Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2015., 22:04   #1
ONS ili friends with benefits?

Možda sam malo nespretno nazvala temu, ali zanima me sljedeće:

upoznali ste, ili već otprije znate nekog tko vam je privlačan, zgodan, whatevz, i sviđa vam se ideja koitusa s tom osobom (ili možda nikad niste eksplicitno razmišljali o tome ali eto, našli ste se u takvoj situaciji), i spletom okolnosti do toga i dođe. Pod pretpostavkom da je seks bio super, hoćete li nastaviti razvijati taj odnos u "prijateljstvo s povlasticama"/ povremeni hookup, ili će to ostati one night stand?

Meni je nekako logično da, ukoliko je seks bio super, a osoba je iz istog grada i zasigurno ćete se još viđati, to ne ostane na ONS-u.
I sama sam imala nekoliko seksova za jednu noć, koji na kraju nisu ispali seksovi za jednu noć, jer bi se uvijek razvilo u nešto, tj. nikad ne bi stalo samo na jednom seksu.
Zbog toga mi koncept ONS-a nije jasan, osim kad je seks loš ili se npr radi o preljubničkoj eskapadi. Ili kad, ne znam, otputujete negdje i zbarite nekog koga sigurno više nećete vidjeti.

Zanimaju me vaša mišljenja i iskustva. Zašto ostati na ONS-u ako se možete povremeno faćkati?
padme0 is offline  
Old 09.11.2015., 22:06   #2
mislim da postoji vec takva tema
TheMartian is offline  
Old 09.11.2015., 23:09   #3
Meni ideja ONS nije pretjerano zanimljiva, i gotovo neshvatljiva, osim u dvije situacije. Nedostupnost(dakle, nekoga imate priliku poševiti samo sada, a sutra i ostatak života će ona biti na drugom kraju države ili svijeta). Obijest(dakle, neki vid osvete, prema sebi, prema svojoj partnerici/bivšoj partnerici/toj osobi koju ševite, ako ju želite povrijediti).


U bilo kojoj drugoj situaciji birao bih više seksa. Jer pretpostavljam da je seks bolji drugi, treći ili deseti put. I jer je više seksa jednostavno više seksa Ali taj odnos bih ograničio na nekoliko susreta, jer je lako upasti u rutinu redovitog nalaženja, a u glavi ostaje činjenica da je to samo seks, čak i kada bi se pojavili osjećaji
rocket86 is offline  
Old 09.11.2015., 23:55   #4
Quote:
padme0 kaže: Pogledaj post
Možda sam malo nespretno nazvala temu, ali zanima me sljedeće:

upoznali ste, ili već otprije znate nekog tko vam je privlačan, zgodan, whatevz, i sviđa vam se ideja koitusa s tom osobom (ili možda nikad niste eksplicitno razmišljali o tome ali eto, našli ste se u takvoj situaciji), i spletom okolnosti do toga i dođe. Pod pretpostavkom da je seks bio super, hoćete li nastaviti razvijati taj odnos u "prijateljstvo s povlasticama"/ povremeni hookup, ili će to ostati one night stand?

Meni je nekako logično da, ukoliko je seks bio super, a osoba je iz istog grada i zasigurno ćete se još viđati, to ne ostane na ONS-u.
I sama sam imala nekoliko seksova za jednu noć, koji na kraju nisu ispali seksovi za jednu noć, jer bi se uvijek razvilo u nešto, tj. nikad ne bi stalo samo na jednom seksu.
Zbog toga mi koncept ONS-a nije jasan, osim kad je seks loš ili se npr radi o preljubničkoj eskapadi. Ili kad, ne znam, otputujete negdje i zbarite nekog koga sigurno više nećete vidjeti.

Zanimaju me vaša mišljenja i iskustva. Zašto ostati na ONS-u ako se možete povremeno faćkati?

Mogu ti navesti nekoliko razloga, cak i kao je sex bio dobar zasto je ostalo na ONS.
Jednostavno niste zabavni jedno dugome, netko je u vezi ili u braku, ne zivite u istom gradu, ona je bila lijena istusirati se poslije sexa, skuzite da bi ta osoba htjela vise od casual ff itd.

Hocu ga nastaviti ovisi od osobe do osobe
ijbb is offline  
Old 10.11.2015., 04:19   #5
https://www.forum.hr/showthread.php?t=400363&page=297
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger