Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2017., 20:59   #501
Sto ste toliko doslovno shvatili ove zabrane o kojima je cocacolica pricala

I mi cesto razgovaramo ko dvoje djece od 2-3 godine, vise zvukovima nego rijecima, valjda ako me ljudi slusaju dok pricam na mobitel s njim u tramvaju, misle da bas nisam cista u glavi.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 21:25   #502
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Ovoliku kolicinu sranja vec odavno nisam nigdje procitao na jednom mjestu... na trenutak sam se zapitao jesam li na temi koja govori o djeci u djecjem vrticu ili na temi na kojoj bi trebali navodno pisati odrasli ljudi... ovoliko ljigavosti se ne srece cesto...
čemu ovaj totalno bezvezan padobranski i seratorski ulet?

ako ti ne živiš tako ne znači da je tuđi način pogrešan. svatko kroji svojih par kvadrata zabave na svoj način, a ovaj topic je za tople ljudske priče. soliti pamet se može i drugdje.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 21:49   #503
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
zasto se ljudi ponasaju kao potpuni nedorasli idioti
Ne svi ljudi. Neki od nas su cool i u vezi što nipošto ne znači da se manje volimo ili zabavljamo od ovih koji doslovno bale i sline jedni po drugima bez da se ljube ili nešto, nego izigravaju pase, da znače svoj teritorij

Quote:
Molly K Darling kaže: Pogledaj post
Joj nemojte ovdje grintati i kvariti idilu, tema i je namijenjena za najblesavije stvari koje partneri rade, meni je baš zabavno čitati.
Većina postova ovdje i jeste presmišna i kjut, osim ovih par freaky, posesivnih. I par na kojima sam promislila: fuj, koji muškarac se tako ponaša

Quote:
Radije čitam da su ludasti i pritom sretni zajedno nego ove što se mahom varaju, rastaju, ubi me to, depra, ali zato je ovdje baš lijepo i mislim da ne treba kvariti.
Ma ima parova koji su sretni i ludasti, a ne prelaze granice u kojoj se ponašaju ka idioti.
Quote:
Aria
Falila si mi

Quote:
Sad sam htjela napisati još neke naše ludosti, ali me strah reakcija, pa nećem.
Daj, ne budi ludaaa, oćem vaše ludosti Reagirala sam samo na ovaj post koji mi je too much, inače ih je većina kjut. Pa raspiši se
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 12:55   #504
Quote:
TotallyAria kaže: Pogledaj post
Ne svi ljudi. Neki od nas su cool i u vezi što nipošto ne znači da se manje volimo ili zabavljamo od ovih koji doslovno bale i sline jedni po drugima bez da se ljube ili nešto, nego izigravaju pase, da znače svoj teritorij
Apsolutno, svaki par ima svoju dinamiku i način interakcije, neki su cool, neki slinavi ali kakvi god bili, u konačnici je bitno samo da se vole.

Quote:
TotallyAria kaže: Pogledaj post
Većina postova ovdje i jeste presmišna i kjut
Je

Quote:
TotallyAria kaže: Pogledaj post
Falila si mi
I ti si meni baš falila

Quote:
TotallyAria kaže: Pogledaj post
Daj, ne budi ludaaa, oćem vaše ludosti. Reagirala sam samo na ovaj post koji mi je too much, inače ih je većina kjut. Pa raspiši se
Ok

Uglavnom, jako me voli plašiti. Jednom smo gledali neki baš strašan horor i usred filma on se najavio da mora na wc, a ja ostala sama sa hororom i nije mi baš bilo svejedno kada je odjednom u sobu uz neljudski urlik nahrupila neman u crnom vitlajući ogromnim mesarskim nožem i krenula na mene ... kako sam se uplašila, koliko sam vrištala, još me trnci prolaze kada se sjetim. Dakle, moja ljubav se obukla u veliku crnu vreću, probušio je na njoj rupu za ruku kojom je mahao nožem i odlučio me još malo uplašiti, valjda je procijenio da mi horor nije bio dovoljno strašan.

Jednom u Intersparu, ublijedio je, umirio se i samo klonuo niz police, počeo je kliziti, padati, uhvatio se za srce, ja u paniku, rek'o umire, gotovo je, srčani udar, taman sam htjela počet vikat da netko zove hitnu kada je moja uvenula ljubičica najednom živnula i uskrsnula iz mrtvih uz slavodobitni: gotcha.

