Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2008., 01:31   #1
ORME

Da li je itko ovdje probao proizvesti ormos (tj. koncentirati postojeci), bilo u tekucem obliku, bilo u prahu?

I sto je koristio i kakva su iskustva s upotrebom?
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 23:18   #2
sorry, al što je to??
Cicibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 23:26   #3
Quote:
Alan_SP kaže: Pogledaj post
Da li je itko ovdje probao proizvesti ormos (tj. koncentirati postojeci), bilo u tekucem obliku, bilo u prahu?

I sto je koristio i kakva su iskustva s upotrebom?
Nije ORMOS nego ORMUS a još bolje ORME (Orbitaly Re-Arranged Monatomic Elements). I on se ne proizvodi nego se vadi iz prirode, poglavito ruda iz vulkanskog tla.
Potražiti i pod m-state elements.
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 00:00   #4
Quote:
DagDugpa kaže: Pogledaj post
Nije ORMOS nego ORMUS a još bolje ORME (Orbitaly Re-Arranged Monatomic Elements). I on se ne proizvodi nego se vadi iz prirode, poglavito ruda iz vulkanskog tla.
Potražiti i pod m-state elements.
Sorry za gresku.

No, i ja sam napisao u zagradi da se koncentrira onaj dostupan u prirodi, a pod proizvodnjom sam mislio na postupak koncentracije postojeceg (posto ga i inace dobivamo stalno, imamo u svom tijelu...).

A sad, kad bi isli i pod drugim nazivima moze i EBC, materia prima...

No, ono sto mene zanima, da li ga je netko koncentrirao (tj. proizvodio), kako, koji su mu uspjesi i slicno.

Sa siteom o Ormusu sam upoznat, citao sam (ne sve) i nabavio sam N45/Ni magnete, ali me zanima da li netko ima prakticna iskustva, na sto paziti i sve ostale prakticne savjete koje smatra da je vazno podijeliti s nekim tko jos nije probao to u praksi.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 00:06   #5
Quote:
Cicibela kaže: Pogledaj post
sorry, al što je to??
Najkrace receno, ne ulazeci da li je to istina, radi se o materiji u posebnom, za sada ne definiranom (sluzbeno) 5 stanju (prva 4 su kruto, tekuce, plinovito, plazma). Ormus je od vise kem. elemenata, od kojih je jedno i zlato, koje u ormus stanju izgleda kao obican prah, no, kad promijeni stanje u kruto, ti dobivas zlato u krutom obliku, tj. ono sto mi zovemo zlato.

Od tuda i price kod alkemicara o pretvaranju obicnih "nizih" metala u zlato, ali je meni puno zanimljivije pravo svojstvo kamena mudraca, a to je savrseno zdravlje i vjecni zivot.

Ormus bi trebao djelovati tako da ostvaruje tvoje misli (sto, ako malo bolje pomislis moze biti i jako gadno, ako ne kontroliras svoj um), lijeciti te i drzi te vjecno mladim.

Ovo je naravno bilo samo ukratko i ne ulazeci u istinitost tvrdnji i koliko je to vjerojatno.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2008., 22:56   #6
Isto kao LSD?
Michael___Myers is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 01:20   #7
Quote:
Michael___Myers kaže: Pogledaj post
Isto kao LSD?
LSD je halucinogena droga i ti haluciniras. Drugim rijecima, ne znas sto je stvarno, a sto je nestvarno.

Ormus ti pomaze da dode do fizicke promijene (i duhovne naravno), ali ona je vidljiva i drugima, a nije samo u tvojoj glavi.

Naravno, ja jos nisam isprobao ormus na sebi, pa ne mogu reci da li do promjene dolazi, i kako ona izgleda, ali prema onom sto sam procitao o ormusu, promijena dosta ovisi i o tvojem stanju duha.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:09.