Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2013., 04:29   #1
prevarila me, nisam ostao dužan

Prvo ću se ispričati što sam napravio klon račun, ali prilično sam aktivan sa svojim originalnim računom i ne bih želio da me netko počne poistovjećivati sa ovom pričom budući da se baš i ne ponosim nekim svojim postupcima.

Radi se o pomalo poremećenoj odnosu (prvenstveno moj odnos prema njoj) između mene i moje zaručnice s kojom ću uskoro uću u četvrtu godinu veze. Ne živimo zajedno, ali kako živimo u istom gradu, gotovo svako poslijepodne i noć te vikende provodimo skupa, bilo kod mene u stanu, bilo kod nje u stanu. Dakle, oboje posjedujemo vlastite nekretnine i relativno smo dobrog imovnog stanja.

Ona radi kao interni revizor u banci, ja sam specijalizant kirurgije. Oboje imamo 30 godina i znamo se još iz srednje škole, nikad nismo bili prijatelji nego smo se znali više iz viđenja, u vezu smo ušli otprilike kad sam završio fakultet.

Prvih godinu dana veze su nam stvarno cvjetale ruže, svakodnevne kave, večere u restoranima, romantične geste i što sve dolazi s tim. Nakon godinu dana, točnije sa povećanim obvezama na poslu kako mojima tako i njenima, nestaju leptirići u trbuhu i počinju se javljati sitni problemi, naprimjer živčani ispadi uzrokovani stresom na poslu, sve u svemu ništa strašno i ništa što bi izbacilo ljubav iz našeg odnosa.

Tako je bilo sve dok jednom prilikom tijekom pijanog izlaska nisam saznao kako je ona počela gajiti osjećaje prema jednom kolegi s posla. Sljedeći dan sam ju suočio s tim i rekla mi je kako je to istina, ali kako je riječ samo o tome da ju on isključivo fizički privlači, nikako emocionalno i kako se nikad ništa nije dogodilo, kako je uspjela potisnuti osjećaje te kako joj ja previše značim da bi joj takva sitnica uništila vezu samnom. U redu, rekao sam, sve to je normalno jer tko od nas nekad nije osjetio fizičku privlačnost prema osobi iz svoje okoline? Kako da to uzmem za zlo voljenoj osobi?

Fast forward, što bi se reklo, za još otprilike godinu dana i dolazimo u situaciju u kojoj sam morao posuditi njen mobitel kad sam odlazio u noćnu na hitnoj jer moj nije radio i pritom vidio kako je na njemu ostao otvoren njen facebook iako sam stavio svoju SIM karticu. Imao sam što vidjeti. Dogovori o sastancima sa kolegom s posla, romantične poručice, slanje pusica. Da nisam znao bolje, rekao bih da je u vezi s njim, a ne samnom. Ono što je možda bitno (iako je vjerojatnije da je sasvim nebitno) u cijeloj priči je sljedeće - u tim porukama stvarno nije bilo nikakvih konkretnih dokaza da je među njima bilo ikakvih fizičkih odnosa. Kad sam ju suočio sa svojim najnovijim saznanjima, slomila se i priznala sljedeće - razvila je emocionalnu vezu s tim kolegom, ali se nikad ništa nije dogodilo OSIM što su se jednom poljubili i nakon toga shvatili kako jedan drugome zapravo ne odgovaraju, ali su odlučili nastaviti prijateljstvo.

Tog trenutka se u meni nešto slomilo, neopisivo je što sam osjećao. Izjurio sam iz stana bez riječi i odbijao sam svaki kontakt s njom više od tjedan dana. Dolazila mi je pred vrata svaki dan nakon posla, ronila suza na stepeništu ispred stana. Jednom je čak došla i kod mene u bolnicu te me na koljenima molila da joj se vratim. Iz nekog samo meni poznatog razloga, odlučio sam da ćemo opet biti zajedno, međutim za mene je ta veza bila mrtva i želio sam joj se samo osvetiti, želio sam joj iščupati srce iz grudi i razbiti ga na tisuću komadića tako da se više nikad ne uspije sastaviti. Iako njen grijeh nije bio prevelik, jednostavno se nisam mogao prisiliti da vjerujem kako se ništa više od tog jednog poljupca nije dogodilo. Naravno da postoji šansa da je bilo tako kao što ona kaže, ali bilo bi naivno vjerovati kako nije bilo seksa.

