Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2014., 00:19   #161
Jesi li odlučila što i kako dalje?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 00:21   #162
Quote:
ja26 kaže: Pogledaj post
Napisala san da mi je zelja ne se smanjila vec nestala ali od dana kad sam ih vidjela, do tog dana, majke mi ako sam 5 puta odbila muza i to sam stvarno imala razlog, inace smo imali zdrav seksualni zivot, i ja sam voljela sex, a i on ga voli, a ti imas problem druge vrste sa svojom zenom, pa ako smrdis i prdis, zanovjetas cijeli dan kako mislis da ce ti zena jedva cekat da ju zajasis... sorry, al opet u ovojtvojoj situaciji si uzrok ti, a posljedica nejebica
aha, ti si odbila njega. A jel IKAD bilo da je on odbio tebe o tvog silnog navaljivanja???

očito ne.


al da bitno da ste lopticu prebacile na mene, jer ja ne valjam pa ćžena neće...bravo...
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 00:22   #163
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
bio je veći, daaavno, ili je samo glumila da je tako....
promjenilo se to da se "ohladila" - razumio bi da je našla nekog pa ja nisam više zanimljiv, ali nije tako.

ček, ti očeš reć da ja neću pa ona traži , ponavlja, moli i na kraju odustane????
???
Ne!
Hocu reci da ti NESTO GOVORI!
mozda hoce dijete, mozda nece/hoce da radi, mozd nema osjecaj da ti je vazna, mozda su ti svi preci...sta ja znam koja vam se svadja najvise ponavlja.
Ugl. Kad se stvari ponavljaju, dolazi do iscrpljivanja, hladjenja i udaljavanja.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 00:25   #164
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
???
Ne!
Hocu reci da ti NESTO GOVORI!
mozda hoce dijete, mozda nece/hoce da radi, mozd nema osjecaj da ti je vazna, mozda su ti svi preci...sta ja znam koja vam se svadja najvise ponavlja.
Ugl. Kad se stvari ponavljaju, dolazi do iscrpljivanja, hladjenja i udaljavanja.
upravo se tom radi da ne govori ništa. ako bi ja "navalio" ona će popustit tek toliko da si umiri savjest. A to nije "ono pravo".

Al bitno da svi ovdje (i u ovoj temi) imaju super fer, konrektan i iskričav sex život i onda kad se pojavi neko kome to nije tako, ispada da smo poremećeni, isfrustrirani, sumnjivci, preverznjaci i nimfomani...
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 00:30   #165
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
aha, ti si odbila njega. A jel IKAD bilo da je on odbio tebe o tvog silnog navaljivanja???

očito ne.


al da bitno da ste lopticu prebacile na mene, jer ja ne valjam pa ćžena neće...bravo...
To što je ona njega odbila uopće ne opravdava to što je napravio. I molim te da se sabereš i svoje frustracije rješavaš izvan foruma. Ili na nekom drugoj temi.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 00:33   #166
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
To što je ona njega odbila uopće ne opravdava to što je napravio. I molim te da se sabereš i svoje frustracije rješavaš izvan foruma. Ili na nekom drugoj temi.
ja nemam frustracija jer ja nisam otvorio takvu temu. imaš ih ti koja se namećeš svojim odgovorima i savjetima.
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 00:34   #167
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
upravo se tom radi da ne govori ništa. ako bi ja "navalio" ona će popustit tek toliko da si umiri savjest. A to nije "ono pravo".

Al bitno da svi ovdje (i u ovoj temi) imaju super fer, konrektan i iskričav sex život i onda kad se pojavi neko kome to nije tako, ispada da smo poremećeni, isfrustrirani, sumnjivci, preverznjaci i nimfomani...
Je li ti stvarno ne razumijes ili se pravis?
To "nesto" ne mora imati nikakve veze sa seksom.
Stvari koje su mene ohladile od nekih bivsih nisu imale veze sa seksom.
Hladjenje je posljedica promjene misljenja o nekome i kad se vise ne vidis sa nekim.
Nista se ne desava "iz cista mira".
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 00:36   #168
nema potrebe dalje razglabati jer se ovdje jasno vidi žensko mišljenje i ženski stav i moto "svi muški su isti"
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 00:46   #169
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
nema potrebe dalje razglabati jer se ovdje jasno vidi žensko mišljenje i ženski stav i moto "svi muški su isti"
Komsije bi rekle: "ja u klin, ti u plocu".
Ti samo vrts svoj film.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 00:53   #170
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
nema potrebe dalje razglabati jer se ovdje jasno vidi žensko mišljenje i ženski stav i moto "svi muški su isti"
Uzrok njegovom "zajebu" je u ovoj priči nebitan. Ima i drugačijih načina za riješiti nedostatak sexa u braku osim pojebati najbolju prijateljicu i kumu.

Autorici teme bih savjetovao da što prije odjebe muža. Ne samo da te prevario već te i ponizio kao osobu. Vjerujem da to nije tako lako nakon toliko godina braka i djece ali nekad u životu treba proći kroz sranja bolju budućnost
deepbluesea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 14:49   #171
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
i to je konačno rješenje na obostrano zadovoljstvo???
presmišan si

da, smatram da je za početak razgovor i trud jedino logično rješenje da bi sve kasnije bilo na obostrano zadovoljstvo..ne znam što ti tu ima bit nejasno...

Quote:
ajd da vidim tebe u toj situaciji...
u kakvoj situaciji, da meni žena ne da?

ja da sam u situaciji da moj muž odjednom ima oslabljen libido, prvo bih probala riješiti razgovorom i vidit što ga muči..

ali to je neusporedivo, jer postoji još jedna kvaka, postoji razlika između muške i ženske nezainteresiranosti..
ne bi htila generalizirati, ali masa žena nema nikakav libido dok se bori sa svakodnevnim obavezama, a muškarci se mogu poševiti i unatoč šporkoj kući ili masa žena ima problema sa samopouzdanjem, pa ne uživaju toliko u čarima seksa...mislim da je broj muških koji ga ne bi metnuli zato što imaju trbuh, puno manji....osim toga, možda je tip kojoj seks i nije neka potriba...pa ti sam zaključi...
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 17:08   #172
Quote:
TotallyAria kaže: Pogledaj post
presmišan si

da, smatram da je za početak razgovor i trud jedino logično rješenje da bi sve kasnije bilo na obostrano zadovoljstvo..ne znam što ti tu ima bit nejasno...
Jednostavno da ne može biti jednostavnije.
Ja26-ice, akcije koje je tvoj muž napravio su takve kakve su, ali ako ti kažeš da želiš nastaviti s njim, što je onda bilo s dobrim starim razgovorom?

Ono što si napisala, u prvom postu da tupiš jedno, a on ne razumije, nije dosta. Razgovor nisu samo 2-3 razmijenjene rečenice dok ti vadiš tanjure, ili dok on pere zube, dakle negdje u prolazu. Uzmite si poslijepodne ili više sati vremena i razgovarajte kao ljudi.
__________________
Nije pametno kritizirati nečije kuhanje ako želite ponovo jesti kod te osobe.
rosita22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:03.