Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2013., 01:32   #21
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Njemu nije stalo, ali recimo da si ti ta strankinja i stalo ti je do njega, naravno da ćeš morati "razmisliti". I kako će doznati istinu odmah? Traženje istine je poput traženja savršenstva. Tako da joj je najbolja opcija "vjerovanje" svom dečku.
Ovaj tip je veoma proziran, tako da stvarno ne bi rekla da je ''vjerovanje'' najbolja opcija.. Čini se da jedino tebi to ovdje nije očito ..

Da sam ja ta strankinja i da mi je stalo.. Ako nemam već vremena da mu odmah odgovorim (stalo mi je a nemam vremena, how yes no), napisala bi mu 'javim se, odgovorim, sada sam momentalno u gužvi'..
No kakvo razmišljanje o prihvaćanju isprike ? Nema mi to smisla, pa nisu oni cura i dečko, niti prijatelji, niti će se družiti ili išta tome slično.. Niti joj je išta velikog skrivio..
To je otprilike kao da meni netko nagazi na nogu i ispriča mi se a ja mu odgovorim ''razmisliti ću još o tome '' ..
Da mi netko kaže ''ej sorry, stvarno si draga cura ali nisam zainteresiran'', što bi se ja tu imala duriti i razmišljati..
Ovo su situacije u kojima ljudi daju kratke i pristojne odgovore ili zapravo nikakve, ako se osjećaju uvrijeđenima .. Potreba za razmišljanjem jednostavno nema logike..

Meni ova poruka govori samo dvije stvari.. Prva, da je on imao neki prijedlog za nju/njih s kojim joj je dosađivao, možda čak i više puta..
Druga, da njoj nije stalo do njega, već obratno, jer ona je ta koja u ovoj priči nema vremena ni da mu odgovori..
Treća, sada mu odgovara s tom porukom, čisto možda zato što je pristojna i zato što želi da ga skine sebi s vrata.. Kao razmisliti ću, treba mi vremena ..
I četvrto, što je netko već spomenuo, tko to kome daje svoj pravi broj, mail u želji da ga se riješi i da ga nikada više ne čuje ..

A i brisanje poruka.. Previše je ovdje toga što mu ne ide u prilog..
Stoga nemoj curku nagovarati na pogrešno ..

Zadnje uređivanje BlueMoon1 : 08.12.2013. at 01:37.
BlueMoon1 is offline  
Old 08.12.2013., 01:41   #22
Prije 2 godine si pisala da si počela izlaziti s dečkom, prije godinu dana da imaš dečka 2 godine, a sad imaš dečka 4 godine? nekako brzo to ide kod tebe
Sunčica* is offline  
Old 08.12.2013., 09:57   #23
Quote:
BlueMoon1 kaže: Pogledaj post

@kety05
Slažem se sa ovim što pišeš, samo mislim da je za izgraditi ponovno povjerenje potrebna iskrenost s njegove strane a on njoj i dalje priča samo bajke..
Mislim da mu nije stalo do Nje, već samo do toga da održi vezu, postojeće stanje, jer tko zna hoće li mu opet uletjeti koja turistkinja ..
Da mu je stalo, bar bi joj priznao istinu.. Ovo što on njoj priča je tragikomično..
Svakako da si u pravu.
Biti iskren i otvoren o svojim osjećajima i stavovima pogotovo u ovakvim situacijama je jedino ispravno, no lakse je sve negirati.

Njegova reakcija nakon sto je otkriven je bila sasvim ocekivana, vrlo malo ljudi ce zaista priznati svoje greske.
Jedna od propratnih pojava negiranja i skrivanja istine je ta što to odlažemo u banku nesvjesnog, a rezultat toga je to što se tada počinjemo braniti a povlacenje je prljava borba. Zasto prljava borba? Zato jer se moras suociti sam sa sobom pa tek onda sa drugim ljudima.


Ljudi tako vješto skrivaju pravo stanje stvari i istinu da je iskrenost nažalost postala rijetkost.. Bez iskrenosti, niti jedan odnos dugoročno ne uspijeva toga smo svi svijesni , a čemu onda toliko neiskrenosti posvuda?
Zato jer iskrenost je prihvaćanje istine. Neki to mogu. Neki ne.

