Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2013., 15:04   #21
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Kuzim.
I da, spomenula si da je sramezljiv i sutljiv pa pretpostavljam da ne voli konflikte.
Inace, meni ovo:


ne izgleda kao strah od obaveze. Vise mi to vuce na strah od srece - bas zbog ovog djela gdje si napisala da to radi kada vam je najljepse.
Meni to vuce na nekakav oblik samosabotaze.

Isto, ono sto mi je interesantno je sto si spomenula da mu sex nije najbitnija stvar u zivotu, tako da apsolutno ne mislim da te vara. Cak niti ne mislim da je to njegovo dopisivanje primarno seksualno.
Nesto drugo je tu u igri. Mogla bi biti nekakva ovisnost u igri.
U pravu si. Imao je jedan brak iza sebe i možda je tada bio siguran u ženu koja ga je iznevjerila pa se boji sreće i puše na hladno. Samosabotaža. To sam mu ja rekla. Da je sebi najveći neprijatelj. Hvala ti, sada kada čitam što ti pišeš mislim da mu je to dopisivanje možda popunjavanje nekih frustracija od prije. Samo se nadam da je to sve prošlo. Već godinama nisam ništa našla i možda sada ja pušem na hladno kada sam hladne glave.
Netko je spomenuo hobi i posao. Neko vrijeme nije imao niti jedno. Sada ima oboje.
kloni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 15:06   #22
Quote:
kloni kaže: Pogledaj post
Ne mogu isključiti internet na njegovom poslu. Ako nije za deset godina našao ljepšu onda neće ni naći. Da ima seks sa drugim ženama ne bi išao na postupak potpomognute oplodnje i bez straha dao sve tražene uzorke i imao kao suza čiste sve nalaze. To može uraditi samo netko tko je siguran da je fizički čist. Siguran može biti samo ako nije imao fizički kontakt.
Glupo je ovo sad napisati, ali te zelim osvjestiti. Jedan decko se prvo isao naci s ljubavnicom i onda tu vecer zaprosio curu. Nije sve kako ti vidis, tocnije kako zelis vidjeti.
Zasto sex s drugim zenama bi znacio da ne zeli s tobom obitelj. Mozda je tebe izabrao samo za nastavak vrste. Mozda je prije tog testiranja otisao sam na testiranje. Ja mislim da nije tako, ali nemoj sve gledati tako naivno.

Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Inace, meni ovo:
ne izgleda kao strah od obaveze. Vise mi to vuce na strah od srece - bas zbog ovog djela gdje si napisala da to radi kada vam je najljepse.
Meni to vuce na nekakav oblik samosabotaze.
Evo forumasica ti je lijepo objasnila. Sada da li ces ti to uzeti kao mogucnost ili odmah odbaciti, ostaje samo na tebi. Covjek je mozda godinama navikao na depresiju i tugu i sad ne zna odviknuti se od toga i trazi nacine da se vrati u to stanje. Jer cim spava po parkinzima, sam sebe kaznjava ocito je da voli taj osjecaj. Mozda iduci put da mu nedas da ode od kuce kad se posvadjate.
Nestvarna V. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 15:15   #23
Quote:
nestvarna vila kaže: Pogledaj post
Glupo je ovo sad napisati, ali te zelim osvjestiti. Jedan decko se prvo isao naci s ljubavnicom i onda tu vecer zaprosio curu. Nije sve kako ti vidis, tocnije kako zelis vidjeti.
Zasto sex s drugim zenama bi znacio da ne zeli s tobom obitelj. Mozda je tebe izabrao samo za nastavak vrste. Mozda je prije tog testiranja otisao sam na testiranje. Ja mislim da nije tako, ali nemoj sve gledati tako naivno.
Savjetuješ mi da se nakon deset godina razvedem zato što mi se muž nekada dopisivao na internetu sa drugim ženama?
kloni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 15:17   #24
Quote:
kloni kaže: Pogledaj post
U pravu si. Imao je jedan brak iza sebe i možda je tada bio siguran u ženu koja ga je iznevjerila pa se boji sreće i puše na hladno. Samosabotaža. To sam mu ja rekla. Da je sebi najveći neprijatelj. Hvala ti, sada kada čitam što ti pišeš mislim da mu je to dopisivanje možda popunjavanje nekih frustracija od prije. Samo se nadam da je to sve prošlo. Već godinama nisam ništa našla i možda sada ja pušem na hladno kada sam hladne glave.
Netko je spomenuo hobi i posao. Neko vrijeme nije imao niti jedno. Sada ima oboje.
Make sense. POsebno u kontekstu loseg braka.
Cak mozda i ne puse na hladno; te stvari idu po automatizmu. Ono, izmicu pragu svjesnosti.
Definitivno ga je strah da te ne izgubi i onda si stvara imaginarni life boat.

