Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2013., 13:42   #61
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Boldano vrlo lako objasnit - nama ne smeta imat i ženu i ljubavnicu (ili dvije, tri... ).
Vi, međutim, želite birat. Ono, there can be only one. Ergo, muškarac nema razloga napustit brak zbog ljubavnice, a žena jebiga, ona ne prevari, ona se zaljubi u tog drugog. U tome je problem, ali samim time ne možemo čin prevare gledat jednako. Jedno je prevarit, a drugo je ostavit muža za nekog drugog..
Pa ja o tome pričam cijelo vrijeme, još se nadovezujući na uvodni post gdje je ženska "osveta- jadna smijurija s nekim smećem istim kao muž a koje time biva nagrađeno" Izgleda da ipak nije takva smijurija

Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Ne kažem da se mi nikad ne zaljubimo - ali to zaljubljivanje ne znači istovremeno da više ništa ne osjećamo prema svojoj. Samo znači da onda paralelno volimo dvije žene . A pogotovo je bezazleno kad to nije slučaj, i kad je ljubavnica, eto, nešto za naprčit...
To vjerojatno ovisi "od slučaja do slučaja".

Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Nisam tako gledao na to kao da sam potvrdio tvoju tezu, jer ako jesam, ti zapravo želiš reć da ako žena prevari, onda je gotovo... ...
Ne, poanta je bila u tome da muška i ženska prevara nisu iste. Ako smo se složili da muški mogu varat bez emocija a žene ne (ne volim generalizirat, al recimo da je načelno tako), onda pada u vodu ona uvodna teza da žena ne može uzvratiti istom mjerom jer je on "prvi počeo". Može uzvratiti stoput gore, ti si potvrdio samo da se on u tom slučaju ima razloga uznemiriti zbog straha od ostavljanja, dok ona može lakše i preći preko toga jer joj njegov bezvezni izlet uglavnom ne ugrožava brak.

Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Mislim, vjerojatno i je, to i je problem i to i je razlog zašto se to više ne može zvat prevara. Ako se žena zaljubi u tog drugog, ona je s mužem samo na papiru. Žene obično vole samo jednog u datom trenutku - dakle, muž kao da više ne postoji....
Ne mogu se s ovim složiti. Ti tvrdiš da muškarac može VOLJETI dvije žene istovremeno, a ne dopuštaš da žena može muža voljeti a u ljubavnika se "samo" zaljubiti

Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Dakle, nama nebi nimalo smetalo da se vi jednostavno poševite s nekim drugim, ili čak da zavolite nekog drugog ako i dalje volite nas. ....


Jel tvoja draga (cura, zaručnica, žena) zna za to?


Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
No vi nikad ne volite dalje nas, jer želite birat ili-ili, a prevare su vam emocionalne prirode.
A sram nas bilo (žene) mi bi još i birale jer možemo voljet samo jednog ili muža ili ljubavnika

Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Sad mislim da mi je malo jasnije i nije tako bezazleno kao šta sam mislio. Mislio sam da muškarac koji popizdi na prevaru jednostavno smatra ženu objektom ili da je seljačina. No to je bilo pod pretpostavkom da prevara i nama i vama predstavlja istu stvar, što sam očito u krivu... Ok, i ja bi popizdio.
Mislim da bi svako, bez obzira kako tolerantan bio, kako liberalne stavove imao i td.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 13:50   #62
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post

Sad mislim da mi je malo jasnije i nije tako bezazleno kao šta sam mislio. Mislio sam da muškarac koji popizdi na prevaru jednostavno smatra ženu objektom ili da je seljačina.
Ne znam koliko godina imaš... ali muškarcima je driving force ego, ponos, obraz, čast, teritorij... a žene su teritorij...
On se brani zubima!
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 13:53   #63
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Pa ja o tome pričam cijelo vrijeme, još se nadovezujući na uvodni post gdje je ženska "osveta- jadna smijurija s nekim smećem istim kao muž a koje time biva nagrađeno" Izgleda da ipak nije takva smijurija
Problem je što se pojam "prevara" posudio iz ženskog pojmanja, pretočio u muški mozak i onda izbacio natrag u isti kontekst, što je dovelo do zabune. Samo se slažem sa autorom da - kad bi se radilo o potpuno istoj stvari - mi vama zbilja i nebi zamjerali takvu prevaru.

Quote:
Ne, poanta je bila u tome da muška i ženska prevara nisu iste. Ako smo se složili da muški mogu varat bez emocija a žene ne (ne volim generalizirat, al recimo da je načelno tako), onda pada u vodu ona uvodna teza da žena ne može uzvratiti istom mjerom jer je on "prvi počeo". Može uzvratiti stoput gore, ti si potvrdio samo da se on u tom slučaju ima razloga uznemiriti zbog straha od ostavljanja, dok ona može lakše i preći preko toga jer joj njegov bezvezni izlet uglavnom ne ugrožava brak.
Kažem, mislim da je čovjek htio reć da bi takva prevara bila smiješna, bezazlena i neefikasna. Pretpostavljam da ipak ima žena koje mogu, i hoće, prevarit u muškom smislu te riječi

Quote:
Ne mogu se s ovim složiti. Ti tvrdiš da muškarac može VOLJETI dvije žene istovremeno, a ne dopuštaš da žena može muža voljeti a u ljubavnika se "samo" zaljubiti
Ne kužim... Htio sam reć da muškarac može voljeti dvije žene istovremeno.
Također sam htio reć da i žena može voljeti dva muškarca istovremeno, ali da u praksi uvijek voli samo jednog. Što god osjećala prema ljubavniku, ona ni ne pomišlja prevarit ako voli dragog, kolko sam skužio. Cijela poanta je u tome što ženskom prevarom možeš pisat kući propalo, mene recimo načelno ne smeta ako moja draga ševi drugog ili čak voli drugog, ali želim da voli (i) mene... Što vidim da nije moguće. Jer vi tako funkcionirate, da birate.

Odnosno, vama je ili-ili.

Quote:


Jel tvoja draga (cura, zaručnica, žena) zna za to?
Nemam dragu
No da imam, itekako bi znala... Zašto ne, misliš da lažem?

Quote:
A sram nas bilo (žene) mi bi još i birale jer možemo voljet samo jednog ili muža ili ljubavnika
Sorry, to nije bio napad ni kritika na žene, nego lament na vašu prirodu. Niste vi krive... Kao što nismo ni mi što smo skloni varanju (a oni koji varaju pristajući da neće, jesu krivi, jer lažu)

Quote:
Mislim da bi svako, bez obzira kako tolerantan bio, kako liberalne stavove imao i td.
Čuj, svatko bi popizdio kad bi znao da više nije voljen, da, pogotovo još ako za to i ne zna. You kind of feel like a fool afterwards.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 13:55   #64
Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
Ne znam koliko godina imaš... ali muškarcima je driving force ego, ponos, obraz, čast, teritorij... a žene su teritorij...
On se brani zubima!
Imam 26. I ne znam kojim to 'muškarcima'

I odakle ti da su žene teritorij?

Sorry, al kakve su to zatucane pizdarije?
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 14:02   #65
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Imam 26. I ne znam kojim to 'muškarcima'

I odakle ti da su žene teritorij?

Sorry, al kakve su to zatucane pizdarije?
Hajde si ti nađi prvo partnericu, pa suprugu, pa izrodite djecu, pa pojedite par šaka soli zajedno... pa nabaci nekih 25 godina više... onda možemo razgovarati o "zatucanim pizdarijama"...

Ovako, teoretski, si prvak svijeta u liberali! Ali još uvijek samo u teoriji...
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 14:04   #66
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Nemam dragu
No da imam, itekako bi znala... Zašto ne, misliš da lažem?
Nemam dragu ali da imam....
ovo me podsjetilo na najveći biser koji sam pročitala na forumu tipa "nisam vjernik ali da jesam ja ne bi..:"

Ne mislim da lažeš, nego da nemaš iskustva, barem ne takvog da bi mogao unaprijed znati da ćeš je istovremeno i voljeti i varati te voljeti i tu drugu, a da ti njezina prevara ne bi smetala ni da tog drugog voli ako voli i tebe.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 14:05   #67
Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
Hajde si ti nađi prvo partnericu, pa suprugu, pa izrodite djecu, pa pojedite par šaka soli zajedno... pa nabaci nekih 25 godina više... onda možemo razgovarati o "zatucanim pizdarijama"...

Ovako, teoretski, si prvak svijeta u liberali! Ali još uvijek samo u teoriji...
Nesmatranje žena vlasništvom (teritorijem) po meni i nije neki liberalizam.

