Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2014., 18:03   #41
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
i da što se tiće Chanela,moj primjer sa Mademoiselle mirisom,trenutno imam edp i čisti parfem,esenciju i to su potpuno dva različita mirisa a imala am i edt koji je isto opet treća verzija istog mirisa.
Možeš mi molim te malo opisati kakav je parfem? Možda malo usporediti s edp? Uvijek sam ga htjela probati (i eventualno kupiti ako mi se svidi, naravno), ali nigdje po parfumerijama nisam našla testere čistog parfema

Htjela sam s biraj.hr kupiti Versace Crystal Noir edp, jer ga nigdje drugdje ne vidim kod nas, svi drže samo edt, ali sad se isto ne usudim.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 00:38   #42
Je li netko kupovao u novije vrijeme na biraj.hr i jeste li imali još dvojbi oko autentičnosti?
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 10:47   #43
Moja zadnja narudzba je bila u rujnu, nezzz je li ti to novije. Ja sam zadovoljna
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 18:38   #44
Quote:
Cvrčak i Mrav kaže: Pogledaj post
Moja zadnja narudzba je bila u rujnu, nezzz je li ti to novije. Ja sam zadovoljna
Ne znam što bih rekla, vidim da je i puno ljudi zadovoljno s njima i nisu imali dvojbi oko autentičnosti kupljenih parfema
S druge strane svako malo naiđem i na one koji su uvjereni da su i u dućanima poput Douglasa i Martimexa naišli na fejkove.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 19:23   #45
dali je netko kupovao od njih kreme za tijelo? kakva iskustva imate s tim?

naime zainteresirana sam za kupnju ove: http://www.biraj.hr/main.aspx?id=9&pid=6418 Elizabeth Arden kreme za tijelo od 500ml, cijena je 179kn dok je recimo u douglas parfumerijama trenutno 246kn.

sad ne znam što napraviti, razlika je nekih 70ak kn, ali ne znam kakvi su po pitanju krema. podvaljuju li i njih u obliku kopija?
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 15:27   #46
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Je li netko kupovao u novije vrijeme na biraj.hr i jeste li imali još dvojbi oko autentičnosti?
Ja sam narucila parfem neki dan, jucer je stigao i izgleda mi fejk. Ambalaza je tako jadno zamotana i tako to sve ofrlje izgleda da mi ga je neugodno poklonit a upravo sam ga zato i kupila, kao poklon.
andmare is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 19:05   #47
Quote:
andmare kaže: Pogledaj post
Ja sam narucila parfem neki dan, jucer je stigao i izgleda mi fejk. Ambalaza je tako jadno zamotana i tako to sve ofrlje izgleda da mi ga je neugodno poklonit a upravo sam ga zato i kupila, kao poklon.
koji parfem?

ajd pliz postavi fotku
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 23:28   #48
Thumbs up

Quote:
rock on... kaže: Pogledaj post
dali je netko kupovao od njih kreme za tijelo? kakva iskustva imate s tim?

naime zainteresirana sam za kupnju ove: http://www.biraj.hr/main.aspx?id=9&pid=6418 Elizabeth Arden kreme za tijelo od 500ml, cijena je 179kn dok je recimo u douglas parfumerijama trenutno 246kn.

sad ne znam što napraviti, razlika je nekih 70ak kn, ali ne znam kakvi su po pitanju krema. podvaljuju li i njih u obliku kopija?
To je moja omiljena ljetna krema godinama. Držati je u frižideru i namazati navečer. Mljac
__________________
nenadjebivo zajebana
domenika is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 11:26   #49
Quote:
andmare kaže: Pogledaj post


Ja sam narucila parfem neki dan, jucer je stigao i izgleda mi fejk. Ambalaza je tako jadno zamotana i tako to sve ofrlje izgleda da mi ga je neugodno poklonit a upravo sam ga zato i kupila, kao poklon.
Zar opet?
Koji parfem, ako se smije znati? Čisto da drugi budu upozoreni.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 11:50   #50
Prošli tjedan sam kod njih uzela tri parfema, od kojih jednog nisu imali u asortimanu, no potrudili su se i nabavili mi ga ! Sva tri su prošla provjeru na http://checkcosmetic.net/ . Do sad sam kod njih uzela barem 10 kom, i nikad mi nisu podvalili fake! I još jedna:
živim na otoku, gdje se zna dogodit da ti pošta putuje i par dana iz Splita, no oni su ko švicarski sat: danas naručim, sutra robu imam i zato im jedan veliki
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 00:20   #51
Gucci gulty intense. Nemam fotku jer sam ga ipak poklonila, ali
NIKAD VISE necu narucit od tamo. Sramota da tako mogu prodavat parfeme i blamirat se
andmare is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 15:24   #52
Quote:
andmare kaže: Pogledaj post
Gucci gulty intense. Nemam fotku jer sam ga ipak poklonila, ali
NIKAD VISE necu narucit od tamo. Sramota da tako mogu prodavat parfeme i blamirat se
Daj malo više detalja.

