Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2016., 13:00   #21
Quote:
Mišell kaže: Pogledaj post
Evo da malo podignem temu... Ovi u Texasu su mi genijalni, njih redovito pratim dok su mi ovi "standardni" već malo dosadili! Recimo, Bubba i Ricky su mi super, uvijek čekam neke njihove provale, a i Jenny mi je preslatka Ne znam samo gdje je nastala ona živčana plava? Elsa, Elisa, kak se već zvala?
Inače, baš me zanima jel ima kod nas takvih kompleksa skladišta? Znam da se neki bave preprodajom rabljenih stvari, no čini mi se da to kod nas i nije toliko rašireni biznis ko u Americi...
ma kaj bi bilo kod nas pa jel znaš ti kolika je Kalifornija, to je 40 milja ljudi, 10 Hrvatski
a po bogatstvu, valjda 50 Hrvatski. to se opće ne usudim niti gledat po netu.

i kaj je tak čudno da ljudi zaborave i u krajnjoj liniji odjebu neka skladišta od dede i pitajbogakoga u kojem se nalaze bicikli iz 1936. i posteri iz 1964?
P ajeftinije je njemu prestat plaćat najam nego se jebat ić prodavat nekaj o čem nema pojma. Jer nije to bez rizika.

Ja ne kužim koliko ste vi ljudi u kurcu i koliko možete srat, ako ste si vi zamislili da je nešto nemoguće onda je to nemoguće i nema boga, da bi vam dokazao i onda tu širite debilizme bez sankcija


Ajde zamislite da sad dobijete vi neki bicikl iz 1940 kaj bi z njim kome bi ga prodali? A znalac će prodat takav bajk za par osma dolara bez problema, jer on zna di i kako se to prodaje. Ali ne, vama je to nemoguče a da vam netko da ne bi znali kaj bi s tim nego bi ostavili kod dede u podrumu, to jest, u skladištu

Ili da dobijete kilu koke za prodati, isto ne bi znali jer jebiga ne znate. Mada to vrijedi pun k love, ali nekom ko zna. A vama koji ne znate ne vrijedi ništa pa onda od frustriranosti kaj ne znate ne vjerujete drugima da znaju.
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 19:55   #22
Kaj pa se ti dečko tak nerviraš? Pa bude te infarkt trefil
Ja sam čisto pitao da li kod nas postoje takva skladišta jer čini mi se kao dobra ideja za posao otvoriti takav kompleks. Pa i kod nas ljudi imaju potrebu negdje spremiti stvari koje im smetaju kod kuće, a usto znam da neki privatno iznajmljuju svoje garaže i slično, no nisam vidio baš takav sustav kompleksa.
Mišell is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 11:27   #23
Oprosti nisam mislio na tebe ispao si kolatelarna žrtva
Nego na ove kaj stalno viču fake fake majstore

Evo nrp kak je prošlo neki dan: Dave je zaradio 6 somova oanj drugi 2 soma a ostala dvojica 0 jer nisu ništa ni kupili
I tako to, znači nijedna epizoda nema iste iznose kao što tvrdi onaj bezveznjak prije tebe

Čisto činjenica radi
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 00:33   #24
Quote:
netsky prospekt kaže: Pogledaj post
ma kaj bi bilo kod nas pa jel znaš ti kolika je Kalifornija, to je 40 milja ljudi, 10 Hrvatski
a po bogatstvu, valjda 50 Hrvatski. to se opće ne usudim niti gledat po netu.

i kaj je tak čudno da ljudi zaborave i u krajnjoj liniji odjebu neka skladišta od dede i pitajbogakoga u kojem se nalaze bicikli iz 1936. i posteri iz 1964?
P ajeftinije je njemu prestat plaćat najam nego se jebat ić prodavat nekaj o čem nema pojma. Jer nije to bez rizika.

