Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2015., 18:23   #1
Demoni, koji zarobljavaju duše i ulaze u ljudska tijela

Potaknut iskustvima, koje sam i sam proživio kroz djetinjstvo kao i svjedočanstvima pojedinaca ovdje, koji tvrde kako su nekim ljudima zavladali demoni, bića iz druge dimenzije, otvaram temu za širu diskusiju o tome, jer imam dosta nedoumica u sebi glede toga. Dapače, voljan sam saslušati svačije mišljenje ovdje. Znanstveni pristup je svakako dobrodošao.

Naime, pojedinci, koji su htjeli počlniti samoubojstvo ili doživjeli nesreću, svi znamo kako to ide, završavali bi u komi. Ne događa se svima ali, neki ljudi, koji bi se probudili iz kome, postajali bi drukčije osobe. Vratili bi se doduše u staro stanje, ali to više ne bi bili oni, već netko drugi u njihovim tijelima, sa drugačijim ponašanjem i karakteristikama neprepoznatljivima za tu osobu, dok bi duša te osobe ostala zarobljena u drugoj dimenziji.

Evo na primjer, sigurno je netko od vas poznavao neke ljude, prije nesreće ili pokušaja samoubojstva, kao drage, pristojne i pametne osobe, koje su imale obitelj, posao i slično. Nakon nesreće i oporavka iz kome, postajale bi drske, priglupe, nemarne i sklone opasnim namjerama.

Sjetite se priča o Isusu i jednom od njegovih učenika pod imenom Juda, u kojega je ušao demon, kako bi izdao Isusa. To je, naravno, bio protokol koji se očigledno morao dogoditi, jer je i sam Isus rekao kako će netko od njegovih učenika počiniti izdaju. Osoba, koja je izdala Isusa, naravno, nije bio Juda, već demon. Juda, kada je shvatio što je učinio, stavio si je omču oko vrata i objesio se. Zamislite si sada tu situaciju, kada shvatite da ste neke stvari počinili upravo vi, ali to niste naravno bili vi, već netko drugi, koji je vas držao zarobljenima unutar svoje dimenzije, dok je on unutar vašeg tijela operirao okolo.

I sada, kako to objasniti nekome? Tko bi vam vjerovao da vam se tako nešto dogodi? Judi se dogodilo, jer ga je demon odabrao. I danas, nakon 2000 godina, smatraju ga izdajnikom, iako smatram kako to on nije zaslužio, jer izdajnik je mogao biti bilo tko od isusovih učenika da je demon ušao u njih.

Jednom sam ovdje, na drugoj temi, spomenuo i svoju majku kao dvije potpuno različite osobe. Isto se, kao i navedene osobe ovdje, pretvorila u nešto neprepoznatljivo, podlo, bezosjećajno i zlo. Sve je krenulo naopako nakon njezinog pokušaja samoubojstva rezanjem žila. Prije toga je bila psihički stabilna osoba, koja je radila 2 vrste posla čak tijekom svoje prošlosti.


A kada smo već kod rezanja žila, volio bih znati ima li to nekakvo simboličko značenje. Očigledno je svojim postupkom moja majka prizvala demona. To me podsjetilo na film Constantine s Keanu Reevesom, gdje je on prizvao vraga rezanjem žila na obje ruke. Na isti način je i moja majka sebi prerezala žile. Da ju moj otac nije spasio, a spasio ju je u zadnji čas, jer je ona već bila na rubu smrti, bila bi već umrla. Ali bojim se da ona i je ostala zarobljena u svijetu pakla, dok je njezino tijelo preuzeo netko drugi, daleko pokvareniji.

Naravno, ona je nakon 15 godina užasa i strave, opet završila ukomirana na narkozi. Bolovala je od šizofrenije, koja je nastupila 12 godina nakon buđenja iz kome. I što se dogodilo? Ona je opet postala druga osoba. Ovaj puta draga i inteligentna. Možete li vi to vjerovati? Zadnjih 10 godina života je provela na posebnoj skrbi. Neću reći gdje i kako, ali moram vam priznati da mi je tu bilo nešto čudno i paranormalno, jer ja tih 10 godna nisam kontaktirao sa njom, nemojte pitati zašto, iz sigurnosnih razloga, a za njezino novo stanje sam saznao nakon njezine smrti prije par godina.

Čini se da osobe, koje počine samoubojstvo, završavaju u svijetu pakla, ali nisam 100% siguran. Ovo su pitanja za egzorciste, jer oni najbolje znaju što i kako.

