Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2015., 19:37   #401
Iman 21 godinu i iz Splita san te tražin nekoga ko je onako dosta sretna osoba koja pršti veseljem da me zabavi da ne mislin na gluposti.Izgubin brzo volju kad vidin velike postove (zapravo općenito brzo izgubin volju ) i kad je neko dosta ozbiljan te zabravo želin da mi se jave neki veseljaci koji ne pišu romane,okvirno mojih godina i nebitno kojeg spola. Prolistajte prvo moje postove da vidite s čin imate posla .Inače sasvim sam normalnog izgleda ,relativno niska i mršava i tamna kosa i oči
Volila bi da se jave ljudi iz južnijeg djela zemlje .

evo malo muzike

Zadnje uređivanje Sila nečista : 15.02.2015. at 20:45.
Sila nečista is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 22:31   #402
Imam 29god, samac, tražim žensku osobu do 30god iz Međimurja, za upoznavanje i vezu.
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 03:04   #403
tražim mušku osobu između 25 i 30 godina koja će me uvijeriti da bajke još postoje...kojemu je žena vrsta božanstva i gleda ju sa divljenjem...

tražim mušku osobu koja gleda romantične filmove i plače na najdirljivije scene,

tražim mušku osobu koja je voli djecu i voli se igrati sa njima cijeli dan,

tražim osobu koja voli cvijeće i prirodu, voli gledati drvo dok vjetar prolazi kroz njegove grane,

tražim osobu koja voli gledati izlazak sunca, koja voli prekrasan jutarnji mir, koja voli dan provesti negdje u planini na svježem zraku slušajući cvrkute ptica i žubor potoka.....

osobu koja misli da neiskvaren svijet još postoji, da postoji čista ljubav....i da je moguće biti sretan svaki dan...

osobu koja je zahvalna bogu na svakom danu, koja uživa u malim stvarima, u šalici toplog čaja, u ljepoj pijesmi ...na suncu koje je provirilo između oblaka...

ta osoba bi mogla dobiti žensku osobu koja vjeruje u bajke ali nikada nije vidjela sretan kraj

ako misliš da bi joj mogao pomoći da pronađe svoj sretan kraj...njoj će biti drago upoznati te

http://youtu.be/tSeljQnAS-I http://youtu.be/4GmvXQIHKZw

Zadnje uređivanje -KLEOPATRA : 16.02.2015. at 03:36.
-KLEOPATRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 09:09   #404
Dakle decko, 29 godina i Splita, koji vise voli prirodu i otvoren prostor od zadimljenih klubova trazi istu takvu: savrseno nesvrsenu strebericu koja voli prirodu, dobar film, umjetnost. Nekog ko voli otic na izlet i s kime se moze smijat kako sebi tako i drugima. Sve u svemu savrseno nesavrsenu olsobu sa zlicicom simpaticnosti

Ako imas 23-35g i prepoznajes se u oglasu cekam tvoju porukicu u inboxu
chuspy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 12:43   #405
Pozdrav svima ! Ja sam muškarac,imam 35 godina,živim u Zagrebu.Tražim slobodnu žensku osobu,koja također živi u Zagrebu,radi upoznavanja uživo i ozbiljne veze.Ako ima koja zainteresirana,neka mi se javi !
retko28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 21:50   #406
Trazim nekog za dopisivanje na fejsbuku zenskoga spola 18-25 godina raspona ako pjeva ili svira neki instrument to je dodatni plus jer sviram gitaru I ukulele podrucje osijek ukoliko ima zainteresiranih moze mi se javiti u inboks imam 23 godine
Daracpoparac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 08:29   #407
Pozdrav!Tražim curu koja bi htjela sa mnom pogledati film 50 nijansi sive.

Zadnje uređivanje Ingvar25 : 17.02.2015. at 08:36.
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 10:23   #408
something new!