A ovo drugo neću komentirat - da, nemam ni ženu ni djecu (niti želim djecu, pa mi ne treba ni brak), ali mislim da nije ok šta govoriš.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 15:39   #68
Možda generaliziram, ali čini mi se da žene manji značaj pridaju seksu kao seksu od muškaraca. Mi ne razmišljamo kako on jebe neku drugu, već zašto. Zato prevarene žene nekad imaju potrebu udariti tamo gdje boli i osvetiti se mužu na ''njegovom teritoriju'', tj. dati drugom muškarcu da joj radi sve što njemu nikada ne bi dopustile. Tako itekako stječu psihološku prednost. I ne, nisu dvaput ponižene kako je netko napisao jer su savršeno svjesne što rade, niti od osvete imaju ikakva romantična očekivanja. Mislim da nije poanta izazvati reakciju nevjernog muža, već sebe osloboditi osjećaja izdaje...A možda samo trkeljam bezveze.
Blurain is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 15:46   #69
Quote:
Blurain kaže: Pogledaj post
Možda generaliziram, ali čini mi se da žene manji značaj pridaju seksu kao seksu od muškaraca. Mi ne razmišljamo kako on jebe neku drugu, već zašto. Zato prevarene žene nekad imaju potrebu udariti tamo gdje boli i osvetiti se mužu na ''njegovom teritoriju'', tj. dati drugom muškarcu da joj radi sve što njemu nikada ne bi dopustile. Tako itekako stječu psihološku prednost. I ne, nisu dvaput ponižene kako je netko napisao jer su savršeno svjesne što rade, niti od osvete imaju ikakva romantična očekivanja. Mislim da nije poanta izazvati reakciju nevjernog muža, već sebe osloboditi osjećaja izdaje...A možda samo trkeljam bezveze.
Hihnula sam nakon čitanja ovog posta pa ispada da je istina, al nekaj mi je upalo u oči- ovo boldano, zakaj?
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 15:48   #70
Quote:
Blurain kaže: Pogledaj post
Možda generaliziram, ali čini mi se da žene manji značaj pridaju seksu kao seksu od muškaraca. Mi ne razmišljamo kako on jebe neku drugu, već zašto. Zato prevarene žene nekad imaju potrebu udariti tamo gdje boli i osvetiti se mužu na ''njegovom teritoriju'', tj. dati drugom muškarcu da joj radi sve što njemu nikada ne bi dopustile. Tako itekako stječu psihološku prednost. I ne, nisu dvaput ponižene kako je netko napisao jer su savršeno svjesne što rade, niti od osvete imaju ikakva romantična očekivanja. Mislim da nije poanta izazvati reakciju nevjernog muža, već sebe osloboditi osjećaja izdaje...A možda samo trkeljam bezveze.
U pravu si, žene vole koristit termin "samo seks". Međutim, to što on jebe neku drugu može bit samo sebi svrha - nema tu nekog zašto. Generaliziram i ja, ali nema veze.

Mene više zanima bold - kome? Valjda su već davno svom muškarcu to dopustile...

Čitajući temu, mislim da poanta/poslijedica te osvete nije ni reakcija ni mir... Ako je istina da ne možete varat bez emocija, a da emocije možete imat prema samo jednom, jasno je što ta prevara dalje znači... Kraj odnosa. A zbog čega? Jer je žena digla frku oko muške prevare .

Ali da, što se ja zamaram stvarima koje me se ionako ne tiču...
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 15:49   #71
Quote:
Blurain kaže: Pogledaj post
Možda generaliziram, ali čini mi se da žene manji značaj pridaju seksu kao seksu od muškaraca. Mi ne razmišljamo kako on jebe neku drugu, već zašto. Zato prevarene žene nekad imaju potrebu udariti tamo gdje boli i osvetiti se mužu na ''njegovom teritoriju'', tj. dati drugom muškarcu da joj radi sve što njemu nikada ne bi dopustile. Tako itekako stječu psihološku prednost. I ne, nisu dvaput ponižene kako je netko napisao jer su savršeno svjesne što rade, niti od osvete imaju ikakva romantična očekivanja. Mislim da nije poanta izazvati reakciju nevjernog muža, već sebe osloboditi osjećaja izdaje...A možda samo trkeljam bezveze.
Kakvu psihološku prednost ?
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 15:53   #72
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
A zbog čega? Jer je žena digla frku oko muške prevare .
Dečko kad si već tako liberalan, jedan savjet, žena neće dignuti frku oko muške prijevare, ako joj već na početku otkriješ svoj stav prema prevari, i daš joj do znanja da je ista i njoj dozvoljena
__________________
You got that medicine I need
Dope, shoot it up, straight to the heart please...
sedmaoddevet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 15:56   #73
Quote:
sedmaoddevet kaže: Pogledaj post
Dečko kad si već tako liberalan, jedan savjet, žena neće dignuti frku oko muške prijevare, ako joj već na početku otkriješ svoj stav prema prevari, i daš joj do znanja da je ista i njoj dozvoljena
Prvo, nebi ni trebala uopće dizat frku oko toga, jer ne šteti odnosu. Ali vidiš, zato je i bolje da ni ne zna.
U protivnom, berem, doć će do osvete, al to njoj neće bit samo jebačina, već će me i ostavit zbog tog drugog. Ergo, uništit će odnos. Jel vrijedno toga? Nebi reko.

