Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2014., 21:14   #61
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Pročitaj i kako je tom metodom ubio par ljudi.
Ne znam puno o tom liječniku i njegovom liječenju sodom-bikarbonom... ali me ovo malo ubolo u oči - da je on "ubio par ljudi"... A koliko ljudi su "ubili" liječnici zračenjem, rezanjem, kemoterapijom itd. Znači, ako netko ima neku metodu koja da je rezultate, olako ga se napada da ubija i vara ljude - a što je sa službenom medicinom - ako ćemo tako - koliko ljudi je ona ubila bezuspješnim liječenjem - i nikom ništa!?
Fritz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 02:36   #62
Quote:
Fritz kaže: Pogledaj post
Ne znam puno o tom liječniku i njegovom liječenju sodom-bikarbonom... ali me ovo malo ubolo u oči - da je on "ubio par ljudi"... A koliko ljudi su "ubili" liječnici zračenjem, rezanjem, kemoterapijom itd. Znači, ako netko ima neku metodu koja da je rezultate, olako ga se napada da ubija i vara ljude - a što je sa službenom medicinom - ako ćemo tako - koliko ljudi je ona ubila bezuspješnim liječenjem - i nikom ništa!?
Pa imao je rezultat - par ljudi je umrlo.

Struka liječi po protokolima za koje postoje određene indikacije. Postoji nešto što se zove Zakon.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 02:51   #63
ja ne razumijem zašto se ova tema ne zaključa
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 12:48   #64
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Pa imao je rezultat - par ljudi je umrlo.

Struka liječi po protokolima za koje postoje određene indikacije. Postoji nešto što se zove Zakon.
Aha, struka liječi po protokolu i onda umreš po zakonu. To je stvarno dobra utjeha.
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 19:09   #65
Quote:
Arsen kaže: Pogledaj post
Aha, struka liječi po protokolu i onda umreš po zakonu. To je stvarno dobra utjeha.


Pa nitko te ne tjera da se liječiš u bolnici ako nećeš.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 16:50   #66
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Pa imao je rezultat - par ljudi je umrlo.

Struka liječi po protokolima za koje postoje određene indikacije. Postoji nešto što se zove Zakon.
čovječe, učinkovitost kemoterapije je oko 2%
a ako je ovaj doktor sa sodom recimo liječio 100 ljudi i 2,3 je umrlo, mislim da bi rađe ošla kod njega, nego na kemoterapiju. osim toga, učinkovitost kemoterapije i zračenja i sranja se često mjeri na tome da živiš 5 godina poslije raka, a kolko ljudi umre nakon tih 5 godina?! postoji zakon.. uau, inače je ljudska rasa poznata po poštenju, zdravom razumu i empatiji.
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 21:03   #67
Quote:
seronjaa kaže: Pogledaj post
čovječe, učinkovitost kemoterapije je oko 2%
a ako je ovaj doktor sa sodom recimo liječio 100 ljudi i 2,3 je umrlo, mislim da bi rađe ošla kod njega, nego na kemoterapiju. osim toga, učinkovitost kemoterapije i zračenja i sranja se često mjeri na tome da živiš 5 godina poslije raka, a kolko ljudi umre nakon tih 5 godina?! postoji zakon.. uau, inače je ljudska rasa poznata po poštenju, zdravom razumu i empatiji.
Pa ono - nije.

Svi drvite po tome, a bez osnove.

Ljudi se kasnije prate praktički doživotno. 5 godina je statistički okvir.

Ljudska rasa može biti i ovakva i onakva, ali struka je struka. Nije nepogrešiva, ali je najbolje što imamo.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 23:36   #68
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post


Pa nitko te ne tjera da se liječiš u bolnici ako nećeš.
Obzirom na stanje u zdravstvu, uskoro ćemo ionako manje-više biti oslonjeni samo na sebe.
Svoje povjerenje u kemoterapiju zadrži za sebe i svoje "zakone". Kemoterapija ubija milijune ljudi, a ti govoriš da nemamo ništa bolje. Ti to ozbiljno?
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 09:50   #69
Ma milijarde.