Trazim djevojku za izlazak na pivu,ne kavicu,sokic,vodicu,zesticicu il ti neke vinske seme vec na neku finu pivu pa ako ima koja da voli piti pivo neka se javi u inbox radi dogovora! Mjesto Zagreb,godine nebitne,ja sam 31! Hvala
Rodlax is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 12:05   #409
trazim muškarca 28+ za razgovor koji ne uključuje seks . cisto prijateljski .pliz pliz dečki koji su djetinjasti i briju na napušavanje i isključivo izlaske i lokanje da mi se ne javljaju ..hvala
Old 17.02.2015., 14:20   #410
Tražim nekog za izlazak na kave u Varaždinu ili okolici...Može i neke sportske aktivnosti, šetanje po prirodi ili putovanje.. Ne želim se dopisivati do beskonačnosti, nego nekog za upoznavanje ako se kliknemo.
Volim više otvorene osobe i komunikativne koje znaju šta žele...Imam 27 godina i iz Varaždina sam...Drugo sve u inbox
ulicama grada is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 22:30   #411
Imam 24 godine i dolazim iz Zagreba.

Trazim tolerantne osobe, od 18 do 30 i nesto, koje imaju volju za razgovore, setnje, kavice, mozda i neki sport.
Otvoren sam za razgovore o puno tema, a nekako se dosta dobro snalazim u temama kao sport, glazba, meteorologija, kvizovi i slicno.

Pa, eto, inbox mi je otvoren, radujem se novim poznanstvima.
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 17:49   #412
Thumbs up

trenutno opet imam viška vremena i tako pa zašto ne stavit oglas..
imam 31god. visok oko 187, težak 85, normalno izgledam nit mi šta fali nit imam viška..
iskren, veselog i pozitivnog karaktera.. slušam blues/rock/jazz i tako tog stilla, volim filmove, etc..

tražim neku inteligentnu mirniju curu, da ima svoj karakter neki i malo smisla za humor.. i da je solo..
kojoj je ponekad dosadno kao meni i voli tu i tamo otići na kavu/čaj/sok/pivu... negdje na neko zanimljivo mjesto u Zagrebu sa nekom zanimljivom osobom..

to isto i sam nudim i više... ukratko, a inbox je tu za dalje

pozdrav!
bayou is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 19:40   #413
Evo da pokušam ponovo pošto zadnji oglas baš nije se pokazao dovoljnim i javljale su se stvarno neke čudne osobe

Muško simpa i drago biće u 30-ima.
Želio bih upoznati sasvim NORMALNU curu, koja je u zagrebu ili okolici.
Bitno mi je da je za komunikaciju i da joj nije teško prvih par tjedana malo se dopisivati i čuti prije neg se vidimo na cugi
Dakle, drago žensko komunikativno biće koja voli kino, šetnje, razgovore, odlaske na more, zajedničko kuhanje večere, ples...
Bitno bi bilo da je nepušač jer sam i ja.
Volim cure normalne građe jer sam i ja takav (koje kilce viška je normalna stvar svima nama)
Nije bitno jel imaš 20 ili 40 godina...bitno je da si sasvim ok osoba i razumna s kojom se dade u životu dogovarati složno, iskreno i imati povjerenja.

Nek se ne javljaju one koje:
- misle da znaju što žele a u biti ne znaju
- misle imati škrtavu komunikaciju tipa "hi" sms ujutro i "noć" naveče
- su ljute na muške jer su ih izmuljali samo zbog sexa
- se naljute ako drugi netko slučajno nema 100% ista mišljenja kao što ima ona
- se nanjunje i spuste nos do poda ako im poslana poruka nije stigla u 17:47h nego u 17:51h (tri min ja kasnio a jednu min operater nije dostavio brzinski)
- filozofiraju i kojoj je svaka peta rečenica da je završila fakultet i da je u srednjoj bila popularna i najbolja učenica, nitko joj ravan.
- su uglavnom bezosjećajne za druge osobe (tipa njoj je super i briga je što drugi ljudi su npr. gladni) jer ona ima cool mamu i tatu i svi je vole i maze i paze. Ona je kraljica.
- ne znaju dati strast i ljubav kao i pažnju osobi s kojom misle biti.
- ne vole akcijske i SF filmove a misle prigovarati osobama koje vole
- cmizdre gledajući turske, meksičke, naše...ili što ja već znam čije sapunice (toliko osjećajne baš ne moraju biti na te izmišljotine)
- ne žele ozbiljniju vezu