Tako smo mi nastavili vezu u kojoj je ona prema meni bila nježna, divna i činila sve da se iskupi za grijehe iz prošlosti. Što sam ja radio u zadnjih dvije godine? Prema njoj sam bolji nego ikad, ne dajem joj ni da nasluti kako se išta događa s moje strane. Što se nje tiče, u potpunosti sam joj oprostio i prešao preko onog što se dogodilo. Što se pak tiče mene, pojebao sam dvije njene najbolje (vjerojatno i jedine) prijateljice, pojebao sam nešto manje od dvadesetak medicinskih sestara s kojima radim gotovo svakodnevno, bio sam na nekoliko seminara od tjedan dana u australiji i americi tijekom kojih sam pojebao više manje sve što mi se ponudilo.

U čemu je problem? Problem je u tome što se uz sve to ne osjećam ni najmanje bolje. Možda bi se osjećao bolje kad bih joj sve to priznao, ali osjećaj koji me tjerao da joj naštetim je nestao. Još uvijek stojim kod toga da ću se osjećati dobro kad joj jednog dana slomim srce, ali više to ne želim pod svaku cijenu. Jednostavno čekam da ona sama otkrije. Ono što me ubija je to što mi više ništa ne čini zadovoljstvo. Svaka nova žena je samo još jedna žena koju ću jebati bez da će ona za to saznati. U početku je svaka nova žena bila žena koju sam jebao da naudim njoj, ne da zadovoljim sebe. Međutim, kako nauditi nekome na taj način ako on za to ne zna, a ja mu to ne želim ili ne mogu reći?

Bio sam kod psihijatra i povjerio sam mu se, ali sve što mi je znao reći je kako je to posljedica načina na koji su se žene prije nje odnosile prema meni. Prije nje, nikad u životu me nijedna žena nije povrijedila. Sasvim objektivno, zgodan sam, brinem o svojem tijelu, pametan sam i imam prilično atraktivan posao koji mi omogućuje jako dobru zaradu. Imam i prilično imućne roditelje koji su svojim novcima nadoknađivali osjećaj situiranosti tijekom studija tako da mi nikad ništa nije nedostajalo i imao sam sve što sam ikad htio. Dobio sam auto sa 18 godina, vlastiti stan sa 19 i uvijek bi veze sa djevojkama prekidao onda kad bi ja to htio. Sve dok se nije dogodilo ovo što se dogodilo sa njom.

Iskreno, za njen život me nije ni najmanje briga, ona je tu povlasticu izgubila onog dana kada me onako mučki prevarila i zabila mi nož u leđa, ali sve mi se čini kako sam vođen nekom željom za osvetom uništio i svoj vlastiti život.

