Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2010., 16:26   #221
prebacio sam broj s VIP-a na tomato prije mjesec i pol dana.. i stvarno sam pre zadovoljan.. nadam se da ce cijene ostati takve i dalje, čak ne moraju ici s nižim cijenama.
kozleee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 19:58   #222
Quote:
cayenneos kaže: Pogledaj post
Gledam na web shopu, zar više nema ono platiš 100, a dobiješ 130?!
Nema, trajalo je do 31.12.2009.
ZAGIMAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 15:27   #223
Pozdrav, inače sam 098, ali planiram prebacit broj u tomato. E sad, na mom 098 broju za par dana istječe 3 mjeseca otkad nisam kupila bon, pa nakon toga neću moć obavljat pozive. Ako ja podnesem zahtjev za prelazak na tomato i u međuvremenu mi istekne ova 3 mjeseca, hoće li bit kakvih problema? Ili da nadoplatim 50kn pa tek onda podnesem zahtjev?
Što se uopće dogodi s tom lovom koju imamo na računu kad 098 broj postane tomato broj? Da li ostaje na računu i može se koristit po tomato cijenama ili?
Bluzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 19:33   #224
e neznam za ono prvo pitanje, ali sto se tice s novcem na računu a u međuvremenu ti prebace broj na tomato, taj novac NE ostaje na računu... dobijes jedino za početak 10kn na tomato računu..prijenos broja ti traje jedno 7-8 dana.
kozleee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 18:10   #225
Quote:
kozleee kaže: Pogledaj post
e neznam za ono prvo pitanje, ali sto se tice s novcem na računu a u međuvremenu ti prebace broj na tomato, taj novac NE ostaje na računu... dobijes jedino za početak 10kn na tomato računu..prijenos broja ti traje jedno 7-8 dana.
A ništa, istekla su mi ova 3 mjeseca, pa neću riskirat da ne bude problema, dat ću još 50 kuna glupom te-komu
Pa ću se prebacit na tomato kad ih potrošim... Hvala na odgovoru
Bluzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 20:58   #226
pitanje- gdje se sve može kupit tomato broj? ili ako želim prebacit svoj postojeći broj-kome se obratim?
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 09:32   #227
Quote:
anđeo-s-rogićima kaže: Pogledaj post
pitanje- gdje se sve može kupit tomato broj? ili ako želim prebacit svoj postojeći broj-kome se obratim?
Tomato prodajna mjesta, gdje kupiti, web shop ; prijenos broja obavljaš kod novog (budućeg) operatera
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 00:25   #228
uzela sam tomato jučer kad sam i mob kupovala u vipu mi frend dao.

ali ja ne dobivam kunu na račun kad me zovu s drugih mreža ( i razgovaram po kunu. čak ne ni 99 lp nego punu kunu...
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 00:46   #229
pročitaj uvjete korištenja, pa će ti biti vjerovatno jasnije. svi novi korisnici su na toj opciji
__________________
ajde mala brzo gaće svuci,još od minhena nosin ga u ruci
spiderwoomen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 11:50   #230
Quote:
anđeo-s-rogićima kaže: Pogledaj post
uzela sam tomato jučer kad sam i mob kupovala u vipu mi frend dao.
ali ja ne dobivam kunu na račun kad me zovu s drugih mreža ( i razgovaram po kunu. čak ne ni 99 lp nego punu kunu...
Ti novci kad te zovu se spremaju na poseban racun koji mozes aktivirati kad uplatis bon! Uglavnom procitaj uvijete na www.tomato.com.hr (kao sto je Spiderwoomen napisala).
Po meni se ta tarifa bas ne isplati bolje uzmi 0,45 ili 0,29 tarifu jer su ipak puno jefitniji pozivi.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 00:12   #231
a dajte mi još recite jel se pozivi prema službi za korisnike naplaćuju?
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 08:13   #232
Quote:
anđeo-s-rogićima kaže: Pogledaj post
a dajte mi još recite jel se pozivi prema službi za korisnike naplaćuju?
092 99 11 - služba za korisnike (prijava poteškoća pri korištenju Tomato usluge; besplatno za pozive s Tomato broja). radno vrijeme službe za korisnike je svakog dana od 08:00 od 21:00 sati. (link)
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 19:31   #233
Primila sam poruku da ako nadoplatim bon do 09.02., dobijem dodatnih 30% vrijednosti bona, i evo sad uplatila 50 kn, i nigdje ne vidim tih svojih dodatnih 15 kn

Na stranici nema ništa, što bi ih sad trebala zvat??

Kako inače funkcioniraju ove njihove "akcije", je li i inače treba sto godina da sjedne lova na račun ili nikad ni ne dođe?
Bluzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 00:47   #234
ta akcija je vrijedila prije( do prije 5-6 mj), poslije toga samo ako se kupuje preko onog web shopa. pošalji im mail pa ih upitaj, da ne trošiš prema szk
__________________
ajde mala brzo gaće svuci,još od minhena nosin ga u ruci
spiderwoomen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 01:14   #235
Quote:
anđeo-s-rogićima kaže: Pogledaj post
pitanje- gdje se sve može kupit tomato broj? ili ako želim prebacit svoj postojeći broj-kome se obratim?
4. Gdje mogu podnijeti zahtjev za prijenos broja?
Zahtjev za prijenos broja može se podnijeti na ovim prodajnim mjestima.

EVO LINK S POPISOM

http://static.vip.hr/portal/slike/68...os%20broja.xls
kozleee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 18:15   #236
Danas sam prebacio broj od mame se T-Mobile na Tele2, i eto iznenađenja. Naime, za provjeru se nazovem na Tomato, a kad ono, nema signala i linija se sama izbaci. Nazovem SZK Tele2, i djelatnica mi kaže da je greška u njihovoj mreži i da ne zna kada će se otkloniti .
Za informaciju svima koji imaju Tele2, nećete moći pozivat Tomato brojeve. Loše, jako loše za Tele2.
ZAGIMAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 12:27   #237
dobro jutro....to su napravili zbog one opcije,zovi na tudji racun,,,,
to se vec odavno zna
sa tele2 moras par puta pokusati zvati da te se spoji sa tomato brojem....
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 20:05   #238
da... ili ak zoeš i sa vipa.. prvih par puta kaže da je mobilni telefon ugašen
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 15:29   #239
je baš
je-bek is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 14:58   #240
Prebacio sam mami broj sa vipa na tomato i sad ima tu tarifu "na tuđi račun". Frend je isto sa vipa prešao na tomato i ima istu tarifu, ali htio se prebacit na onu 0,29. Nadoplati račun sa 100 kn što je uvjet da se prebaci na tu tarifu i sad se ne može prebacit jer ima više od 5 kn na računu! Ne znam jel mogu ja mamu prebacit na tarifu 0,45 ako ima više od 5 kn ili i tu vrijedi to pravilo?

Pa to je odvratno kakva sve pravila propisuju ti operateri! Stvarno odvratno!

EDIT: sad vidim da se ne može preći na drugu tarifu dok god je na računu više od 5 kn. Mater im, a nitko nije tražio da ima tu tarifu po defaultu!
simba_m is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:05.