Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2011., 19:10   #1
060 brojevi

U nekim oglasnicima i chatovima postoje brojevi 060 koji su jako skupi i po 3 kune minut .Postoje usluge kviz,traženje veze i tako.I sad me zanima da li ste npr se našli s tom osobom ili to neko manipulira s vama da dođe do love.Uostalom jeli to uopće legalno npr broj 66356 prije je to bio broj za vipov klub music,sad za chat.
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 00:35   #2
legalno je jer ne možeš drugačije doć do broja...a i piše ti uvijek uz broj negdi koliko je cijena poziva (zakon naređuje da se to istakne) pa ti zovi ako ti je drago
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 15:06   #3
Mislim broj 66356 taj broj je koristio vip music,da li s tog broja kad je slao poruke se neko uspija upoznat s nekim ili to agencija šalje da izmuze lovu dok ne skužiš.Ima li ko pozitivnih iskustava,došlo je do upoznavanja partnera ili je sve prevara
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 16:18   #4
Quote:
morski vuk kaže: Pogledaj post
U nekim oglasnicima i chatovima postoje brojevi 060 koji su jako skupi i po 3 kune minut .Postoje usluge kviz,traženje veze i tako.I sad me zanima da li ste npr se našli s tom osobom ili to neko manipulira s vama da dođe do love.Uostalom jeli to uopće legalno npr broj 66356 prije je to bio broj za vipov klub music,sad za chat.
Sisat ovce je najlakse,prvo za kviz i igre ok.Ali trazenje veze je nesto najgluplje niti znas tko se iza krije niti sliku nemas a postoje erotski portali za upozavanje.Iskreno koristim allopass i dobro radi korisnik da posjeti neki dio web mora poslat sms poruku i eto.Ljudi nisu svjesni da pomocu sms marketinga lijepo zaradis
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 16:56   #5
Ali i ti se portali naplačuju i sisaju novce,čak se i iskrica naplačuje.Sliku imam,ali sam našao neki tekst da je 060 velika prevara.Neka osoba otkupi broj od t coma i s njim djeli zaradu,na ljude koji nasjednu.Svi chatovi su pevara,u oglasniku u traženju partnera a i neki 060 brojevi za traženja posla su prevara.T com svakom pojedincu koji uplati 500 kuna daje 060 broj i onda vuku ljude i dolazu do para.Da se zna koja je to navlakuša i nova tv i rtl za tarot otkupe od t coma 060 broj navuku ljude za kvizove i podjele pare.Nova i t com varaju ljude.Legalna prevara.Portali za upoznavanje se svi naplačuju,jedino je legalno priko fejsa a on i ne služi za upoznavanje partnera.A jedini je besplatan.
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 17:21   #6
http://www.it1.hr/renta060.aspx?gcli...FYaIDgodAgLqSg.


Evo dokaza da svak može dobit 060 broj i manipulirat njime
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 22:50   #7
SMS CHAT 66354 je čista prevara.To je virus koji se pojavi u vašem mobilnom operateru pojavu se imena ženskih osoba npr jana,naravno kad dođe taj dan njoj uvijek nešto iskrsne i tako uvijek.Ne nasjedajte ljudi posisače vam lovu s računa,nikad se nečete naći s tom osobom

http://www.vecernji.hr/vijesti/varal...u-clanak-89910
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 01:46   #8
Quote:
morski vuk kaže: Pogledaj post
SMS CHAT 66356 je čista prevara.To je virus koji se pojavi u vašem mobilnom operateru pojavu se imena ženskih osoba npr jana,naravno kad dođe taj dan njoj uvijek nešto iskrsne i tako uvijek.Ne nasjedajte ljudi posisače vam lovu s računa,nikad se nečete naći s tom osobom

http://www.vecernji.hr/vijesti/varal...u-clanak-89910
Evo a SAT 66354 JE OK ,na dm sat tv ti objave broj mobitela i 10 puta ga stave.
Ako zarađuju onda su korektni dok ovi brojevi u oglasnicima nisu ok i chat preko sms-a
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 01:48   #9
Pazite ljudi
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 04:57   #10
Quote:
morski vuk kaže: Pogledaj post
Ali i ti se portali naplačuju i sisaju novce,čak se i iskrica naplačuje.Sliku imam,ali sam našao neki tekst da je 060 velika prevara.Neka osoba otkupi broj od t coma i s njim djeli zaradu,na ljude koji nasjednu.Svi chatovi su pevara,u oglasniku u traženju partnera a i neki 060 brojevi za traženja posla su prevara.T com svakom pojedincu koji uplati 500 kuna daje 060 broj i onda vuku ljude i dolazu do para.Da se zna koja je to navlakuša i nova tv i rtl za tarot otkupe od t coma 060 broj navuku ljude za kvizove i podjele pare.Nova i t com varaju ljude.Legalna prevara.Portali za upoznavanje se svi naplačuju,jedino je legalno priko fejsa a on i ne služi za upoznavanje partnera.A jedini je besplatan.
Da ali iskrica i smokva nije prijevara jer tam ima stvarnih ljudi znam provjereno.Ovo po novinama navlakusa teska i sve dok zakon to dozvoljava oni sisaju kao ovce i apsulutno legalno sve.Imas allopass.com otvoris i naplacaju po downloadu,po provedenom vremenu,zastiti dio web stranice ma imas mogucnosti kakve hoces.Ali ok jedno je imati neki sadrzaj za naplatu a drugo je nuditi sms date i iza komp sam salje filtrirane poruke unaprijed
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 00:22   #11
Ljudi, jel zna netko za te 060 brojeve, da li cijena poziva/minute mora biti iste velicine napisano kao i broj telefona. Primjetio sam da svi imaju istu velicinu slova, osim što Nova TV 1.1.2014. u onoj novogodišnjoj emisiji to nije imala nego su sitno napisali, a nisu niti napisali naplaćuje li se po pozivu ili minuti poziva
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 18:13   #12
Mora biti ista veličina, boja, podloga i font.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 19:09   #13
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Mora biti ista veličina, boja, podloga i font.
Znači Nova TV je prekršila Zakon.. I vjerovatno nikome ništa
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:08.