Eto, filtrirani oglas malko iako znam da se ne moram brinut da mi se inbox prepuni
Postoje dobre i drage cure po forumu koje garant gledaju ove oglase a malo su sramežljive da same napišu nešto...pa eto, svaka poruka u inbox je dobrodošla pa dalje vidimo
momakman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 22:37   #414
ja trazim curu iz varaždina ili okolice za vezu , odemo na kavu prvo pa onda na neki dejt ako nam je zabavno, ne zanimaju me prijateljstva , imam dosta prijatelja

ukratko imam dosta ispunjeni raspored sa poslom , faksom ( završavam zadnju godinu) ali imam ponešto vremena i sastrane ,

mogu se javit cure i iz Zagreba , dosta često idem u Zagreb , a moze i ostatak Hrvatske , nije tak velika zemlja
Doctor B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 13:16   #415
Pozdrav, ovim putem trazim žensku osobu koja je voljna kvalitetno provesti vrijeme s dvadesetosmogodisnjim mladicem.

Ne gledam tv, ne pratim politiku- izbjegavam svaki oblik manipulacije. Konstantno radim na sebi, priznajem vlastite greske i brutalno sam realan.

Trazim osobu koja ima sire poglede na svijet i s kojom se mogu naci u pogledima koji vise nece biti samo moji.

Prema svemu nastupam u najboljoj namjeri i sa pozitivnog aspekta pa tako i prema ovome.

Pozdrav.
Old 22.02.2015., 10:34   #416
Imam 19 godina,zivim u Sarajevu. Ako ima neka djevojka iz Sarajeva koja bi htjela da se upoznamo,razmijenimo par poruka,i mozda odemo na kafu neka mi se javi...

Btw ovaj put sam postovao pravila foruma......
Ben18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 12:59   #417
Ponavljam oglas, ovaj put kraća i nadam se, jasnija, verzija!

Dečko sam od nedavno navršenih 28 godina koji bi ovim putem želio upoznati jednu curu za vezu. Živim u Zagrebu, studiram, i srećom sam jedan od onih koji su dobili priliku raditi nešto što vole.

Što se moga izgleda tiče, visok sam 177cm, 80 Kg tjelesne mase. Puno se bavim sportom. Mišićav sam i atletski građen, imam klasičnu atletsku građu, široka ramena, uži struk. Imam kratku crnu kosu i zelene oči. Osobno sam jako zadovoljan svojim izgledom, no to prepuštam curama da odluče jer je to ipak u očima promatrača.

S obzirom da ne želim nikakva iznenađenja, od početka ću biti otvoren i reći da sam još uvijek nevin. Dakle, još nikada nisam spavao sa curom. Shvaćam da je ovo malo čudno (dobro ajde, jako čudno :P), no život mi je postavio dosta prepreka koje sam morao preći da bih imao normalan život. S obzirom da će mnogi odmah pretpostaviti da se u mom slučaju radi o kompleksima ili ružnoći ili neprivlačnosti, ovu ću priliku iskoristiti da potvrdim da se ne radi niti o jednoj gore navedenoj stvari. Nisam ružan (imam ogledalo doma...) niti sam glup. U smislu edukacije sam uspješan i za sada ostvarivam ono što želim na tom polju (obožavam svoj studij, super mi je). Uglavnom, u životu mi na svim poljima ide dobro, osim na ljubavnom planu. I nadam se da ću možda to ovdje popraviti

Također imam kriterije za curu koji su donekle visoki, i za koje očekujem da ih cura ispunjava.

Kriterija ima četiri, i oni su slijedeći:

1. Tražim curu koja ne puši i ne drogira se. Alkohol je ok sve dok se cura ne opija svakog vikenda. Tražim ipak nešto ozbiljnije i ne želim balavicu za curu. Također bih molio da me izbjegavaju cure koje slušaju cajke i slična sranja. To stvarno ne podnosim.