Bilo bi pre jednostavno bas uvijek ciniti ispravno, da se ama bas sve da svesti na "on" ili na "off" – jer podredeno pod "on" postoje jos puno funkcija.

Smisao je svega toga potaknuti drugu osobu da spozna svoju grešku i ispravi je.
Zato je moj komentar bio da je ispred autorice veoma tezak zadatak , povratiti izgubljeno povjerenje nije nimalo lako, znam to i sama jer sam to prosla odnosno jos uvijek prolazim.
kety05 is offline  
Old 08.12.2013., 10:09   #24
Dopisivanja su nekad "ispušni ventil" isto kao i kad se središ i pokupiš nekoliko komplimenata, može podignuti ego, ako se trenutačno ne osjećaš dobro, je plitko i površno, ali shvatljivo.
Ako je on nju dodao na fb nakon 3 mjeseca, možda se jednostavno u ta 3 mjeseca dogodilo nešto, možda od tebe ne dobiva ono što želi/treba pa je htio vidjeti imaju li i druge cure o njemu isto mišljenje (možda je drugima zanimljiv, a tebi ne...onda bi njegov ego u teoriji trebao manje patiti).
Ne mora svaka "glupost" a ovo je glupost voditi do prevare.....i drame.
A očito oboje volite drame, ti ga ostaviš da čeka cijelu noć pred vratima, a on čeka.
__________________
In the end it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away
Ary@ is offline  
Old 08.12.2013., 11:17   #25
No dobro ..znamo kaj je na stvari.
Ta mu je cura godila egu, dečko se malo zaigrao, htio ju je zavesti, pokušao i bio uporan da zbari tu "ne baš zgodničku"i.....nije uspio.
Pa kaj sad da radi a cura mu otkrila fejs.
Pa se prepao da ova sve ne sazna, da ispadne manje grešan, skoro kao zbunjen smotao ovu priču sa mejlovima, fejsom i hrpom izvlakuša.Usput obrisao mejlove jer na njima je bilo kompromitirajućih zavođenja...pa ako i je bedast nije lud da pusti dragu da to pročita.
Snađi se druže....sistem. Malo je glupast pa to sve nije dobro izveo..te izvlakuše.Sad ima prakse za drugi puta.
No sad bu sve okej, oni se vole, veza im je mrak,dugo su skupa i ta cura je ružna, živi jelte daleko a on voli stalnu curu jer.... jako puno plače i sjedi pred vratima...plus planira im budućnost a kladim se da voli i male psiće i male mace.

