Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Pogledaj rezultate ankete: Koji internet provider vam je najbolji?
T-com 58 34.32%
A1 55 32.54%
Optima 6 3.55%
Iskon 33 19.53%
Tele2 17 10.06%
Glasovatelji: 169. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2009., 03:05   #21
Quote:
"Stuntman" Mike kaže: Pogledaj post
Da al su te besplatne minute u njihovoj mrezi. To je navlakusa koju svi ljudi puse jer ne citaju kaj pise sa malim slovima
Nikakva navlakuša to nije, nego su to zaista besplatne minute za sve mreže fiksnih operatera. Naplaćuje se samo uspostava poziva od 7 lp. Ono sitnim slovima piše: Besplatni razgovori odnose se na uobičajenu potrošnju korisnika, koja podrazumijeva razgovore u trajanju do 1.500 minuta mjesečno prema nacionalnim fiksnim mrežama i ne uključuje pozive prema brojevima s dodanom vrijednosti 06x, modemskim ulazima 07x, te brojevima s posebnim tarifama 9x.
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 12:42   #22
evo meni sad isto istice.
Pa sam malo zbunjen s ovim cjenama.
Telefonska pretplata... pa telefonsku pretplatu svejedno trebamo placat, jel tak?

Po ovoj tablici gledano je tcom daleko najskuplji a ima najvise korisnika...
Pa sad me zanima jel tu neka caka...

Recimo ja bi isao kod iskona jer bi me flat kod njih kostao 150 a kod tcoma 251, e sad je pitanje dali cu ja i dalje neku pretplatu palcat tcomu ako odem na iskon, pa da nebude onda cjena 220kn a za 30 kuna razlike mis e deifinitivno ne ispalti.

A jos jedno pitanje je sto je sad akcija u tcomu da ak produzis dobis prijenosni disk ili bezicni mis+tipkovnica
(sto je bolje uzet?)
__________________
Biti ili zbiti je pitanje sad.
Moj blog: Moj blog na blog.hr
dada-as is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 13:07   #23
Quote:
dada-as kaže: Pogledaj post
Recimo ja bi isao kod iskona jer bi me flat kod njih kostao 150 a kod tcoma 251, e sad je pitanje dali cu ja i dalje neku pretplatu palcat tcomu ako odem na iskon, pa da nebude onda cjena 220kn a za 30 kuna razlike mis e deifinitivno ne ispalti.
Bok!

Baš sam prije pola sata gledao ponudu iskonovih usluga i tamo dolje sitnijim slovima piše ti da se prebacivanjem na iskon i dalje plaća pretplata od jebenovisokih 74kn t-comu, a iskonu plaćaš adsl i potrošene minute telefonskog razgovora (prema cjeniku iskona, koji je skoro pa ništa jeftinijji od t-smeća)

pozdrav
Božo* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 13:21   #24
smjesne su ove druge tvrtke. Provjeravam dostupnost i nigdje je nema.

Tak mogu i ja kupim tcomov packet i prodajem susjedu jednom i drugom ljepo se nazovem D-net i kazem instalacija besplatna(jako tesko spojit kabel ili usb mu ustekat) cjena 100kn najeftiniji u hrvatskoj, prodam 4 susjedima dobim 400 kuna tcomu dam 250 jos i zaradim...

ONTOPIC:
Izgleda da je anjbolje jos uvijek ostat kod tcoma, pitaj boga sto sve steka kod firmi koje nemogu pokrit cjelu hrvatsku... (ak nist drugo su neozbiljne)
__________________
Biti ili zbiti je pitanje sad.
Moj blog: Moj blog na blog.hr
dada-as is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 13:45   #25
Quote:
dada-as kaže: Pogledaj post
evo meni sad isto istice.
Pa sam malo zbunjen s ovim cjenama.
Telefonska pretplata... pa telefonsku pretplatu svejedno trebamo placat, jel tak?

Po ovoj tablici gledano je tcom daleko najskuplji a ima najvise korisnika...
Pa sad me zanima jel tu neka caka...

Recimo ja bi isao kod iskona jer bi me flat kod njih kostao 150 a kod tcoma 251, e sad je pitanje dali cu ja i dalje neku pretplatu palcat tcomu ako odem na iskon, pa da nebude onda cjena 220kn a za 30 kuna razlike mis e deifinitivno ne ispalti.

A jos jedno pitanje je sto je sad akcija u tcomu da ak produzis dobis prijenosni disk ili bezicni mis+tipkovnica
(sto je bolje uzet?)
Postavlja se pitanje da li ti je iskon dostupan i o kojoj se usluzi radi.
Ako uzimas iskon.duo, on nije dostupan u cijeloj hr ali ako ga uzmes ne placas vise nista t-comu.
Ako uzimas hr.duo onda placas i telefonsku pretplatu t-comu (pretplatu za adsl placas iskonu) jer to i dalje ide preko t-comovog adsla
praetorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 14:40   #26
Quote:
dada-as kaže: Pogledaj post
ONTOPIC:
Izgleda da je anjbolje jos uvijek ostat kod tcoma, pitaj boga sto sve steka kod firmi koje nemogu pokrit cjelu hrvatsku... (ak nist drugo su neozbiljne)
Problem je u T-comovom vlasništvu DTK mreže. Kad bi ona bila javno dobro, alternativni operateri bi se proširili svjetlosnom brzinom. I zbog toga su alternativci u nepovoljnom položaju i njihovo širenje ide puževim korakom. Tako da to nema veze sa neozbiljnošću.
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 14:51   #27
Obrisano sve nepotrebno. Zašto?
Zato:

Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Sada kada ste otprilike vidjeli na čemu ste i odabrali recimo 2,3 zanimljiva ISPa:
  1. Provjerite dostupnost na njihovim (gore navedenim) stranicama!
  2. Dojmove i pitanje o kvaliteti usluge, eventulanim problemima te ostalim razno raznim iskustvima iz prve ruke ljudi koji već imaju istu uslugu pitajte isključivo na službenim temama tog ISPa:
...
...
...
Dakle ne ovdje!
  • Zašto ne ovdje?
    Zato šta je cilj da u ovu temu grupiramo kvalitetu, a ne kvantitetu, dakle konstruktivne inoformacije koje će skupa s ovom tablicom ljudima dat uvid u ono po što su došli, a ne da im serviramo 100 strana uglavnom smeća, jednih te istih pitanja i odgovora, spama i ostalog kao u ovom slučaju. (doduše to je sad T-com tema, ali davno prije je bila zamišljena upravo kao ova ovdje koju čitate)
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 23:52   #28
ja odabrao

Odabrao sam Metronet prosli mjesec i prezadovoljan sam njima za sad....
Uzeo sam od njih telefon,tv i internet= 149 kuna!!! Doplata za Flat= 70 kn, doplata za brzinu 10/10 = 70 kn!!!! Sad im je pocetna 5/5...
Prije sam bio kod t-coma koji su me gulili do koze i uredno krali
Kako sam sad kod Metroneta sve stima kad god mjerim brzina je tu i nema pucanja veze Imam srece sto je moj dio kvarta pokriven(pokrili su velik dio Novog Zg)....
Pozzz
Dambax is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 11:59   #29
ajde da se uključim u raspravu i postavim svoje pitanje

prije svega, dobar dan želim prisutnima

kaj mi preporučate da napravim pošto su mi: amis, H1, optima, metronet, itd... gotovo svi pružatelji usluga nedostupni osim, naravno, male t-comove sestrice iskona.

da li da čekam ''neka bolja vremena'' i da li ima šanse da svi dijelovi grada Zagreba budu u mogućnosti prebaciti se na jednu od ovih operatera?

neku prednost nisam preveliku vidio kod iskona, a ovi ostali su mi svi nedostupni. zašto ja ne mogu dobiti uslugu kod drugih operatera, da li se ovdje prvenstveno radi o nedostupnosti radi starih telefonskih centrala, ili je razlog neki drugi??