Jednom se pravio da je umro za volanom na autocesti.

Kada kartamo i ako on baš jako gubi, auuch. Psuje, laje, viče, proklinje, pocrveni sav u licu od bijesa, tlak mu skoči, poslije mora leći da se umiri, ali ne prije nego što izrecitira: daj mi ih, majku im jebem, sad su najebale (karte) i onda ih pokida na komadiće

Ja sam jednom bacila karte kroz prozor, ali bio je to izolirani incident i poslije sam ih pokupila i pristojno bacila u smeće, da ne zagađujem okoliš.

Možda zvuči zastrašujuće, ali on je zapravo nježni medo mekog i dobrog srca, jednom je došao kući sav u suzama, ja gledam zašto plače, kada vidim da u ruci nosi malu bebu mačića koju je našao na cesti i spasio od smrti, ljubav moja. <3

Imaš li ti neku ludost za podijeliti?
Molly K Darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 13:51   #505
Quote:
Cocacolica kaže: Pogledaj post
Imam uzasnu naviku da kasnim,i to nervira sve ljude oko mene.Njemu nikada nisam dosla na vrijeme i kada ga pitam da li se
ljuti svaki put mi odgovori "Čekao sam te trideset godina,mogu i sada"..
Imao je operaciju ociju i nikako se nije mogao pomiriti s cinjenicom da me nece moci vidjeti 24sata.Inace nikada nije prosao dan da se ne vidimo.
Kada se vidimo imamo foru..Lupka po namjestaju, demonstrira dolazak psa i onda me njuska po cijelom licu vratu glavi kosi bali i slini po meni.Ne daj boze da osjeti neki drugi miris osim njegovog.Ako budem dobra dobijem exstra porciju njuskanja.



Moja kosa je svila.Tako bar on misli.Imam osjecaj da se boji svaki put kad me milki da mi koja dlaka ne otpadne ,onda mi prijeti "kako ce poceti brojati njegovu svilu" i tacno mislim da bi mi lijepio dlake nazad da ne otpadnu.Jer u njegovom slucaju to je pravo bogatstvo.

Iako sam spremna da mu postavim milijardu glupih pitanja,on nekako za svako nađe odgovor kojim bi se ja zadovoljila.Eto to vsm je moj zgodnicek.Hajde ljudiiii dajte da ozivi temaaaa .Ima nas jos sretno zaljubljeniiiiih

Nema dovoljno rigoleto smajlića koji bi dočarali moje gađenje i ljigavost vaši postupaka.Ali stvarno.Ovo nisu najblesavije stvari ovo je....bolesno.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 23.09.2017., 19:25   #506
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post

Nema dovoljno rigoleto smajlića koji bi dočarali moje gađenje i ljigavost vaši postupaka.Ali stvarno.Ovo nisu najblesavije stvari ovo je....bolesno.
Ne postoji dovoljno riječi kojima bi se mogla opisati tvoja primitivnost.

