Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2017., 23:31   #2421
Trazim curu s kojom sam se vec cuo i upoznao ovdje na forumu, nadam se da citas ovo i da ces se javiti...
markom1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 09:46   #2422
Ima li ovdje koja djevojka iz Bjelovara (ili da je iz okolice, radi u BJ, provodi vrijeme u njemu) cca rane dvadesete do rane tridesete? Prvo dopisivanje, pa Whatsapp, facebook ili što već. A može i sastanak brzo, što se mene tiče.

Dodatne uvjete nema smisla postavljati s obzirom da sam se ionako ograničio ovim gore, ali za Zagrepčanke više nemam živaca. Prepuštam ih Zagrepčanima
__________________
"Ave Caesar, morituri te salutant"
Magnus_The_Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 13:06   #2423
Ako ima koja cura iz kutine ili blize okolice,sa viskom slobodnog vremena i sa voljom za upoznat i otic na kavu?pa ako ima,vise preko poruka....
marko kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 13:38   #2424
Veterinar po danu, punker po noći

Dakle ono astronomsko tijelo koje refleksijom sunčeve svjetlosti obasjava zaljubljene parove u vedre jesenske večeri i noći je završilo svoju redovitu rotaciju oko Terrom i Gaiom štićene planete od vremena mog poslijednjeg prezentiranja hmmm misli. I dok se bundeve pripremaju na vlastitu evisceraciju da udome izvore osvijetljenja i prezentiraju svoje lične izražaje te osvijetle noći najromantičnijeg godišnjeg doba a moj mozak se kupa pod slapovima ugodnih neurotransmitera nakon trčanja nema prigodnijeg trenutka da se predam međumrežnoj sudbini.

Budući da su ljudi vizualna bića red je da se opišem riječima, mendelovskim križanjem gena s područja Njemačke, Zagorja i u konačnici Podravine je nastala jedinka muškoga spola a očitovala se visinom od 183 cm, mase 72 kg i prodornih zelenih očiju boje proplanaka južnog Tirola u kišno proljetno jutro. Kose boje dlačnog pokrivača na zatiljku Bernskog planinskog psa s intenzivnim rastom ka Joey Ramone razini, jer dok pedaliraš podravskim nizinama moraš osjetiti vjetar u kosi.

Kako i moj forumski nomen kaže, izabrao sam jedno divno zanimanje, koje će za koji mjesec postati i službeno moj posao iz snova . Gdje maltene ni ne želim doma s posla, jer družiti se i pomagati četveronožnim, višerožnim, perjem ili ljuskama obraslim, krilima obdarenim bićima te uz to biti plaćen jest najbolja stvar ikad . Smatram se povlaštenim da ću se baviti zanimanjem prema kojem gajim posebnu strast sve dok moja homeostaza ostane u balansu i prema Osho-u ne odluči krenuti u tamo neki novi život.

Od kad znam za sebe sam poput infekcije retrovirusom inficiran ljubavi prema biciklizmu, koja se razvila u najbenigniju imunotoleranciju ikad, na opće oduševljenje mog krvožilnog sustava. Volim se izlagati fizičkoj i psihičkoj patnji intenzivnim okretanjem pedala i trčanjem, jer bol u konačnici jest najbolji učitelj pomoću kojeg upoznajemo sami sebe i probijamo zamišljene zidove.

U svrhu kak bi amerikanci rekli personal enrichmenta sam naučio svirati bubnjeve do trena dok nisam svojim udaranjem izludio susjede, trenutno učim svirati gitaru, jer tko zna možda u meni čući jeftinija verzija Jimmy Pagea. Zvuk u vremenu i prostoru jest umjetnost kojom najviše upražnjavam slobodno vrijeme, slušam sve od ekperimentalne glazbe preko Kraftwerka do omiljenog punka, osim šunda zvanog cajke kojeg vjerojatno ne bih podnosio ni pri komatoznoj sedaciji carfentanilom.

Ateist, vjerujem samo u činjenice koje se mogu empirijski dokazati, ovaj skup stanica ima samo jedan život i nemam ga namjere nerazumno živjeti. Ljubitelj sam sarkazma, ironije, satire, u konačnici humor znanstveno dokazano poboljšava kvalitetu života te ga stoga nikad ne može biti dovoljno .

Što tražim? Vodim se slikovito izraženim mislima Henry Rollinsa, umanjeno za bilo kakve pretenzije, s većom dozom opuštenosti i zdrave zaigranosti:

“I want a soul mate who can sit me down, shut me up, tell me ten things I don’t already know, and make me laugh. I don’t care what you look like, just turn me on. And if you can do that,
I will follow you on bloody stumps through the snow. I will nibble your mukluks with my own teeth. I will do your windows. I will care about your feelings. Just have something in there.”
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 23:00   #2425
Idemo po treći put:

Dečko iz Zagreba, 25 godina u siječnju, traži djevojku za druženje, kavu a ako Bog da na kraju i nešto više... Bavim se 3D i 2D crtanjem, fakultet sam probao 2 puta pa nije išlo, pa sad tražim posao u firmi, iako imam već prihode u neovisnom radu(freelancingu) kao poduzetnik na Upwork.com Inače sam pametan, inteligentan, skroman i jednostavan tip, vrlo sam osjetljiv, povučen i meka srca.