A drugo, rađe ću si odrezat spolovilo nego "otkrit taj stav". Ne isplati se, jednostavno - izbor partnera drastično opada. Nek baci prvi kamen tko nikad nije prevario, šta da vam kažem

Ali da, što se ja zamaram stvarima koje me se ionako ne tiču...

Mene samo zanima šta je to "liberalno" u mom stavu?
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 15:59   #74
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Ako je istina da ne možete varat bez emocija, a da emocije možete imat prema samo jednom, jasno je što ta prevara dalje znači... Kraj odnosa. A zbog čega? Jer je žena digla frku oko muške prevare .
...
To je sad već generaliziranje, baš sam vidjela na temi zašto žene varaju, neke postove ženske osobe koja ima samo seks s ljubavnikom bez emocija. Al ok, recimo da tu pričamo ipak i o emocijama, meni nije jasno kak ti radiš razliku između zaljubljenosti i ljubavi u korist zaljubljenosti? Eto fakat ne kužim jer voljeti nekog je puno više od puke zaljubljenosti koja je uglavnom prolazna. Takve emocije su mi normalne kod tih koji varaju, a upravo mi je bolesno da osoba voli dvije istovremeno, po čemu se onda razlikuje ta ljubav i zakaj je s jednom u braku a drugu "samo" kresne tu i tamo??????
Kad zaljubljenost prođe, ako ne preraste u ljubav (a čime prestaje i ljubav prema mužu) ta se ljubavnička veza prekida. Zakaj je kraj tog odnosa? Jer je valjda potrošen A zakaj bi bio kraj braka ako je zavoljela drugog? Jer je muža prestala voljeti, a ne jer je digla frku oko prevare.

Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Nek baci prvi kamen tko nikad nije prevario, šta da vam kažem
Ne mislim bacat nikakvo kamenje, al eto ja nisam i neću.
A ti koji i nisi u vezi uvjeren si da ćeš buduću varati i voljeti tu drugu s kojom ćeš je varati. Ja se samo pitam- zakaj?
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 16:00   #75
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Prvo, nebi ni trebala uopće dizat frku oko toga, jer ne šteti odnosu. Ali vidiš, zato je i bolje da ni ne zna.
U protivnom, berem, doć će do osvete, al to njoj neće bit samo jebačina, već će me i ostavit zbog tog drugog. Ergo, uništit će odnos. Jel vrijedno toga? Nebi reko.

A drugo, rađe ću si odrezat spolovilo nego "otkrit taj stav". Ne isplati se, jednostavno - izbor partnera drastično opada. Nek baci prvi kamen tko nikad nije prevario, šta da vam kažem

Ali da, što se ja zamaram stvarima koje me se ionako ne tiču...

Mene samo zanima šta je to "liberalno" u mom stavu?
Pa u biti sad kad si otkrio svoj pravi stav ( ja ću jebat do mile volje jer je to meni samo seks, a ženu ću pospremiti na tavan jer one kad se jebu, jebu se samo sa onima koje vole ) vidim da nisi liberalan,nego samo licimjeran kao i većina ostalih
__________________
You got that medicine I need
Dope, shoot it up, straight to the heart please...
sedmaoddevet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 16:58   #76
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Aha, kad se žena osveti onda je najbolje od nje se razvesti a gdje je tu razmišljanje kao u prethodnom slučaju- zakaj je to napravila, koja je njegova krivnja i može li preći preko toga
To bi ustvari bio patrijarhalni kalup koji određen broj muškaraca nerijetko nastoji nametnuti ženi, ili kalup koji je žena (provjereno) sama sebi nametnula fantazijama o nepostojećem tlačitelju muškarcu koji prema njoj uopšte nisu takvi, no po meni su spolovi ravnopravni u svemu osim u nekim glupim težnjama za ravnopravnosti koje su radi prirodnosti spolova tehnički neizvodive (npr. žena ima isti seksualni nagon kao i muškarac, žena treba obavljati malu nuždu stojeći kao i muškarac, žena treba raditi fizičke poslove kao i muškarac, muškarac treba rađati djecu i tsl.).

Nisam razmišljao u tonu "muškarci mogu varati a žene ne" ili "muškarci su dominantniji u odnosu na žene" što sam pojasnio i u uvodnom tekstu, nego se jednostavno pitam zašto prevarom povrijeđena žena treba nastaviti sa povrijeđivanjem same sebe, odnosno zašto misli da će muškarcu "osvetom" nanijeti emotivnu bol kada je istina sasvim drugačija, a to je ono što sam opisao na početku teme. Zašto se spuštati na tako primitivan nivo, zašto varalici pokazati da smo isti kao i on/a mada nismo, i zašto to uraditi radi umišljaja o vrijednosti "osvete" a ne iz ljubavi?

Mada su mi svi komentari relativno oke naveo bih za kraj jedan od meni najdražih i najprihvatljivih komentara na temi koji otprilike održava i moje mišljenje:

Quote:
Victora kaže: Pogledaj post

Najveća "osveta" u ljubavnim odnosima je uvijek samo jedna - potpuno ignoriranje zauvijek. To boli najviše.
Ne samo da (provjereno) boli najviše, nego će varalici pokazati sa kakvim je kraljem ili kraljicom slijep i bez očiju bio/la cijelo vrijeme. E to već boli, i to jebeno.
gpeditmsc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 17:43   #77
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Mene zanima kako se uopće navlažit nakon spoznaje da te muž prevario.
Ili onako, baš na silu?
Ma zasto na silu? Pa bar danas ima lubrikanata na svakom uglu
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Dva puta sam pogledala da nisam fulala pdf...jbt...i nisam
A zaista sam mislila da sam na Teen-sima
Pa ovakve nebuloze više ni 15-ogodišnjakinje ne rade....osveta...

Jedino što te može utješiti kad saznaš da te muž prevario jest da si ti to već davno učinila
Pa mu samo kažeš...welcome to the club...


Nadam se da shvaćate ironiju mog posta
Ja ne shvacam :
Meni je nevjerojatno idiotska ideja da se bilo sto ide raditi zato sto je to netko drugi napravio. Dakle, radis nesto zbog drugog, a ne zbog sebe
Pojebes se sa frajerom, ne zato sto te tip pali, nego zato sto ti je muz pojebao drugu
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
O, da.
Baš dobro zvuči
Ja tebi, ti meni i idemo dalje čisti ko suza, mirni i bez ikakvih sumnji i dvojbi.
Glavno da je 1:1
Bemti, stvarno se pitam gdje su ti jednostavni životi i rješenja svih problema u jedno popodne, jednim udarcem.
Pada mi na pamet samo odmjereni udarac sjekirom, bez otisaka i svjedoka, s dobrim alibijem
To sa sjekirom mi je super ideja. Isto, ako se odlucis izbiti mu oko, majkumu preljubnicku, postoji mogucnost da ce i tvoje oko biti izbijeno.
O zubima da ne pricam
Quote:
Eleonore2 kaže: Pogledaj post
Ček', ako je muž, recimo, bio s tom drugom ženom dvaput, mora li se i supruga-osvetnica, radi ravnoteže u svemiru, dvaput kresnut s malim iz kioska?
Mene jos vise brine ak je svinja preljubnicka serijalac, pa je u tih par godina sretnog braka pojebo pol firme?
Kaj onda?
A supruga mu, ko za vraga, dela u maloj firmi?
Ha?
Pa ti onda to izravnavanje racuna postane ko kredit u svicarcima
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 17:48   #78
Quote:
gpeditmsc kaže: Pogledaj post
(npr. žena ima isti seksualni nagon kao i muškarac, žena treba obavljati malu nuždu stojeći kao i muškarac, žena treba raditi fizičke poslove kao i muškarac, muškarac treba rađati djecu i tsl.).
Opa, miki
Kako voim ove mitologije o prirodi. A bas sam neki dan vidjela fenomenalno izdizajnirani pisoar za zene.
Ovo o nekompatibilnosti zenskog i muskog libida moze izreci samo jedan, poprilicno zabludjeni muskarac
Quote:
nego se jednostavno pitam zašto prevarom povrijeđena žena treba nastaviti sa povrijeđivanjem same sebe, odnosno zašto misli da će muškarcu "osvetom" nanijeti emotivnu bol kada je istina sasvim drugačija, a to je ono što sam opisao na početku teme. Zašto se spuštati na tako primitivan nivo, zašto varalici pokazati da smo isti kao i on/a mada nismo, i zašto to uraditi radi umišljaja o vrijednosti "osvete" a ne iz ljubavi?
99 posto ekipe ti je odgovorilo da je tkz zenska osveta totalna bedastoca, a ti se i dalje pitas?