I pročitaj,molim te, pravila pdf-a https://www.forum.hr/showthread.php?t=190712

Mene bi zanimalo možete li svi vi kojima je jedini doprinos temi zgražanje objasniti zašto uopće imate potrebu doći na temu i svim obznaniti da se neki ljudi i njihovi postupci ne uklapaju u jako uske okvire vaših života?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 19:53   #507
Iskreno se ispričavam autorici teksta,nakon kratkog razmišljanja vidjela sam da nije bio u redu napisati tako nešto.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 22:24   #508
Quote:
Molly K Darling kaže: Pogledaj post
Kada kartamo i ako on baš jako gubi, auuch. Psuje, laje, viče, proklinje, pocrveni sav u licu od bijesa, tlak mu skoči, poslije mora leći da se umiri, ali ne prije nego što izrecitira: daj mi ih, majku im jebem, sad su najebale (karte) i onda ih pokida na komadiće
Quote:
Cocacolica kaže: Pogledaj post
Ne daj boze da osjeti neki drugi miris osim njegovog.
Ovaj, žene, ajde kad budete prekidale budite jako oprezne i učinite to telefonom.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 09:58   #509
Jako mi je zao sto je ovako ispalo..i doslovno sam "otjerana" s teme.Nisam nikada bila clan foruma ovog,niti jednog drugog.Evo sad znam i zasto...Kako je moguce da ljudi osudjuju i daju svoje "strucno misljenje " i dijagnoze.Zar je tako tesko skrolati na naredni post,ako ti se moj nije dopao?A ne saddd cuu te osudjivatii jer si ti jedna bolesna osoba u svojoj bolesnoj veziii sa svojim bolesnim ponasanjem.Moj partner je ljekar po profesiji.I mislim da bi pomoc potrazio od svojih kolega a ne ovdje na forumu..U svakom slucaju,zahvaljujem se pojedincima na brizi.Dok sam citala vase price dobila sam inspiraciju da napisem svoju.A sad mi tako krivo sto sam to podijelila.Previse ozbiljno su pojedini shvatili da ja ne smijem ili ne mogu nesto..Sve je to dio nase zajebancije.Nisam tu da se pravdam povrsnim ljudima koji nemaju svoje zivote pa osudjuju tudje... i svako ima svoj komadic neba pod kojim moze da radi sta zeli.Zaista,zaista sam izgubila zelju da budem dio ove teme poslije ovoliko napada..Sramotno.Nazaloat ocekujem prozivke i na ovaj tekst.
Cocacolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 14:32   #510
Quote:
Cocacolica kaže: Pogledaj post
Jako mi je zao sto je ovako ispalo..i doslovno sam "otjerana" s teme.Nisam nikada bila clan foruma ovog,niti jednog drugog.Evo sad znam i zasto...Kako je moguce da ljudi osudjuju i daju svoje "strucno misljenje " i dijagnoze.Zar je tako tesko skrolati na naredni post,ako ti se moj nije dopao?A ne saddd cuu te osudjivatii jer si ti jedna bolesna osoba u svojoj bolesnoj veziii sa svojim bolesnim ponasanjem.Moj partner je ljekar po profesiji.I mislim da bi pomoc potrazio od svojih kolega a ne ovdje na forumu..U svakom slucaju,zahvaljujem se pojedincima na brizi.Dok sam citala vase price dobila sam inspiraciju da napisem svoju.A sad mi tako krivo sto sam to podijelila.Previse ozbiljno su pojedini shvatili da ja ne smijem ili ne mogu nesto..Sve je to dio nase zajebancije.Nisam tu da se pravdam povrsnim ljudima koji nemaju svoje zivote pa osudjuju tudje... i svako ima svoj komadic neba pod kojim moze da radi sta zeli.Zaista,zaista sam izgubila zelju da budem dio ove teme poslije ovoliko napada..Sramotno.Nazaloat ocekujem prozivke i na ovaj tekst.
Ne zamaraj se...ima nas jako sličnih i uopće mi ne pada na pamet pravdati se.
Uživaj u tom životu i pusti...psi laju, karavane prolaze
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 17:03   #511
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Ne zamaraj se...ima nas jako sličnih i uopće mi ne pada na pamet pravdati se.
Uživaj u tom životu i pusti...psi laju, karavane prolaze
Cocacolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 23:20   #512
Quote:
Cocacolica kaže: Pogledaj post
Jako mi je zao sto je ovako ispalo..i doslovno sam "otjerana" s teme.Nisam nikada bila clan foruma ovog,niti jednog drugog.Evo sad znam i zasto...Kako je moguce da ljudi osudjuju i daju svoje "strucno misljenje " i dijagnoze.Zar je tako tesko skrolati na naredni post,ako ti se moj nije dopao?A ne saddd cuu te osudjivatii jer si ti jedna bolesna osoba u svojoj bolesnoj veziii sa svojim bolesnim ponasanjem.Moj partner je ljekar po profesiji.I mislim da bi pomoc potrazio od svojih kolega a ne ovdje na forumu..U svakom slucaju,zahvaljujem se pojedincima na brizi.Dok sam citala vase price dobila sam inspiraciju da napisem svoju.A sad mi tako krivo sto sam to podijelila.Previse ozbiljno su pojedini shvatili da ja ne smijem ili ne mogu nesto..Sve je to dio nase zajebancije.Nisam tu da se pravdam povrsnim ljudima koji nemaju svoje zivote pa osudjuju tudje... i svako ima svoj komadic neba pod kojim moze da radi sta zeli.Zaista,zaista sam izgubila zelju da budem dio ove teme poslije ovoliko napada..Sramotno.Nazaloat ocekujem prozivke i na ovaj tekst.
Ne zamaraj se. Sve što je dio vaše intime i odgovara i jednom i drugom (A oboje ste punoljetni i radno sposobni) je ok.