Ja ne kužim koliko ste vi ljudi u kurcu i koliko možete srat, ako ste si vi zamislili da je nešto nemoguće onda je to nemoguće i nema boga, da bi vam dokazao i onda tu širite debilizme bez sankcija


Ajde zamislite da sad dobijete vi neki bicikl iz 1940 kaj bi z njim kome bi ga prodali? A znalac će prodat takav bajk za par osma dolara bez problema, jer on zna di i kako se to prodaje. Ali ne, vama je to nemoguče a da vam netko da ne bi znali kaj bi s tim nego bi ostavili kod dede u podrumu, to jest, u skladištu

Ili da dobijete kilu koke za prodati, isto ne bi znali jer jebiga ne znate. Mada to vrijedi pun k love, ali nekom ko zna. A vama koji ne znate ne vrijedi ništa pa onda od frustriranosti kaj ne znate ne vjerujete drugima da znaju.
Uskoro ces imati 6 666 postova...a uskoro je 6.9.2016.
Devetku shvati kao naopaku sesticu. Sestice shvati kao sestice. Steta je jedino, sto se nisi prijavio 2006. godine.
Zar to nije znakovito, odnosno indikativno, Nevsky Prospekt?

Ja bih se volio baviti skladistima..ali da sam u nekoj sredini sa vecim i utjecajnijim trzistem. Podosta toga znam vec...procjene, razdoblje, znacaj.
Television is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 13:08   #25
ovo sam prvi put vidio na tv ima par mjeseci pa sam malo guglao i našao da je neka protagonistica iz emisije kupila neko skladište koje je pripadalo paris hilton i prodala ga za 10 milja dolara.
JohnCroat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 15:16   #26
Quote:
JohnCroat kaže: Pogledaj post
ovo sam prvi put vidio na tv ima par mjeseci pa sam malo guglao i našao da je neka protagonistica iz emisije kupila neko skladište koje je pripadalo paris hilton i prodala ga za 10 milja dolara.
Nabila se zove.
Jucer u Zalagaonici vidio da je jedan kupio vojni Flamethrower u sklopu skladisne jedinice. I onda ide u Pawn Shop prodavati.
Puno laksa zarada je u Pawn Shopu, nego odlasci na lokacije sklad. jedinica.
Television is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 19:08   #27
Zadnjih desetak dana gledam ovo na rtl2..Bez tona..
Odvratan rialiti šou..Lešinare na nečijoj nesreći..
Ali slatka je ova patuljčica iz texasa, džepna, jednostavno ne mogu prestat gledat njezino pretjerano afektiranje..

Upravo je bila epizoda gdje su se pobili ovi što vode aukciju i jedan od likova koji kupuju..I lika su izbacili, kao, no uopće nije kriv..
A ne zaboravite platiti dami je sve, samo ne dama..
Toliko..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 21:41   #28
Quote:
Television kaže: Pogledaj post
U danasnjoj epizodi, osobito onaj dio iz Las Vegasa, bilo je vidljivo kako su angazirani statisti...ali uvijek glavni likovi sudjeluju aktivnije. Statisti su samo stajali, prekrizenih ruku, uglavnom mladja populacija. Oni mozda jesu stvarni prodavaci, kolekcionari, ali serija ima znacajne elemente glume.
Svaka reality show emisija ima podosta reziranih elemenata.
Ne dvojim da su oni stvarni kolekcionari i prodavaci pronadjenih proizvoda.

Takodjer mi nije jasno otkuda toliko veliki broj napustanih skladista...koji je razlog tomu...?
Malo neobicno djeluje, da bi vlasnici ostavili vrijedne stvari, bilo je tu i novca, nakita...proizvoda prepoznatljive vrijednosti, koji su bili ociti i manje strucnim osobama, kada je kolekcionarstvo u pitanju.
Godišnje iz Los Angelesa odseli 900.000 ljudi.Tamo su ljudi puno mobilniji nego kod nas.Ovdje ljudi dignu kredu na 30 godina i ne miču se iz svog kvarta,a kamoli grada.Iako se i to počelo mijenjati posljednjih godina.Tamo stalno traju migracije stanovništva i uvijek je netko u pokretu.A kad se šališ iz Californije npr. u New York tada jednostavno ostaviš skladište.Možda ima malo glume u svemu tome ali ljudi su stvarni i stvarno se time bave.Od toga se napravila cijela jedna franšiza i ljudi žive od toga.
Na sličnu foru imaš ljude koji pružaju prijevoz stvari sa točke a na točku b i onda se međusobno natječu na klijente.
Pawn shop i kontejnerski ratovi su na sličnu foru.Zemlja velikih nejednakosti ali isto tako ima xy načina za pokrenut posao zbog veličine zemlje i velikog tržišta.Po cijele dane traju te prodaje skladišta i idu od grada do grada.

