Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2013., 14:36   #41
Quote:
Pangaea kaže: Pogledaj post
Been there, done that . Na kraju smo se razveli iz skroz desetih razloga ali šesto čulo se naknadno ispostavilo ispravnim, sve što sam osjećala/sumnjala bilo je zaista tako. Savršen muž, savršen brak, dajem lijevu ruku u vatru a desnu mi reži... a kad tamo u pozadini kontaktiranja na sve strane. Sva sreća ruke su mi i dalje čitave .

Pizdarija, mani se toga, ulupaj život u nekog tko je toga vrijedan .
Iskreno, trenutno mi se i čini da je tako divan prema meni upravo zbog ovih stvari. Ma ne znam zapravo što da mu vjerujem. Da li je zaista iskreno ušao u brak i sve to prekinuo ili me još uvjek mulja. Jesmo razgovarali o svemu više puta, samo što je problem što ja njemu sad ne vjerujem, sumnjam u sve što kaže. Kako vratiti povjerenje?
arya41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 14:44   #42
hmm izgubljeno i narušeno povjerenje teško je vratiti. Isto tako žalosno je da si to morala saznati od drugih, a ne od njega vezano uz nju. Ja ne bih mogla, o neee, kako planirati dijete s takvim muškarcem recimo?!
ruby43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 14:56   #43
Quote:
ruby43 kaže: Pogledaj post
hmm izgubljeno i narušeno povjerenje teško je vratiti. Isto tako žalosno je da si to morala saznati od drugih, a ne od njega vezano uz nju. Ja ne bih mogla, o neee, kako planirati dijete s takvim muškarcem recimo?!
Ma baš sam si fino sj... život uletivši u ovakvu priču
arya41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 14:58   #44
Quote:
ivaivaa kaže: Pogledaj post
Tko je ovdje uopće spomenuo da nekom ne treba pomoć dok je u teškoj situaciji il bolestan ?
Stvar je u tom da on krije da je to činio. Da je to nebitno i da ju ne doživljava rekao bi autorici i to uopće ne bi bilo bitno. Ovako je taj čin dobio na težini.
Pa ne krije, samo nije rekao jer je to činio iz vrlo osobnih pobuda koje nije u stanju analizirati sa ženom.
Desilo se prije nego što je upoznao ženu. Ne želi polagati račune o svemu.
Honey Dorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 15:05   #45
Quote:
Honey Dorian kaže: Pogledaj post
Desilo se prije nego što je upoznao ženu. Ne želi polagati račune o svemu.
Ne, desilo se dok su on i autorica hodali.
A o čemu joj je on to vrijeme lagao.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 15:06   #46
Quote:
Honey Dorian kaže: Pogledaj post
Pa ne krije, samo nije rekao jer je to činio iz vrlo osobnih pobuda koje nije u stanju analizirati sa ženom.
Desilo se prije nego što je upoznao ženu. Ne želi polagati račune o svemu.


Ne želi polagat račune, pa očito će morat

Kao to je u redu pa nek sad ona ovdje s nama analizira njegove postupke umjesto da ga suoči s prijateljicom. Sad nema povratka, pandorina kutija je otvorena

Pozovi njegovu prijateljicu na kavu, piće i onda promatraj reakciju
ivaivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 15:06   #47
Quote:
Honey Dorian kaže: Pogledaj post
Pa ne krije, samo nije rekao jer je to činio iz vrlo osobnih pobuda koje nije u stanju analizirati sa ženom.
Desilo se prije nego što je upoznao ženu. Ne želi polagati račune o svemu.
Trajalo je godinama i prije i tijekom naše veze
arya41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 15:08   #48
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
Ne, desilo se dok su on i autorica hodali.
A o čemu joj je on to vrijeme lagao.
Pa da, nisu bili u braku. Imao je pravo tada trošiti svoj novac kako je htio i u tom trenutku nije bio dužan polagati račune o tome svojoj curi.
Honey Dorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 15:11   #49
Quote:
ivaivaa kaže: Pogledaj post
[/B]

Ne želi polagat račune, pa očito će morat

Kao to je u redu pa nek sad ona ovdje s nama analizira njegove postupke umjesto da ga suoči s prijateljicom. Sad nema povratka, pandorina kutija je otvorena

Pozovi njegovu prijateljicu na kavu, piće i onda promatraj reakciju
Hahaha to nije moguće. Ona je isto u braku i od muža krije isto ovo što je meni moj. Ne bi došla. Ali hvala na savjetu
arya41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 15:14   #50
Quote:
arya41 kaže: Pogledaj post
Hahaha to nije moguće. Ona je isto u braku i od muža krije isto ovo što je meni moj. Ne bi došla. Ali hvala na savjetu
onda je sve jasno
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 15:18   #51
Quote:
arya41 kaže: Pogledaj post
Hahaha to nije moguće. Ona je isto u braku i od muža krije isto ovo što je meni moj. Ne bi došla. Ali hvala na savjetu
Krije se samo ono čega se stidimo i što je loše