Glede samoubojstva, prema filmu, koji sam gledao, samoubojstvo poput skoka sa zgrade nekako nije isto kao i rezanje žila. Rezanjem žila navodno prizivamo demona. Ljudi koji to rade vjerojatno nisu svjesni što naprave. Što vi mislite o svemu tome? Ako se takve neobične stvari dogode, postoji li način da se zarobljene duše vrati natrag?
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 19:24   #2
Na sve to samo jedan komentar...ego je kralj svih demona i privlaci one koji su u ljudskom karakteru najizrazeniji...
Npr za kaj se energija ulovi to bude najjace a ljudska percepcija ih bude stvarala i manifestirala na svakakve nacine i oblike...

Od njih se pobjeci nemoze uz nikakvu pomoc dok sami sebi ne pomognemo i prihvatimo nase probleme...

Tek onda nas duh bude slobodan i nist se nebude lovilo vise na njega
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 20:48   #3
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Na sve to samo jedan komentar...ego je kralj svih demona i privlaci one koji su u ljudskom karakteru najizrazeniji...
Npr za kaj se energija ulovi to bude najjace a ljudska percepcija ih bude stvarala i manifestirala na svakakve nacine i oblike...

Od njih se pobjeci nemoze uz nikakvu pomoc dok sami sebi ne pomognemo i prihvatimo nase probleme...

Tek onda nas duh bude slobodan i nist se nebude lovilo vise na njega

Demon, koji preuzme tijelo osobe, ponajviše one koja si je rezala žile, je jako mudar. Očigledno zna sve o njoj i tako će se predstavljati imenom i prezimenom te osobe. Poznaje okolinu, poznaje njezinu obitelj i svakoga s kime se ta osoba druži. Pošalji recimo takvu osobu, pod utjecajem demona na psihotest, rezultati će biti da ju nije briga za nikoga oko sebe. Zanimljivo zar ne? K tome, takva osoba i ovo što si rekao, ima vrlo jako izražen ego. Nameće agresivno i bezobrazno svoju volju, ne sluša čak što joj se govori, glupira se, radi sve suprotno od onoga što bi trebala. To su obilježja demona, ako se ne varam, a nešto slično sam proživljavao i ja s takvom osobom u djetinjstvu. Ne znam, možda sam trebao zvati egzorcista, ali pitanje je bi li on nešto i mogao uopće napraviti po tom pitanju. Bože sačuvaj s takvim osobama inače stavljati djecu. Roditelji primjerice, koji su pod utjecajem demona, uopće ne slušaju što im djeca govore. Djeca ponajviše osjećaju nedostatak ljubavi kod takvih roditelja, osjećaju se distanciranima, povrijeđenima i poniženima, a nerijetko osjećaju i strah, jer su takve osobe vrlo agresivne, imaju jako izraženu negativnu energiju.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 00:37   #4
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Demon, koji preuzme tijelo osobe, ponajviše one koja si je rezala žile, je jako mudar. Očigledno zna sve o njoj i tako će se predstavljati imenom i prezimenom te osobe. Poznaje okolinu, poznaje njezinu obitelj i svakoga s kime se ta osoba druži. Pošalji recimo takvu osobu, pod utjecajem demona na psihotest, rezultati će biti da ju nije briga za nikoga oko sebe. Zanimljivo zar ne? K tome, takva osoba i ovo što si rekao, ima vrlo jako izražen ego. Nameće agresivno i bezobrazno svoju volju, ne sluša čak što joj se govori, glupira se, radi sve suprotno od onoga što bi trebala. To su obilježja demona, ako se ne varam, a nešto slično sam proživljavao i ja s takvom osobom u djetinjstvu. Ne znam, možda sam trebao zvati egzorcista, ali pitanje je bi li on nešto i mogao uopće napraviti po tom pitanju. Bože sačuvaj s takvim osobama inače stavljati djecu. Roditelji primjerice, koji su pod utjecajem demona, uopće ne slušaju što im djeca govore. Djeca ponajviše osjećaju nedostatak ljubavi kod takvih roditelja, osjećaju se distanciranima, povrijeđenima i poniženima, a nerijetko osjećaju i strah, jer su takve osobe vrlo agresivne, imaju jako izraženu negativnu energiju.
Ti očito imaš neke traume iz djetinjstva koje pripisuješ demonima, a zapravo trebaš otić psihologu i fino doći načisto sa sobom umjesto da se baviš pričama za malu djecu.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 02:03   #5
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Ti očito imaš neke traume iz djetinjstva koje pripisuješ demonima, a zapravo trebaš otić psihologu i fino doći načisto sa sobom umjesto da se baviš pričama za malu djecu.
Moje psihičko stanje je sasvim ok, ako si mislio na to. Barem 100 psihologa bi ti to potvrdilo.

