Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2004., 10:20   #1
Sta kad...

Sta kad imate problema u vezi s nekim koga volite i planirate s njim i brak (jednog dana), ali vas on ne postuje kao osobu, kao covjeka.
Kaze da vas voli, ali postoji li ljubav bez postovanja?
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 10:23   #2
Re: Sta kad...

Quote:
may@ kaže:
Sta kad imate problema u vezi s nekim koga volite i planirate s njim i brak (jednog dana), ali vas on ne postuje kao osobu, kao covjeka.
Kaze da vas voli, ali postoji li ljubav bez postovanja?
Odgovor je jednostavan...ne...

Poštovanje je sastavni dio ljubavi i kao takva ne postoji bez njega...
Pokušava ti prodat iluziju... Savjet...bježi dok možeš... Govorim ti iz iskustva...
__________________
vita non est vivere sed valere vita est

Čitajte me ovdje...
Raz0r81ad3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 10:33   #3
to si ja mislim, ustvari znam, ali nakon toliko godina si razmisljam da li da se borm i pokusam rijesiti problem.
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 10:35   #4
Postivanje treba bit na prvom mjestu.
Daleko iznad ljubavi.
Ne treba mi ljubav ako me ne postuje.
To onda niti nije prava ljubav.
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 10:36   #5
Re: Sta kad...

Quote:
may@ kaže:
Sta kad imate problema u vezi s nekim koga volite i planirate s njim i brak (jednog dana), ali vas on ne postuje kao osobu, kao covjeka.
Kaze da vas voli, ali postoji li ljubav bez postovanja?

Postoji, samo treba neke stvari utvrditi, veza se gradi i nadogradjuje stalno! kuzis.. neznam samo do koje mjere je kod vas... al postovanja mora biti , ako ga nema ni malo, nece ga nikad ni imat...
pepeljara is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 10:37   #6
Quote:
may@ kaže:
to si ja mislim, ustvari znam, ali nakon toliko godina si razmisljam da li da se borm i pokusam rijesiti problem.
Jel znaš za izraz "Sizifov posao"? Ako nema poštovanja, koje je osnovna stvar koju osjećaš prema čovjeku, pa makar ti bio i samo znanac, tu se zapravo onda nemaš za što boriti...
Mislim da je tužno da ti netko govori o ljubavi, a nije sposoban i to najosnovnije dati...

Godine nemaju veze sa ljubavlju...
Neki ljudi provedu desetke godina trudeći se i na kraju shvate da su potratili te godine... Otiđi dok još možeš...
__________________
vita non est vivere sed valere vita est

Čitajte me ovdje...
Raz0r81ad3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 10:38   #7
Ljubav bez postovanja... kakva je to ljubav? Ja postujem osobnost svoje sedmogodisnje kcerke, iako jos nije sposobna sama se brinut o sebi i donosit ozbiljne odluke, i ne bi mi palo na pamet da je gusim. Postovanje partnerove osobnosti je normalna stvar.
Ako si ti svjesno u vezi sa osobom koja te ne postuje, i prihvatis takvu situaciju u braku, iako si unaprijed znala kako bi to izgledalo - sama si odabrala. Ako ne mozes promjeniti njegove stavove odmah, ne planiraj buducnost s njim.
bubamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 10:51   #8
Quote:
Raz0r81ad3 kaže:
Jel znaš za izraz "Sizifov posao"? Ako nema poštovanja, koje je osnovna stvar koju osjećaš prema čovjeku, pa makar ti bio i samo znanac, tu se zapravo onda nemaš za što boriti...
Mislim da je tužno da ti netko govori o ljubavi, a nije sposoban i to najosnovnije dati...
čitaš mi misli
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 11:07   #9
a sto znaci da te ne postuje?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 11:39   #10
Re: Sta kad...