Sve zainteresirane molim da se jave u box za opširnije. Molim samo da se javljaju osobe koje su željne izać van uživo na nekakav spoj/upoznavanje, jer ne želim gubit puno vremena na dopisivanje bez spoznavanja na čemu sam s dotičnom osobom.
__________________
FV Portfolio - portfolio za arhitektonske vizualizacije: http://fvportfolio.com/
ArtStation FV Portfolio - portfolio za 3D dizajn u svijetu videoigara: https://fvportfolio.artstation.com/
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 09:24   #2426
Srdacan pozdrav.
Zivot me je do sada naucio kako je u stanju napisati izuzetno cudne price i spojiti me sa razlicitom ljudima preko kompletno neocekivanih kanala. Ovom prilikom mu dajem sansu da to ucini i preko foruma.hr.

Kucam na vrata od 3 banke, ali jos dvije godine ne cu dobiti odgovora. Osoba sam koju je najlakse prepoznati cak i u velikoj gomili ljudi. Tjesim se da je to zato sto sam tako super i zgodan i kaj sve ne, ali mislim da je to ipak radi cinjenice da imam 2 metra i 100 kila…a i bradurina u tome ne odmaze.
Odgulio 5 godina faksa kao jedan od najuspjesnijih, odlucio napustiti tonuci brod kad se klijentelizam i rodjestvo isprijecilo na putu mog uspjeha.
Iza mene je najteza godina u mom zivotu do sada. Spicko sam se stravicno, platio svoj karmicki dug, prezivio i digo se s poda…aj didn hrd no bel!!

Tako da se moze reci da sam sad covijek na mjestu. Potpuno samostalan, situiran, neovisan i slobodan. Radim u struci kao mladi profesionalac sa blistavom perspektivom u samom centru Dublina. Skolovanje rijeseno (mos si mislit), job rijesen, krov nad glavom rijesen. Sto se pak tice razonode i slobodnog vremena interesi su razni, no nekako bi se sveli na to da sam “klasicar”. Ajd, streber, nerd, smokljan il kaj vec.

Citanje je broj jedan i ono preokupira vecinu mog vremena. Prozvao bi se knjiskim moljcem, al moljci nejdu na digitalne citace. Trenutno kompletno posvecen skupu znanja i podrucja koje bi se dale svesti pod rijec okultno (iako ima negativnu konotaciju). Razvoj svijesti i arhitektura realnosti razlicitih razina su teme od mog interesa. Moja glad za znanjem i spoznajom je neutaziva. Znanjem se hranim tekstovima, a mudroscu i spoznajom svakodnevnim meditacijama.

Onda bi na redu bilo kuhanje. Tezak sam hedonist, samim time i gurman…a ne mozes cijenit hranu ako i sam ne znas dobro kuhat. Mislim da bi komotno mogao na mastercheff bez straha da cu se zblamirat. Onda priroda. Daj mi sator na leda, pokazi mi krajobraz netaknute prirode i vidjet ces srecu u mojim ocima.
Glazba. Cest gost nacionalne koncertne dvorane. Klasika i jazz primarno. Ma samo da je orkestar. Otvoren za sve tipove glazbe koja nije u doticaju sa digitalnom tehnologijom, osim teskog metala u kojem nisam u mogucnosti prepoznati estetiku.
Takoder cest gost svih mogucih kazalista, izlozbi i slicnih manifestacija.
Plivam opako tri puta tjedno da ne zakrzljam od uredskog posla, koji put ubacim utege ili trcanje po parku u racunicu.

Natezem violinu svakodnevno, moj novi dugorocni projekt. Cak postepeno prestaje zvuciti k'o da silujem macku

Bik po horoskopu, ak se nije skuzilo do sad.

Sve sam, samo ne normalan, obican i dosadan. Bliski me ljudi znaju opisati kao osobu van svakih mogucih okvira, van svake ludosti, svake norme. Vanzemaljac koji se uspjesno pravi da je Zemljanin.

E sad, ono sto me sprijecava da postanem Covijek 2.0 je pozuda. Izrazito sam seksualno bice, kinky nastrojen, open-minded i avanturisticki raspolozen. Libido zauzdavam nekako meditacijama dok ne nadem primjerenu partnericu u zlocinu sa kojom cu moci rasti i razvijati se te se potpuno predati zemaljskim, fizickim carima. J*** mu sunce, pozudi se ni andjeli nisu uspjeli othrvat pa onda nije ni meni za zamjerit!