Nego, da li bi ti mogla zivjeti s time, onak da te ne smeta, da si mirna? Da gledas na to kao na neki cudan hobi?

Pitam jer bi vam to definitivno smanjilo stres.

Isto - jedna bitna stvar kod ovisnosti i takvih nekakvih slicnih ponasanja - sto ih vise pritisces, potiskujes, kritiziras, negiras - to ce imat jacu tendenciju da se vrate ko bumerang i to u puno razornijoj formi.

Mozda postoji sansa da ga tvoje prihvacanje tog njegovog cudnog hobija, odvikne od tog cudnog hobija.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 15:21   #25
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Make sense. POsebno u kontekstu loseg braka.
Cak mozda i ne puse na hladno; te stvari idu po automatizmu. Ono, izmicu pragu svjesnosti.
Definitivno ga je strah da te ne izgubi i onda si stvara imaginarni life boat.

Nego, da li bi ti mogla zivjeti s time, onak da te ne smeta, da si mirna? Da gledas na to kao na neki cudan hobi?

Pitam jer bi vam to definitivno smanjilo stres.

Isto - jedna bitna stvar kod ovisnosti i takvih nekakvih slicnih ponasanja - sto ih vise pritisces, potiskujes, kritiziras, negiras - to ce imat jacu tendenciju da se vrate ko bumerang i to u puno razornijoj formi.

Mozda postoji sansa da ga tvoje prihvacanje tog njegovog cudnog hobija, odvikne od tog cudnog hobija.
Pričali smo o tome sto puta i svaki puta kada sam mu rekla neka se dopisuje on mi kaže da to više ne radi. I tako stalno. Njega je toga valda sram pa zato laže a ne može si pomoći da to više ne radi. Zapravo ne znam da li to još uvijek radi ili ne ali nikada mi nije sam priznao.
kloni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 15:30   #26
Quote:
kloni kaže: Pogledaj post
Pričali smo o tome sto puta i svaki puta kada sam mu rekla neka se dopisuje on mi kaže da to više ne radi. I tako stalno. Njega je toga valda sram pa zato laže a ne može si pomoći da to više ne radi. Zapravo ne znam da li to još uvijek radi ili ne ali nikada mi nije sam priznao.
A jadan
Sram ga je isto valjda sto i sam kuzi da je to ovisnicko ponasanje. Slicno kao kad ljudi piju skrivecki.

A kako bi ti bilo da ti prestanes traziti?

Napravite nekakva pravila - kad to radi, nek radi u nekom omjeru, kakav vec odredite, a ti, niti ne pitas, niti ne trazis.

Mislim, ne znam. Ovisi sve o tome koliko to tebi jako smeta.

Inace, ja sam svojeg drugog muza upoznala na netu i definitivno mogu razumijeti stvaranje ovisnosti oko takvog nacina dopisivanja.

MI smo na pocetku veze imali zajednicki profil i uglavnom smo se zezali po takvim stranicama. I onda nas je potpuno pustilo.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 15:34   #27
Quote:
kloni kaže: Pogledaj post
Savjetuješ mi da se nakon deset godina razvedem zato što mi se muž nekada dopisivao na internetu sa drugim ženama?
Gdje ti vidis tu razvod? Jos sam napisala: ja mislim da to nije tako. Znaci mislim da to nije tako kako sam napisala, ali je moguce. Zasto ti ides stalno s pretpostavkom da je sve najbolje? Moras sve strane pogledati. Kako razumjeti jednu tematiku koja te muci ako ces sve gledati kroz ruzicaste naocale i samo pozitivnu stranu. Gdje je tu objektivnost?

