Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2013., 21:51   #661
Quote:
siddharta kaže: Pogledaj post
Samo sam se nadovezao na post Lažljive A.


Pitanje si postavila tako da je odgovor isti bez obzira odgovorio potvrdno ili negirao. Dakle da, ništa nisam obećavao ili ne, ništa nisam obećavao .
Poant je bila da ssm mislila da se brze povuku jer se bace na novi izozov
__________________
“Iskušenjima treba popustiti, ko zna da li će opet doći.” O.W
Lazljiva Andrea is offline  
Old 26.11.2013., 21:58   #662
.

Imale ste pravo...da bila sam mu za pojebat i to je to. Danas kreten namjerno me prestigne auto i potrubi, pošaljem mu poruku i ne želi uopće odgovoriti! Nema teoretske šanse da mu se ikada više javim!!!
maleckenaaa is offline  
Old 26.11.2013., 22:10   #663
Quote:
maleckenaaa kaže: Pogledaj post
Imale ste pravo...da bila sam mu za pojebat i to je to. Danas kreten namjerno me prestigne auto i potrubi, pošaljem mu poruku i ne želi uopće odgovoriti! Nema teoretske šanse da mu se ikada više javim!!!
Moš mislit

Ikada , nikada , uvijek , zauvijek , kako se lako razbacivati takvim riječima , a očito je da ćeš odmah potrčati za njim čim ti da bilo kakav znak jer ti i to trubljenje shvaćaš kao znak nečega .
Difference is offline  
Old 26.11.2013., 22:12   #664
Quote:
maleckenaaa kaže: Pogledaj post
Imale ste pravo...da bila sam mu za pojebat i to je to. Danas kreten namjerno me prestigne auto i potrubi, pošaljem mu poruku i ne želi uopće odgovoriti! Nema teoretske šanse da mu se ikada više javim!!!
Pa zasto si mu slala poruke..pusti ga.On je rekao da zeli kraj i da hoće javio bi se sam.Bolje i za tebe da se ne javlja,jer niste ravnopravni.Ti zaljubljena,on ne.Dostojanstveno podnesi bar kraj.
Iz tebe sada govori bijes,a ja sam sigurna,kao i ti da bi jedva docekala da te nazove..Ne radi to sebi
Lady Gala is offline  
Old 26.11.2013., 22:12   #665
Quote:
maleckenaaa kaže: Pogledaj post
Imale ste pravo...da bila sam mu za pojebat i to je to. Danas kreten namjerno me prestigne auto i potrubi, pošaljem mu poruku i ne želi uopće odgovoriti! Nema teoretske šanse da mu se ikada više javim!!!
Strašno!
Potrubio a nije odgovorio? Stvarno si ljudi svašta dozvoljavaju
__________________
“Iskušenjima treba popustiti, ko zna da li će opet doći.” O.W
Lazljiva Andrea is offline  
Old 26.11.2013., 22:17   #666
Quote:
Lazljiva Andrea kaže: Pogledaj post
Strašno!
Potrubio a nije odgovorio? Stvarno si ljudi svašta dozvoljavaju
čemu pesimizam odmah?! možda čovjek nema kuna na mobitelu
ja bih mu kupila bon za svaki slučaj

malecka,
iz tvojih poruka sve vrvi nekim pasivnim spikama prema samoj sebi- maltretirana si pa si zato prevarila, ovaj je nešto inicirao, on te molio 1, 5 godinu, on ti nešto radi...
a gdje si ti u svemu tome? mislim da se trebaš naučiti više zauzeti za sebe i postati glavni glumac u svom životnom filmu, a ne samo gledatelj.
jagodica_bobica is offline  
Old 26.11.2013., 22:20   #667
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
čemu pesimizam odmah?! možda čovjek nema kuna na mobitelu
ja bih mu kupila bon za svaki slučaj
Pa kakav je to švaler ak nema kuna na mobitelu ?

Amater
Difference is offline  
Old 26.11.2013., 22:24   #668
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Pa kakav je to švaler ak nema kuna na mobitelu ?

Amater
a kakva je to ljubav koja se mjeri u kunama na mobu, ha?
sponzoruše jedne, umjesto pomoć jadnom čovjeku; žena ga sigurno maltretira, djeca kradu pare za izlaske i kladionicu, a on jadničak nema za javiti se svojoj voljenoj iako je očigledno da ju voli jer trubi po cesti...
ccccc

a uostalom, to što je amater ,govori da je dobre duše i da je tek s maleckom izgubio junf u preljubništvu.
jagodica_bobica is offline  
Old 26.11.2013., 22:24   #669
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
čemu pesimizam odmah?! možda čovjek nema kuna na mobitelu
ja bih mu kupila bon za svaki slučaj
elj.
Nije bio pesimizam nego sarkazam.
__________________
“Iskušenjima treba popustiti, ko zna da li će opet doći.” O.W
Lazljiva Andrea is offline  
Old 26.11.2013., 22:26   #670
Quote:
Lazljiva Andrea kaže: Pogledaj post
Nije bio pesimizam nego sarkazam.
shvatila sam
jagodica_bobica is offline  
Old 26.11.2013., 22:27   #671
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
shvatila sam
me too
__________________
“Iskušenjima treba popustiti, ko zna da li će opet doći.” O.W
Lazljiva Andrea is offline  
Old 26.11.2013., 22:31   #672
Quote:
Lazljiva Andrea kaže: Pogledaj post
me too
ti si shvatila da sam ja shvatila? bitno da se shvaćamo
jagodica_bobica is offline  
Old 27.11.2013., 13:06   #673
Quote:
maleckenaaa kaže: Pogledaj post
moram nekome ovo ispričati ili ću puknuti. Naime da prevarila sam muža iz razloga što više neide. Naime maltretirana sam 8 godina bez prestanka i sad mi se stvarno zgadio. Naletila sam na drugog koji ima ženu i dvoje djece, on je inicirao naš odnos no ja prema njemu sam počela nešto osjećati, a mislim da i on prema meni. On bi htio prekinuti odnos da ne dođe do komplikacija, jer mislim da mu se strašno sviđam, ali zbog tradicije nebi htio ugroziti svoj brak, šta da radim????
Mila... cemu u taj usrani brak uvlacis i trecu osobu? I bez svalera bi ti trebalo biti dosta i previse.
Ako si maltretirana pozovi policiju i makni se u sigurnu kucu, pokreni brakorazvodnu parnicu, a onda - siroko ti polje!
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Old 29.11.2013., 23:51   #674
Quote:
Lazljiva Andrea kaže: Pogledaj post
Poant je bila da ssm mislila da se brze povuku jer se bace na novi izozov
Ma kužim. Odgovorio sam Tajči, ali sam koment napisao citirajući tebe i to ispod, a trebao sam iznad tebe
siddharta is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:28.