Ljudi svoji privrženost i seksualnost izražavaju na razne načine pa nisu zato manijaci i perverznjaci.

Ako tebi odgovara
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 10:00   #513
Quote:
Cocacolica kaže: Pogledaj post
Jako mi je zao sto je ovako ispalo..i doslovno sam "otjerana" s teme.Nisam nikada bila clan foruma ovog,niti jednog drugog.Evo sad znam i zasto...Kako je moguce da ljudi osudjuju i daju svoje "strucno misljenje " i dijagnoze.Zar je tako tesko skrolati na naredni post,ako ti se moj nije dopao?A ne saddd cuu te osudjivatii jer si ti jedna bolesna osoba u svojoj bolesnoj veziii sa svojim bolesnim ponasanjem.Moj partner je ljekar po profesiji.I mislim da bi pomoc potrazio od svojih kolega a ne ovdje na forumu..U svakom slucaju,zahvaljujem se pojedincima na brizi.Dok sam citala vase price dobila sam inspiraciju da napisem svoju.A sad mi tako krivo sto sam to podijelila.Previse ozbiljno su pojedini shvatili da ja ne smijem ili ne mogu nesto..Sve je to dio nase zajebancije.Nisam tu da se pravdam povrsnim ljudima koji nemaju svoje zivote pa osudjuju tudje... i svako ima svoj komadic neba pod kojim moze da radi sta zeli.Zaista,zaista sam izgubila zelju da budem dio ove teme poslije ovoliko napada..Sramotno.Nazaloat ocekujem prozivke i na ovaj tekst.
Ako pišeš na forumu, moraš biti spremna pročitati svašta kao reakcija na svoje upise. Moraš znati da različiti ljudi možda ne doživljavaju nešto isto kao i ti. II neki od njih će ti to reći na najbrutalniji mogući način. Kad te pokopaju kritikama ne moraš odmah podviti rep i biti uvrijeđena princeza. Čiji postovi ti se ne sviđaju, samo ih ignoriraš. Ako se želiš svađat s njima, možeš i to (naravno u okviru pravila foruma). Ako nisi spremna na ovo sve, možda pisanje po forumu i nije baš za tebe. Ali ako nastaviš pisati, forum ti može biti dobar alat da malo vidiš kako anonimni ljudi kojima ne značiš ništa gledaju na neke stvari koje ti uzimaš kao normalne i obrnuto.
Zna biti zanimljivo.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 23:43   #514
Quote:
Cocacolica kaže: Pogledaj post
Jako mi je zao sto je ovako ispalo..i doslovno sam "otjerana" s teme
Čemu drama, ko te otjerao, kakvi napadi? Došla si na javni forum podijeliti nešto o sebi i dobila si i pozitivne i negativne komentare. Što si očekivala, da svi mi budemo zadivljeni dinamikom vašeg odnosa? Nismo svi isti, iz priloženog vidiš da imaš ljude kojima je baš supač što ti momak ima cijeli obred baljenja tebe i lupkanja po namještaju da ti dočara da je pas i kako te posesivno označava, jer citiram te "Ne daj boze da osjeti neki drugi miris osim njegovog" Oprosti, meni je to prestrašno. I ne vidim nikakvu duhovitost ni igru u tome, pored svih drugih humora, sprdancija i načina zajebancije u vezi.
Ja često zavirim na ovu temu i većina postova mi je simpatična i smiješna, poput ovog "spucat ću te straga", strašenja usred horora ili plesanja na stanici itd. Tvoj post je u meni izazvao neviđeni nemir i skjuuuz mi, morala sam komentirati. Možda si ti to krivo prikazala pa je zato zvučalo malo freaky i preposesivno. Ja ne znam ni tebe ni tvog momka, nego samo ono što si napisala i samo sam objektivno komentirala. Meni nije jasno kakva je to igra u 2017. u kojoj ti govoriš SESATI? Kome je to prvom palo na pamet da ti, kao odrasla žena počneš tepati sve izvedenice na tu prostu riječ? Najozbiljnije pitam, jel to njegova metoda da te uzvisi i učini nevinom, jer je sex prljav ili? Meni zvuči ka kategorija iz kuma: "imam ljubavnicu da mi puši, pa neće mi valjda žena to radit, ona s tim ustima ljubi moju dicu"?
Eto, mimozice, nitko te ne tjera i nitko ti ne sugerira da prekineš vezu. Ako tebi predstavlja gušt to baljenje i glumljenje pasa, ko smo mi da ti branimo takvu vrstu u igre u vaša 4 zida? Al još uvijek nije zabranjeno dati svoje mišljenje kad si već tu vašu igru podijelila s nama.

