthenol u šamponima niti s čim je u kombinaciji, ali možda ovo i ima smisla. dovoljna mi je drama sa sulfatima u šamponima, ne trebam još jednu
panthenol sam po sebi nije problem i super je sastojak u proizvodima za lice i tijelo jer hidratizira, umiruje, pomaže kod zacjeljivanja i obnavlja kožu te se pretvara provitamin B5 budući da je riječ o živim stanicama. također treba imati na umu kako naša koža i kosa nisu iste kao kod beba. druga stvar su kosa/vlasište koji su od mrtvih stanica pa se panthenol samo taloži i ne pretvara u provitamin B5. nekome će to smetati, nekome neće, očito nema pravila jer ipak svi mi imamo različitu kožu i kosu. šteta što tražilica i dalje ne radi davnih dana je neka forumašica pisala o tome i proteinima na temi šamponima ako se dobro sjećam. tad pola toga razumijela nisam niti me previše zanimalo, al sad bi možda drugačije sjelo.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 16.06.2016., 10:57   #9082
Citam sad na njihovoj facebook stranici da se ovaj popust od 40% na parfeme uz predocenje kartice moze kombinirati s popustom od 15% na ukupnu kupnju. Zanima me kakav je to popust od 15% na ukupnu kupnju, to se ostvari skidanjem bodova s kartice ili?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Destiny is for losers. It's just stupid excuse for wait for things to happen,instead of making them happen.
..ena.. is offline  
Old 16.06.2016., 11:27   #9083
Quote:
..ena.. kaže: Pogledaj post
Citam sad na njihovoj facebook stranici da se ovaj popust od 40% na parfeme uz predocenje kartice moze kombinirati s popustom od 15% na ukupnu kupnju. Zanima me kakav je to popust od 15% na ukupnu kupnju, to se ostvari skidanjem bodova s kartice ili?


Sent from my iPhone using Tapatalk


Da, u zamjenu za 150 bodova dobijes 15% popust na ukupnu kupnju.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Old 16.06.2016., 12:11   #9084
Jel se moze ovih 30%na scholl kombinirati sa 25%na jedan proizvod? Hocu onu scholl raspicu za stopala.
slatkish is offline  
Old 16.06.2016., 12:30   #9085
Na DM stranici piše da ne može, ali može sa 15% na ukupnu kupnju.
http://www.dm-drogeriemarkt.hr/hr_ho...ll_6_2016.html
thinkpinky is offline  
Old 16.06.2016., 12:58   #9086
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Da, u zamjenu za 150 bodova dobijes 15% popust na ukupnu kupnju.


Super, hvala ti uopce nisam znala za to, gledam na aplikaciji uvijek pogodnosti i ne pise mi tamo nista. Ne moze se ni aktivirati to putem aplikacije?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Destiny is for losers. It's just stupid excuse for wait for things to happen,instead of making them happen.
..ena.. is offline  
Old 16.06.2016., 14:24   #9087
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Da, u zamjenu za 150 bodova dobijes 15% popust na ukupnu kupnju.


Super, hvala ti uopce nisam znala za to, gledam na aplikaciji uvijek pogodnosti i ne pise mi tamo nista. Ne moze se ni aktivirati to putem aplikacije?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Destiny is for losers. It's just stupid excuse for wait for things to happen,instead of making them happen.
..ena.. is offline  
Old 18.06.2016., 09:37   #9088
Pozdrav, imam jedno pitanje. Da li možda znate da li u DM-u još uvijek ima swarovski lančić sa srcem na špagi? Znam da ga se moglo nabaviti u zamjenu za bodove. Sestra ga je imala i izgubila i sad bi joj za rođ htjela nabaviti novi. Hvala =)

__________________
The only easy day was yesterday!
sweet_buba is offline  
Old 18.06.2016., 11:04   #9089
Do kad se mogu mijenjati bodovi za popust na Neutro Roberts?
Ne nalazim na njihovoj stranici.
ljubii is offline  
Old 18.06.2016., 11:18   #9090
Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
Do kad se mogu mijenjati bodovi za popust na Neutro Roberts?
Ne nalazim na njihovoj stranici.
završila je ta akcija. bila je do 15.6. ako se ne varam.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 18.06.2016., 11:24   #9091
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
završila je ta akcija. bila je do 15.6. ako se ne varam.
u zadnje vrijeme fulam sve akcije koje me zanimaju
ljubii is offline  
Old 23.06.2016., 00:33   #9092
je li stigla kod nas ebelin kojac spužvica? gdje to stoji uopće?
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 25.06.2016., 21:45   #9093
Quote:
sweet_buba kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam jedno pitanje. Da li možda znate da li u DM-u još uvijek ima swarovski lančić sa srcem na špagi? Znam da ga se moglo nabaviti u zamjenu za bodove. Sestra ga je imala i izgubila i sad bi joj za rođ htjela nabaviti novi. Hvala =)

Mislim da ne, barem ja nisam vidjela, a to je bilo ono za bodove? A bodove i kupone redovito provjeravam, te akcije ti se mijenjaju skoro paa...svaki mjesec.

-----
Nisam išla unatrag, pa nisam vidjela jeste li komentirali Žensku trku ove godine?
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Old 27.06.2016., 20:35   #9094
Koji je rok za zamjenu proizvoda?
NinaDrv is offline  
Old 29.06.2016., 17:18   #9095
u dm ima parfema po 150 kn, izlaze iz asortimana, TM Womanity edt, muški DG The one, neki CK i sl.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Old 06.07.2016., 10:17   #9096
Stigle L'angelica tuširalice u DM , kod mene ima macadamia, zeleni čaj, pamuk-bijeli mošus i zob. Koštaju 19,90 pakiranje od 500ml.
sobarica is offline  
Old 06.07.2016., 10:49   #9097
Da li je netko kupovao Dove proizvode sa 40% popusta? Ulaze li svi njihovi proizvodi u kombinaciju?
__________________
H
hsfi is offline  
Old 06.07.2016., 11:37   #9098
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Stigle L'angelica tuširalice u DM , kod mene ima macadamia, zeleni čaj, pamuk-bijeli mošus i zob. Koštaju 19,90 pakiranje od 500ml.
Odlična vijest, a taman sam kemijala da skočim u Ilirsku u dm
black leather is offline  
Old 06.07.2016., 12:13   #9099
DM #2

Quote:
hsfi kaže: Pogledaj post
Da li je netko kupovao Dove proizvode sa 40% popusta? Ulaze li svi njihovi proizvodi u kombinaciju?


Da
Uzela sam danas jedno 12 proizvoda
Kombinirala sam deo stick, muski stick, dezic, tekuci i kruti sapun i mlijeko za tijelo
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Old 06.07.2016., 12:16   #9100
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
Da
Uzela sam danas jedno 12 proizvoda
Odlično, nadam se da me neće dočekati prazne police
__________________
H
hsfi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:40.