Zanimaju me neke stvari glede demona, koji navodno ulaze u ukomirane osobe. Zanima me ima li netko ovdje iskustva s takvim bićima iz druge dimenzije i slučajevima, koji su nakon nesreće postali druge osobe?

Opet ponavljam pitanje, jel zna netko od alternativaca ovdje, ima li rezanje žila nekakve veze sa prizivanjem Sotone? Može li strana duša preuzeti nečije tijelo u komi? Postoji navodno mali milijun demona, koji vrebaju sa strane.

Događalo se nešto slično i u mojoj obitelji, zbog čega smo imali raspašoj. Osoba, koja se nalazila između života i smrti, očigledno je ostala zaglavljena negdje unutar sebe. Postoji sumnja u meni da je osoba, s kojom sam živio, bila ustvari demon.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 21:03   #6
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Demon, koji preuzme tijelo osobe, ponajviše one koja si je rezala žile, je jako mudar. Očigledno zna sve o njoj i tako će se predstavljati imenom i prezimenom te osobe. Poznaje okolinu, poznaje njezinu obitelj i svakoga s kime se ta osoba druži. Pošalji recimo takvu osobu, pod utjecajem demona na psihotest, rezultati će biti da ju nije briga za nikoga oko sebe. Zanimljivo zar ne? K tome, takva osoba i ovo što si rekao, ima vrlo jako izražen ego. Nameće agresivno i bezobrazno svoju volju, ne sluša čak što joj se govori, glupira se, radi sve suprotno od onoga što bi trebala. To su obilježja demona, ako se ne varam, a nešto slično sam proživljavao i ja s takvom osobom u djetinjstvu. Ne znam, možda sam trebao zvati egzorcista, ali pitanje je bi li on nešto i mogao uopće napraviti po tom pitanju. Bože sačuvaj s takvim osobama inače stavljati djecu. Roditelji primjerice, koji su pod utjecajem demona, uopće ne slušaju što im djeca govore. Djeca ponajviše osjećaju nedostatak ljubavi kod takvih roditelja, osjećaju se distanciranima, povrijeđenima i poniženima, a nerijetko osjećaju i strah, jer su takve osobe vrlo agresivne, imaju jako izraženu negativnu energiju.
Slažem se, a pola tih doktora i psihologa ne znaju promjenit šalter a da su dobili takav uvid u ljudski mozak pa da znaju da određena ponašanja ne uzrokuju demoni.
Neke stvari se ne mogu objasnit drugačije, drugo je oštećenje nečega a drugo je kad se osoba pretvori u nešto nalik zvijeri, demoni preuzmu tu osobu na način da kontroliraju njene emocije i porive, želje i djela, a da ta osoba u isto vrijeme misli da je to njena sve njena volja i ne sluti da je lutka demona. A sad neznam dali se okultizmom može postići tzv zamjena duše, demonska umjesto ljudske.
Ali nevjerujem da ti je majka teme bila demon, nego se otvorila njihovom djelovanju, znači umetali su joj opake misli i kvarili narav a da toga nije bila ni svjesna, do koje granice je to bilo ne znam, možda je čak demon bio i u njenom tijelu, ako je za to je potreban egzorcizam, a ne nadrogirati osobu i staviti je iza rešetaka, što je otprilike doseg moderne medicine.
Gospodar Groma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 01:41   #7
Quote:
Gospodar Groma kaže: Pogledaj post
Slažem se, a pola tih doktora i psihologa ne znaju promjenit šalter a da su dobili takav uvid u ljudski mozak pa da znaju da određena ponašanja ne uzrokuju demoni.
Neke stvari se ne mogu objasnit drugačije, drugo je oštećenje nečega a drugo je kad se osoba pretvori u nešto nalik zvijeri, demoni preuzmu tu osobu na način da kontroliraju njene emocije i porive, želje i djela, a da ta osoba u isto vrijeme misli da je to njena sve njena volja i ne sluti da je lutka demona. A sad neznam dali se okultizmom može postići tzv zamjena duše, demonska umjesto ljudske.
Ne razumijem kako netko nekoga može natjerati da pomisli kako je strana volja njegova volja? Većina nas, da padne pod ovakav utjecaj, borili bismo se protiv te volje, refleksno, rukama i nogama. I da te kontroliraju, ti sam bi znao da to nisi ti, već netko drugi, koji upravlja tobom. Osobe, koje su opsjednute, očigledno nisu svjesne ničega. Praktički gledano, nema nikakve svijesti nad onime što rade.