P.S. Ljekari su ti najgori luđaci-znam, imam par u obitelji

Quote:
Nisam tu da se pravdam povrsnim ljudima koji nemaju svoje zivote
No, no, čemu sad ovo? Nije valjda da osuđuješ površne forumaše? Sramota.
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 00:30   #515
Quote:
TotallyAria kaže: Pogledaj post
Oprosti, meni je to prestrašno.
koga briga...?

koga uopće boli kurac za tebe i tvoje mišljenje...? tko je tebe što pitao?

Quote:
Tvoj post je u meni izazvao neviđeni nemir i skjuuuz mi, morala sam komentirati.
ne, nisi. zaista nisi morala komentirati.

Quote:
Kome je to prvom palo na pamet da ti, kao odrasla žena počneš tepati sve izvedenice na tu prostu riječ?
TEBI će se žena opravdavati...? što ti sebi umišljaš, mila?

Quote:
Najozbiljnije pitam, jel to njegova metoda da te uzvisi i učini nevinom, jer je sex prljav ili?
Aria se igra online psihijatra, epizoda 10038383849.
dopizdila si i Bogu i Vragu.

Quote:
Al još uvijek nije zabranjeno dati svoje mišljenje kad si već tu vašu igru podijelila s nama.
to tvoje mišljenje - koje NITKO nije tražio - je OFFTOPIC. naime, na temi forumaši ispisuju ono što smatraju najblesavijim stvarima koje rade njihove bolje polovice, tema se ne zove Komentirajmo Najblesavije Stvari Koje Forumaši Rade sa Svojim Boljim Polovicama.

meni se isto riga kad čitam najblesavije stvari tvojeg papučara. komentiram li...? ne. pomislim si "jebote led, koja glupača!" i nastavim dalje. hajde pokušaj i ti tako, umjesto da nas sve siliš da čitamo traktate tvojih izdrkotina. uspjela si uništiti cijelu jednu temu, čestitam! hvala, od srca.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 05:44   #516
Jao kako je ružan topic sad svi se svađate. Evo vam par blesavosti, mi imamo dosta glupastih rituala i navika.

Imitiranje zvukova i pokreta.
On se nije u stanju rastegnuti bez da se prodere, onako se jako rastegne i onda na vrhuncu tog rastezanja "aaaaaAAAAAAAAAa", pa sam se počela i ja derati s njim u isto vrijeme. Susjedi nas ne vole.
Meni on smješno kiše, kad kihne nekako je to visok zvuk, a inače nema takav ton glasa, pa kad kihne ja za njim ispustim neki sličan zvuk "njuuhuuu" i smijem mu se, problem je što sam to iz navike počela raditi i drugim ljudima, tipa mušterija na poslu kihne, a ja automatski skvičnem ko retard, bože me sačuvaj.
On mene sprda dok vršim veliku nuždu, ako slučajno zastenjem ili proizvedem neki zvuk, on proizvede isti taj zvuk iz druge sobe, samo glasnije. I to nam je smješno, ajde zgražajte se haha
Ako pričam o nečemu ozbiljnom, nesvjesno stavim ruke iza leđa. On napravi to isto i samo me ozbiljno gleda dok se ne počnem smijati. To zovemo 'ozbiljna poza'
__________________
I travel the world looking for understanding
of the time that we live in...
Cleo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 09:33   #517
Quote:
TotallyAria kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno kakva je to igra u 2017. u kojoj ti govoriš SESATI? Kome je to prvom palo na pamet da ti, kao odrasla žena počneš tepati sve izvedenice na tu prostu riječ?
Nekome tko uživa u videima Cigana na YT? https://www.youtube.com/watch?v=l3R62RED_qw

