Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2011., 14:13   #21
Quote:
nevven kaže: Pogledaj post
Zakonska obveza je u tvrtci imati listu dnevne evidencije radnog vremena. Jel se covjek upisuje kad dolazi i odlazi? Na temelju toga se obracunava placa.

ovo je tocno. ako dođe do spora na sudu oko radnog vremena, ako ti nemas uredno vođenu evidenciju, ti ces biti ta koja ce morati dokazivati radno vrijeme. bez obzira tko pokrenuo spor i bio kriv.
zato, lijepo sve pisi. i porazgovaraj s radnikom.
June is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 14:36   #22
Quote:
plavusha7 kaže: Pogledaj post
A ništa, pisat ću do kraja mjeseca dolaske/odlaske pa ćemo vidjeti kolika su odstupanja.
Mislim da time samo odgađaš ono što je bitno, a to je da se ne slažeš s time da on tek tako kasni na posao i da mu to daš do znanja. Nemoj čekati da stvari eskaliraju, reci mu to odmah, čim prije tim veća vjerojatnost da ćete stvar riješiti na obostranu korist!
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 14:46   #23
Quote:
plavusha7 kaže: Pogledaj post
Molim vas savjet...
Dakle, imam djelatnika koji stalno kasni. Za primjer, ovo pišem dok sam sama u uredu, a radno vrijeme je počelo u 9:00.
Također, nije mu problem niti otici ranije. Jednostavno ustane i ode. Dolazi i odlazi bez objašnjenja. Samo ponekad promrmlja da mora nešto obaviti.!
Kazniš ga za nedolazak na vrijeme i odlazak prije i tako par puta i onda mu daš otkaz.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 14:48   #24
Pa daj prije bilo kakvih sankcija popričaj s čovjekom, pitaj ga jel on svjestan da kasni svaki dan i da tebe razlog uopće ne zanima nego to treba odmah prestat, kod nas se kašnjenje riješavalo tako da ostaneš kasnije tolko koliko si zakasnio, kasniš pola sata ostaneš pola sata duže i nikakav problem, izlaženje ranije samo ako nema posla ili ako je opravdano, za što jasno moraš razgovarat s poslodavcem.
Razgovor je najbolja metoda.
nemoralan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 14:58   #25
Mislim da još uvijek nismo pročitali da li posao trpi zbog tih njegovih dolazaka/odlazaka.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 15:30   #26
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Mislim da još uvijek nismo pročitali da li posao trpi zbog tih njegovih dolazaka/odlazaka.
Ne, on meni zapravo treba samo na pola radnog vremena, ali nemam racionalno poslovanje pa mu plaćam cijelo radno vrijeme...

Quote:
nemoralan kaže: Pogledaj post
Pa daj prije bilo kakvih sankcija popričaj s čovjekom, pitaj ga jel on svjestan da kasni svaki dan i da tebe razlog uopće ne zanima nego to treba odmah prestat, kod nas se kašnjenje riješavalo tako da ostaneš kasnije tolko koliko si zakasnio, kasniš pola sata ostaneš pola sata duže i nikakav problem, izlaženje ranije samo ako nema posla ili ako je opravdano, za što jasno moraš razgovarat s poslodavcem.
Razgovor je najbolja metoda.
Naravno da ću pričati s njim! Pa neće biti sankcija prije razgovora i nove šanse.

Zadnje uređivanje Katrin : 01.06.2011. at 17:20.
plavusha7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 21:42   #27
Quote:
plavusha7 kaže: Pogledaj post
Ne, on meni zapravo treba samo na pola radnog vremena, ali nemam racionalno poslovanje pa mu plaćam cijelo radno vrijeme...



Naravno da ću pričati s njim! Pa neće biti sankcija prije razgovora i nove šanse.
Ja sad ne kužim tvoj problem!
Malo sam pratio ovu temu i negdje si spomenula da si dotičnog jedva pronašla!
Sad po ovome vidim da si jedva pronašla nekoga tko ti zapravo treba za pola radnog vremena! Što sad to znači? On je te svoje polovične obaveze razvukao na cjelodnevno radno vrijeme i još k tome kasni na posao i odlazi ranije!?
Nemoj mi samo reći da sam dobro protumačio situaciju!!??
orion1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 00:00   #28
Mislim da je bila ironicna.

