Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2017., 20:33   #901
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Toliko sam ružan da nitko neće ni moje guze.
zapitat cu se za tebe sa ovom izjavom
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Old 22.10.2017., 21:30   #902
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
zapitat cu se za tebe sa ovom izjavom


Bar netko da pomisli na mene.
mužjak is offline  
Old 23.10.2017., 12:02   #903
Sta ako je netko na vise podforuma istovremeno? Tipa naprimjer osoba koja sudjeluje na US-u, LJES-u i ZUD-u je toliko ruzna a opet toliko jebozovna, i jebe 24/7 sve sto se mice makar nebi smjeli jel su eto u vezi ili u braku?
Rift is offline  
Old 23.10.2017., 12:19   #904
Quote:
Rift kaže: Pogledaj post
Sta ako je netko na vise podforuma istovremeno? Tipa naprimjer osoba koja sudjeluje na US-u, LJES-u i ZUD-u je toliko ruzna a opet toliko jebozovna, i jebe 24/7 sve sto se mice makar nebi smjeli jel su eto u vezi ili u braku?
Stack Overflow, Universe reboot in 5, 4, 3, 2, 1....

Ne treba pretjerivati s tim kategoriziranjima, ja prvi pišem po US bio slobodan ili zauzet, LjES mi je zanimljiv makar nisam zgodan i lep, a dovoljno živio u dvoje da mogu nekada neku reći i na ŽuDu iako sada živim sam. Vjerujem da nas takvih ima dosta, ne vidim što je tu čudno.
lurker312 is offline  
Old 23.10.2017., 12:51   #905
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Stack Overflow, Universe reboot in 5, 4, 3, 2, 1....

Ne treba pretjerivati s tim kategoriziranjima, ja prvi pišem po US bio slobodan ili zauzet, LjES mi je zanimljiv makar nisam zgodan i lep, a dovoljno živio u dvoje da mogu nekada neku reći i na ŽuDu iako sada živim sam. Vjerujem da nas takvih ima dosta, ne vidim što je tu čudno.
Pa upravo to. Ja sam bio do sada na dosta druzenja i nisam primjetio da su ljudi ruzni za popizdit ili socijalno retardirani. Nego bas ono, average Joe i average Jane u vecini slucajeva, isti kurac kao i kad odem ovak van. A ni ovi sa psiho podforuma nisu trebali dolazit sa ludjackom kosuljom i Hannibal Lecter maskom kao obveznim priborom.

Doduse, mozda ove najruznije primjerke skrivaju negdje zatvorene u podrumu na dobrobit svih i ne pustaju ih s lanca, pa takvi ni ne vide svijetlo dana.
Rift is offline  
Old 23.10.2017., 12:58   #906
Quote:
Rift kaže: Pogledaj post
Pa upravo to. Ja sam bio do sada na dosta druzenja i nisam primjetio da su ljudi ruzni za popizdit ili socijalno retardirani. Nego bas ono, average Joe i average Jane u vecini slucajeva, isti kurac kao i kad odem ovak van. A ni ovi sa psiho podforuma nisu trebali dolazit sa ludjackom kosuljom i Hannibal Lecter maskom kao obveznim priborom.

Doduse, mozda ove najruznije primjerke skrivaju negdje zatvorene u podrumu na dobrobit svih i ne pustaju ih s lanca, pa takvi ni ne vide svijetlo dana.
Na koja to strašna mjesta ti izlaziš van
__________________
U Bogu mom je snaga moja sva.
JosipDBZ is offline  
Old 23.10.2017., 13:01   #907
Quote:
JosipDBZ kaže: Pogledaj post
Na koja to strašna mjesta ti izlaziš van
Koncerte i klubove, to je vec deveti krug pakla. S tim da iz nekog razloga okupit neku ekipu za odlazak na koncert je nemoguca misija na forumu, buduci da ovi na glazbi samo komentiraju o njoj.
Rift is offline  
Old 23.10.2017., 13:07   #908
e hebiga.. glazbeni ukusi su različiti, a više manje svi vole pivu pa dodu u pivnicu.
__________________
U Bogu mom je snaga moja sva.
JosipDBZ is offline  
Old 23.10.2017., 13:15   #909
Quote:
JosipDBZ kaže: Pogledaj post
e hebiga.. glazbeni ukusi su različiti, a više manje svi vole pivu pa dodu u pivnicu.
A dobro, ima istine i u tome. Ja naprimjer izbjegavam Sljeme kao vraga jer jos uvijek imam "traume" od dizanja na faksu u subotu ujutro da bi se mogao natezat ko kisna glista od Lagvica pa do Graficara. Nikad vise!
Rift is offline  
Old 23.10.2017., 15:24   #910
Quote:
Rift kaže: Pogledaj post
A dobro, ima istine i u tome. Ja naprimjer izbjegavam Sljeme kao vraga jer jos uvijek imam "traume" od dizanja na faksu u subotu ujutro da bi se mogao natezat ko kisna glista od Lagvica pa do Graficara. Nikad vise!
Kako ljudima stručno ogaditi planinarenje
Riona is offline  
Old 04.11.2017., 08:33   #911
Djiz...ova tema je još živa

