Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija > Teologija i religijska praksa

Teologija i religijska praksa Religije/denominacije, teološka i ostala vjerska pitanja

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 28.06.2011., 18:32   #1
Smile Pitajte pravoslavnog teologa

Pozdrav dragi moji! Kako ste, što ima? Nisam bio ovdje davno a baš ste mi nedostajali vi i ovaj zaista lijepi forum u kojem se može lijepo i kvalitetno razgovarati o dobrim temama!


Evo imao sam želju da se ponovo malo aktiviram u diskusijama ovdje, kada mi se javio jedan prijatelj i rekao mi da bi volio ići na neki dobar forum, te sam odmah dobio ideju o ovome forumu, koji je i njemu poznat. Pošto je dosta upućen u teologiju, kao i ja sam, i pošto se sprema(mo) za svećenika, dobili smo ideju da otvorimo ovakav jedan thread u kojem ćemo omogućiti da postavljate pitanja vezana za pravoslavno kršćanstvo i sve što vas vezano za njega zanima. On će se uskoro javiti i predstaviti također. Znam da je i ranije bilo sličnoh tema, ali mislim da su one odavno zaboravljene i da je stoga opravdano otvoriti jednu novu ovakvu temu. Isto tako, želja nam je ukazati na činjenicu da pravoslavna vjera nije rezervirana samo za ljude tradicionalnog pravoslavnog porijekla, nego je namjenjena svkome čovjeku bez razlike kojoj nacionalnosti, rasi, tradicionalnoj religiji ili političkom uvjerenju pripada. Pravoslavlje je blagodet, radost srca i oblagorođenje duše i cjelokupnog života koje želimo svima vama prezentirati, predstaviti, ponuditi i u kojem želimo sa svima učestvovati. Radujem se što vas sve ponovo vidim, nadam se da ovdje ima još starih forumaša. Bog ljudi dragi, ljubimo vas!

Zadnje uređivanje Rade Kumitkata : 28.06.2011. at 18:50.
Rade Kumitkata is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:01.