Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2013., 18:09   #21
Quote:
resa kaže: Pogledaj post
Raditi na vezi.....
Glej sad razglabati, što sam trebala ja,da li je on,da li sam ja. E da sam ovako sad bi onako. Nema smisla. Desi se . Nekad neide ma koliko željeli i ma koliko radili na vezi,što god to značilo.
Iz puno boljih startnih pozicija nego je vaša dolazi do kuršlusa,a vas dvoje mi se činite tako ne jedan za drugog. Nebitno tko je tu loš , tko dobar jednostavno raspad sistema. Bolje sad nego kad vas bude troje.
Nekome ćeš ti takva kakva jesi biti super ,a nekome on,ali očito ne vas dvoje zajedno.
Naravno ovo je mišljenje na temelju tvog upisa,možda sam pogrešno shvatila.
prihvaćam je tak.I da sad bi on da mi povremeno budemo priajtelji s povlasticama,jer unatoč svemu taj dio nam je bio jako dobar. Jel pametno se upuštat?
ejšann is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 18:26   #22
Quote:
ejšann kaže: Pogledaj post
prihvaćam je tak.I da sad bi on da mi povremeno budemo priajtelji s povlasticama,jer unatoč svemu taj dio nam je bio jako dobar. Jel pametno se upuštat?
mislim da nije pametno se u to upuštat...kao što rekoh treba ti nova veza,novi prijatelj sa povlasticama...nova iskustva
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 18:39   #23
Quote:
ejšann kaže: Pogledaj post
prihvaćam je tak.I da sad bi on da mi povremeno budemo priajtelji s povlasticama,jer unatoč svemu taj dio nam je bio jako dobar. Jel pametno se upuštat?
Interesantno. To je i meni moj muž reko ako se rastanemo, da li ću mu ipak ponekad,kad bude prilika dati.. hmm povlasticu.
Veliki umovi razmišljaju slično.
Trebaš novo,novo,drugo...
__________________
Giving birth and nourishing, having without possessing,
acting with no expectations, leading and not trying to control: this is the supreme virtue.
resa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 18:51   #24
Da valjda svi muški s tim probaju. Najgore je to što sam u PMs-u pa me emocije dodatno peru,jedva gledam tv,a ako vidm da se neko ljubi,voli plačem. O bože,šta sam to sve doživjela.Nije prvi put,ali je ovaj put najteže. Nisam u stanju tražit drugog,pustit ću sve vremenu,mislim da za sad nisam dobra za nikog.Emocionlano sam u krahu.
ejšann is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 18:56   #25
Nema smisla tražiti. Traže se vrganji.
Sredi se,smiri. Uvijek bez obzira na koncu sve dođe na svoje.
__________________
Giving birth and nourishing, having without possessing,
acting with no expectations, leading and not trying to control: this is the supreme virtue.
resa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 17:53   #26
Quote:
ejšann kaže: Pogledaj post
teško sam ga mogla odgojit jer je jako tvrdoglav,neće slušat i ili sluša 2 dana i dalje po svom. Najgore je to što on meni govori kako nije zadovoljan sa mnom već dugo,a kao nije imao hrabrosti ništa poduzet. Jer kao promijenit ću se ja. Ovo ljeto na moru meni je bilo naše najbolje ljeto jer smo se najmanje kupali na otoku,a stalno smo sa prijateljima išli gliserom po divljini. Ali i to je sve pokušao upropastit,radio je iz mene budalu,tražio da idemo skupa po kruh jer on sam neće,jednu večer smo bili u finom društvu starijih ljudi i on se napio kao konj i ispovraćao za večerom pred svima. Svaki dan je pio po 7-8 pivi. Spavao od jutra do navečer i onda mene mučio šta ja imam radit na plaži cijeli dan. I jučer mi kaže pa ja sam tebi sve to napravio u inat eto da vidiš kako je meni s tobom loše. Mislim da je sve ispalo loše i krivo,trebao je reći još prije godinu 2 gle ti meni ne pašeš. Još mi kaže šta nisi završila bolji faks pa bi imala posla. I da loše se osjećam jer nisam ja nikog ubila a prevelik teret mi stavlja.
Nosi ga u vraziju mater. Ti ces uz njega krepati, zar si slijepa??? Koje godine, sta protraceno...nista je to naspram pakla s njim ako ostanete skupa do kraja TVOG zivota.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 20:04   #27
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
Nosi ga u vraziju mater. Ti ces uz njega krepati, zar si slijepa??? Koje godine, sta protraceno...nista je to naspram pakla s njim ako ostanete skupa do kraja TVOG zivota.