2. Želim curu koja ima samopoštovanje i dostojanstvo. To znači slijedeće: cura koja se ne bari pijana po noćnim klubovima sa kime stigne, jer to ne mislim tolerirati. Tražim pristojnu curu, a ne neku koja se žvali sa svima kako gdje stigne. Dakle, cure koje prakticiraju pijano barenje po noćnim klubovima ili gdje god već to rade, i nekakve druge "radnje" sa dečkima koje jedva poznaju molim da se ne javljaju. Želim curu koja ima dostojanstvo i ne radi takve gadarije kad god netko ne gleda (kao što izreka kaže, prava mjera čovjeka je ono što bi napravio kada nitko ne bi saznao za to). Ponavljam opet da ne tražim balavicu. Muškarac sam koji ne traži avanture niti ih prakticira, imam dostojanstvo i samopoštovanje i ne pada mi na pamet da se žvalim sa kime god (a ponuda sam imao i previše za neobavezan seks i slične gluposti). Tražim isto u curi. Za mene je intimnost važna, i želim ju dijeliti sa svojom curom, i ne sa svakime.

3. Tražim curu koja je nevina. Dakle, koja je djevica. To je zato jer želim to iskustvo podijeliti sa nekime tko je u tom pogledu sličan meni jer smatram da je to lijepo iskustvo za obje strane. To je također nešto što je meni osobno važno. Također bih molio da se cure koje žele čekati do braka za spolni odnos, NE javljaju. Imam 28 godina i još nisam spavao sa curom jer za vezu dugo nisam bio spreman, a sigurno ne mislim čekati do 30. za seks. A imao sam i neka loša dosadašnja iskustva zbog kojih sam ipak ustrajan u tome da nađem nevinu curu, kao što je laganje o broju seksualnih partnera, pa i žene koje se "prodaju" za dame, a nisu ni blizu tome i slično...uglavnom jako puno muljanja sa njihove strane.

4. Ovaj zadnji kriterij se odnosi na izgled. Volio bih upoznati jednu lijepu curu. Dakle, tražim jednu lijepu, zgodnu curu Fizička privlačnost je ipak donekle važna, i ja se ne zavaravam, i iskren sam po tom pitanju. Godine su nebitne, pa se ne živciram previše oko toga. Ono što me najviše privlači kod cure je lijepo lice, jer sam tip koji se inače fokusira najviše na oči i crte lica, i to smatram najprivlačnijim na curi

Ako ima zainteresiranih cura koje bi htjele upoznati jednog normalnog, pristojnog, dobrog dečka, koji ima normalne namjere i želi upoznavane i vezu, možete se slobodno javiti na PM. Slike ćemo također razmijeniti jer to smatram obaveznim, jer ipak želim znati sa kime komuniciram Normalan sam, pristojan, odgojen, tražim curu za vezu, nisam tip koji iskorištava cure i mulja okolo, to nisam nikad radio jer mi to nikad nije bila namjera sa nikim.

Sve što tražim od cure, nudim zauzvrat! Pa eto cure, slobodno se javite ako ste se našle u ovom gore opisu, pošaljite poruku na PM, ja ne grizem
Juneborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 15:18   #418
nisam lijep, al sam zao.
nisam pametan, al sam bezobrazan.
nisam bogat, al za kladu se uvijek ima.
nisam alkoholičar, jer piva je prehrambeni proizvod.
nisam sportaš, al o nogometu znam više od mourinha.
nisam političar, al o politici znam bolje neg cijeli sabor.

tražim zgodnu curu, poželjno bogatu i velikodušnu, pametnu i obrazovanu, koja će potvrdno klimat glavom na sve moje izrećene gluposti i redovno zadovoljavat moje fizičke potrebe.
Old 22.02.2015., 22:55   #419
Bok!

Tražim frendicu iz Zg-a za druženje, koja voli shopping, ići u kazalište i kino.
Koja nije konzervativna ili vjerski fanatik, nego liberalna.
Nekoga za podijelit' i vesele i tužne trenutke.

Molim dečke da se ne javljaju, tražim isključivo prijateljstvo, tj. žensku frendicu.
Old 23.02.2015., 20:30   #420
imam 20 kuna i ništa više.
Tražim djevojku, damu, curu iliti ženu za lagani čit-čet, imam samo 1 zamolbu. Budi svoja.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:48.