Ne znam kako to objasniti. Zamisli da sanjaš cijelo vrijeme, potpuno si izvan sebe, ošamućen i kada dođeš k sebi, nađeš se u stojećem položaju s čekićem u ruci, gdje popravljaš dasku u garaži, pitajući se "najednom" kog vraga radiš u garaži, u 5 ujutro, a trebao bi biti u krevetu?

Isto je vjerojatno i sa opsjednutim osobama. One su hipnotizirane, prebačene u svijet sna, dok njihovim tijelom upravlja netko drugi.


Quote:
Ali nevjerujem da ti je majka teme bila demon, nego se otvorila njihovom djelovanju, znači umetali su joj opake misli i kvarili narav a da toga nije bila ni svjesna, do koje granice je to bilo ne znam, možda je čak demon bio i u njenom tijelu, ako je za to je potreban egzorcizam, a ne nadrogirati osobu i staviti je iza rešetaka, što je otprilike doseg moderne medicine.
A može se objasniti i činjenicom da je bila hipnotizirana. BTW, ona je provela nakon pokušaja samoubojstva, jedno kratko vrijeme na psihijatriji, gdje su psihotestovima otkrili da nju uopće nije briga za ništa.

Možeš li zamisliti osobu, koju nije briga ni za što, pa čak niti za samu sebe? Nije navodno bila takva prije pokušaja samoubojstva, prema pričama nekih ljudi, koji su je poznavali. Bila je društvena i draga osoba, navodno. Ja to ne znam, jer se nisam rodio tada, ali prema pričama drugih, to je bila normalna zaposlena žena.

Posebno me jedan moj ujak impresionirao, kada mi je rekao kako je ona, nakon njegovog posjeta njoj, prije par godina, ostavila dojam nevjerojatno inteligentne i normalne osobe.

Ej, inteligentna? Jebate, ja nisam znao što znači ta riječ kod nje. Ko da mi je pričao o nekoj stranoj osobi, a ne o mojoj staroj, koja se godinama ponašala tupavo i cirkusirala. Šizofreniju je dobila 3 godine prije našeg rastanka. Kako se uspjela transformirati u inteligentnu osobu i to žena u kasnim 50-ima? Daj nek mi netko objasni taj fenomen, kako je to moguće? Većini ljudi, koji skrenu u njezinim godinama, praktički se nikada ne vrate na staro, a ona neka druga osoba postala.

Pa to je SF.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 04:21   #8
Quote:
Gospodar Groma kaže: Pogledaj post
Slažem se, a pola tih doktora i psihologa ne znaju promjenit šalter a da su dobili takav uvid u ljudski mozak pa da znaju da određena ponašanja ne uzrokuju demoni.
Neke stvari se ne mogu objasnit drugačije, drugo je oštećenje nečega a drugo je kad se osoba pretvori u nešto nalik zvijeri, demoni preuzmu tu osobu na način da kontroliraju njene emocije i porive, želje i djela, a da ta osoba u isto vrijeme misli da je to njena sve njena volja i ne sluti da je lutka demona. A sad neznam dali se okultizmom može postići tzv zamjena duše, demonska umjesto ljudske.
Ali nevjerujem da ti je majka teme bila demon, nego se otvorila njihovom djelovanju, znači umetali su joj opake misli i kvarili narav a da toga nije bila ni svjesna, do koje granice je to bilo ne znam, možda je čak demon bio i u njenom tijelu, ako je za to je potreban egzorcizam, a ne nadrogirati osobu i staviti je iza rešetaka, što je otprilike doseg moderne medicine.
ma ovakos to se tice demona,djelovanja itd,psiholozi,psihijatri su na razini znanja onih u"planeti majmuna" dakle totalni idioti skoro bi se reklo
ti ljudi neshvacaju,dakle to sto rade je nevazno za pomoci,mmislim ono covjek ce se boriti sam protiv demona,mislims tvarno,ima vise znanja,mudriji je a i ima moci,dakle moze eliminirati covjeka na 1001 nacin a nece se skuziti jer ce biti "prirodno"

dakle vec mi dosta tih"strucnjaka" za mene su oni skoro svi maloumnici,i to blago receno