Ja i moja polovica gotovo svaki dan koristimo "kaD", "lepo znaš kako", "kalizacija", "gorim jednu struju" pa i "ses" s popratnim naglascima
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 09:54   #518
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Nekome tko uživa u videima Cigana na YT? https://www.youtube.com/watch?v=l3R62RED_qw

Ja i moja polovica gotovo svaki dan koristimo "kaD", "lepo znaš kako", "kalizacija", "gorim jednu struju" pa i "ses" s popratnim naglascima
Ovo jako puno ljudi koristi

Tak da moguće da vas poznajem
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 14:05   #519
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
koga uopće boli kurac za tebe i tvoje mišljenje...?
Ma nije valjda da si još uzrujana zbog one druge teme? Koliko godina imaš? Znaš kako ljudi koje đenjueli boli kurac za tuđe mišljenje reagiraju na postove dotičnih ljudi-ignoriranjem, a ne pridavanjem pozornosti, tako da si skačeš u usta

Quote:
meni se isto riga kad čitam najblesavije stvari tvojeg papučara.
Koje? Kako rekoh, svratim na temu malo se nasmijat i raznježnit na simpatične parove, bez ostavljanja svojih privatnih upisa. Prvi komentar je bio na nešto što se meni osobno činilo alarmantno..that's it, samo moje ramišljanje. Tako da si me pobrkala s nekim drugim ko te iritira i za čije postove te navodno boli kita

Vratimo se na temu, možeš mi se javiti u inbox, kad te sljedeći put iziritiram.
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 00:45   #520
Quote:
TotallyAria kaže: Pogledaj post
Čemu drama, ko te otjerao, kakvi napadi? Došla si na javni forum podijeliti nešto o sebi i dobila si i pozitivne i negativne komentare. Što si očekivala, da svi mi budemo zadivljeni dinamikom vašeg odnosa? Nismo svi isti, iz priloženog vidiš da imaš ljude kojima je baš supač što ti momak ima cijeli obred baljenja tebe i lupkanja po namještaju da ti dočara da je pas i kako te posesivno označava, jer citiram te "Ne daj boze da osjeti neki drugi miris osim njegovog" Oprosti, meni je to prestrašno. I ne vidim nikakvu duhovitost ni igru u tome, pored svih drugih humora, sprdancija i načina zajebancije u vezi.
Ja često zavirim na ovu temu i većina postova mi je simpatična i smiješna, poput ovog "spucat ću te straga", strašenja usred horora ili plesanja na stanici itd. Tvoj post je u meni izazvao neviđeni nemir i skjuuuz mi, morala sam komentirati. Možda si ti to krivo prikazala pa je zato zvučalo malo freaky i preposesivno. Ja ne znam ni tebe ni tvog momka, nego samo ono što si napisala i samo sam objektivno komentirala. Meni nije jasno kakva je to igra u 2017. u kojoj ti govoriš SESATI? Kome je to prvom palo na pamet da ti, kao odrasla žena počneš tepati sve izvedenice na tu prostu riječ? Najozbiljnije pitam, jel to njegova metoda da te uzvisi i učini nevinom, jer je sex prljav ili? Meni zvuči ka kategorija iz kuma: "imam ljubavnicu da mi puši, pa neće mi valjda žena to radit, ona s tim ustima ljubi moju dicu"?
Eto, mimozice, nitko te ne tjera i nitko ti ne sugerira da prekineš vezu. Ako tebi predstavlja gušt to baljenje i glumljenje pasa, ko smo mi da ti branimo takvu vrstu u igre u vaša 4 zida? Al još uvijek nije zabranjeno dati svoje mišljenje kad si već tu vašu igru podijelila s nama.

P.S. Ljekari su ti najgori luđaci-znam, imam par u obitelji


No, no, čemu sad ovo? Nije valjda da osuđuješ površne forumaše? Sramota.
Možda sam bila presuptilna. Prekinite sa zgražanjem na ovoj temi. Postoji svijet izvan vaših dvorišta i sasvim je irelevantno za temu što je kome čudno.

Slobodno otvori temu u kojoj se žališ da ti je čudno sve osim misionarskog seksa i srdačnog rukovanja. Ovo nije tema za to i tu si offtopic.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:20.