A ja ruzna ��
__________________
If you trick me one time - shame on you,
If you trick me twice - shame on me
tambal is offline  
Old 04.11.2017., 08:41   #912
Quote:
tambal kaže: Pogledaj post
Djiz...ova tema je još živa

A ja ruzna ��

Znači da možeš komotno na druženje forumaša 11.11, uklopit ćeš se
Nečovjek is offline  
Old 04.11.2017., 09:25   #913
Quote:
Nečovjek kaže: Pogledaj post
Znači da možeš komotno na druženje forumaša 11.11, uklopit ćeš se
Hehehehhe strah od javnog nastupa
__________________
If you trick me one time - shame on you,
If you trick me twice - shame on me
tambal is offline  
Old 04.11.2017., 09:34   #914
Quote:
tambal kaže: Pogledaj post
Hehehehhe strah od javnog nastupa
Zvekni par rakija prije dolaska i sve će bit ok.
Nečovjek is offline  
Old 05.11.2017., 21:32   #915
Quote:
tambal kaže: Pogledaj post
Hehehehhe strah od javnog nastupa
Ne moras nastupat. Samo dodji, sjedi i pij pivu.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 06.11.2017., 12:56   #916
Quote:
Rift kaže: Pogledaj post
Ja naprimjer izbjegavam Sljeme kao vraga jer jos uvijek imam "traume" od dizanja na faksu u subotu ujutro da bi se mogao natezat ko kisna glista od Lagvica pa do Graficara. Nikad vise!


Subotom na sljeme, pa na vlak za doma. Ratno doba, kad je vlak od zagreba do istočne slavonije vozio pol dana. Pespavaš pa nazad, za zagreb. I iduće subote opet na sljeme. Prajsles.

Nikad više.
smoothjazz is offline  
Old 06.11.2017., 16:52   #917
Pa vozi i sad pola dana
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 16.12.2017., 08:59   #918
Evo naletila sam na ovu temu pa mogu slobodno napisati da sam poprilicno sigurna da to nije neka predrasuda, vecina ih je ovdje ruzna sigurna sam, pogotovo muski jer bi u protivnom hvatali vani komade uzivo a ne tu upadali svakoj u inbox u nadi za.. znamo vec.
Pogotovo ovi sto se redovno javljaju na oglase

Nasla sam se vec s vise njih dosad, njih desetak ako ne i vise i niti jedan nije bio niti prosjek, prosjecno zgodan, znaci ono da kazes, ok je. Svi su bili ispodprosjecni, meni, a sigurna sam i objektivno gledajuci jer ja stvarno nemam bas neki specifican ukus niti padam na neke nabildane ljepotane i ne znam ni ja sto. Padam uglavnom na neke prosjecne u faci i prosjecno gradjene (znaci da barem mrvicu drze do sebe).
Ne vjerujem u to da nisam mogla naici na iti jednog koji bi mi barem bio ok.
miss Minnie is offline  
Old 16.12.2017., 09:41   #919
Lepše je biti okružen lepoticama.
Ali je zato ovde dobro jer miožeš naučiti dosta od mudri ljudi.
Obavezno pročitam sve od ljudi sa mnogo postova. Ako ima preko deset iljada.
Premali broj postova znači da nema šta da kaže. glup i ružan.
Tao da sam siguran da i ružaN MOže da skrati ove duge zimske noći.
ali da ima postova. ružan i pametan.
Pischori is offline  
Old 16.12.2017., 09:51   #920
Quote:
miss Minnie kaže: Pogledaj post
Evo naletila sam na ovu temu pa mogu slobodno napisati da sam poprilicno sigurna da to nije neka predrasuda, vecina ih je ovdje ruzna sigurna sam, pogotovo muski jer bi u protivnom hvatali vani komade uzivo a ne tu upadali svakoj u inbox u nadi za.. znamo vec.
Pogotovo ovi sto se redovno javljaju na oglase

Nasla sam se vec s vise njih dosad, njih desetak ako ne i vise i niti jedan nije bio niti prosjek, prosjecno zgodan, znaci ono da kazes, ok je. Svi su bili ispodprosjecni, meni, a sigurna sam i objektivno gledajuci jer ja stvarno nemam bas neki specifican ukus niti padam na neke nabildane ljepotane i ne znam ni ja sto. Padam uglavnom na neke prosjecne u faci i prosjecno gradjene (znaci da barem mrvicu drze do sebe).
Ne vjerujem u to da nisam mogla naici na iti jednog koji bi mi barem bio ok.
Po toj logici si i ti ruzna jer ides na dejtove sa forumasima, a ne lovis uzivo.
Flat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:29.