rado bih se prebacio na bilo koju drugu samo da ne ostanem kod hitlera, a mogućnosti i rješenja za sada nema

molim savjet/preporuku

hvala, živjeli
Božo* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 13:06   #30
Kad će svi dijelovi Zagreba biti pokriveni sa svim operaterima ti nitko ne može reći. Prednost Iskona ako ništa drugo je 100kn manje mjesečno nego kod t-coma za 2mbit/s uz jeftinije telefonske razgovore.
riche is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 10:54   #31
T-com je car nad centralama i kad on dozvoli drugom operatoru da udje u centralu, tada je tek drugi operater dostupan na tom podrucju, ako dobro promislis jasno ti je zasto t-com ne pusta, osim svojoj sestrici.
Nemas kaj razmisljat uzmi Iskon jer je jeftiniji, uzmi na najkraci moguci rok, a kad ugovoreni dio vremena prodje dotle ce se valjda pojaviti i neki drugi operater, zavisi od t-com-a.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 23:14   #32
Dambax....budi sretan da sve radi

.....mom frendu crkao router zvao je cca 10 dana i dok nisam mu sredio da neko svrati i pogleda tko zna kad bi mu dosli rijesiti problem ;-)

Sve je to super sa cijenama i trikovima ...tko od njih je najbolji kad nastane neki problem i najbrzi u rjesavanju?

da vas cujem

Zadnje uređivanje scripta elegans fe : 28.02.2009. at 00:18. Reason: spojeni postovi
Senco is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 00:19   #33
voljatel
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 00:37   #34
ljudi prije 20 mjeseci sam prešao na iskon,tj pobijegao sa t-coma i preporodio sam se flat rate sa 2 mbt me sad košta 139 kuna + impulsi fiksnog i ništa više ne plačam nikome,a usluga im je vrhunska(bar tu u puli) znači dobiješ jedan račun gdje ti je cifra 139 + ono impulsa što si potrošio fiksnog telefona
sparuga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 14:57   #35
Quote:
darge kaže: Pogledaj post
Mogla bi se tablica malo korigirati Iskon i Metronet promijenili su pakete.
evo tablica
Rogerer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 20:24   #36
Mali update: 03.03.2009.
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 20:36   #37
Je zbilja mali update,nadajmo se uskoro velikom update
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 17:16   #38
Cool

Quote:
Božo* kaže: Pogledaj post
ajde da se uključim u raspravu i postavim svoje pitanje

prije svega, dobar dan želim prisutnima

kaj mi preporučate da napravim pošto su mi: amis, H1, optima, metronet, itd... gotovo svi pružatelji usluga nedostupni osim, naravno, male t-comove sestrice iskona.

da li da čekam ''neka bolja vremena'' i da li ima šanse da svi dijelovi grada Zagreba budu u mogućnosti prebaciti se na jednu od ovih operatera?

neku prednost nisam preveliku vidio kod iskona, a ovi ostali su mi svi nedostupni. zašto ja ne mogu dobiti uslugu kod drugih operatera, da li se ovdje prvenstveno radi o nedostupnosti radi starih telefonskih centrala, ili je razlog neki drugi??

rado bih se prebacio na bilo koju drugu samo da ne ostanem kod hitlera, a mogućnosti i rješenja za sada nema

molim savjet/preporuku

hvala, živjeli
Iskon HR.Duo Obitelj+ mi izgleda korektno. Pogledaj, pa...

BTW ja sam na Amisu, ali sam nedugo "birao" za šogora i to sam mu preporučio. Još čeka T.Com-ov odgovor Iskonu da je to tehnički moguće, pa kad bude biti ću konkretniji.
Nick Shadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 17:23   #39
Thumbs up

Quote:
Stuntman kaže:
"Stuntman" Mike kaže: Pogledaj post
Da al su te besplatne minute u njihovoj mrezi. To je navlakusa koju svi ljudi puse jer ne citaju kaj pise sa malim slovima
Potpisujem.

Za razliku od T-Com-ovih recimo 150 minuta u paketu Super 150 koje su isključivo za vezu prema fiksnim priključcima (korisnicima) T-Com-a Amisovih 1500 minuta je za komunikaciju prema BILO KOJEM korisnika fiksne mreže.
Nick Shadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 21:27   #40
Jao, taman sam pricao s zenom iz optimine support linije, kaze da bi trebali doci na centralu u mom kvartu za nekih godinu i po dana. Nazalost, B.Net jos nece doc u moj grad. ;/
Chlasio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:20.