I zadnje sto bi nekome pisala je da se razvede. Nisam za razvode ni ako netko nekoga doista vara. Ako ljudi odluce da se pomire, sve je moguce. Ljudi sve mogu samo ako zele biti zajedno.
Nestvarna V. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 15:36   #28
a šta on kaže tim ženama koje ide tražiti za sex? na koji način im priđe? stvarno me to zanima, ne mogu si uopće predočiti taj mentalni sklop - sex mu nebitan, a vamo hvata jebaljke?!
tamtam00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 15:36   #29
Quote:
nestvarna vila kaže: Pogledaj post
Gdje ti vidis tu razvod? Jos sam napisala: ja mislim da to nije tako. Znaci mislim da to nije tako kako sam napisala, ali je moguce. Zasto ti ides stalno s pretpostavkom da je sve najbolje? Moras sve strane pogledati. Kako razumjeti jednu tematiku koja te muci ako ces sve gledati kroz ruzicaste naocale i samo pozitivnu stranu. Gdje je tu objektivnost?

I zadnje sto bi nekome pisala je da se razvede. Nisam za razvode ni ako netko nekoga doista vara. Ako ljudi odluce da se pomire, sve je moguce. Ljudi sve mogu samo ako zele biti zajedno.
Boze zeno, gdje si ti tu iscitala ruzicaste naocale?

Btw, objektivnost ne postoji, for god sake. Kako to jos uvijek ljudima nije jasno, fakat ne razmem
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 15:45   #30
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
A jadan
Sram ga je isto valjda sto i sam kuzi da je to ovisnicko ponasanje. Slicno kao kad ljudi piju skrivecki.

A kako bi ti bilo da ti prestanes traziti?

Napravite nekakva pravila - kad to radi, nek radi u nekom omjeru, kakav vec odredite, a ti, niti ne pitas, niti ne trazis.

Mislim, ne znam. Ovisi sve o tome koliko to tebi jako smeta.

Inace, ja sam svojeg drugog muza upoznala na netu i definitivno mogu razumijeti stvaranje ovisnosti oko takvog nacina dopisivanja.

MI smo na pocetku veze imali zajednicki profil i uglavnom smo se zezali po takvim stranicama. I onda nas je potpuno pustilo.
Ne mogu to napraviti zato jer on sve negira. On to ne radi. Dok ne vidim da je radio. Ne smeta mi dopisivanje koliko negiranje. Osjećam se kao idiot kada mi laže. Najgore mi je kada me napadne da sam ljubomorna i da mu pijem krv i kada se pokupi. A bude kriv. Baca krivicu na mene.
kloni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 15:46   #31
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Boze zeno, gdje si ti tu iscitala ruzicaste naocale?