da bude jasno za ljude sam prilicno jak sto se toga tice,ali i mene je Lucifer par puta opsjednuo,djelomicno ne najbolje ipak nisam ja za bacit,ali je
dakle ok on je valjda najjaci,ali je cinjenica da psihiolozi i ti takvi NERAZUMIJU,oni su nesto malo naucilii od samo jednog lsita stabla,a stablo je UM
a stablo ima puno grana,te da ne govorim listova

morati cu skupiti hrabrosti da pitam nekog svecenika da prisustvujem istjerivanju demona

istina ja bih pomogao naravno ali bi od demona trazio i neke informacije koje mi trebajus to se tice svega na ZEmlji itd

moram zatociti jednog demona da mi kaze bar nesto a da ja onda skuzim sto laze a sto govori istinu
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 17:12   #9
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
ma ovakos to se tice demona,djelovanja itd,psiholozi,psihijatri su na razini znanja onih u"planeti majmuna" dakle totalni idioti skoro bi se reklo
ti ljudi neshvacaju,dakle to sto rade je nevazno za pomoci,mmislim ono covjek ce se boriti sam protiv demona,mislims tvarno,ima vise znanja,mudriji je a i ima moci,dakle moze eliminirati covjeka na 1001 nacin a nece se skuziti jer ce biti "prirodno"

dakle vec mi dosta tih"strucnjaka" za mene su oni skoro svi maloumnici,i to blago receno

da bude jasno za ljude sam prilicno jak sto se toga tice,ali i mene je Lucifer par puta opsjednuo,djelomicno ne najbolje ipak nisam ja za bacit,ali je
dakle ok on je valjda najjaci,ali je cinjenica da psihiolozi i ti takvi NERAZUMIJU,oni su nesto malo naucilii od samo jednog lsita stabla,a stablo je UM
a stablo ima puno grana,te da ne govorim listova

morati cu skupiti hrabrosti da pitam nekog svecenika da prisustvujem istjerivanju demona

istina ja bih pomogao naravno ali bi od demona trazio i neke informacije koje mi trebajus to se tice svega na ZEmlji itd

moram zatociti jednog demona da mi kaze bar nesto a da ja onda skuzim sto laze a sto govori istinu

Skraćenim riječnikom, rade za farmaceutske kartele. Ponajviše naši psihijatri iz HZZO-a. Takvi bi i potpuno zdravu osobu stavili na tablete, jer u tome jedino oni vide spas, u tabletama.

Uostalom, psihijatri gledaju na problem sa svojih medicinskih stajališta. Ne razumiju alternativu, niti za njih postoji ono paranormalno, već samo onako kako piše u medicini i toga se drže ko pijani plota. Da bi njih uvjerio u paranormalno, odnosno, pobio njihove teze, moraš biti na njihovoj razini, razumijeti srž medicine.

Mi ovdje nismo stručnjaci za medicinu, odnosno, ja nisam, pa će nas često psihijatri gledati kao pacijente, a ne kolege. Čim kažeš da si vidio vraga, ti si za njega pacijent. Da ja dođem s ovim pričama kod psihijatra, već bi mi pisao recepte u svom blokiću. Ne bi to bili teški lijekovi, ali 2-3 mg crvenih i zelenih tabletica, bilo bi dovoljno da ušutka i najgorljivije alternativce.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 21:22   #10
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
ma ovakos to se tice demona,djelovanja itd,psiholozi,psihijatri su na razini znanja onih u"planeti majmuna" dakle totalni idioti skoro bi se reklo
ti ljudi neshvacaju,dakle to sto rade je nevazno za pomoci,mmislim ono covjek ce se boriti sam protiv demona,mislims tvarno,ima vise znanja,mudriji je a i ima moci,dakle moze eliminirati covjeka na 1001 nacin a nece se skuziti jer ce biti "prirodno"
ja cim vidim da netko ovako napise odmah znam da se nije nikad susretao s time. pa bolan psihijatri su ti glavni sto se tice tih vragolija, oni proucavaju duse, unistavaju ih, itd... mislis da je svijet odbacio magijsko djelovanje? nije nikada, otkako se zna za covjeka, vec je to usavrsio, i napravio znanost. citav nas javni sistem je u njihovim rukama, u njemu su oni koji najbolje vladaju magijskim vjestinama.
osa-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 21:48   #11
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
...i mene je Lucifer par puta opsjednuo,djelomicno ne najbolje ipak nisam ja za bacit...
Odakle znaš da te ludi lujo pokušao opsjednut? A ljudi koji završe u paklu postaju demoni koji isto opsjedaju, meni je najluđe na egzorcizmu Annelise zvučao Kain, a Lucifer je samo režao.
https://m.youtube.com/watch?v=-4xiT6...v-google&hl=en
Na link idete na vlastitu odgovornost, neka mi se radije ne javljaju biseri koji će reći da je ovo običan poremećaj.
Gospodar Groma is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 21:57   #12
Pa to je logicno da poznaje kad je taj demon isto ta osoba...

