Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2006., 20:57   #61
Quote:
Studentica kaže:
jooj. pa normalno da dobijes nove lece!!!
one za isporbat su samo tamo u optici da vidis koja boja ti pase...a uostalom imas otopine za ispiranje...taj jedan put neces umrijet.


mene su u optocentru uslikali i onda mi na kompu mijenjali boju očiju da biram u svakom slučaju preporučam.... uzimala i na drugim mjestima i završila s konjuktivitisom
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 15:04   #62
vi koje ste naručivale leće u boji,za kolko dana dođu?
ja bi si htijela naručit plave bez dioptrije...
 
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 22:15   #63
Exclamation

Quote:
Studentica kaže: Pogledaj post
jooj. pa normalno da dobijes nove lece!!!
one za isporbat su samo tamo u optici da vidis koja boja ti pase...a uostalom imas otopine za ispiranje...taj jedan put neces umrijet.
Znate vi da se preko sluznice oka prenose raznorazne boleštine?...čak i AIDS
Ove optike u kojima vam to daju treba prijaviti sanitarnoj inspekciji.
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 22:19   #64
Quote:
Hana_ kaže: Pogledaj post
imam ioptriju -5

i vec 5 god nosim plave lece od permacona

oci su mi i inace plave al ovak sej os vise skuze ..

moje su polutvrde i treba s ena njih naviknut

a ovo s trljanjem je doista smjesno, lol

btw--kad vam padne leca, koja je u boji, i ak jos imate dioptriju kao ja ( sto je rijetkost ) nemate problema s trazenjem
I 5 godina non-stop nosiš leće u boji?...Ja nosim naočale i sad bi konačno probala leće pa sam mislila nabaviti u boji.
Ja bi ove
Btw:čitala sam da ima puno ljudi koji su alergični na boju u tim lećama...i da se to ne skuži odmah...i da napravi probleme....

Zadnje uređivanje Ida Bauer : 03.03.2007. at 23:36.
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 23:26   #65
a zato ti hana imas tako pregenijalne oci nisam ih se mogla nagledati kad sam te vidjela, savrseno sad bi i ja te lece super su mi ove zelene ja imam zelene oci koje znaju biti stvarno zelene nekim danima, ovo bi ih jos vise istaklo...jesu lece u boji puno skuplje od obicniH?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 23:46   #66
Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post
I 5 godina non-stop nosiš leće u boji?...Ja nosim naočale i sad bi konačno probala leće pa sam mislila nabaviti u boji.
Ja bi ove
Btw:čitala sam da ima puno ljudi koji su alergični na boju u tim lećama...i da se to ne skuži odmah...i da napravi probleme....
i meni su te zelene
prirodno imam zeleno smede...ali pohlepna sam i bas bi ono uocljivo zelene..kao te..smaragdno zelene..kao suma..predivno..
plave i smede oke su mi dosadne jer ih ima najvise..
iako su mi super svijetlo smede kao ove..mozda jos zuce malo..jedna cura u mojoj srednjoj je prirodno imala takve...stvarno posebno i fantasticno..
a od palavih su mi super tamno plave..onako kao duboko more..takve moj stari ima...super su
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 01:53   #67
Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post
I 5 godina non-stop nosiš leće u boji?...Ja nosim naočale i sad bi konačno probala leće pa sam mislila nabaviti u boji.
Ja bi ove
Btw:čitala sam da ima puno ljudi koji su alergični na boju u tim lećama...i da se to ne skuži odmah...i da napravi probleme....
koliko sam ja shvatila ne radi se o lecama u boji (imas medje oci i onda dodju plave) vec o lecama s dioptrijom zelenkaste nijanse koje tvojoj prirodnoj boji ociju daju nazovimo to jacinu, kako je rekla vise se skuze, dodju do izrazaja.. ja sam imala takve, ali izgleda da sam alergicna na nesto posto me nakon tri sata pocnu oci svrbit grata grata e vinci.. hana ispravi me ako grijesim
aina_mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 03:11   #68
ja ove nosim, s dioptrijom -1.5. već 3 godine. živa sam i zdrava i super su mi.

... nisu baš diskretne
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 16:47   #69
di ih vi to naručujete?ima li tko možda kakvu preporuku za u splitu?
adriana7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 17:41   #70
ne znam di u splitu, al ono - dođeš u optiku i pitaš kakve leće u boji imaju. i onda ti pokažu i naruče one koje zaželiš. freshlook su najbolje meni.
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 18:19   #71
a jel se mogu naručiti s malom dioptrijom?? 0,75 i 0,25??
linolada.mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 19:01   #72
hmm...ipak sam se predomislila oko naručivanja...idem sutra do zga u pogledati si za leće... dal znate gdje bi bilo najbolje da idem...i dal ih dobim isti dan budući da su bez dioptrije?
 
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 14:12   #73
bez dioptrije dobijes isti dan - al bila ja neki dan i pljunula 250 kn za ljubicaste bez dioptrije i onak - nije da se nes vidi (imam zelene oci).
i ne samo to, vec kao da ih po optikama sad uopce nema. cudno nesto
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 14:23   #74
a di si to bila?mislim u kojoj optici....
 
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 14:35   #75
u onoj u king crossu nekako talijanski se zove
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 14:38   #76
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
a zato ti hana imas tako pregenijalne oci nisam ih se mogla nagledati kad sam te vidjela, savrseno sad bi i ja te lece super su mi ove zelene ja imam zelene oci koje znaju biti stvarno zelene nekim danima, ovo bi ih jos vise istaklo...jesu lece u boji puno skuplje od obicniH?
hvala ne znam jesu li skuplje moja jedna je 400 kuna ja mislim, ti bi dobila mekane lece, znaci ugodno bi ti bilo nosenje, ove moje na pocetku pikaju u oku

Ida ne nosim pet godina jedne te iste, mijenjam ih, ali da uvijek su to polutvrde plave lece.
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 15:40   #77
Čitam i zamišljam si što sve umjetno žene neće imat na sebi.šminka, pa umjetni nokti, pa leće, pa ekstenzije, pa push-up grudnjaci i visoke pete,trepavice... Mene bi bilo strah pred dečka doć navečer kad se sve poskida. Dođe mu druga žena. Koma mi je bilo što umjetno.Al ko voli nek izvoli jel.
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 20:44   #78
Freshlook ljubicaste lijepo izgledaju na smedjim ocima.
Ja sam imala i ljubicaste i safirno plave (te su isto lijepe) i nebesko plave i zelene sa smedjim sarama (te su isto ) i obicne zelene i sad opet razmisljam o nekoj novoj boji. Inace imam dosta tamne oci.
formulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 21:16   #79
Quote:
Karmela kaže: Pogledaj post
Ja bi ovakve
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 21:41   #80
evo jedan link, netko ga je već negdje stavio...

one za svijetle oči carribean aqua su mi

@ida ovima su moonlight slične mislim...
reggie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:10.