Ja sam kupila nekoliko puta od njih i sa parfemi.hr i svaki put su bili originali.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 23:05   #53
ja kupila tamo light blue i provjeru je prosao, narucila jucer novi, bas me zanima kakav ce bit
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 13:19   #54
stigao parfem,prosao provjeru na checkcosmetic!!!!

http://www.biraj.hr/main.aspx?id=9&pid=5994&sex=female
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 13:44   #55
Checkcosmetic nije nikakva provjera, pa najlakše je složit kod i ugravirat ga na bočicu. Uz malo googlanja se otkrije koja kuća na koji način obilježava svoje proizvode.
Imala sam 3 fejka, sva 3 su prolazila na checkcosmetic.
Bolje pogledajte bočice, kutije, cjevčice, font koda, sastojke.....
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 15:49   #56
Quote:
bedacha kaže: Pogledaj post
Checkcosmetic nije nikakva provjera, pa najlakše je složit kod i ugravirat ga na bočicu. Uz malo googlanja se otkrije koja kuća na koji način obilježava svoje proizvode.
Imala sam 3 fejka, sva 3 su prolazila na checkcosmetic.
Bolje pogledajte bočice, kutije, cjevčice, font koda, sastojke.....
dobila sam jednom fejk, osjetila po trajnosti,mirisu,ambalazi....

ovo mi ne smrdi na fejk uopce, da poslikam da netko iskusniji provjeri???!
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 16:05   #57
Ja sam imala/imam četiri parfema sa biraj.hr kupljeni u posljednje dvije godine. Svi su sto posto originali (Burberry The Beat, Chloe Love Eau Florale, Alien Absolue Essence, Elie Saab Le parfum.) Ako već netko komentira da je dobio parfem u takvom i takvom stanju, mislim da je okej da postavi fotku kao što je i autor teme ili da malo bolje pojasni što nije bilo u redu s narudžbom.
Tomkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 17:04   #58
Quote:
Djevojče kaže: Pogledaj post
dobila sam jednom fejk, osjetila po trajnosti,mirisu,ambalazi....

ovo mi ne smrdi na fejk uopce, da poslikam da netko iskusniji provjeri???!
Ne kažem da je ovaj koji si dobila fejk (znamo da oni dilaju obadvoje pa kakve je tko sreće), al vidim da se proteže taj checkcosmetic kao neko sigurno pomagalo u detektiranju fejkova, a to nikako nije. Treba na više stvari obratit pozornost.
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 23:33   #59
već dugo patim za D&G parfemom Pour femme.

D&G parfem Pour femme najveća militraža (ja mislim 100 mL) u mulleru košta 906 kn, znam jer slinim za njim već jako dugo i u mulleru sam skoro svaki dan. a na biraj.hr košta 279 kn, 50 ml, i to edp, a ne edt, dok edt ISTOG parfema duplo manji, dakle od 25 mL, košta 335 kn. ko je tu lud? svaki dan sam u mulleru i znam koliko košta original. kako je moguće? čisto sumnjam da ta stranica prodaje originale, vjerojatno ima savršene kopije, jer razlike u cijeni su sulude i prodavaču neisplative.
http://www.biraj.hr/main.aspx?id=13&...uery=&IsNew=-1
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 11:27   #60
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Možeš mi molim te malo opisati kakav je parfem? Možda malo usporediti s edp? Uvijek sam ga htjela probati (i eventualno kupiti ako mi se svidi, naravno), ali nigdje po parfumerijama nisam našla testere čistog parfema

Htjela sam s biraj.hr kupiti Versace Crystal Noir edp, jer ga nigdje drugdje ne vidim kod nas, svi drže samo edt, ali sad se isto ne usudim.
Martimex drži edp (ne znam da li ga svi imaju, ali provjerena je informacija da u ponudi imaju edp)
missundaztood is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:55.