Uskoro će vjenčanje u bijelom jer on isplanirao budućnost jelte, forumašica će preseliti na temu o salama , mužikašima te vjenčanicama a dečko će opet ali ovaj puta pametnije loviti neku sa strane dok je ne ulovi.
A hoće..jer je uporan.
Dečko je uporan da nekaj okrene sa strane..kaj je je.
Uskoro će djeca i dvosobni komforni sa kreditima.
Svi sretni. Čiča miča gotova priča.
Ajmo dalje.
pozitivax is offline  
Old 08.12.2013., 11:38   #26
Quote:
nisneznam kaže: Pogledaj post
S dečkom sam 4 godine, obadvoje imamo 25 godina.
Dosad nismo imali problema u vezi, a sad je on napravio nešto preko čega mislim da ne mogu preći.
Naime, prije nekoliko mjeseci je vani upoznao nekakvu turistkinju koja se zapalila za njega i tražila ga nekakav kontakt. On joj je dao mail, navodno da je se riješi. Ona mu se nakon toga javila s porukama da će doći ponovno u Hrvatsku jer ga želi upoznati bolje. On je sve to meni rekao, i odgovorio joj je mejlom da ništa od toga, i da on nema romantične namjere prema njoj. Te sve poruke je obrisao, tako da ja ne znam je li to istina. Prije nekoliko dana ju je dodao na Facebook, navodno da bi mene malo upiknuo da budem ljubomorna. Naravno da me to naživciralo, ali on je tvrdio da joj nije poslao nikakvu poruku te da će ju obrisati s Fejsa. Mene je to mučilo i nisam mu baš vjerovala pa sam ušla na njegov Face gdje me dočekala njezina poruka u kojoj je pisalo nešto u smislu "oprosti, mislila sam ti odgovoriti, ali sam u gužvi, moram razmisliti". Ja sam nakon tog pukla i pitala sam ga o čemu je riječ, a on je tvrdio da joj se bio samo ispričao što je bio bezobrazan kada joj je odgovarao na mejl (onaj prije tri mjeseca!!). Tu smo se jako posvađali i prekinuli.
On sada tvrdi da nije imao ništa s njom, da joj je na njezin prvi mejl odgovorio malo bezobrazno i da mu je kasnije bilo neugodno što je bio bezobrazan, pa ju je dodao na Fejs da bi se ispričao, te da je to to. Ja sam popustila i sada smo se kao pomirili, ali mene to još uvijek muči, nije mi njegova priča jasna i ne razumijem zašto ju je tri mjeseca poslije dodao da bi joj se ispričao. Nije mi jasno ni zašto je brisao sve te poruke ako nema što skrivati. S druge strane, istina je da mi je rekao za nju i za njezine mejlove, ali ne mogu prijeći preko toga da je ipak tražio nekakav kontakt s njom.
On se sada kune da me voli, da mu je žao, da je bio glup, ali ja ne znam trebam li mu vjerovati.
Treba mi nekakvo objektivno gledište, jesam li ja luda i pretjerujem, ili je zaista njegova verzija sumnjiva i djeluje kao da nešto krije?
Trudim se ne biti jedna od paranoičnih i posesivnih djevojaka, ali zbilja mi je teško zaboraviti ovo sve
Lažeš samu sebe jer ne možeš vjerovati da ti se ovo dešava.
Žao ti je izgubljenih 4 godine na ovog lažova. Bolje ga ostavi dok je vrijeme, nego da zaglibiš sa takvim prevarantom u braku.. tko je sklon prevari i lažima neće se promijeniti. Njemu je dobro jer ima tebe i lovi sa strane. A kako je tebi? Ako nije dobro dok ste dečko i cura, pa kako zamišljaš da će biti u braku? Želiš li cijeli život provjeravati njegove mejlove i sumnjati u vjernost. Ne bi ti to preporučila.. jer će te to na kraju uništiti.
Vrijedi li se mučiti s takvim lažovom ili sačekati dok se ne pojavi netko kome možeš vjrovati? Dobro razmisli o svemu i nemoj pušiti njegova sranja.. jer je on zaključio da si ti cura s kojom bi želio biti u braku - dobra, odgovorna, voliš ga... a on bi malo i umočio sa strane... Ne bi vjerovala kako muški znaju lagati i praviti se nevini.. pa na kraju ti ispadneš ljubomorna i psihički nestabilna jer kako uopće možeš sumnjati u njega. To radi samo zato što te ne želi izgubiti.. (iz gore navedenih razloga) .. i laže ti u oči da te voli.. pa da te voli ne bi davao drugoj mejl (što znamo kuda vodi)...
Ostavi ga dok je vrijeme i napokon skini ružičaste naočale... nemoj si zeznuti život sa lažovom...
Ema Emily is offline  
Old 08.12.2013., 14:59   #27
Nažalost ,

slažem se sa većinom forumaša..

dragi te mulja, pitanje je tko je koga tražio kontakt, očito je obasipa nekakvim ponudama o kojima ona mora razmisliti..a sve da i jest kako on kaže, mislim da nema povjernja sa tvoje strane da ikad više mirno spavaš..

