Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2017., 22:40   #2361
Quote:
K84 kaže: Pogledaj post
Traži se dečko za dopisivanje možda upoznavanje ozb vezu ako se svidimo jedno drugom.. Iz zg sam,33 god imam pa ako si koju god mladi ili stariji javi se..mada kažu god su nebitne bitno je kakav je tko ko osoba..
K84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 01:07   #2362
Zg, muško, oko 180 cm visok i oko 80 kg težine, crnokos, dosta dobrog fiz. izgleda, obično mi daju 25 god. ili manje, pa neka ostane na tome, preferiram mlađe cure, niže rastom, više slatke nego zgodne. Imam završen faks, radim nešto i čekam posao u struci, situiran sam i prilično sam slobodouman.
Najbitnije mi je da sam s curom "na istoj valnoj dužini", tj. da postoji nekakva privlačnost, simpatije, povezanost...obično se bolje slažem s curama koje se vole puno smijat, iako zapravo nema pravila. Često su mi bivše i cure s kojima sam se zabavljao znale reć da sam im kao prijateljica (haha), što u prijevodu znači da smo imali super komunikaciju i da su mi dosta toga govorile što inače nisu imale običaj govorit likovima (zapravo nikad nisam niti imao prijateljicu u smislu da je druženje bilo isključivo prijateljsko).
Imam razne interese i malo mi je bezveze sad tu nabrajat sve, a u krajnjoj liniji nije toliko ni bitno.
Nisam za neka beskonačna dopisivanja, ako se nekoj učini moj oglas zanimljiv i vidi se u opisu, možemo razmijenit slike, možda par poruka i onda uživo jer se ionako uživo sve najbolje vidi.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 12:05   #2363
Pozdrav svima ! Ja sam muškarac,37 god,živim u Zagrebu.Tražim slobodnu žensku osobu,koja također živi u Zagrebu,radi upoznavanja uživo i moguće ozbiljne veze,avanture isključene ! Ako ima koja zainteresirana,neka mi se javi !
retko28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 15:15   #2364
ako ima neka normalna zenska osoba, za druzenje, cavrljanje, kajgod.
dvadesete il tridesete...
traazi nezgodan, musko, 31 god, nisam jos bogat...
volim stand up, filmove, serije, setnje, pse, druzenja sa i bez alkohola...
eto..da ne duljim...
Old 16.09.2017., 19:51   #2365
Ahoy,

S ove strane međumrežja autor forumske bestseller kratke priče zvane "Bakterija i virus, ljubav u doba sekundarnih infekcija." Da odmah napomenem prema onome što je uvriježeno u forumskim oglasima nisam situiran iliti materijalno zbrinut ergo još sam apsolvent jednog nadasve uzbudljivog fakulteta. Izliječeni prokrastinator, što pruža bolji uvid u činjenicu da s 32 godine stari bik, bik i prema onim zamišljenim utjecajima planeta na sudbinu i odnose s drugim bićima, sad nije okužen zgodnim curama koje vode pse na uzicu i novčanikom koji je na rubu pucanja radi ispunjenosti platežnim sredstvima.
Budući da su ljudi vizualna bića, red je da pokušam riječima opisati svoj jedinstveni vanjski izgled, onakav kakav ja vidim u ogledalu, pa sad dal vidim dobro ili ne, hmm morat čete mi vjerovati na riječ.
Pružam se u visinu 183 cm, što je korisno za skidanje proizvoda s najviših polica u samoposlugama, mase sam 72 kile zasad žive vage što nije loše ako ne preferiraš pivske trbuhe, zelenih očiju ko djetelina u valjda proljeće nakon kiše, zamisli si one irske poljane u travnju i to je otprilike to, kose boje još uvijek Bojkinškog španijela s probijanjem sivih vlasi, to je valjda do sve te inteligencije koja probija van, ak je moglo Einsteinu može i meni.
U ono vrijeme kad sam odlugovlačio s prioritetima, poput završi si faks i budeš postal čovjek sam naučio svirati bubnjeve, na sveopću žalost svojih susjeda i šire okolice, i vjerojatno sam se vodio onim stihovima Ramones-a I dont want to grow up. To se nastavilo u pokušaje sviranja gitare koje traje i danas, sve u svrhu ako bi se izjalovilo nešto s veterinom uvijek mogu svirati na Crvenom trgu u Moskvi i u najmanju ruku pobrat batine. No Drele je moj spiritualni vodlič i idem prema onom ako hoćeš jest i pit moraš delat, tak da i taj zadnji ispit se bude položio prije nego padne prvi snijeg ove zime.
U svrhu punjenja mojih mentalnih baterija trčim, po gradu i poljima, u gradu uglavnom po noći da se bakice ne boje da im ne ukradem torbice s teško zarađenim mirovinama a po poljima uglavnom uzurpiram divljač.
Zvuk u vremenu je najbolji induktor mog dobrog raspoloženja, koje je u bilo kojoj prilici u stanju izbalansirati moju homeostazu, tak da punk rock saved my life, uz to uživam u svim notama osim onog šunda zvanog cajke, to ne mogu slušati vjerojatno ni pod utjecajem fentanbyla, vjerojatno bih tražio najbrži način za očuvanje osobne dobrobiti da si skratim muke ako bih bio izložen istom.
Ateist, vjerujem samo u činjenice koje se mogu empirijski dokazati, ovaj skup stanica ima samo jedan život i nemam ga namjere nerazumno živjeti.
Što tražim, budući da sam jedinka XY kromosoma, jedinku suprotnog spola, gospon Henry Rollins se sasvim lijepo izrazio:

“I want a soul mate who can sit me down, shut me up, tell me ten things I don’t already know, and make me laugh. I don’t care what you look like, just turn me on. And if you can do that, I will follow you on bloody stumps through the snow. I will nibble your mukluks with my own teeth. I will do your windows. I will care about your feelings. Just have something in there.”

Zauzvrat nudim šale i pošalice tipa zašto je leukocit prešao cestu, kako zbuniti mačku i ljubavni život maltezera u Podravini.

Bianchi. Passione Celeste.

Zadnje uređivanje Veterinarius : 16.09.2017. at 20:02.
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 15:12   #2366
momak iz Splita, rane 30te, ako ima koja zanimljiva sugovornica slobodno se javi...
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 16:07   #2367
Ako ima koja zenskica ovdje negdje od 25 do 35 godina samo za dopisivanje, moze se javiti

Ja sam zensko, 27 godina, i ne nisam lezba, samo bi htjela malo procavrljati sa zenskom osobom
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 20:08   #2368
Quote:
abog13 kaže: Pogledaj post
evo moj:

31 godina, iz Splita, radim dva posla (zaposlen i vodim vlastitu firmu), zivim solo,samostalan. niže visine, fit, pazim na sebe. hedonist, avanturist, volim putovanja, hranu i sve sto ide uz hedonizam
trazim curu s podrucja Splita, prvo dopisivanje pa onda vidimo kako dalje...
evo da bumpamo... ne nuzno split i okolica jer cesto putujem pa....
abog13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 22:14   #2369
Quote:
fleur defendue kaže: Pogledaj post
Cura sam, u kasnim dvadesetima, iz Zagreba, i postavljam oglas jer se nadam da ovdje ima mozda koji decko, muskarac za mene Ali prvo dopisivanje neko vrijeme (ne, ne mislim se mjesecima i mjesecima dopisivati i zavlaciti nekoga, ali ne mislim se niti nalaziti sa nekime nakon par poruka, gdje bi dosla kad bi sa svima tako), pa dalje onda vidimo sto ce biti ili nece.