Ako netko želi napisati rečenicu ili dvije na cijelu ovu priču, bilo bi mi jako drago to pročitati. Jasno mi je da sam ja u ovoj priči ''bad guy'', ali ja nalazim jako dobro opravdanje za to u njenim postupcima i što se mene tiče, to mi je dovoljno da ne osjećam nikakvu grižnju savjesti, bar ne u svojim postupcima koje sam radio kako bi se osvetio njoj jer vjerujte mi, nije mi ni najmanje stalo do nje. Brine me jedino to što nemam unutarnji mir i što ne znam kako ga pronaći.
dino501 is offline  
Old 14.11.2013., 05:02   #2
Nisi bad guy, ali ako joj bas zelis kako kazes "iscupati srce i razbiti ga na tisucu komadica" vjerujem da bi trebao pojebati i tog njenog kolegu. To je jedino rjesenje iako se malo cudno cini, sve ostalo je tak - medicinske sestre, prijateljice... 0 bodova. Vjeruj mi da se od tog ne bi oporavila.
HolgerBadstuber is offline  
Old 14.11.2013., 05:56   #3
Radis klasicnu gresku prevarenog.
Vracas "istom mjerom".
Kome?
Nikad nije istom mjerom, jer ti nikad nisi imao namjeru prevariti je, i jedini kojeg tu nesto vrijedja si ti.
Kao kad nekoj dobroj i finoj osobi neko nanese zlo, i onda uhvate lopova i dovedu ga ostecenom da mu vrati milo za drago? Sad osteceni treba nanijeti zlo? Da se bolje osjeca?
Kako se mozes bolje osjecati kad djelujes protiv svojih principa?
Kako se mozes bolje osjecati kad te neko povuce na svoju razinu, na koju se nikad nikad nikad nisi htio spustiti?
Imas dvije opcije u kojima ces za pocetak uciniti istu stvar, reci:
Mislio sam da ce mi biti lakse ako ti vratim. Gore mi je. Ne zelim takav zivot. Zbogom.
U opciji jedan to jeste zbogom. Trazis novu osobu, koju ces naci kad tad. Ako ti se ikad ponovi da te neko prevari, sad znas da nemas nista od toga da vratis i ne mozes oprostiti.
U opciji dva nakon razdvojenosti...ako je to to...dizete vezu iz pepela. Ne prije. Prvo sve sto tinja mora dogorjeti. I ne varas vise. Ne zbog nje, nego zbog sebe.
OneHitWonder is offline  
Old 14.11.2013., 06:51   #4
Čovjek bi pomislio da su doktori emotivno zreliji od primjera u autorovu postu. .
Ja sam sa 17g znao da se neću bolje osjećati ako uradim ono što se uradilo meni. Ali sam bio siguran da će patnja proći samo ako prema nevjernici ugasim apsolutno sve kontakte i dam si vremena za solo oporavak...
cindroman is offline  
Old 14.11.2013., 07:14   #5
Osin sto je na razini petogodisnjaka, ova osveta je besmislena.
Ona se zaljubila u drugu osobu i to je ono sto tebe muci. Ti mozes spavati sa svim zenama na planeti i to svejedno neces promijeniti.

Mislim da imas jako velik problem s egom Ja bih na tvom mjestu prekinula s curom i promijenila psihijatra.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 14.11.2013., 07:28   #6
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Ona se zaljubila u drugu osobu i to je ono sto tebe muci. Ti mozes spavati sa svim zenama na planeti i to svejedno neces promijeniti.
u pravu si, ali zbog nekih drugih stvari koje si napisala ja vjerujem da si me možda krivo procjenila

naravno da me smeta što se zaljubila u drugu osobu, pa koga to ne bi smetalo?
međutim, ne smeta me sam čin zaljubljivanja, ne smeta me što u njenom svijetu postoji netko bolji od mene, ne smeta me što na ovom svijetu postoji netko tko je vrijedan takvog čina prema meni - smeta me to što mi nije iskreno rekla kako se zaljubila u drugog, smeta me to što je iza mojih leđa imala odnos s tom osobom

da mi je prije svega došla i u lice rekla što osjeća prema njemu i što će napraviti s njim, otišli bi svaki svojim putem i tu bi bio kraj priče
vjeruj mi da je toliko jednostavno
dino501 is offline  
Old 14.11.2013., 08:18   #7
Quote:
dino501 kaže: Pogledaj post
u pravu si, ali zbog nekih drugih stvari koje si napisala ja vjerujem da si me možda krivo procjenila
Točno te procijenila.
Ogromni problemi s egom, emocionalna nezrelost, skoro zapanjujuće da se čovjek od 30 godina ovako loše nosi sa situacijom. Nju više ne voliš, koji vrag ostaješ u vezi s njom? Sadistički uživaš u pomišljanju na to da ona sve ovo sazna i da pati. Jebote pa netko od 30 godina bi se trebao moći nositi s određenim odbijanjima i razočaranjima u životu.

