Natrag   Forum.hr > Društvo > Prirodne znanosti

Prirodne znanosti Čista znanost za jako pametne i one koji takvima žele postati
Podforum: Armstrong Station - Astronomija i astrofizika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2004., 19:03   #1
Gdje kupiti elementarne tvari i ostale kemikalije?

Treba mi malo čistog natrija i kalija, joda i još nekih malih spojeva, gdje to kupiti i kako se kreću cijene?
__________________
microstock
*_spike is offline  
Old 11.04.2004., 19:05   #2
ma sto vam je svima danas da bi kemijali?

Za sto ti, dovraga, moze trebati elementarni Na i K? Za sto?

Mislim, stvarno...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 11.04.2004., 20:49   #3
Ajme... Ima jedna firma u ZG koja to prodaje. Sad se ne mogu sjetiti imena ali zna jedan moj frend. Valjda cemo se ja i on ubrzo vidjeti pa cu ga pitati. Ako ti nitko ne odgovori u par dana posalji mi PM.
wyrm is offline  
Old 11.04.2004., 21:09   #4
Sve je u redu dok ne trazi recimo plutonij ili slicne drangulije (onda dobija jednosmjernu kartu za odredeni dio Kube )

Inace, sorry, ali ne znam za takvu trgovinu. Pitaj nekoga tko studira kemiju.
The_Equilibrist is offline  
Old 12.04.2004., 12:36   #5
Quote:
kemik kaže:
Za sto ti, DOVRAGA, moze trebati
neko je citao previse Zagora i Mr. No-a u mladosti
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Old 12.04.2004., 14:38   #6
Probaj u Hospitaliji, Ilica, negdje kod raskršća sa Gundulićevom ili Frankopanskom. Oni valjda jedini imaju maloprodaju kemikalija. Postoje još neke firme, ali one to rade na veliko. Inaće, ni u hospitaliji nemoj očekivati da će ti prodati na malo - najčešće češ dobiti velika pakiranja od kile ili litre koja su prilično skupa.

Prije nekoliko godina sam tako trebao kemikalije za ispitivanje vode za jedan projekt - nešto smo dobili iz hospitalije a nešto direktno iz nekih laboratorija.
El Tomo is offline  
Old 13.04.2004., 08:42   #7
Re: Re: Gdje kupiti elementarne tvari i ostale kemikalije?

Quote:
Profesor Jakov kaže:
Budi svjestan da ćeš za neke stvari trebati i dozvolu!
spajki, imam ja printer, za skener cemo se pobrinut... ti samo nabavi primjerak necije dozvole
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Old 13.04.2004., 08:54   #8
Nevjerojatno koji ludjaci na forumu i o cemu zele diskutirati na znanosti.
Ovo bi moglo biti i policijska tema, ako se ne varam.
Ako su ti potrebne neke stvari, onda pitaj na odredjenim mjestima koja su zato zaduzena, a ne ovom forumu.
Koji teroristicki sljam !!!!
Zar nisam rekao, da ovaj AxMi-24 zeli sve huligane, klosarde i teroriste na forumu? Koji smrad!
S.
__________________
Fide, sed cui, vide !
Secundus is offline  
Old 13.04.2004., 09:53   #9


daj stvarno, izvuci si tu metlu iz anusa, i popi konacno te lijekove... zar ti nije cika psihijatar objasnio da je opasno preskakati doze?
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Old 13.04.2004., 15:24   #10
Secundus, sori, ali stvarno odi psihijatru i reci mu neka provjeri tvoj prisni odnos sa shizofrenijom. Nažalost, ja se ne šalim niti ne ironiziram, ozbiljno kažem.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Old 13.04.2004., 19:05   #11
Spajkica, jos uvijek nam nisi rekao za sto ti u zivotu moze trebati elementarni natrij i kalij!!!

Ja sve pokusavam smisliti bilo koji razlog (kod onoga koji trazi organska otapala bilo je lako...) ali ne uspjevam!
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 13.04.2004., 22:12   #12
Sorry to je tajna. Pokušavam uništiti svijet

Jednostavno mi treba
__________________
microstock
*_spike is offline  
Old 14.04.2004., 00:50   #13
kaj niko nezna a? pa sad kao sprehe pa kaj ce ti tooo...
priznajte da nemate pojma.. propali znanstvenici ,neznate ni di kemijkalije kupit
__________________
I'm being hunted by paleface in blue
and these cracka' spooks are haunting you too ;)
grimReaper is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:24.