Dobro nije inače takav,to je bilo ovo ljeto 2013. Neću ga ni opravdavat,nismo djeca,odrasli ljudi tako ne funkcioniraju. Ja sam uviejk bila otvorena i rekla kako ide,a sad što se meni nije shvaćalo ozbiljno,ne mogu ništa. Luda sam jer sam uvijek opravdavala ga,a nisam trebala. Krivo mi je. Neki moji prijatelji se nisu iznenadili,rekli su mi da je sve to dobro,da sam ja bila njemu mama,a on nije shvaćao da se treba mijenjat. Da jesam griješila,da sam previše živjela za posao i šeficu,a malo za društvo i njega. I da moram shvatit da moj bivši nije funkcionirao kao ja ,npr,ja sam rekla da idem u vojsku,i drugi dan se otišla prijavit. I gotovo,nema razgovora o tome. Da ipak veza/brak tako nejde.

Sad mi fale svakidašnje poruke,pozivi na skypu,sve to. I samo se nadam da ću dobit posao da 8 sati ne mislim o glupostima,a da se petkom mogu s frendicama kvalitetno napit da mi bude lakše.
ejšann is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 11:30   #28
što se tiče povlastica- bolje nemoj.. nećeš nikako moć krenut dalje..
a što se tiče ovog s poslom, pa halo- previše si se davala poslu, a premalo njima?! situacija je danas takva u većini slučajeva da nema biranja- možeš ili tako, ili ovako kao sad biti bez posla.. to je sebično- ne valjaš kad radiš, ne valjaš kad ne radiš..
tijaija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 13:08   #29
Quote:
tijaija kaže: Pogledaj post
što se tiče povlastica- bolje nemoj.. nećeš nikako moć krenut dalje..
a što se tiče ovog s poslom, pa halo- previše si se davala poslu, a premalo njima?! situacija je danas takva u većini slučajeva da nema biranja- možeš ili tako, ili ovako kao sad biti bez posla.. to je sebično- ne valjaš kad radiš, ne valjaš kad ne radiš..
Hvala na podršci za posao,iako na kraju moj sav trud nije bio dovoljan,jer došla je nova vlast-politika itd. tako da nism dobila ugovor za stalno. Eto,ali ja opet znam da sam dala sve od sebe.
Sad kad sve pogledam,mislim da su mog bivšeg smetala sitnice,da nije bio dovoljno jak da sve to izdrži sa mnom. I odlučio se na samostalan put. Zamjeram mu samo što ma zavukao,ipak trebao je bit iskren o svemu i reći slušaj ti si ovakva,onakva to nejde više. Čak nisam sigurna i da nema nekog,ipak mi sve to jako naglo nakon svega.
ejšann is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 03:31   #30
Mozda je i ovo sve samo navika?!

Ne mozete si dosaditi ako je prava ljubav, posvadjati se da, ali prekid, veliki nemiri, hm ipak ne.
__________________
Honesty is the first chapter in the book of wisdom.
Azure is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 21:33   #31
Neka više komentiraju muški ako može