Odrasti, prekini tu vezu i - kreni na terapiju.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is online now  
Old 14.11.2013., 08:42   #8
Quote:
dino501 kaže: Pogledaj post
u pravu si, ali zbog nekih drugih stvari koje si napisala ja vjerujem da si me možda krivo procjenila

naravno da me smeta što se zaljubila u drugu osobu, pa koga to ne bi smetalo?
međutim, ne smeta me sam čin zaljubljivanja, ne smeta me što u njenom svijetu postoji netko bolji od mene, ne smeta me što na ovom svijetu postoji netko tko je vrijedan takvog čina prema meni - smeta me to što mi nije iskreno rekla kako se zaljubila u drugog, smeta me to što je iza mojih leđa imala odnos s tom osobom

da mi je prije svega došla i u lice rekla što osjeća prema njemu i što će napraviti s njim, otišli bi svaki svojim putem i tu bi bio kraj priče
vjeruj mi da je toliko jednostavno
Mislim da nisi dovoljno iskren prema sebi. Taj njen odnos nije ni postojao zapravo.

Cini mi se da tebe muci upravo to sto si naveo. Kako je.ona uz tebe tako savrsenog mogla odabrati nekog drugog. I sto je jos bitnije - zato mislis da se na kraju odlucila za tebe?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 14.11.2013., 08:44   #9
Rekla bi moja baka znaš on/ona ti je školovan
__________________
Giving birth and nourishing, having without possessing,
acting with no expectations, leading and not trying to control: this is the supreme virtue.
resa is offline  
Old 14.11.2013., 08:51   #10
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Mislim da nisi dovoljno iskren prema sebi. Taj njen odnos nije ni postojao zapravo.

Cini mi se da tebe muci upravo to sto si naveo. Kako je.ona uz tebe tako savrsenog mogla odabrati nekog drugog. I sto je jos bitnije - zato mislis da se na kraju odlucila za tebe?
kako misliš da taj odnos zapravo nije ni postojao?

ja ti ponavljam po drugi put, za sebe ni najmanje ne mislim da sam savršen i nije mi ni najmanje čudno da postoje bolji od mene, nimalo me ne bi iznenadilo da je i taj njen kolega jedan od njih
ukoliko misliš da mi je ego ogroman zbog nekih stvari koje sam naveo u početnom postu, naveo sam ih upravo da pokažem kako me život razmazio i kako nisam naviknut biti povrijeđen, nisam ih nabrojao da bi pokazao kako sam bolji od nekog

odlučila se za mene tek nakon što sam ju stjerao u kut, do dan prije toga je njen odnos s tim čovjekom bio fantastičan i tako je moglo ostati i do dan danas da nisam saznao što se događa
misliš li stvarno da nije izašlo izvan granica tog jednog poljupca?
sumnjam da postoje toliko naivni ljudi
dino501 is offline  
Old 14.11.2013., 09:04   #11
Teško vjerujem da ti je učinak kod dvije najbolje prijateljice vlastite cure stopostotan. Naprosto to nije moguće ili ste svi skupa unatoč silnom obrazovanju i godinama silno nezreli. Vrlo sam lojalan prijatelj i u čitavom ovom bučkurišu misli koji otkriva osvetoljubivu i nezrelu osobu, nekako mi je najteže povjerovati da bi obje bliske prijateljice pale na dečka svoje druge prijateljice.

Složila bih se s Eowyn i drugima. Možeš spavat s cijelom planetom, ali to neće izbrisat činjenicu da je razvila emocije prema nekome drugome. Zato te to vjerojatno toliko i boli.
mikkelsen is offline  
Old 14.11.2013., 09:13   #12
Quote:
mikkelsen kaže: Pogledaj post
Teško vjerujem da ti je učinak kod dvije najbolje prijateljice vlastite cure stopostotan. Naprosto to nije moguće ili ste svi skupa unatoč silnom obrazovanju i godinama silno nezreli. Vrlo sam lojalan prijatelj i u čitavom ovom bučkurišu misli koji otkriva osvetoljubivu i nezrelu osobu, nekako mi je najteže povjerovati da bi obje bliske prijateljice pale na dečka svoje druge prijateljice.

