Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2013., 23:41   #121
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Nisam do sad, baš ću pročitati barem nešto od navedenog, možda i zavolim.
Bujoldica je vrh svemira.

Pratchett isto , ali na drugačiji način.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 11.02.2013., 23:44   #122
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Nije stvar u psovkama, već što je film naporan, glup, dosadan, prepun stereotipa i olinjalih fora koje valjda prolaze samo kod friških pubertetlija. A komedija s dramom i romantikom, ne znam, valjda je samo Ted gori od toga.

Mislim oprosti, ne želim ti vrijeđati ukus, ali se još uvijek ne mogu pomiriti s činjenicom da sam pogledala taj film.
Potpisujem tvoju recenziju u potpunosti. Nisam previše očekivala od njega, ali mi je svejedno razočaranje godine.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Old 11.02.2013., 23:50   #123
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Bujoldica je vrh svemira.

Pratchett isto , ali na drugačiji način.
Kad pročitam, imat ćemo o čemu razgovarati. Nadam se.

Quote:
Sabaa kaže: Pogledaj post
Potpisujem tvoju recenziju u potpunosti. Nisam previše očekivala od njega, ali mi je svejedno razočaranje godine.
Hvala ti, sad mi je lakše kad ima još netko tko dijeli moje mišljenje.
__________________
hausfrau is offline  
Old 12.02.2013., 00:05   #124
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Hvala ti, sad mi je lakše kad ima još netko tko dijeli moje mišljenje.
Mislim da većina na podforumu Film dijeli to mišljenje.

Zapravo lako nalazim dobre filmove i od onog popisa kojeg sam napisala sam ih se sjetila još masu, ali kad se radi o komedijama...tu teško išta nalazim.
To je strašno koliko malo dobrih komedija ima, ili ih ja jednostavno ne nađem iz nekog razloga.

Primjerice, preporučen mi je Death at a funeral. Ima i solidnu ocjenu na imdb-u. Svi se kunu da je film pišancija od smijeha, a ja sam te prožvakane, jeftine fore jedva izdržala.
Maiya is offline  
Old 12.02.2013., 00:21   #125
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Mislim da većina na podforumu Film dijeli to mišljenje.
Super, sad sam već vesela.

Quote:
Zapravo lako nalazim dobre filmove i od onog popisa kojeg sam napisala sam ih se sjetila još masu, ali kad se radi o komedijama...tu teško išta nalazim.
To je strašno koliko malo dobrih komedija ima, ili ih ja jednostavno ne nađem iz nekog razloga.
Ja se sad ne mogu sjetiti ni jedne komedije da me nasmijala. Nasmije me Tarantino, Rodriguez, Guy Ritchie, Bigas Luna...
__________________
hausfrau is offline  
Old 12.02.2013., 00:24   #126
Danas dobra komedija ne izlazi u obliku filmova, nego serija. Npr:

http://www.imdb.com/title/tt1492966/
http://www.imdb.com/title/tt1073507/
http://www.imdb.com/title/tt1266020/
JPK is offline  
Old 12.02.2013., 00:30   #127
To je očito istina, da. Jedino s ovom Party Down serijom nisam još upoznata. Stavljena na već gigantski imdb watchlist.
Maiya is offline  
Old 12.02.2013., 00:32   #128
Zasad ignoriram serije jer uz forum nemam toliko vremena. Ali ne znam, vjerojatno ste spomenuli, sad sam se sjetila jedne od dražih starih serija, You Rang, M'Lord?
__________________
hausfrau is offline  
Old 12.02.2013., 00:41   #129
Joj evo jedne koja ne sjeda svakome i ljudima je često jeziva ili gnjusna i ne kuže ju ali ja sam s godinama naučila cijenit i postala fan. Ima onako, cult following.

The League Of Gentlemen
Maiya is offline  
Old 12.02.2013., 00:42   #130


već mi se sviđa
__________________
hausfrau is offline  
Old 12.02.2013., 00:50   #131
Je. Prekracni cu.

Znam da sam to probala gledat ko klinka i bilo je onak wtf did I just watch plus istraumatiziralo me. I onda sam odrasla i odjednom je bilo predivno.
Maiya is offline  
Old 12.02.2013., 02:21   #132
Ne znam je li netko vec spomenuo ali ...... 'Na ekrane Hrvatske televizije 17. veljače stižu „Zvjezdani ratovi“, najgledaniji i ...blabla'. Dakle 6 komada, 6 tjedana. Fantasy za 'strebere' .