Btw, objektivnost ne postoji, for god sake. Kako to jos uvijek ljudima nije jasno, fakat ne razmem
Zato sto ga cijelo vrijeme hvali, a on ima samo jedan mali problem, a to je trazenje sexa preko neta.
A sve ostalo sto je navela kao dobro, mozda i nije tako dobro kao sto ona misli. Sto je tu cudno da ljudi glume i lazu?
Glupo se raspravljati oko dvije rijeci. Ne smatram njenog muza nekim drukcijim covjekom nego sto ga je ona opisala. A postoji i ona mala mogucnost da ipak je. Ali ona to ne uzima u obzir.
Zeli misljenje, ali kad joj netko nudi misljenje koje njoj ne pase onda se zatvara. Ja osobno mislim da je to stvarno dobar muz. Uvijek postoji ono ali i neka na to pripazi.
Sigurno ne bi planirala trudnocu s nekim tko je po meni nestabilna osoba. I zato sam joj rekla to za ruzicaste naocale.
Ne smatram da bi mu trebala dopustiti da i dalje se bavi tim svojim net aktivnostima. Kako je moguce da joj 10 godina smeta i sad ce odjednom joj prestati smetati. Nije dobro ici u takve kompromise gdje covjek moze postati frustriran i nezadovoljan. Moze probati na par mjeseci pa da vidi kako ide. Ali uzeti to kao formulu rjesenja, nikako.
Nestvarna V. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 15:49   #32
Quote:
tamtam00 kaže: Pogledaj post
a šta on kaže tim ženama koje ide tražiti za sex? na koji način im priđe? stvarno me to zanima, ne mogu si uopće predočiti taj mentalni sklop - sex mu nebitan, a vamo hvata jebaljke?!
Onaj oglas na koji se javio napisao je da je slobodan, situiran i da se javlja za povremene susrete. To sam vidjela. Ostalo nisam, samo neke slike žena. Mislim da počinje sa nekim chatovima. Kaže da ne priča o seksu nego općenito.
kloni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 15:54   #33
Quote:
nestvarna vila kaže: Pogledaj post
Zato sto ga cijelo vrijeme hvali, a on ima samo jedan mali problem, a to je trazenje sexa preko neta.
A sve ostalo sto je navela kao dobro, mozda i nije tako dobro kao sto ona misli. Sto je tu cudno da ljudi glume i lazu?
Glupo se raspravljati oko dvije rijeci. Ne smatram njenog muza nekim drukcijim covjekom nego sto ga je ona opisala. A postoji i ona mala mogucnost da ipak je. Ali ona to ne uzima u obzir.
Zeli misljenje, ali kad joj netko nudi misljenje koje njoj ne pase onda se zatvara. Ja osobno mislim da je to stvarno dobar muz. Uvijek postoji ono ali i neka na to pripazi.
Sigurno ne bi planirala trudnocu s nekim tko je po meni nestabilna osoba. I zato sam joj rekla to za ruzicaste naocale.
Ne smatram da bi mu trebala dopustiti da i dalje se bavi tim svojim net aktivnostima. Kako je moguce da joj 10 godina smeta i sad ce odjednom joj prestati smetati. Nije dobro ici u takve kompromise gdje covjek moze postati frustriran i nezadovoljan. Moze probati na par mjeseci pa da vidi kako ide. Ali uzeti to kao formulu rjesenja, nikako.
Ne hvalim ga cijelo vrijeme. Pišem kako je. Ono što je dobro i ono što mi smeta. Problem je to što mi smeta kada za to saznam da je bilo prije godinu dana. Što tada da uradim? Kaže da je to bilo zadnje. Svaki puta. Neće mi nikada prestati smetati ako on to nikada neće prestati raditi oboje da piše i laže o tome. Nema kompromisa ali ako nemam dokaza ne mogu ništa. Na osnovu ranijega mi je glupo prekidati nakon mnogo vremena. Kada bi mi rekao da to radi ne bi bilo problema. Neka piše. Ali kada se pravi svetac a ja vidim da nije bio to me skrši.
kloni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 15:58   #34
Quote:
kloni kaže: Pogledaj post
Ne mogu to napraviti zato jer on sve negira. On to ne radi. Dok ne vidim da je radio. Ne smeta mi dopisivanje koliko negiranje. Osjećam se kao idiot kada mi laže. Najgore mi je kada me napadne da sam ljubomorna i da mu pijem krv i kada se pokupi. A bude kriv. Baca krivicu na mene.
To nije dobro
Quote:
kloni kaže: Pogledaj post
Ne hvalim ga cijelo vrijeme. Pišem kako je. Ono što je dobro i ono što mi smeta. Problem je to što mi smeta kada za to saznam da je bilo prije godinu dana. Što tada da uradim? Kaže da je to bilo zadnje. Svaki puta. Neće mi nikada prestati smetati ako on to nikada neće prestati raditi oboje da piše i laže o tome. Nema kompromisa ali ako nemam dokaza ne mogu ništa. Na osnovu ranijega mi je glupo prekidati nakon mnogo vremena. Kada bi mi rekao da to radi ne bi bilo problema. Neka piše. Ali kada se pravi svetac a ja vidim da nije bio to me skrši.
I on to sve zna, zar ne? Zna kakav efekt to ima na tebe?