Sve ti je jasno!
Između njih ima nešto
ivaivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 15:18   #52
Draga Arya meni se nekak čini da je kocka već odavno bačena, a ovo mi je genijalno njih obadvoje taje svojim sadašnjim supružnicima da je to bilo i prije??! Bože moj, ja bih se zaista pitala gdje sam ja u toj cijeloj priči??! Što ja njemu predstavljam!! Volim te, dali je to dovoljno da mi kaže, a ono sve prije, dali me je i tada volio??!
ruby43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 15:21   #53
Quote:
Honey Dorian kaže: Pogledaj post
Pa da, nisu bili u braku. Imao je pravo tada trošiti svoj novac kako je htio i u tom trenutku nije bio dužan polagati račune o tome svojoj curi.
Nisam govorila o financijama. Zašto tajiti takav odnos od partnera? U kakvoj si ti to vezi uopće kad s partnerom ne možeš popričati o "osobnim pobudama" iz kojih pomažeš bolesnom prijatelju? Ako ti je to onak, samo bolesni i drag prijatelj, koji kuki to imaš tajiti od svojeg partnera? Kaj je tako jebeno teško bit iskren prema osobi koju planiraš ženit? Ne morate si govoriti sve, ne. Ali frka je kad se nešto namjerno krije i radi iza leđa partneru jer se dobro zna da bi to izazvalo neke probleme.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 15:23   #54
Eh da je bar u pitanju prijatelj, nije prijatelj, to bih ja još nekak i prožvakala, ali "prijateljica" . . .
ruby43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 15:26   #55
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
Nisam govorila o financijama. Zašto tajiti takav odnos od partnera? U kakvoj si ti to vezi uopće kad s partnerom ne možeš popričati o "osobnim pobudama" iz kojih pomažeš bolesnom prijatelju? Ako ti je to onak, samo bolesni i drag prijatelj, koji kuki to imaš tajiti od svojeg partnera? Kaj je tako jebeno teško bit iskren prema osobi koju planiraš ženit? Ne morate si govoriti sve, ne. Ali frka je kad se nešto namjerno krije i radi iza leđa partneru jer se dobro zna da bi to izazvalo neke probleme.
Ali tad se još nisu bili planirali vjenčavati.

Naknadno ispovijedanje mi se ne čini potrebnim.
Honey Dorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 15:32   #56
Velikih li prijatelja, nije ga ni na svadbu zvala

Da li je on nju zvao na vašu svadbu?
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 15:33   #57
Quote:
Honey Dorian kaže: Pogledaj post
Ali tad se još nisu bili planirali vjenčavati.

Naknadno ispovijedanje mi se ne čini potrebnim.
Pa, koliko sam shvatila, oni su kontakt zadržali i u braku, a o čemu je on autorici lagao. Zar joj nije slao svadbene slike ili nešto u tom stilu?
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 15:33   #58
Quote:
arya41 kaže: Pogledaj post
imam 33 g, u braku smo 1 g, prije toga 3 g hodali. Volim muža, ali imam dva problema.
nemam više povjerenja u muža i strah me graditi život s njim, imati djecu. Naime, dok smo hodali je on imao prijateljicu na koju sam ja ljubomorna zato jer mi je rekao da je bio užasno jako u nju zaljubljen. Često smo se oko nje svađali jer mi je smetao njihov svakodnevni kontakt. Nažalost, ta cura je u to vrijeme se teško razbolila, a dečko mi je govorio da se toliko čuje s njom zbog bolesti. To je trajalo cca 2 god. Kad je ozdravila prekinuo je s njom kontakt, a nekoliko mjeseci iza toga me zaprosio.

Međutim, naknadno sam saznala (ne od njega) da je on nju godinama zapravo financirao. Platio joj je skupo liječenje,
osjećam se kao njena zamjena, a to je užasno
Nisam dalje čitala. Sry, ali nisi u pravu. Rekao ti je da je bio zaljubljen u nju - to ti je rekao dok ste hodali, prije braka- sad ste skupa 4 godine. Nemaš se razloga osjećati kao neka zamjena sada više nego kad ti je to rekao.
A to kaj ti je prešutio kontakte je jer i sama kažeš da ste se zbog tvoje ljubomore stalno svađali pa je to očito htio izbjeći.
Možda ima i dalje nekih detalja koje nisam još pročitala, ali bez obzira na ne/zaljubljenost, ovaj lik je humana osoba i financirati nečije liječenje svaka mu čast.
Btw mm je imao neku vezu koja je završila cca godinu dana prije nego je mene sreo, tkđ je financirao skupa liječenja u inozemstvu, a to je meni bio još jedan razlog više da se zaljubim u njega. Nažalost, ta se osoba nije izliječila, imala je recidiv i umrla je kad smo mi bili skupa nekih godinu i pol i ja znam, iako o tome nismo nikad pričali, da je on s time miran jer je napravio sve kaj je mogao da bi netko ko mu je nekad nešto značio- živio.
Nije mi palo na kraj pameti bit ljubomorna na bolesnu osobu


Ponovit ću kaj sam rekla da nisi u pravu al ti se eto imaš pravo osjećat kak ti želiš
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 15:33   #59
Quote:
Honey Dorian kaže: Pogledaj post
Ali tad se još nisu bili planirali vjenčavati.

Naknadno ispovijedanje mi se ne čini potrebnim.
Ono što mi se sad čini smiješnim je da je u to vrijeme me pitao da živimo zajedno. Pitam sr samo kako je to tada mislio sve isfinancirati, obzirom da je ovoj davao većinu svoje plaće
arya41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 15:35   #60
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
Pa, koliko sam shvatila, oni su kontakt zadržali i u braku, a o čemu je on autorici lagao. Zar joj nije slao svadbene slike ili nešto u tom stilu?
Pa da, svadbene. U prijevodu, briši ne zanimaš me više.

-honey- potpis.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:35.