Sve sam vam opisala već prekinula s dečkom,bala bla,i sad prošlo 3 tjedna od prekida. Mene dečko zove da se vidimo kao provedemo vikend skupa,i to. Ja pristanem ujutro mi kuha kavu kupuje burek,ma prekrasno je bilo,seksa dovoljno,jedino nije htio baš pričat o problemima . Jedino u tom našem druženju ja shvatim da je to pomirdaba,ali on ne komentira ništa. i tako dogovorimo se mi da ćemo se družit preko vikenda,jer kao iammo obaveza preko tjedna. i dođe drugi vikend i ja njega zovem u četvrtak,kao da poensem hrane šta ćemo jest i tako dogovori. No međutim,odgovori meni moj dečko da kao nema pomirdbe otkud kao meni to. Ja u plač,ljuta ,jadna sve to,ja kažem pa šta je onda to bilo,kaže on meni ispunio sam si želju od 12 godina da budemo skupa za vikend. Ja u još većem šoku,pa bilo je vikenda ali ok.Ne kužim,kaže on meni na to porukom da je kraj,prekasno za nas,da je bilo previše crnoga u vezi našoj i da nema povratka. I dobro ja kažem,kraj je. No međutim nisam imala mira,ja njega počenem mučit porukama,i kaže on meni kao da nema pomirdbe jer je napravio sranje. Prevario me s nekom curom,ja ne znam kojom,a nije me ni briga. I sad uredu,nek je to tako. ali ima tu niz nelogičnosti,jer na karju mi napiše poruku da me nije prvario i da me samo ne želi više. I sad imamo iste priajtelje, i on stalno njih pita gdje sam ja šta radim,a neće sa mnom dalje bit u vezi. izbriše me s facea,pa me doda,pa mi piše poruke u stilu kakvu samo mi trebali budućnost iamt,brak i to. Ali nagalasi da nema povratka. Ne kužim ja njega,jel mi može to tko obajsnit? Nek me pusti,molila sam ga da se pomirimo 3 tj i nije htio,jel moguće da nešto taji ili šta je već s njim,jel lud? I da na kraju kažem ja to frendici jednoj bliskoj,jer smo trebala ići na kavu kao da ne mogu da sam loše volje zbog prevare i tako to. A ona meni vrati poruku,kao da i ja sam u komi,imam puno probelma sad najrađe bi otišla nekud na kraće,dok se situvacija ne smiri. Jel To vama šta govori ta poruka ili sam ja paranoična ?
ejšann is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 22:09   #32
Prije 3 tjedna dati su ti dobri komentari i savjeti.
Nista od toga nisi prihvatili niti primjenila.
Sto sad hoces? Da ljudi ponovo trate svoje vrijeme pisajuci komenatare , vidjenja i savjete, na koje ces se ti ponovno oglusiti i uraditi onako kako ti mislis da treba.

Cemu onda opet tvoja pitanja?
tsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 22:19   #33
Tebi je paranoja najmanji problem.
dylan111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 22:29   #34
Quote:
tsh kaže: Pogledaj post
Prije 3 tjedna dati su ti dobri komentari i savjeti.
Nista od toga nisi prihvatili niti primjenila.
Sto sad hoces? Da ljudi ponovo trate svoje vrijeme pisajuci komenatare , vidjenja i savjete, na koje ces se ti ponovno oglusiti i uraditi onako kako ti mislis da treba.

Cemu onda opet tvoja pitanja?

Ponekad se na Forumu pojavi savršeni odgovor ...na pitanja na koja se ne želi čuti odgovor.Ponekad se pogodi u sridu.
Tsh ...

Čuj ako ti treba ispovjednik za bedastoće koje radiš sa tim tipom , prošeći malo na ispovijed pa istresi dušu.
Ovdje mi šumom ti drumom, jedno te isto. A ti kao da imaš 16 godina.

Dečko te seksualno iskoristio, potrošio i ponizio jer te je stavio na mjesto na kojem želi da budeš:...priležnica, ženska samo za seks....kužiš ?Čovjek ti je lijepo objasnio a ti si krenula cviliti i dreljati se. Mislim....kaj si očekivala ? Love story ?
I opet će te tako šupirati pa s vremenom potrošiti i šutnuti u dupe...brutalno rečeno.
Ti na to pristaješ pa zakaj to takav tip ne bi radio ?

Nekako ne djeluješ kao cura sa dostojanstvom i ovaj...zdrave i brze ovaj..pameti kaj se tiče muškaraca pa te onda on lako navlači.Jel' ima u tvom gradu, selu, općini, mjesnoj zajednici neki drugi mladi slobodan muškarac ?