Poslano sa mog E2003 koristeći Tapatalk
bijesprvi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 21:52   #29
Quote:
Television kaže: Pogledaj post
To sam i ja primjetio. Na tim mjestima, gdje su skladisne jedinice, ima i preko 500 jedinica, barem kada prikazu iz zraka.
Zamisli kolika je vjerojatnost, da se kupi neka od skladisnih jedinica za 1700$ i da se odmah zaradi 4000$.

Istina, oni imaju trgovine, kolekcionari su. I uvijek bude nesto posebno, zlatnici, antikne igracke, stare Levis traperice sa crvenim savom.

Na stvaran nacin, da se stvarno kupuju skladista, tesko da bi itko mogao biti u nekom znatnijem plusu.

Mene je iznenadilo prije puno godina, kada su izjavili da je Survivor namjesten. Smatrao sam da nitko u takvim uvjetima ne bi pristao na nesto.

Ili ona drama, kada je Jarrod ponio samo 1400$, jer samo toliko imaju i onda kada je Dave Hester ponudio 1450$ i dobio unit. Ali prije toga je bila panika...samo da ne ide iznad 1400$...i bas ode.

Racunanje vrijednosti mi je isto smijesno...zbroje na licu mjesta...i zarada...bez da je prikazano, tko je sve to kupio...lijepo bi bilo da i to prikazu.

Svejedno, emisija mi je zanimljiva, mislim da njihovo neslaganje nije namjesteno...taj dio uzajamnog prijezira djeluje istinit.

Ali ima puno statista, koji samo stoje i glume zainteresirane.
Ajde malo izguglaj umjesto da svi sve znate.Ti plusevi i minusi su za potrebu serije.

Dave Hester je bankrotirao i pokrenuo posao iz početka.Kasnije se prešaltao pa počeo držati aukcije.

Jarrod i Brandy otvorili su drugu trgovinu jer im je posao išao odlično.Istu tu trgovinu zatvorili su kad im je posao upao u krizu,to su i prikazali u showu.Ono što još nismo vidjeli na malim ekranima je ono što se dogodilo 2016. kad su bankrotirali i zatvorili svoju prvu trgovinu u Orange Countyu.
Ponavljam,možda su neki elementi showa napuhani zbog same dinamike ali sve ostalo je itekako stvarno i nije baš da svi plivaju u lovi,bankroti su itekako realna mogućnost.Od svih njih još mi se kao najsposobniji nameće Darell koji ima nos za te stvari i time se bavi 30+ godina.
bijesprvi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 12:37   #30
Quote:
Monro kaže: Pogledaj post
Zadnjih desetak dana gledam ovo na rtl2..Bez tona..
Odvratan rialiti šou..Lešinare na nečijoj nesreći..
Ali slatka je ova patuljčica iz texasa, džepna, jednostavno ne mogu prestat gledat njezino pretjerano afektiranje..

Upravo je bila epizoda gdje su se pobili ovi što vode aukciju i jedan od likova koji kupuju..I lika su izbacili, kao, no uopće nije kriv..
A ne zaboravite platiti dami je sve, samo ne dama..
Toliko..

Malo je prejako reći da lešinare na tuđoj nesreći, ali dobro svatko ima drugačije principe.
Inače simpa je mala.
I Brandy je slatka.
I ona mala iz one druge emisije gdje prevoze stvari je vau.
I ona Deana što kupuje kontejnere, dobro ta je već milf i malo je zbuki.
__________________
#ho ho ho
xfairguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2019., 14:09   #31
jeli serijal gotov ? nema nijednog ni canade ni texas ni new yorkd ni normalnog storage warsa
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:55.