Šta će ti takav odnos? Osim da dobiješ gastritis..a valjda sebi vrijediš više..
lara79 is offline  
Old 08.12.2013., 15:05   #28
Quote:
nisneznam kaže: Pogledaj post
Da, sad sam pročitala ponovno svoj post i svjesna sam kako zapravo jednostrano djeluje. I ja bih kao objektivni promatrač odmah rekla da je riječ o prevari Samo mi je jako teško to prihvatiti, jer je on zbilja dobar prema meni, nakon svađe čekao je cijelu noć pred vratima mog stana, bilo mu je teško. Nisam imala nikakvih naznaka da mu je netko drugi na pameti, čak suprotno. Neki dan mi je pričao o planovima za nas u budućnosti, sve je bilo sjajno, dok nisam vidjela da ju je dodao na Fejs. To me jako iznenadilo jer inače zbilja nije slab na žene, jako se bio i trudio kako bi mi prohodali.
Razgovarala sam i s njegovim prijateljima koji su mi rekli da si on tako pumpa ego... On se brani da kako bi mene riskirao poradi neke cure s drugog kontinenta, tvrdi da mu nije ni privlačna (a zaista i nije neka zgodnička), i ne znam je li to može biti istina.. Najradije bih da se ovo nikad nije dogodilo, ali mislim da će ovako veza morati završiti bez obzira na to što se stvarno bilo dogodilo.
A gle meni je moj bivši kupio zaručnički prsten a pritom je ševio drugu sa strane...tako da to što on kao planira neku budućnost za vas baš i nije neki pokazatelj

Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Pa naravno da mu je žao ako je napravio sranje....a da tek vidiš kako plaču, kunu se i jako im je žao svima koje uhvate sa prstima u pekmezu.
Ako treba cijelu noć prosjede ne pred vratima nego na balkonu, u gaćama.Koje drame ah koje drame .
Svakome je lopovu žao i plače, moli,kumi kada ga se uhvati.
Žao mu je to je uhvaćen.Simple as that.
Žao mu je sebe i posljedica, pa pokušava popraviti.Posljedice.
E baš to, drama samo takva, kukanje, moljakanje suze...ma čuda
__________________
Just because you are breathing doesn't mean you're alive...
Sunnce is offline  
Old 08.12.2013., 15:08   #29
Quote:
nisneznam kaže: Pogledaj post
Naime, prije nekoliko mjeseci je vani upoznao nekakvu turistkinju koja se zapalila za njega i tražila ga nekakav kontakt. On joj je dao mail, navodno da je se riješi. Ona mu se nakon toga javila s porukama da će doći ponovno u Hrvatsku jer ga želi upoznati bolje. On je sve to meni rekao, i odgovorio joj je mejlom da ništa od toga, i da on nema romantične namjere prema njoj. Te sve poruke je obrisao, tako da ja ne znam je li to istina. Prije nekoliko dana ju je dodao na Facebook, navodno da bi mene malo upiknuo da budem ljubomorna.
Dječko ti je stvarno dobar glumac jer sjedi na dvije stolice i na kraju će odabrati bolju. Ova mu garant treba radi "papira" pa ako uspije ostavit će te, a ako ne - onda će ostati sa tobom.