Dakle, posao trpi, ne izvrsava sve predvidjene obaveze? Onda ne znam sto se jos ceka s razgovorom.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 01:19   #29
Ako u potpunosti zelis izbjeci bilokakvu potencijalnu nezgodnu situaciju, a mislim da razgovor u cetiri oka to je, isprintaj i postavi sutra u firmi listu evidencije radnog vremena. Zbog zakona. Mozda covjek od sramote pocne dolaziti i odlaziti na vrijeme.
nevven is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 13:04   #30
evidencije radnog vremena

prema novom pravilniku, ukoliko tako ne stoji u ugovoru, vrijeme dolaska i odlaska sa posla se ne evidentira! međutim, u mom je slučaju poslodavac sada odlučio uvesti listu evidencija i ne obazire se na novi pravilnik...
što mogu napraviti, obzirom da se samo pojedinci moraju upisivati?
gđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 16:21   #31
Quote:
gđa kaže: Pogledaj post
prema novom pravilniku, ukoliko tako ne stoji u ugovoru, vrijeme dolaska i odlaska sa posla se ne evidentira! međutim, u mom je slučaju poslodavac sada odlučio uvesti listu evidencija i ne obazire se na novi pravilnik...
što mogu napraviti, obzirom da se samo pojedinci moraju upisivati?
Moj prijedlog je da pocnes dolaziti i odlaziti na vrijeme s posla.
Moj drugi prijedlog je da jos jednom procitas linkani pravilnik u NN jer u njemu ne pise ovo sto navodis.
nevven is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 09:17   #32
Quote:
gđa kaže: Pogledaj post
prema novom pravilniku, ukoliko tako ne stoji u ugovoru, vrijeme dolaska i odlaska sa posla se ne evidentira! međutim, u mom je slučaju poslodavac sada odlučio uvesti listu evidencija i ne obazire se na novi pravilnik...
što mogu napraviti, obzirom da se samo pojedinci moraju upisivati?
Svaki poslodavac dužan je propisat radno vrijeme a radnik se pridržavat početka i kraja radnog vremena sukladno Zakonu o radu.
Članak 42.

(1) Radno vrijeme je vremensko razdoblje u kojem je radnik obvezan obavljati poslove, odnosno u kojem je spreman (raspoloživ) obavljati poslove prema uputama poslodavca, na mjestu gdje se njegovi poslovi obavljaju ili drugom mjestu koje odredi poslodavac.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 11:03   #33
OK, nerazumljivo sam sastavila post, pojasniti ću; ja pričam o vođenju dnevne liste evidencija u kojoj se samo neki (NSS i SSS) moraju potpisivati... link
nije problem u potpisivanju svih, nego pojedinaca, točnije svih koji nisu VSS!
dakle, nije stvar u kašnjenju na posao, to bi trebalo biti svima neopravdano ponašanje, nego je problem u potpisivanju liste samo za one radnike koji nemaju VSS (u jako velikoj organizaciji)!

Zadnje uređivanje gđa : 26.10.2011. at 11:14.
gđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 11:23   #34
Quote:
gđa kaže: Pogledaj post
OK, nerazumljivo sam sastavila post, pojasniti ću; ja pričam o vođenju dnevne liste evidencija u kojoj se samo neki (NSS i SSS) moraju potpisivati... link
nije problem u potpisivanju svih, nego pojedinaca, točnije svih koji nisu VSS!
dakle, nije stvar u kašnjenju na posao, to bi trebalo biti svima neopravdano ponašanje, nego je problem u potpisivanju liste samo za one radnike koji nemaju VSS (u jako velikoj organizaciji)!
Evidencija radnog vremena prema novom pravilniku vise NIJE OBAVEZNA. To ne znaci da poslodavac NE SMIJE evidentirati radno vrijeme svojih zaposlenika na nacin koji on misli da je odgovarajuci i sukladan propisima.
nevven is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 11:46   #35
Quote:
gđa kaže: Pogledaj post
..nije problem u potpisivanju svih, nego pojedinaca, točnije svih koji nisu VSS!
dakle, nije stvar u kašnjenju na posao, to bi trebalo biti svima neopravdano ponašanje, nego je problem u potpisivanju liste samo za one radnike koji nemaju VSS (u jako velikoj organizaciji)!
Onda bi to bilo ovo
Članak 1.
(1) Ovim se Zakonom osigurava zaštita i promicanje jednakosti kao najviše vrednote ustavnog poretka Republike Hrvatske, stvaraju se pretpostavke za ostvarivanje jednakih mogućnosti i uređuje zaštita od diskriminacije na osnovi rase ili etničke pripadnosti ili boje kože, spola, jezika, vjere, političkog ili drugog uvjerenja, nacionalnog ili socijalnog podrijetla, imovnog stanja, članstva u sindikatu, obrazovanja, društvenog položaja, bračnog ili obiteljskog statusa, dobi, zdravstvenog stanja, invaliditeta, genetskog naslijeđa, rodnog identiteta, izražavanja ili spolne orijentacije.