Složila bih se s Eowyn i drugima. Možeš spavat s cijelom planetom, ali to neće izbrisat činjenicu da je razvila emocije prema nekome drugome. Zato te to vjerojatno toliko i boli.
tako je kako je
ako ti je lakše povjerovati u priču, slobodno izbaci obje prijateljice iz jednadžbe

što se tiče drugog dijela, još jednom ću ponoviti - naravno da me boli što je razvila emocije prema nekom drugom, mislim da je najnormalnija stvar da tako nešto čovjeka zaboli
ali isto tako je i najnormalnija stvar ikad razviti emocije prema drugoj osobi, pitanje je samo kako ćeš se s tim nositi
možeš biti fer prema osobi s kojom si u vezi i to joj priznati, a možeš joj i raditi iza leđa

zadnji puta ću ovo reći iako sam siguran da će se naći još ljudi koji će se uhvatiti za ovu stvar - ne boli me toliko to što je razvila emocije prema drugoj osobi koliko me boli to što mi je zabila nož u leđa i podmuklo sjedila na dvije stolice
ako možete ovo prihvatiti super, ako ne možete onda nastavite po svojem
dino501 is offline  
Old 14.11.2013., 09:21   #13
Quote:
dino501 kaže: Pogledaj post
Brine me jedino to što nemam unutarnji mir i što ne znam kako ga pronaći.
Jer te boli njena izdaja.
A dodatno te boli činjenica da je ona motivirala tvoje jebanje njenih frendice i ostale suite koju si pobrojio.

Sav si nešto super duper mrak fantastičan, a u nijednom retku uvodnog posta ne vidim da si povukao ijedan potez zbog sebe samog.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Old 14.11.2013., 09:22   #14
Quote:
dino501 kaže: Pogledaj post
zadnji puta ću ovo reći iako sam siguran da će se naći još ljudi koji će se uhvatiti za ovu stvar - ne boli me toliko to što je razvila emocije prema drugoj osobi koliko me boli to što mi je zabila nož u leđa i podmuklo sjedila na dvije stolice
Upravo to je znak da se tu radi o tvom egu.
Napisao si da si joj oprostio prijevaru (bila ona samo emocionalna ili ne), ali joj očito ne možeš oprostiti to što ti je lagala. E sad, možda si zapravo ljut na sebe jer si bio/ispao "budala". Pa zapravo sam sebe kažnjavaš ovim sumanutim je.....m svega što se miče.
Radiš to a da se zapravo uopće ne osjećaš bolje.
Zašto onda nastavljaš? Zašto i dalje ostaješ u toj vezi kad joj ne možeš oprostiti? Da li je uvijek voliš?
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is offline  
Old 14.11.2013., 09:30   #15
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Jer te boli njena izdaja.
A dodatno te boli činjenica da je ona motivirala tvoje jebanje njenih frendice i ostale suite koju si pobrojio.

Sav si nešto super duper mrak fantastičan, a u nijednom retku uvodnog posta ne vidim da si povukao ijedan potez zbog sebe samog.
ni najmanje nisam super duper mrak fantastičan.
vjeruj mi da bih bio puno sretniji da me ona u startu nije prevarila i da samim time nikog nisam jebao.

ne znam ima li smisla to uopće izreći jer sam svojim postupcima nakon tog saznanja izgubio sav kredibilitet, ali ja nikad u životu nisam prevario nijednu curu.
u prve dvije godine veze nisam na taj način pogledao ni jednu žensku osobu osim nje, pa čak niti nakon njenog prvog ''izleta''.

ne znam što bi bilo kad bi bilo, ali volim vjerovati da bih postupio puno bolje od nje da sam ja upoznao nekog kao što je ona upoznala svojeg kolegu.
dino501 is offline  
Old 14.11.2013., 09:36   #16
U redu Dino... ona te prevarila, učinila magarcem, ego te rastura... ti si joj se svetio drugim ženama (za to ona (još) ne zna)... rezultat osvete te nije smirio...
Niti nakon osvetničkog pohoda sretan nisi, svoj mir pronašao nisi...
I dalje stoji ključno pitanje: zašto sad, kad si mislio da si izravnao račune, kad vidiš da to nije bila dobra taktika... zašto si i dalje sa tom ženom koja te svojim postupcima odvela "tamo gdje nisi htio"?
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Old 14.11.2013., 09:41   #17
Quote:
dino501 kaže: Pogledaj post
ni najmanje nisam super duper mrak fantastičan.
vjeruj mi da bih bio puno sretniji da me ona u startu nije prevarila i da samim time nikog nisam jebao.