Quote:
nisneznam kaže: Pogledaj post
Treba mi nekakvo objektivno gledište, jesam li ja luda i pretjerujem, ili je zaista njegova verzija sumnjiva i djeluje kao da nešto krije?
Nisi ništa umislila, nisi luda, i ništa ne pretjeruješ. On je napravio svoj potez, sada možeš napraviti i ti svoj pa odluči šta je najbolje za tebe.
gpeditmsc is offline  
Old 08.12.2013., 16:45   #30
Quote:
nisneznam kaže: Pogledaj post
S dečkom sam 4 godine, obadvoje imamo 25 godina.
Dosad nismo imali problema u vezi, a sad je on napravio nešto preko čega mislim da ne mogu preći.
Naime, prije nekoliko mjeseci je vani upoznao nekakvu turistkinju koja se zapalila za njega i tražila ga nekakav kontakt. On joj je dao mail, navodno da je se riješi. Ona mu se nakon toga javila s porukama da će doći ponovno u Hrvatsku jer ga želi upoznati bolje. On je sve to meni rekao, i odgovorio joj je mejlom da ništa od toga, i da on nema romantične namjere prema njoj. Te sve poruke je obrisao, tako da ja ne znam je li to istina. Prije nekoliko dana ju je dodao na Facebook, navodno da bi mene malo upiknuo da budem ljubomorna. Naravno da me to naživciralo, ali on je tvrdio da joj nije poslao nikakvu poruku te da će ju obrisati s Fejsa. Mene je to mučilo i nisam mu baš vjerovala pa sam ušla na njegov Face gdje me dočekala njezina poruka u kojoj je pisalo nešto u smislu "oprosti, mislila sam ti odgovoriti, ali sam u gužvi, moram razmisliti". Ja sam nakon tog pukla i pitala sam ga o čemu je riječ, a on je tvrdio da joj se bio samo ispričao što je bio bezobrazan kada joj je odgovarao na mejl (onaj prije tri mjeseca!!). Tu smo se jako posvađali i prekinuli.
On sada tvrdi da nije imao ništa s njom, da joj je na njezin prvi mejl odgovorio malo bezobrazno i da mu je kasnije bilo neugodno što je bio bezobrazan, pa ju je dodao na Fejs da bi se ispričao, te da je to to. Ja sam popustila i sada smo se kao pomirili, ali mene to još uvijek muči, nije mi njegova priča jasna i ne razumijem zašto ju je tri mjeseca poslije dodao da bi joj se ispričao. Nije mi jasno ni zašto je brisao sve te poruke ako nema što skrivati. S druge strane, istina je da mi je rekao za nju i za njezine mejlove, ali ne mogu prijeći preko toga da je ipak tražio nekakav kontakt s njom.
On se sada kune da me voli, da mu je žao, da je bio glup, ali ja ne znam trebam li mu vjerovati.
Treba mi nekakvo objektivno gledište, jesam li ja luda i pretjerujem, ili je zaista njegova verzija sumnjiva i djeluje kao da nešto krije?
Trudim se ne biti jedna od paranoičnih i posesivnih djevojaka, ali zbilja mi je teško zaboraviti ovo sve
definitivno pretjeruješ..nije mi jasno zašto svi ovi postovi koji ti govore da si sa lažovom,peravrantom itd...nije mi jasno od kuda im to...ti osobno nemaš nikakvog dokaza da te je prevario u bilo kom obliku...naprotiv suprutno tvrdiš da je dobar prema tebi...
ako ti nije jasno zašto je brisao poruke..pitaj ga...
ja bih dodao samo jednu stavr...take it easy i nemoj tražiti vraga tamo di ga nema ...odbaci sumlje i budi otvorenog srca kao što si bila do sada..
ako te je uistinu prevario to će se otrkri kad tad...kad onaj koji pervari nije otkriven prevarit će i drugi put...a ne može se uvijek sakrit
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Old 08.12.2013., 17:51   #31
@kety05

Slažem se sa ovim i mislim da se trudom može vratiti to izgubljeno povjerenje..
Istina je i to da je njegova reakcija prirodna i da ona sad tu dolazi na red, da ga potakne da se otvori i kaže joj istinu..
No, čini mi se da se ovdje ljudi razdvajaju u dvije skupine..
Oni kojima je ipak stalo do partnera i znaju da moraju reći istinu, ukoliko žele da se taj odnos promjeni na bolje i učiniti će to bez obzira na sve popratne neugodnosti.. Ne naravno u detalje od A do Ž, ali barem neće i dalje nastaviti pričati samo bajke..
I drugi, to su oni koje i nije baš puno briga, te misle i dalje muljati a tog svog sadašnjeg partnera drže tek kao neku sigurnost ili rezervu i oni kao takvi, neće se uopće ni truditi da uzdignu taj odnos na neku višu razinu, počevši od iskrenosti..
Kod ovih prvih, čini mi se da prevara nastaje kao posljedica trenutne slabosti u njima samima ili u postojećoj vezi i tu se itekako stvari mogu popraviti na bolje. Ipak, ako je ovo drugo, ako se radi o osobi koja je sklona muljanju, laganju, sebičnoj osobi, onda tu nema kruha..
Jedna moja prijateljica je sada isto u sličnoj situaciji i nažalost, čini mi se da njezin dragi ipak odgovara više ovom drugom opisu, tj da je tip osobe koja će uvijek švrljati i tražiti nešto sa strane, dizati si ego, tražiti bolju priliku ..
Nadam se iskreno da će autorica i sama uskoro vidjeti i prepoznati u koju skupinu spada njezin partner, te je li vrijedan njezinog truda..
BlueMoon1 is offline  
Old 08.12.2013., 18:29   #32
Quote:
BlueMoon1 kaže: Pogledaj post
@kety05