Rakli bi neki: sinko, omasio s celi futbal sinko, vrag te j***, ti u Dublinu tu sad na forum ha er u trazis djevojce neko. Obzirom koliko je ljudi ovdje i koliko ih se sprema, nikad se ne zna. A ovaj oglas nis ne kosta, jel?

Trazim zensko celjade slicnih interesa. Osobu kojoj je ovaj tekstuljak stavio neki osmijeh na lice i koja po napisanom vidi da imamo slicne interese i da bi potencijalno zajednicko provedeno vrijeme bilo nadasve kvalitetno i ugodno. Nekakvih specijalnih uvjeta nema.

A ko veli da ovo ne cita jedna simpaticna mlada dama koja eto bas planira doc u Dublin ili je vec tu a bas joj fali neko za popit kav…ma j*** kavu…Guinness tj Jameson.

Ajde sudbo, baci koju kost!!


DK-RH is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 13:16   #2427
Quote:
K84 kaže: Pogledaj post
Traži se dečko za dopisivanje možda upoznavanje ozb vezu ako se svidimo jedno drugom.. Iz zg sam,33 god imam pa ako si koju god mladi ili stariji javi se..mada kažu god su nebitne bitno je kakav je tko ko osoba..
K84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 14:01   #2428
Započet ću ovako općenito...

Imam 31 godinu, visok sam 186 cm, smeđa kosa, 84 kg. Živim blizu Velike Gorice.
Završio sam 5 godina fakulteta el. i radim u struci te sam jako zadovoljan sa svojim trenutnim poslom.

U slobodne vrijeme vozim bicikl, odlazim u prirodu, odradim trening 4 puta tjedno (street workout), družim se sa društvom i slično.
Za sebe mogu reći da sam zgodan i to iznad prosjeka (jebga, skromnost mi nije vrlina haha )

Ako si zgodna i atraktivna djevojka slobodno se javi da razmijenimo par rečenica za početak

Zašto sam na forumu?Zbog posla i obaveza nažalost slabo stignem izlaziti pa tako ne upoznajem puno novih ljudi ali eto htio bih upznati neku novu osobu pa ako kliknemo super, ako ne neka nema veze, bitno da se proba i da se razbije monotonija
Plavi Lav is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 16:33   #2429
Ako tu ima neka cura od nekih 25 pa 30 god. (+/- koju godinu), za dopisivanje za pocetak. Samo prijateljski, da se razumijemo. Fali mi netko ovako za tipkanje, a kroz neko vrijeme ako se skuzimo mozemo i na neku cugu ili nesto slicno. Ali otom potom
crazy dog lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 16:42   #2430
Ima li netko ovdje samo za dopisivanje, o obicnim temama, onako neobavezno?

Netko u kasnijim dvadesetima, a moze i malo stariji (ne sad netko u zrelijoj dobi ).

Samo pliz ne javljajte mi se ako ste tezi depresivci ili turboosjetljivi i slicno. Inace imam razumijevanja za takve ljude, ali trenutno sam i sama u teskom razdoblju zivota, o cemu NE ZELIM pricati, nego bas suprotno, o nekim vedrim i neopterecujucim temama..

Znaci netko tko si isto zeli na ovaj nacin malo skratiti vrijeme, i mozda bar nakratko zaboraviti na neke svoje brige i probleme..

Ja sam cura od 27 godina
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 10:50   #2431
Pozdrav svima ! Ja sam muškarac,37 god,živim u Zagrebu.Tražim slobodnu žensku osobu,koja također živi u Zagrebu,radi upoznavanja uživo,moguća je i ozbiljna veza.Avanture isključene ! Ako ima koja zainteresirana,neka mi se javi !
retko28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 19:28   #2432
Smile

Frendice tražim

__________________
"And it seems we would come to appreciate all the things that stay with us everyday, but we only see what moves, and I can't help but notice this new view."
Bixler-Zavala is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 20:11   #2433
Ako ima neka cura u rasponu 20-30 godina iz Rijeke ili Splita, neka se javi!
RedBaron91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 21:36   #2434
Hello!

Ja sam Zelena Tikvica. Ne volim tikvice ni zelenu boju i nisam vegetarijanac, ali u trenutku inspiracije (ili bolje da kažem 'neinspiracije'... ili se kaže 'antiinspirancija' ?), stvorena je Zelena Tikvica.