Psihoterapija? Mislim da ima dosta issues koje bi trebalo raspetljati. Naravno, ako zeli.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 16:09   #35
on ima neke komplekse i neobične navike.. ali mislim da nije zao ni da te ne voli ni da te vara

mislim da si samo nabasala na jedan dio njegove intime i na naviku koja mu iz nekog razloga jako treba i da si oštro reagirala.. njemu je neugodno i ide taktikom da je napad najbolja obrana a ti se uvijek uloviš na to.. i onda ne pričate. možda da popričate otvoreno o njegovoj motivaciji iza svega toga - zašto on to radi - ali ne u kontekstu tebe i vas već zajedno probajte shvatiti zašto je njemu to potrebno. čini mi se da sve ovo ima najmanje veze s tobom
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 16:11   #36
Quote:
kloni kaže: Pogledaj post
Ne hvalim ga cijelo vrijeme. Pišem kako je. Ono što je dobro i ono što mi smeta. Problem je to što mi smeta kada za to saznam da je bilo prije godinu dana. Što tada da uradim? Kaže da je to bilo zadnje. Svaki puta. Neće mi nikada prestati smetati ako on to nikada neće prestati raditi oboje da piše i laže o tome. Nema kompromisa ali ako nemam dokaza ne mogu ništa. Na osnovu ranijega mi je glupo prekidati nakon mnogo vremena. Kada bi mi rekao da to radi ne bi bilo problema. Neka piše. Ali kada se pravi svetac a ja vidim da nije bio to me skrši.
Naravno da ne bi trebala muza radi toga ostavljati.
Vidis da mozda stvarno i ne radi to vise. Ako vec nisi nista saznala.
Mozda bi ovo bilo rjesenje, da se dogovorite da ako je moguce da to vise ne radi. I da stavite neki program na komp kod kuce koji bi biljezio sve sto korisnik radi na tom racunalu. Naravno u dogovoru. Tako bi on imao neku prepreku da to vise ne radi, a ti bi mogla u svakom trenutku provjeriti da li je to tako. Ako i usprkos tomu ide na net traziti sex, onda je to bas prava ovisnost. A zna se gdje se ovisnosti rjesavaju.
Malo zvuci djecije i na kraju krajeva i je. Ali i njegovo ponasanje je nezrelo. Mozda nije pravo rjesenje, ali isprobaji dok ne ne nadjes pravo. Za sve postoji rjesenje pa i za ovo.
Mozda da mu predlozis da se zajedno dopisujete i kad to radi da to uvijek zajedno radite.
A ovo sto pise slobodan, situiran. On doista zeli upoznati nekoga i laze, meni je to vec dosta da bi rekla da njemu treba psiholoska pomoc. Nije to vise neka igrica. Jer napisati situiran, a bio je cak i bez posla, samo znaci da zeli dobar ulov.
Nestvarna V. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 16:45   #37
Quote:
kloni kaže: Pogledaj post
Onaj oglas na koji se javio napisao je da je slobodan, situiran i da se javlja za povremene susrete. To sam vidjela. Ostalo nisam, samo neke slike žena. Mislim da počinje sa nekim chatovima. Kaže da ne priča o seksu nego općenito.
Da priča o sadnji krumpira, vremenu u Mošćenićkoj Dragi i utjecaju delfina na broj srdela u moru...sa nepoznatim ženama gdje se on reklamira kao situiran , slobodan za povremene susrete.
Kaj da ti još žene napišu kada gledaš u istinu i nećeš je vidjeti ?