Svako je sve i svo dobro i svo zlo...svjet koji percepcija stvkri takav i bude...
Nema tu velike filozofije jednostavno je
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 02:09   #13
Jel postoji ijedan konkretan dokaz ikad o demonima?
lex-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 02:16   #14
Quote:
lex-ZG kaže: Pogledaj post
Jel postoji ijedan konkretan dokaz ikad o demonima?
Najveći sotonin trik je taj što je dokazao da ne postoji, jer ako postoji on, postoji onda i Bog zar ne? A on nas želi udaljiti od njega, zato se pritajio. Ljudima bi proradio kliker u glavi, a to njemu nikako ne odgovara. Lakše je kada čovjek luta, ne zna i ne vidi. Tu onda on dobiva bitku.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 02:18   #15
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Najveći sotonin trik je taj što je dokazao da ne postoji, jer ako postoji on, postoji onda i Bog zar ne? A on nas želi udaljiti od njega, zato se pritajio. Ljudima bi proradio kliker u glavi, a to njemu nikako ne odgovara.
Znaci odgovor je ne a taj quote je iz the usual suspects filma
lex-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 02:27   #16
Quote:
lex-ZG kaže: Pogledaj post
Znaci odgovor je ne a taj quote je iz the usual suspects filma
I ja tražim ovdje odgovore, ne dajem ih, jer ne znam puno o tome. Ako ćemo o filmovima, gledao sam Constantine-a, tzv. egzorcista. Tamo ima nekih detalja povezanih sa pokušajima samoubojstva i mjestima, na kojima bi duše mrtvih završavale, odnosno, ostajale zarobljene. Mogu probati pronaći neke linkove u vezi toga, pa da ih stavim, ali nadao sam se da će netko stručan ovdje, tko se bolje razumije u to, više reći o tome. Zato sam i otvorio temu.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 10:07   #17
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
I ja tražim ovdje odgovore, ne dajem ih, jer ne znam puno o tome.
Sinko gacaš po živom pijesku, preporučila bih ti da posjetiš knjižnicu -odjel medicina-o mozgu ima literature koja bi ti objasnila da su liječnici proučavali kako određena oštećenja mozga mogu dovesti do promjene ličnosti i to prilično drastične.
Ipak po tvom pisanju nekako sumnjam da ćeš to učiniti pa evo ti nešto malo bliže tvojim frekvencijama.
Robert Bruce
antiopee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 10:42   #18
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
I ja tražim ovdje odgovore, ne dajem ih, jer ne znam puno o tome. Ako ćemo o filmovima, gledao sam Constantine-a, tzv. egzorcista. Tamo ima nekih detalja povezanih sa pokušajima samoubojstva i mjestima, na kojima bi duše mrtvih završavale, odnosno, ostajale zarobljene. Mogu probati pronaći neke linkove u vezi toga, pa da ih stavim, ali nadao sam se da će netko stručan ovdje, tko se bolje razumije u to, više reći o tome. Zato sam i otvorio temu.

Istina je uvjek jedna ali dualna...tak da odgovor koji ti zelis cuti sigurno nije istina nekome drugome...

a istina je da je sve istina i da nist nije istina...

Istina se mjenja samo kroz ljudsku percepciju i u svakom trenutku dualna svjest istine je uvjek istina...

Tak da to kaj neki govore da demona nema i da je sve u glavi...to je istina
I to kaj govore da demoni postoje i to je istina...

A jedina istina je da ta istina nastaje ipak u nasem umu i spoznaji nase percepcije i na toj razini se stvara cjeli nas svjet...i svako sam bira kaj zeli vidjeti...

Makar najbolje je prihvatiti istinu i onda ti i demoni i doktori nemogu nist
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 02:27   #19
Sto je s onim slucajem Anallise Michelle? Samo sizofrenija ili ne?
lex-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 10:33   #20
kloki, demoni ne postoje, ne postoje ni anđeli ni bog...sve je u glavi. ljudska psiha je fascinantna.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:00.