Bitno mi je da si iz Zagreba, ne iz drugih gradova niti iz okolice Zagreba. I da si u kasnim dvadesetima ili cak jos bolje u tridesetima (mladji me ne zanimaju).
Makar ja izgledam dosta mladje u licu, pa eto ako ti ne smeta..
Ne moras biti ljepotan, jer nisam ni ja ljepotica nego sasvim prosjecna cura
Visoka sam 1, 68, pa budi ipak malo visi od mene

Mirnije sam naravi, i povucenija, pogotovo sa ljudima koje ne poznajem bolje.. Ako si i ti povuceniji ok, samo ne pretjerano

Nacionalisti, vjernici, cajkeri, pliz ne javljajte se jer takve izbjegavam u sirokom luku.
Ajde da probamo opet.
Ionako sam si pola poruka u inboxu slucajno izbrisala
fleur defendue is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 23:41   #2370
Muskarac iz Zagreba od 30 godina trazi druzicu.
E sad.....
A bog te... Kaj da dalje napisem.....
Zeggrez is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 23:31   #2371
Quote:
chuspy kaže: Pogledaj post
i evo mene opet
Neko drukciji, decko, 31 godina i Splita, koji vise voli prirodu i otvoren prostor od zadimljenih klubova trazi istu takvu curu. Savrseno nesvrsenu strebericu koja voli prirodu, dobar film, umjetnost. Nekog ko voli otic na izlet i s kime se moze smijat kako sebi tako i drugima. Sve u svemu savrseno nesavrsenu osobu sa zlicicom simpaticnosti

Ako imas 23-36g, volis more, vjetar, jedra... i prepoznajes se u oglasu cekam tvoju porukicu u inboxu
I dalje trazim
chuspy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 13:20   #2372
Pozdrav!
Zena sam pedesetih godina.
Trazim drustvo za setnje i skitanje prirodom i gradom, kave i razgovor uz pivu, glazbu.. Odlazak u kazaliste i pricanje o svakodnevici i utiscima, kriticko promisljanje o zivotu..
Trazim drustvo, nove prijateljice i prijatelje.
Volim pjevanje, tihovanje, citanje i smijeh.
Pisem ovdje jer mi se ne mili ukljucivati u vec oformljene grupe, zborove i slicno.
Ne trazim partnera vec osobe slicnog dozivljaja da su nesto u zivotu zaokruzile a jos nisu osjetile i pojmile sto i kako dalje.
Korak po korak, dan po dan..a da si manje u tome sam.
Old 20.09.2017., 18:23   #2373
Momak dugih lasi tj kose traži curu za normalan razgovor,pa tko zna,možda i kavu imam 27 godina i iz zagreba sam,pa ak ima neka okej cura neka mi se slobodno javi
Mac-x is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 19:53   #2374
.

Bok, tražim tipa za vezu i druženje. Iz Splita sam,30 god, radim.
lena lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 20:20   #2375
Tražim žensku osobu,do cca 35 god, isključivo iz Zagreba za vezu i zajednički život jednog dana...

Prije svega si normalna, voliš se zezati a i biti ozbiljna kada treba.Znaš što hoćeš i želiš, imaš nekakvog ljubavnog iskustva ili kao i ja, nemaš sreće u ljubavi. Iskrena si,jednostavna, ne muljaš, romantična si osoba i voliš takve stvari a ne bježiš kada su problemi u pitanju. Ne izlaziš,a gušt ti je sjest i popit kavu/cugu,otići u šetnju,kino ili kad ti se niš neda,ostat doma i gledat filmove. Tražiš neku normalnu i ok osobu. Isto tako mi tvoj izgled nije bitan, nisam ni ja neki ljepotan pa takvu i ne tražim.

Ja sam dečko iz bliže okolice ZG-a,imam 33 god,mršav, iskren,normalan,,romantičan,situiran, nosim naočale.
Volim zapalit cigaretu,popit kavu,volim životinje (imam kućnog ljubimca).
Filmove obožavam gledat, surfati po netu, odigrati neku igru na kompu, šetnje, popit kavu/cugu sa društvom. Nisam alkoholičar,manijak,luđak. Ako je nekoj curi bitno - ne radim (duga priča zašto i zbog čega) ali imam neka primanja.