Đast sejing. Mej d fors bi vit ju!
Marica Carica is offline  
Old 12.02.2013., 02:38   #133
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Zasad ignoriram serije jer uz forum nemam toliko vremena. Ali ne znam, vjerojatno ste spomenuli, sad sam se sjetila jedne od dražih starih serija, You Rang, M'Lord?
meni nista ne moze potuc' antikvitete poput pythonovaca, drzavnik novog kova, crna guja, red dwarf, bottom...

evo jedna prikladna za ZO: Bottom: how to buy condoms
Marica Carica is offline  
Old 12.02.2013., 08:50   #134
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Taj "U dobu i zlu" mi nije nešto, tila sam otić u pola filma van, a onda sam se sjetila cijene kino ulanice, pa sam ostala sjedit do kraja
Meni je bio dobar.
Ne bih ga, doduše, išla gledati u kino, ali kući, prije spavanja, mi je baš dobro legao.

Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Joj evo jedne koja ne sjeda svakome i ljudima je često jeziva ili gnjusna i ne kuže ju ali ja sam s godinama naučila cijenit i postala fan. Ima onako, cult following.

The League Of Gentlemen
Ovo mi djeluje genijalno.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 12.02.2013., 10:25   #135
Počela sam jučer gledati Homeland. Jako dobro
Ruralna is offline  
Old 12.02.2013., 11:11   #136
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ovo mi djeluje genijalno.
Meni je. Neki od tih likova kad uđu u mozak, više ne izlaze.

Kad smo već kod tog, još jedna meni dobra stvar od The League Of Gentlemen ekipe - Psychoville.
Maiya is offline  
Old 12.02.2013., 14:53   #137
"Malcolm u sredini", iako tu i tamo se znala zalomiti i pokoja loša epizoda, "Kućanice", "Svi vole Raymonda"..
anastazija25 is offline  
Old 12.02.2013., 15:03   #138
Ja sam jučer na netu počela gledati seriju ARROW : http://www.imdb.com/title/tt2193021/
dakle meni je pre,pre dobra, baš onako kako volim, a još uz to dobar glumac njamiii iako ima samo prva sezona , druga će izaći ubrzo, dakle pogledala sam samo 4 epizode i već sam se zaljubila,serija je napeta,zanimljiva, a kao što vidite na IMDb-u je jako dobro ocijenjena 8,2/10 , što je po mom mišljenju odlično za jednu seriju sa samo jednom sezonom, također i na ostalim portalima je dobila odlične kritike tako da, idem opet da pogledam 3-4 epizodice..
LionG is offline  
Old 12.02.2013., 15:06   #139
Quote:
LionG kaže: Pogledaj post
Ja sam jučer na netu počela gledati seriju ARROW : http://www.imdb.com/title/tt2193021/
dakle meni je pre,pre dobra, baš onako kako volim, a još uz to dobar glumac njamiii iako ima samo prva sezona , druga će izaći ubrzo, dakle pogledala sam samo 4 epizode i već sam se zaljubila,serija je napeta,zanimljiva, a kao što vidite na IMDb-u je jako dobro ocijenjena 8,2/10 , što je po mom mišljenju odlično za jednu seriju sa samo jednom sezonom, također i na ostalim portalima je dobila odlične kritike tako da, idem opet da pogledam 3-4 epizodice..
O čemu ti to? Pa nije ni prva sezona završila, tek su do 13. ep. došli. Serija (tj. prva sezona) je u toku.
Meni je bezveze. Al, ukusi...

Zadnje uređivanje BlackQ : 12.02.2013. at 15:20.
BlackQ is offline  
Old 12.02.2013., 15:08   #140
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Nije stvar u psovkama, već što je film naporan, glup, dosadan, prepun stereotipa i olinjalih fora koje valjda prolaze samo kod friških pubertetlija. A komedija s dramom i romantikom, ne znam, valjda je samo Ted gori od toga.

Mislim oprosti, ne želim ti vrijeđati ukus, ali se još uvijek ne mogu pomiriti s činjenicom da sam pogledala taj film.
ok svatko ima svoj ukus NO PROBLEM
iako ne mogu izdvojiti ni jednu američku komediju koja nema sve ovo što si ti tu gore navela, sve su im takve
LionG is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:55.