Slažem se sa ovim i mislim da se trudom može vratiti to izgubljeno povjerenje..
Istina je i to da je njegova reakcija prirodna i da ona sad tu dolazi na red, da ga potakne da se otvori i kaže joj istinu..
No, čini mi se da se ovdje ljudi razdvajaju u dvije skupine..
Oni kojima je ipak stalo do partnera i znaju da moraju reći istinu, ukoliko žele da se taj odnos promjeni na bolje i učiniti će to bez obzira na sve popratne neugodnosti.. Ne naravno u detalje od A do Ž, ali barem neće i dalje nastaviti pričati samo bajke..
Spadam u skupinu ljudi koji ce rade izabrati istinu ma kakva god ona bila.
S ljudima za koje sam mislila da bih mogla ostvariti intiman odnos, bilo prijateljski, bilo partnerski, uvijek sam bila iskrena jer tako odmah vidimo imamo li stvarne temelje za takav odnos.
Ako ih nemamo, ne trebamo gubiti vrijeme ni energiju na gradnju kula u zraku koje nas neće zadovoljiti, a ako ih imamo, onda posvetimo svoje vrijeme i energiju, što nam je itekako potrebno za gradnju odnosa.
Partnera smatram ujedno svojim prijateljem. I pitam se kako je ikada moglo biti logično da osoba s kojom dijelimo zivot ne može biti naš najbolji prijatelj? Mnogima ne moze. Zasto? Objasnit cu u sljedecim recenicama.
Quote:
I drugi, to su oni koje i nije baš puno briga, te misle i dalje muljati a tog svog sadašnjeg partnera drže tek kao neku sigurnost ili rezervu i oni kao takvi, neće se uopće ni truditi da uzdignu taj odnos na neku višu razinu, počevši od iskrenosti
..
Znas, ima ljudi koji glume na početku odnosa. Pretvaraju se da su ona osoba za koju misle da bi se svidjela svome željenom partneru.
Odabrati ce ne biti iskreni, da neće biti svoji, nego će pokušati prikazati ono što misle da druga osoba želi vidjeti.
Kada se previse ufuraju u cijelu pricu pa u jednom trenu zaborave skinuti maske i prezentirati se onakvi kakvi zaista jesu.
Quote:
Nadam se iskreno da će autorica i sama uskoro vidjeti i prepoznati u koju skupinu spada njezin partner, te je li vrijedan njezinog truda.
Tome se i ja nadam. Osobno ne mislim da je njezin decko neki teski negativac, ali ono sto mislim je da nije iskren.
kety05 is offline  
Old 08.12.2013., 18:49   #33
Ja se slažem s većinom napisanog ovdje, protiv njega, ali ono što bi mene osobno najviše povrijedilo je to što je on dodao tu žensku na fejs, iako je znao da će to TEBE POVRIJEDITI.

Iz toga zaključujem da on tebe ustvari ne voli. Ili da više voli svoj ego, kako god.

Nemaš pojma koliko će još situacija u životu biti gdje će on morati birati izmedju toga da ne povrijedi tebe i drugih ljudi. Ili između toga da ne povrijedi tebe i svog ega. I tako dalje i tako dalje.