Kloni...gle svi te pokušavamo utješiti, smanjiti sve to ali...bem ti ovo je loše, loše
Sretno oženjen i zreo muškarac ne ostavlja seksi oglase po portalima za povremenim seks susretima. Jednostavno to se ne radi. Daj čitaj sama kaj pišeš..kaj je to normalno ? Kaj se tako ponaša zaljubljen i dobar muž ? Fućkaš sve donesene čajeve i kolače u krevet, sve doručke , masaže, cici mici priče ako ti muž cijelo vrijeme nudi sebe ženskama preko oglasa.
To karakteran muž ne radi.
Stvar ljubavi prema ženi i morala.
Kojega to tvoje glumatalo nema.

Može čatati, zezati se ako je usamljen, brbljati pa i o seksu ali ovo boldano, nuditi se za povremene susrete kamon...To je loše, jako loše i nema opravdanja.
No ti ćeš ga naći jer ga želiš naći...sve do0k ne padneš sa toga drveta ignoriranja ravno na beton života.

Svašta on kaže ali koji dobar, vjeran i normalan muž koji poštuje i voli svoju ženu traži ženske na netu za povremene susrete ?
Pa za kaj..za pričanje o nuklearnoj fizici ?

Mislim daj progledaj ...on nije čudak samo on je egoist i lažljivac.Đaba Nausikaja pokušava sve okrenuti na pink stranu (btw.svaka čast na trudu).Simple as that...muž ti je ljigavi lažljivac.
I da sada sam 100 % uvjerena da on vabi ženske po netu, sastaje se sa njim povremeno i vara te.

Oprosti ali morala bi biti jako glupa i lobotomična da povjerujem u nešto drugo.Budimo fer..sve mi koje poznajemo muškarce imalo na ovo boldano znamo kaj to znači.
Muž ti je dvoličan lažljivac koji vabi ženske za seks po internetu....jednostavno.
Pa ti misli kaj hoćeš.. a ti si mu za po doma žena.
To će te jednom skupo koštati a ovo za čiste nalaze za umjetnu oplodnju..kamon , kako ćeš otkriti da li je kresnuo neku povremeno sa kondomom naravno ?
Nema šanse.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 16:51   #38
Već sam bila napisala da se na taj oglas javio na početku nakon našeg prvog traljavog seksa kada nije znao da li ću ga htjeti opet vidjeti. Rekao mi je taj razlog. Tada se smatrao slobodnim. Vjerovatno kao i prije kada bi mu se desilo slično pa se žena više ne bi javila.
kloni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 17:02   #39
Quote:
kloni kaže: Pogledaj post
Već sam bila napisala da se na taj oglas javio na početku nakon našeg prvog traljavog seksa kada nije znao da li ću ga htjeti opet vidjeti. Rekao mi je taj razlog. Tada se smatrao slobodnim. Vjerovatno kao i prije kada bi mu se desilo slično pa se žena više ne bi javila.
Pa kakve sad oglase pise? Pa nije to mala stvar sto on radi.

Evo i ja se slazem s pozitivax. Mozda nije sve to tako crno kako ona pise, a nije ni ruzicasto vise. Mozda te ne vara, ali da ima izrazenu zelju za tim - ima. Sad zasto nije, to ja ne mogu znati, mozda strah, nezadovoljstvo, manjak motivacije. Treba pitati njega zasto se ne nalazi s tim zenama. I zasto uopce daje takve oglase. A mozda je i imao koju avanturicu. I to ne sigurno kad vani spava u autu vec kad je sve najbolje. Kad vani spava u autu, place i moli samo zeli da ti povjerujes i nasjednes na njegovu igru. Glumi zrtvu da se spasis. Zeli da bude po njegovom. To kao kad malo dijete histerizira, place i baci se na pod i udara rukama i nogama da dobije nesto sto zeli, a roditelj mu neda. Ide previse u ekstreme zbog neke svadje i kao sebe kaznjava.

Ne znam sto bi mislila. Ti si tako uvjerljiva kad pises kako je on divan i krasan. A kad gledam ostatak price sve me navodi da je mozda on ipak veliki manipulator i lazljivac. Mozda sam ja preoprezna i nepovjerljiva porema ljudima.