Tek mi je 25 godina. Oh, tek sam na pola do 50, blago meni! I dok su drugi u stabilnim vezama i razmišljaju o braku i djeci, ja razmišljam o tome što ću večeras pojesti za večeru i kamo otići na sljedeće putovanje Jesam li već rekla da volim putovanja? Ako nisam, evo ga - volim putovanja, izlete, vožnju bajkom po gradu dok ljutiti prolaznici psuju na mene jer sam ih zamalo zgazila, volim šetnju prirodom i čitanje knjiga. Knjižnica mi je najdraže mjesto u gradu i tetama u knjižnici je zlo kad me vide jer ima stalno stvaram posao. Filmofil sam i gejmer od djetinjstva

U slobodno vrijeme volontiram kao pravi aktivist, yeah right, i tražim novi posao. Pravim se da učim njemački, ali nemojte me pitati kako napredujem

Za početak bi voljela upoznati nekog dečka Nekoga tko živi u Zagrebu i tko nije religiozan i tko razmišlja o tome (makar povremeno ) da se jednog dana odseli u smjeru Irske, Njemačke ili tako neke zemlje
Zelena Tikvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 21:41   #2435
Zg, muško, oko 180 cm visok i oko 80 kg težine, crnokos, dosta dobrog fiz. izgleda, 34 god. i preferiram mlađe i mladolike cure, niže rastom, više slatke nego zgodne. Imam završen faks, radim nešto i čekam posao u struci, situiran sam i prilično sam slobodouman.
Najbitnije mi je da sam s curom "na istoj valnoj dužini", tj. da postoji nekakva privlačnost, simpatije, povezanost...obično se bolje slažem s curama koje se vole puno smijat, iako zapravo nema pravila. Često su mi bivše i cure s kojima sam se zabavljao znale reć da sam im kao prijateljica (haha), što u prijevodu znači da smo imali super komunikaciju i da su mi dosta toga govorile što inače nisu imale običaj govorit likovima (zapravo nikad nisam niti imao prijateljicu u smislu da je druženje bilo isključivo prijateljsko).
Imam razne interese i malo mi je bezveze sad tu nabrajat sve, a u krajnjoj liniji nije toliko ni bitno.
Nisam za neka beskonačna dopisivanja, ako se nekoj učini moj oglas zanimljiv i vidi se u opisu, može se javit da razmijenimo slike i možda još pokoju poruku prije susreta uživo (preferiram komunikaciju uživo u odnosu na tipkanje).
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 19:35   #2436
o sebi ću kratko napisati da sam dečko od 31 godinu koji živi i radi u zagrebu. visina 191cm, težina nekih 88kg. volim prirodu, duge šetnje, dobru knjigu.. sve teme me zanimaju, svestran sam.

traži se isto jedna takva, jednostavna i inteligentna, godina od 20 do 35 za neko upoznavanje ili šetnju (slobodno povedeš i psa). prvo se javiš na p.m. pa da vidimo kaj ćemo dalje

ostalo: možeš biti i van zg, poželjno je da ne pušiš. izgled, religija, politički stavovi su mi nebitni
blueboyblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 21:54   #2437
potraga

Dragi moji, tražim jednostavne ljude za povremena druženja. Volim kulturna događanja, koncerte, razna predavanja, popodnevne šetnje. Kako sam završila faks, počela raditi nekako mi se ekipa prorijedila, rado bih malo proširila krug ljudi pa reko, zašto ne i na ovaj način.

Izlazim nerijetko u Praćku, Vintage, Krivi, Hard Place...

Netko sličnih interesa i pogleda slobodno nek se javi
__________________
Covjeku da bi bio sretan trebaju tri stvari; nekog da voli, nesto da radi i necemu da se nada. M.S.
kikica00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 01:11   #2438
bok
Idem na koncert na Bryana Adamsa, a kako nitko od prijatelja nije bio zainteresiran, tražim nekog za odlazak.
muško/žensko, jedan čovjek/više ljudi, nije mi bitno.
Kindness i punoljetnost su mi bitne stvari.

Meni su 23, student iz Zagreba.

Eto
amp100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 17:09   #2439
Tražim prijatelja ili prijateljicu, ugl neku novu osobu za druženje Imam 26 godina, studiram. Mirnija sam i introvert pa ako netko to ne voli da odmah zna.
Ne mora biti netko sličan meni po karakteru. Volim knjige, šetnje, kavu, filmove, serije. Nisam fan klubova. Voljela bih da mi se jave ljudi mojih godina, mada nemam ništa protiv ni ako je netko malo stariji.
Za početak sam više za dopisivanje pa ako to bude ok onda može i druženje
__________________
Sometimes you have to be your own hero
Vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 21:19   #2440
Momak od 20 godina, traži žensku osobu za dopisivanje, godine nisu bitne. Ono što želim inicirati je neko online razgovori o svemu i svačemu, bez zadrške, ulizivanja ili glumljenja ne znam čega.
Znači nikako nemam namjeru sad tu nekoga nalaziti za što ja znam veze, seks ili slične stvari.
Ako se pronalaziš u ovome javi se!
LoneWolf17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:53.