Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2014., 15:31   #7141
Ja sam imala Inglesinu Zippy i konstrukcija zajedno sa sportskim dijelom na njoj mi je stala taman na milimetar u bunker malog peugeota 107
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 15:34   #7142
kavopija i mi smo prije mjesec dana kupili Chicco Activ3.
Prvu većer kad sam ih montirala imala sam dojam da su autosjedalica i košara nefiksirane. Malo su previše bile nestabilne. Drugi dan smo malo drukčije namjestili one ručke na koje se nosiljka usadi (mislim na bočne dijelove rukohvata, nakon što se skine platnena navlaka na njima) i odmah je bilo mnogo stabilnije.
Primjetila sam da spomenuti otklon ne ovisi samo o košari nego i o spomenutim ručkama. Probaj to malo proučiti, iako ne mora biti da uopće imaš problem.
Moja se košara još uvijek klacka malo (max 2cm dok ju probam), al mislim da je to najnormalnije. Uvjerena sam da nemaš kolica "s greškom". Ja sam također očekivala da će to biti nepomično!
Općenito sam prezadovoljna tim kolicima i jedva čekam da ih počnem furati po vani.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 20:57   #7143
Normalno je da se "klima"
Mi smo imali condor,super kolica,al opcenito abc-u je ogroman minus mala kupola i to L sjedalo. Stala su mi u clio iz 2002, a nisu bas mala
__________________
Padnem. Ustanem. Popravim krunu. Nikad ne odustanem!
vedrana84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 08:56   #7144
Jel ima tko ova kolica
http://djecjakolica.eu/proizvod/bebetto-pascal-3u1/

Bila sam na dani beba i trudnica u Splitu i između ostalih vidila i ova kolica...cijena je povoljna...siva boja neutralna...čine mi se ok...
S popustom oko 3500kn...
zanimljiva su mi i Foppapedretti..ali mm se ne sviše ona košara ispod (zapinju mu noge dok šeta)..
Inače sam se zaljubila u PP book plus completo...ali zbog cijene gledam i okolo...
nerviosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 09:00   #7145
jel se ispalti ić? ima kakvih popusta?

mi tek krenuli u nabavu, trebamo komplet sve od kolica,krevetića...

ako su kakvi/takvi popusti bi potegli u Zg na sajam za 2 tjedna..
__________________
I went through my darkest time alone, so sorry if I act like I don´t need anyone..
rapajic_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 09:07   #7146
Pa popusti su oko 15%...neki i 20% (ali rijetko)..ali eto Peg Perego je bila caka da popust vrijedi samo za gotovinsko plaćanje...svi ovi ''glavni'' dućani za bebe su bili izloženi...krevetići i kolica...bilo je i nešto pelena, robe i ostalog, ali to me nije zanimalo..
nerviosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 10:55   #7147
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
kavopija i mi smo prije mjesec dana kupili Chicco Activ3.
Prvu većer kad sam ih montirala imala sam dojam da su autosjedalica i košara nefiksirane. Malo su previše bile nestabilne. Drugi dan smo malo drukčije namjestili one ručke na koje se nosiljka usadi (mislim na bočne dijelove rukohvata, nakon što se skine platnena navlaka na njima) i odmah je bilo mnogo stabilnije.
Primjetila sam da spomenuti otklon ne ovisi samo o košari nego i o spomenutim ručkama. Probaj to malo proučiti, iako ne mora biti da uopće imaš problem.
Moja se košara još uvijek klacka malo (max 2cm dok ju probam), al mislim da je to najnormalnije. Uvjerena sam da nemaš kolica "s greškom". Ja sam također očekivala da će to biti nepomično!
Općenito sam prezadovoljna tim kolicima i jedva čekam da ih počnem furati po vani.
fala ti na odgovoru. u međuvremenu sam uživo provjerila i neka druga kolica i sve te košare se, više-manje, klackaju.

mi smo ova kupili jer smo imali dm-ov bon za 30% popusta na sve chiccove stvari, pa se ta cijena činila skroz ok za takva kolica. iskreno, sad mi se čine malo prevelika, ali i dalje mislim da su dobra i kvalitetna. nadam se da se nismo zeznili. još ih nismo isprobali jer se beba nije ni rodila, ali nadam se da ću s njima moć uć u dućan ili kafić.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 12:57   #7148
Jel budu kakva "zimska" snizenja kolica? Kupila bih Peg Perego book plus i to najvjerojatnije preko neta u Moja beba a termin mi je 15.1. pa ako znaju biti snizenja bi pricekala a ako ne nemam sta cekati jer znam koja zelim
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 21:12   #7149
Pomoc! Dobili na poklon Peg Perego Pliko Switch (samo sportski dio), ja sve poskidala da cu oprat tekstilni dio i od toga proslo vec par mjeseci i sad nemamo pojma sklopiti Googlam neki video, al svi pokazuju samo ono osnovno o kloicima, nitko ne skida sve navlake, jel ima netko ideju gdje da to nadem?
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 13:11   #7150
Cure, da li bi netko mijenjao presvlake za bugaboo cameleon kolica?
ja imam roze, nove, samo oprane, bile su namjenjene jednoj djevojčici a dobili dečka :-)
linija11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 11:52   #7151
Kupujem rabljena Bugaboo cameleon kolica.
Jel ima netko za prodati ili da li znate nekoga tko prodaje?
Hvala
__________________
Bože, čuvaj našu dječicu
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 12:13   #7152
Quote:
Smiling Helena kaže: Pogledaj post
Za novo pitaj uvoznika a za polovno pogledaj ebay ili njuskalo.
Mi smo kupili rabljena ABC design 3 tec u izvrsnom stanju u SLO za 1000 kn -košara, sjedalica, sportski dio.

Inače, slovenski portali s rabljenom dječjom opremom su puno povoljniji od recimo Njuškala pa vrijedi pogledati za one koji ne žele novo.
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 13:21   #7153
Quote:
Dragonfly kaže: Pogledaj post
Mi smo kupili rabljena ABC design 3 tec u izvrsnom stanju u SLO za 1000 kn -košara, sjedalica, sportski dio.

Inače, slovenski portali s rabljenom dječjom opremom su puno povoljniji od recimo Njuškala pa vrijedi pogledati za one koji ne žele novo.
Može link na slo portale?

I da li nešto slično postoji u Italiji?
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 18:32   #7154
Pozdrav,da li netko zna gdje mogu kupiti Bugaboo Buffalo i koliko otprilike kosta kod nas?
Tinchy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 19:00   #7155
Ovo kaže google search: https://www.babycenter.hr/proizvod/7...ack-440110zw01.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 23:18   #7156
Uh, ova su jos ljepsa od cameleona
__________________
Bože, čuvaj našu dječicu
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 06:58   #7157
Talking

Jesu ljepsa su,ovo su za sve terene. Vislja su 10 cm od cameleona i veci kotaci.imq ih u kaptol centru svih boja dok u svijetu bebi samo crna. Pa se sad ne mogu odlocit oko boje
Tinchy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 10:15   #7158
Da li se mogu kupiti samo sportska kolica bez one kosare za novorodence?
I kolika im je cijena?
__________________
Bože, čuvaj našu dječicu
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 10:54   #7159
Quote:
MaLo kaže: Pogledaj post
Da li se mogu kupiti samo sportska kolica bez one kosare za novorodence?
I kolika im je cijena?
Može se kupiti samo sportski dio,bez košare
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 11:20   #7160
A koja je cijena tog sportskog dijela?
Dal se krović posebno kupuje?
__________________
Bože, čuvaj našu dječicu
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.