E a mozda uopce covjek to vise ne radi. Da ga spijuniras mi nekako glupo zvuci. Ako nemas povjerenja cemu uopce i biti u takvom braku. Opet ne govorim da se razvedes vec da radis na povjerenju.
Nestvarna V. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 17:07   #40
Izgoriti će mi orehnjača

Vidi ma što bilo prije ili što je bilo kasnije on i sada po portalu lovi ženske, oglašava se, čata sa njima i tko zna što još a sve što radi možda samo pere savjest.
Znam da ti imaš pravo vjerovati što želiš ali opsano je sebe muljati a gledati ravno u istinu.

Da li još uvijek lovi ženske po internetu i sa njima se vjerovatno seksualno dopisuje ? Da.
Dali to rade svi muževi ? Ne.
Da li je ovo gore opravdanje koje ti je rekao djetinjasto i lažno ..mislim glupo? Da.Ne kužim kak si ga narodski rečeno progutaala..jer izgovor je glup do bola.

I odmah je išao kao loviti komada nakon vašeg tzv.traljavog seksa.Da mu ne bi koja vušla ? Brate mili..
Pametna si žena i nemaš 10 godina da vjeruješ u takvu muljažu.
Čitaj sebe bem mu :
Quote:
Uvijek je pričao da je bio ovisan o internetu ali da više nije. Kad sam otvorila zajednički Facebook onda mi je rekao da je tek sada shvatio da smo oženjeni. Za njega ono što nije na internetu kao da ne postoji.
Da ne pišem sve, on se sve vrijeme dopisuje sa drugima ja to saznam pola godine ili godinu dana kasnije i ono što ja ne mogu razumjeti je zašto kad nam je najljepše? Da li je to neki strah od obaveza nakon dugo godina slobode? Da li će to ikad proći ako je strah ili ovisnost?
Da li se radi ipak o najgoroj varijanti da se ide u lov sit? Kada sam mu ja sigurna pa se može mirno prepustiti drugim ženama?

Jednostavno rečeno....dobar, odan, vjeran , iskren muž se nigdje ne oglašava kao komad slobodnoga mesa.Nikada.To je degradirajuće za njega i ružno prema ženi.On poštuje i voli svoju ženu i nema potrebu za virtualnim seksom sa bilo kojojm drugom ženom.
Kaj ti misliš, kakv bi savjet i mišljenje dala da taj problem ima tvoja najdraža frendica ili kuma ?
Tako se ponašaju sebični , nezreli i dvolični muževi...to nije dobar muž. Nije iskren.

Pa baš ako ti takav ne smeta onda šuti i ne davi ga zašto to radi.

Niti jedan dobar, vjeran, častan čovjek i odan muž ne čata satima i vodi tzv.virtualni seks sa nepoznatim ženama..tj.ne mastrubira na njih.
Pa još o tomke priča ženi i mulja.
Valjda ne vjeruješ da razgovaraju o poljoprivredi i Liniću ?
Što te drži uz njega...sigurnost, lova, potreba ?
Ti to najbolje znaš.
I još nešto zar ti doista misliš da ljepota neke žene takve može natjerati da budu vjerni ? Takve ljigavce ?

Pa on sa tim ponašanjem bilda svoj ego i fućka mu se kaj je ta ženska manje zgodna nego njegova žena...bitno da je raspoloživa.
Nije problem u tebi.
I za kraj..općenito biti takav bezosjećajni konj i ženi priznati da lovi i čata intimno sa ženskama po netu..ajme meni.To može samo sebična budala.
No kažem ako ti takav šrot od muža paše, ako ima love, stan i ti možeš zažmiriti i progutati njegove ljigave izgovore onda u redu.
To je tvoja odluka.

Osobno mislim da trebaš izaći iz toga braka jer nije zdrav za tebe i potražiti časnoga muškarca koji će te poštovati i voljeti...biti ti dobar i vjeran. Iskren.
Pa makar ti nikada ne ispekao palačinke.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:16.