Da sam na tvom mjestu na tog muškarca ne bih računala za zajedničku budućnost. Eto, onako iskreno.
nikica2013 is offline  
Old 08.12.2013., 18:50   #34
Vjerojatno trolaš, ali nebitno, ima takvih stvarnih situacija. Situacija u kojima muškarci ne znaju lagati, smisle neku preglupu priču i onda očekuju da im cure/žene vjeruju. Ne potrude se ni smisliti nešto pametnije u datom trenutku. Ukratko, u ovoj situaciji bih rekla da su imali nešto na moru, ostali u kontaktu. Ne misli ništa ozbiljno s njom, ali je tu za povremene "susrete". S tobom ima nešto trajnije, ali te ne poštuje/voli dovoljno ni da smisli pametniju priču.
Fashion Barbie is offline  
Old 08.12.2013., 18:54   #35
Quote:
Sunčica* kaže: Pogledaj post
Prije 2 godine si pisala da si počela izlaziti s dečkom, prije godinu dana da imaš dečka 2 godine, a sad imaš dečka 4 godine? nekako brzo to ide kod tebe
ako je to točno, onda divno!
idealan par!
jebe lud zbunjenog i sve pet
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Old 08.12.2013., 19:08   #36
jebote ovdje sve neke babe sa svojim filozofiranjima i nagađanjima koje nemaju na čemu temeljiti fejs, mail...da se zbljujem. nemoj se sramotiti i pisati da imaš 25 godina jer ovako ne histerizira jedna samosvjesna mlada osoba. gdje ti je samopouzdanje ženo?
P0zitivka is offline  
Old 08.12.2013., 21:33   #37
Imala sam i ja jednog takvog. Prodavo mi je iste priče kao i tebi, a ovoj bi ga valjda radije metnuo nego Boga vidio. Na kraju mi ga je postalo toliko žao da mi dođe da zamolim tu curu da bude s njim. Eto, bar iz sažaljenja ako ništa drugo.
Blurain is offline  
Old 08.12.2013., 22:37   #38
djevojka mi se povjerila kako je osjetila potrebu pokrenuti ovu temu i potražiti savjet vas dušebrižnika. Pa eto i mene u svijetu srednovječnih mengačaj i ostalih socijalno ne pretjerano inteligentnih prijatelja koji se razbacuju terminima poput 'samosvijesti' ili pak 'imala sam i ja muža'. Ne silujte djevojku savjetima jer nema onih simpatijskih. Filmove gledajte u kinima,družice i drugove tražite po nekim vec drugim mjestima, a provjeriti bodove možete kod psihologa-imaju sigurno neke testove. Ako vas zanima istina idite u crkvu. Opatice i partizani više razumiju prirodu stvari od vas.
kundabufer is offline  
Old 08.12.2013., 23:48   #39
Red face

Quote:
kundabufer kaže: Pogledaj post
djevojka mi se povjerila kako je osjetila potrebu pokrenuti ovu temu i potražiti savjet vas dušebrižnika. Pa eto i mene u svijetu srednovječnih mengačaj i ostalih socijalno ne pretjerano inteligentnih prijatelja koji se razbacuju terminima poput 'samosvijesti' ili pak 'imala sam i ja muža'. Ne silujte djevojku savjetima jer nema onih simpatijskih. Filmove gledajte u kinima,družice i drugove tražite po nekim vec drugim mjestima, a provjeriti bodove možete kod psihologa-imaju sigurno neke testove. Ako vas zanima istina idite u crkvu. Opatice i partizani više razumiju prirodu stvari od vas.
S obzirom koliko si bezobrazan, očekujem poruku isprike, ono, kakvu si navodno i strankinji poslao.

Tvoja djevojka je dobila realne savjete prikazujući određene činjenice. To nisu bili savjeti koje je željela čuti i koje je imala namjeru provesti u djelo.
Ona zna da si muljator, ne vjeruje ti, i ima ispravan instinkt.
Ti si ljut jer si uhvaćen, bio si nemaran i agresivan si zbog posljedica, osjećaš se nemoćno, provodiš noć ispred njenog stana jer nemaš pripremljenu vjerodostojnu obranu.

-Ono što je dobro za tebe je to što te cura nema namjeru ostaviti, nema hrabrosti, ne želi vjerovati u ono što joj se prikazuje pred očima.

-Ono što je loše za tebe je što sumnja u tebe, imat će veću potrebu kontrole (fejsa, mobitela, tvojih kretanja), što će ti malo otežati stvari prilikom sljedećeg flertovanja/pumpanja ega i bilo kakve muljaže. A ako te opet uhvati u najmanjoj laži možda i skupi malo dostojanstva i prekine vezu.
arizona1 is offline  
Old 09.12.2013., 01:18   #40
Ako ti nije ostavila jer si onu jeba priko fejsa u Americi, sad će jer si zloupotrebija njeno povjerenje.
Koji šou.
speculaas is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:58.