Ja znam jednog muskog primjerka koji je pojebao drugu kada je saznao za zenin preljub.
Kaj cemo s njime?
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 18:33   #79
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Kad zaljubljenost prođe, ako ne preraste u ljubav (a čime prestaje i ljubav prema mužu) ta se ljubavnička veza prekida. Zakaj je kraj tog odnosa? Jer je valjda potrošen A zakaj bi bio kraj braka ako je zavoljela drugog? Jer je muža prestala voljeti, a ne jer je digla frku oko prevare.
Nisi me skopčala.

Dakle, ona je preuveličala značaj njegove prevare.
Pa se išla osvetit.
Na kraju završila s ljubavnikom, a muža otkantala, jer je zavoljela ljubavnika .

Tako sam barem ubrao. Ako griješim, reci...

Quote:
Ne mislim bacat nikakvo kamenje, al eto ja nisam i neću.
A ti koji i nisi u vezi uvjeren si da ćeš buduću varati i voljeti tu drugu s kojom ćeš je varati. Ja se samo pitam- zakaj?
A gle, ne znači da ne znam kako razmišljam, kao što ne znači da nikad nisam bio u vezi... Ne kužim šta te točno zanima.

Quote:
sedmaoddevet kaže: Pogledaj post
Pa u biti sad kad si otkrio svoj pravi stav ( ja ću jebat do mile volje jer je to meni samo seks, a ženu ću pospremiti na tavan jer one kad se jebu, jebu se samo sa onima koje vole ) vidim da nisi liberalan,nego samo licimjeran kao i većina ostalih
Ma nemoj? Kao prvo, to nije moj 'pravi stav', seks i jest samo seks a to što njoj predstavlja nije moj problem. Drugo, kako sam licemjeran, ako i ona može jebat do mile volje? Treće, zvuči kao da se sprdaš samnom, ali nisam ja izmislio da se vi ne možete jebat bez emocija...

Uglavnom, hvala na komplimentima, poštedi me daljnje rasprave ako ćeš mi stavljat riječi u usta...
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 18:51   #80
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
A bas sam neki dan vidjela fenomenalno izdizajnirani pisoar za zene.
Cool... Nego de mi reci... Da li gospoje koje ih koriste protresu svoju Nježnicu onako momački kao i muškarci, i usput se malo poglade po jajcima zato što im to stvara osjećaj ugode? Neke težnje ka izjednačavanju muškarca i žene su totalno blesave jer ih spriječava prirodno i genetsko naslijeđe.

Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
99 posto ekipe ti je odgovorilo da je tkz zenska osveta totalna bedastoca, a ti se i dalje pitas?
LoL. Ne pitam se ja ništa, ja to znam. To se trebaju pitati one koje "osvetu" smatraju nekakvim samo njima znanim "revanšizmom". Ako ga je nakon prevare prevarila jer je muškarac kojeg je upoznala uspio popuniti njene emotivne praznine i pokrpati polomljeno srce to mogu ne odobravati ali mogu razumjeti, no ako prema njemu ne osjeća ništa i to radi samo radi umišljaja da će mužeka emotivno povrijediti, onda se kako sam i naveo na početku teme samojebala ravno četiri puta.

Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Ja znam jednog muskog primjerka koji je pojebao drugu kada je saznao za zenin preljub. Kaj cemo s njime?
Isto, no bitna je poenta. Kraljevi i kraljice ostaju kraljevi i kraljice, svi ostali se mogu tješiti da jesu.
gpeditmsc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:22.