Sve ostalo je ono fakat blabla..ono on te ful ludo voli samo je zbunjen aha...ono blabla fakat ful je i ti si ful..ono....e skinuo se ,obavio i otišao ee ono fakat a kaj to znači ? Da će me ženiti ? Ono rekla sam frendičinoj frendici da je njegov kum rekao ono njemu da sam ja bed a on mu je kao rekao da je on..

Umjesto da ti njega moliš da te pusti na miru..daj ti tu budalu pusti na miru i kreni dalje.
Nisi klinkica..kaj ne znaš reći Ne ?

A na ovo :
Quote:
Ne kužim ja njega,jel mi može to tko obajsnit? Nek me pusti,molila sam ga da se pomirimo 3 tj i nije htio,jel moguće da nešto taji ili šta je već s njim,jel lud?
Nije on lud nego ti se ludo ponašaš i ono..kaj si plavuša ili ne kužiš stvar ?
Niste više skupa, dečko te samo potroši i šutne.
A zove te i vuče da mu ovaj tak laka ženska za seks ne pobjegne. Da te može nazvati kada mu volja i ...potrošiti.
Zakaj si to dozvoljavaš ? Kaj si ružna, mazohist, imaš 90 godina ?
Kaj i kako da ti više ljudi napišu da poslušaš ?
Na klingonskom ili japanskom...da se makneš i kreneš dalje ?

Zadnje uređivanje pozitivax : 09.12.2013. at 22:38.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 22:42   #35
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Ponekad se na Forumu pojavi savršeni odgovor ...na pitanja na koja se ne želi čuti odgovor.Ponekad se pogodi u sridu.
Tsh ...

Čuj ako ti treba ispovjednik za bedastoće koje radiš sa tim tipom , prošeći malo na ispovijed pa istresi dušu.
Ovdje mi šumom ti drumom, jedno te isto. A ti kao da imaš 16 godina.

Dečko te seksualno iskoristio, potrošio i ponizio jer te je stavio na mjesto na kojem želi da budeš:...priležnica, ženska samo za seks....kužiš ?Čovjek ti je lijepo objasnio a ti si krenula cviliti i dreljati se. Mislim....kaj si očekivala ? Love story ?
I opet će te tako šupirati pa s vremenom potrošiti i šutnuti u dupe...brutalno rečeno.
Ti na to pristaješ pa zakaj to takav tip ne bi radio ?

Nekako ne djeluješ kao cura sa dostojanstvom i ovaj...zdrave i brze ovaj..pameti kaj se tiče muškaraca pa te onda on lako navlači.Jel' ima u tvom gradu, selum općini ,mjesnoj zajednici neki drugi mladi slobodan muškarac ?

Sve ostalo je ono fakat blabla..ono on te ful ludo voli samo je zbunjen aha...ono blabla fakat ful je i ti si ful..ono....e skinuo se ,obavio i otišao ee ono fakat a kaj to znači ? Da će me ženiti ? Ono rekla sam frendičinoj frendici da je njegov kum rekao ono njemu da sam ja bed a on mu je kao rekao da je on..

Umjesto da ti njega moliš da te pusti na miru..daj ti tu budalu pusti na miru i kreni dalje.
Nisi klinkica..kaj ne znaš reći Ne ?

A na ovo :


Nije on lud nego ti se ludo ponašaš i ono..kaj si plavuša ili ne kužiš stvar ?
Niste više skupa, dečko te samo potroši i šutne.
Zakaj si to dozvoljavaš ?
Kaj i kako da ti više ljudi napišu da poslušaš ?
Na klingonskom ili japanskom...da se makneš i kreneš dalje ?
oprostite,da pogrijesila sam,eto ja sam silom htjela brak s tim covjekom. bas sam luda,nisam plava,ali covjek zbog ljubavi nekad si dopusti da ga sutaju i ponize do kraja. i rekla sam da necu,ali stalno mi je slao poruke,i zvao,a ja naivno popustila. uglavnom ljubavi vise nema,trebala sad i sama to shvatit,a dobro. probajte me razumjet,napravila sam tu ludost jer san krivo tumačila znakove njegove,vidjela sam ono sto sam htjela,a ne stvarnost.
ejšann is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 07:21   #36
za ljubav su potrebno dvoje.....zar ne....
milionas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:34.