Postoje sindikati kojima se možeš obratit.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 12:52   #36
mislim da se ne mogu pozvati na diskriminaciju radnika obzirom na obrazovanje, jer ne vidim kojim bih argumentima to potkrijepila- poslodavac vodi evidenciju na način koji on smatra odgovarajućim...
gđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 13:21   #37
Quote:
plavusha7 kaže: Pogledaj post
Firma je privatna. Ja sam vlasnica koja pokušava biti fer poslodavac.
Evo.

Jel potrebno ista vise reci.

Ja se ispricavam ukoliko imam krivo misljenje, ali moje misljenje je to da ti jako jako dobro znas da si u pravu, znas da si ti vlasnica firme a on posloprimac koji ne ispunjava svoje radne obaveze.

Dosla si ovdje na forum traziti odobrenje ostalih clanova foruma, mozda i uz koji prijedlog, kako bi skupila hrabrosti i suocila se sa "macho" radnikom.

To nije tvoja krivnja, ovo je uobicajena pojava u firmama u kojima su vlasnice zene. Ovom recenicom ne degradiram zene, nego pravim jasnu razliku izmedu muskarca i zene (opcenito, iznimka uvijek ima).

Zene drugacije rijesavaju probleme s ljudima nego muskarci. Zene okolisaju, cak se i nadaju da ce se stvari same rijesiti. Prije direktnog suceljavanja sa problematicnom osobom, probat ce naci bilo koje drugo rijesenje prije samog suceljavanja sa problematicnom osobom. Mozda ce cak i nagovarati neku drugu osobu da porazgovara s problematicnom osobom kako sama vlasnica ne bi morala ulaziti u to. To je genetski.

Muskarac ce prije dati otkaz radniku ili razgovarati s njime.


I na koncu konca, moj savjet ti je da prestanes okolisati. Ti si vlasnica firme. On je radnik. Radno vrijeme je utvrdeno ugovorom. Razgovaraj s njime u 4 oka.
Vjerojatno ces naici na otpor, odnosno izgovore, ali lijepo ga zamoli da se pocne ponasati u skladu s ugovorom koji je potpisao.

Ukoliko ni to ne pomogne, posjeti Burzu Rada, ondje na posao ceka par stotina tisuca ljudi.
Faust_Paladin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 13:30   #38
Quote:
gđa kaže: Pogledaj post
mislim da se ne mogu pozvati na diskriminaciju radnika obzirom na obrazovanje, jer ne vidim kojim bih argumentima to potkrijepila- poslodavac vodi evidenciju na način koji on smatra odgovarajućim...
pa nije to dikriminacija na temelju obrazovanja vec na temelju vodjena evidencije rada..uostalom ako se ne varam, po novom ZOR-u poslodavac je duzan voditi evidenciju o radu zaposlenika....nisam sto posto ziher, nemam sad vremena provjeravati ali mislim da je tako.

ako se evidencija vodi samo za jednu grupu radnika, po bilo kojem kljucu, to je kresenje zakona.

end of story
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal
voorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 14:43   #39
@ voorn7:
drago mi je da smatraš kako je to kršenje zakona, ali nemam se na što konkretno pozvati, kojim zakonom/pravilnikom mogu potkrijepiti takvu tvrdnju?
gđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 19:56   #40
Zakon o suzbijanju diskriminacije
http://www.zakon.hr/z/490/Zakon-o-su...diskriminacije

prouči čl.1 i 2
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:52.