Quote:
may@ kaže:
Sta kad imate problema u vezi s nekim koga volite i planirate s njim i brak (jednog dana), ali vas on ne postuje kao osobu, kao covjeka.
Kaze da vas voli, ali postoji li ljubav bez postovanja?
Stara, pogrešna dijagnoza. Nemaš ti problema u vezi. Ti imaš problema sa sobom samom. Jer kako drugačije tumačiti da uopće razmišljaš o braku s osobom koja te ne poštuje?
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 11:50   #11
Quote:
sweet Irma kaže:
čitaš mi misli
Lijepo da smo tu istomišljenici...

__________________
vita non est vivere sed valere vita est

Čitajte me ovdje...
Raz0r81ad3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 12:04   #12
Re: Re: Sta kad...

Quote:
te@ kaže:
Stara, pogrešna dijagnoza. Nemaš ti problema u vezi. Ti imaš problema sa sobom samom. Jer kako drugačije tumačiti da uopće razmišljaš o braku s osobom koja te ne poštuje?
istina... ako ti sama ne vidiš da ti je poštovanje neophodno za tebe kao osobu.... nemremo ti pomoć
__________________
Its amazing what goes into making something efortless
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 12:10   #13
Jel ti i dalje zelis bit rob svog straha i ljubavi?
__________________
Svijet se NE vrti oko mene, ali JA odlucujem kako cu se ponasati prema svijetu.
Wang Xi (Sun Tzu izvorno): Nepobijedivost je stvar samoobrane; ranjivost je jednostavno stvar propusta
Prolupao s vihorom
ARS is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 12:25   #14
Re: Sta kad...

Quote:
may@ kaže:
Sta kad imate problema u vezi s nekim koga volite i planirate s njim i brak (jednog dana), ali vas on ne postuje kao osobu, kao covjeka.
Kaze da vas voli, ali postoji li ljubav bez postovanja?
kako uopce mozes biti s takvom osobom?
ili planirati imati djecu s njim?

zbilja nas ima svakakvih...
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 13:25   #15
Re: Re: Sta kad...

Quote:
Penny Lane kaže:
kako
zbilja nas ima svakakvih...
ovo se odnosilo na mene?
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 13:26   #16
A kako te ne poštuje. Smije se nekim tvojim provalama koje uzvališ ili napraviš? Omaložava te u društvu? Ne poštuje tvoje stavove? Dublje to malo.
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 13:28   #17
Re: Re: Re: Sta kad...

Quote:
may@ kaže:
ovo se odnosilo na mene?
bome je.
ne znam jel ti opce kuzis kaj si izvalila...
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 13:31   #18
Re: Re: Sta kad...

Quote:
pepeljara kaže:
Postoji, samo treba neke stvari utvrditi, veza se gradi i nadogradjuje stalno! kuzis.. neznam samo do koje mjere je kod vas... al postovanja mora biti , ako ga nema ni malo, nece ga nikad ni imat...
zbog nekih dogadjaja, a to je da plane na mene kad nije ni vrijeme ni mjesto, sto znaci da ne bira s kim smo u drustvu, odgadjam i sam razgovor o braku s njim sto ga jos vise frustirira.
Citam sto mi pisete i niste mi nista novo rekli, ali si do sada nisam htjela na glas to priznati.
Sta cete, ima nas svakakvih.
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 13:38   #19
Re: Re: Re: Sta kad...

Quote:
may@ kaže:
... to je da plane na mene kad nije ni vrijeme ni mjesto, sto znaci da ne bira s kim smo u drustvu...

loseeeeee....

Kakvo veze ima je li mjesto i vrijeme za planuti?
Branis ga.
Nek si doma plane mami.
A i vidim da si sa osjecajem manje vrijednosti na ti.
Poradi na sebi, pliz.
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 13:53   #20
Ako sebe ne postujes,nece te ni nitko drugi....
Provjereno.....daj ti njemu jednom napravi takvu scenu vani medju frendovima,,,,bas me zanima kak bu reagiral.....
Pa da vidimo kakva je to ljubav...
__________________
Aaaa,otic cemo mi u taj staracki,pa cemo da se kupamo kada prahne!!Ovako moras svakog ljeta.Tamo ne bi prosao bez dva put sedmicno...jeeee......Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj,,eto kako ti je to..
divlji_Muzafer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:34.