Pošto imam već dosta iskustva sa ovakvim upoznavanjem, i loših i dobrih, molim da mi se ne javljaju osobe koje vole vrijeđati, omalovažati, koje neznaju što žele, kojima je jedini cilj dopisivanje, koje lažu,muljaju,kojima su jedini i glavni kriteriji nečiji izgled,novac itd. Ako si jedna od takvih osoba, onda ovo nije oglas za tebe.

Za početak, možeš mi se javiti na PM.
NPC is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 22:51   #2376
Tražim žensku osobu za brak...a možda i nešto više.
ssoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 16:31   #2377
Top ponuda. Predstavljamo vam nakupinu stanica u obliku momka od 32 godine. Iz Zagreba. S njim možete pjevati, plesati, zabavljati se, smijati, čitati knjigu, razgovarati, gledati televiziju, filmove, serije ili pak samo se izležavati, ne raditi ništa i buljiti u plafon ili u nebo. Bit će vam ugodno društvo u svakoj situaciji. Odličan je za ispunjavanje slobodnog vremena. Ako se osjećate usamljeno, ako ne vidite svijetlo na kraju tunela, rado bi upoznali nekog novog na koga možete uvijek računati i koji će uvijek biti uz vas i biti vam oslonac onda je ovo prava ponuda za vas. Požurite i pohvalite se prijateljima da ste nabavili svoju nakupinu stanica. Ova ponuda je za vas potpuno besplatna. Zato požurite i budite prva koja je nabavila svoju nakupinu stanica. Ponuda je ograničena. Unikatnog dizajna, predstavlja ugodno društvo za svaku priliku.
Naručivanjem ovog proizvoda dobivate i proizvod zbog kojeg će vas svi gledati pomalo čudno, ali to će zapravo biti pogledi zavisti i ljubomore. Zato ne propustite ovu jedinstvenu ponudu i prihvatite se maničnog tipkanja ma vašem omiljenom elektronskom uređaju.
Hellboy31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 20:47   #2378
Ima li tu mozda cura od cca 25 - 35 god. za dopisivanje danas, sutra, a ako izdrzimo toliko mozemo i dalje nastaviti Kasnije mozda i druzenje, izlasci i tako, ali prvo dopisivanje da se upoznamo malo. Iskljucivo prijateljaki, da ne bi bilo. Mirnija sam po prirodi, ti samo nemoj biti cista suprotnost
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 10:23   #2379
Cura;34 godine(176/64)u potrazi za:
Normalnim,iskrenim dečkom za dopisivanje,prijateljstvo pa ako kliknemo vidjeti ćemo kuda će nas to odvesti
molila bi da se ne javljaju osobe koje se javljaju na svaki oglas/avanturisti i sl.
za sva ostala pitanja tu je inbox
Ammyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:39   #2380
Quote:
fleur defendue kaže: Pogledaj post
Cura sam, u kasnim dvadesetima, iz Zagreba, i postavljam oglas jer se nadam da ovdje ima mozda koji decko, muskarac za mene Ali prvo dopisivanje neko vrijeme (ne, ne mislim se mjesecima i mjesecima dopisivati i zavlaciti nekoga, ali ne mislim se niti nalaziti sa nekime nakon par poruka, gdje bi dosla kad bi sa svima tako), pa dalje onda vidimo sto ce biti ili nece.

Bitno mi je da si iz Zagreba, ne iz drugih gradova niti iz okolice Zagreba. I da si u kasnim dvadesetima ili cak jos bolje u tridesetima (mladji me ne zanimaju).
Makar ja izgledam dosta mladje u licu, pa eto ako ti ne smeta..
Ne moras biti ljepotan, jer nisam ni ja ljepotica nego sasvim prosjecna cura
Visoka sam 1, 68, pa budi ipak malo visi od mene

Mirnije sam naravi, i povucenija, pogotovo sa ljudima koje ne poznajem bolje.. Ako si i ti povuceniji ok, samo ne pretjerano

Nacionalisti, vjernici, cajkeri, pliz ne javljajte se jer takve izbjegavam u sirokom luku.
Oglas ne vrijedi vise pa molim da se ne javljate, hvala!
fleur defendue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:51.