ne znam ima li smisla to uopće izreći jer sam svojim postupcima nakon tog saznanja izgubio sav kredibilitet, ali ja nikad u životu nisam prevario nijednu curu.
u prve dvije godine veze nisam na taj način pogledao ni jednu žensku osobu osim nje, pa čak niti nakon njenog prvog ''izleta''.

ne znam što bi bilo kad bi bilo, ali volim vjerovati da bih postupio puno bolje od nje da sam ja upoznao nekog kao što je ona upoznala svojeg kolegu.
Jasno da bi bilo bolje.

Jer bi tada motivacija dolazila iz tebe i zbog tebe. Ovako su tvoji postupci obojeni inatom prema njoj i zbog nje.
Dok se god ne makneš i prestaneš vući poteze zbog nje, nećeš se smiriti.

Zašto si poslije svega, još uvijek s njom?
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Old 14.11.2013., 09:41   #18
Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
zašto si i dalje sa tom ženom koja te svojim postupcima odvela "tamo gdje nisi htio"?
nažalost ne znam odgovor na ovo pitanje

mislim da je stvar u tome što podsvjesno čekam grand finale cijele ove lakrdije i potajno se nadam kako ću u tome uživati dovoljno da zatvorim tu priču jednom zauvijek

u međuvremenu nalazim sitna zadovoljstva u stvarima poput seksa s njom neposredno nakon što bih na poslu imao drugu ženu
u početku sam se prilikom takvih stvari osjećao kao da joj vraćam za sve što mi je napravila, ali me i to više skoro uopće ne uveseljava
dino501 is offline  
Old 14.11.2013., 09:49   #19
Nadam se da barem prakticiraš siguran seks.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is online now  
Old 14.11.2013., 09:51   #20
Quote:
dino501 kaže: Pogledaj post
misliš li stvarno da nije izašlo izvan granica tog jednog poljupca?
sumnjam da postoje toliko naivni ljudi
Evo, ja mislim da nije bilo više od kojeg poljupca ali na kraju, krajeva i to je izdaja u vezi, ako ćemo iskreno.

Očito su kliknuli na nekoj razini, kada se to desi sa osobom sa kojom zbog posla provodiš svakodnevno, puno vremena, lako se zanijeti i krenuti sa nekakvim igricama. A vjerojatno je kod njega našla i nešto šta kod tebe nije dobivala No, kada si ju prodrmao, shvatila je kakvu glupost radi i krenula ispravljati svoje pogreške.

Do ove faze je ipak sve to nekako ljudski, dešava se, ljudi griješe, ali važno je kako ćeš reagirati kada shvatiš da si pogriješio.

Ali ono šta ti radiš, već dugo vremena od kada se ona pokajala za svoj grijeh , e to je patologija Pitam se šta bi bio kadar učiniti da je njen grijeh bio veći ?!

Mislim da si razmažen, nezreo, osvetoljubiv, umišljen, ne znaš kada treba stati, a nisi ni osobito mudar. Ti se svjesno i isplanirano igraš sa nečijim životom, i nastavljaš to raditi, ako mene pitaš nadjebao si njezin grijeh već odavno. Ne možeš raditi takve stvari,a da zapravo ne budeš kažnjen na nekoj razini.

Na kraju svega trebalo bi ti biti bitno šta ti misliš sam o sebi i kako ti živiš sa svim tim, pa i to šta si završio kod psihijatra ti nije dovoljno da prestaneš raditi to što radiš.

Na žalost djevojka i ne zna kakva je i koliko opsesivna osoba sa kojom dijeli krevet i planira budućnost. Najbolje da joj sve kažeš, a to što misliš da će joj biti kazna zapravo ćeš joj dugoročno napraviti uslugu - naći će nekog zdravijeg.
sweet Irma is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:38.