Možda bi svi trebali prijeći na sodu i čudotvorne vodice?
Eh, Arsene i ostali, lako je pričati o nečemu o čemu se zna malo ili ništa.
Lako je navoditi osobne doživlje i pričati dogodovštine, ali to nisu dokazi.
Prema tome, nitko vas ne tjera niti da idete doktoru niti da se liječite po bolnicama.
Imate Simoncinija i slične pa vjerujem da možete doći na svoje.
Kojeg vraga ta medicina uopće zna naspram silnih "prosvjetitelja".

Dapače, ako dobijete tumor, nakrcajte se sodom, injekcija ima u svakoj ljekarni pa nam javite rezultate. Samo ih adekvatno opišite tako da znamo o čemu se radi.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 16:52   #70
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Ma milijarde.

Možda bi svi trebali prijeći na sodu i čudotvorne vodice?
Eh, Arsene i ostali, lako je pričati o nečemu o čemu se zna malo ili ništa.
Lako je navoditi osobne doživlje i pričati dogodovštine, ali to nisu dokazi.
Prema tome, nitko vas ne tjera niti da idete doktoru niti da se liječite po bolnicama.
Imate Simoncinija i slične pa vjerujem da možete doći na svoje.
Kojeg vraga ta medicina uopće zna naspram silnih "prosvjetitelja".

Dapače, ako dobijete tumor, nakrcajte se sodom, injekcija ima u svakoj ljekarni pa nam javite rezultate. Samo ih adekvatno opišite tako da znamo o čemu se radi.
Na sodu će prijeći oni koji misle da će im to pomoći. Oni koji ne razmišljaju što bi im moglo pomoći, dobiju ono o čemu se "zna najviše". Jako bi se razočarali kada bi znali da im "struka" pruža 2% izgleda za petogodišnje preživljavanje.
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 17:46   #71
Pa ono.. Pretpostavka je da ljudi znaju za sebe. Šteta što to u nekim slučajevima bude pogrešno.
Tvoje trubljenje o 2% je u najmanju ruku krivo jer pokušavaš navući vodu na svoj mlin. Žao mi je, ali to je tipična mana, kako "alternativaca", tako i onih jako religioznih (kao paralela) - donošenje suda bez valjanih argumenata. Umjesto obratno.

Neka ostane ljudima na prosudbu.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 19:55   #72
evo detaljnije

http://www.novi-svjetski-poredak.com...om-bikarbonom/
__________________
Jedem, dakle debela sam
trešnjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 22:19   #73
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Pa ono.. Pretpostavka je da ljudi znaju za sebe. Šteta što to u nekim slučajevima bude pogrešno.
S ovime se potpuno slažem. Ako ne razmišljaš SVOJOM glavom, stvari se obično odvijaju u krivom pravcu. Nevjerojatno je koliko su ljudi komotni i koliko malo misle o sebi i svom opstanku.

Jako me čudi da ovo o 2% i sam ne znaš. Podatak je odavno poznat. Svakoga bi moralo začuditi da je ikako drugačije.
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 01:21   #74
To smo prožvakali na adekvatnoj temi (ako mislimo na isto).
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 15:29   #75
Članak iz lista Dnevno

http://www.dnevno.hr/zdravlje/115447...e-se-taji.html
Hermes7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 17:40   #76
Quote:
500 ml 5 %-postotne otopine sode bikarbone direktno u venu, svakog dana. Tako treba ponavljati dok ne dobijete ukupno 24 infuzije. Nakon toga provjerite je li se rak povukao, trebao je!
šta ako ne bude?
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 18:59   #77
Quote:
Postupak liječenja:
Kod karcinoma želuca, crijeva, rektuma i usne šupljine: 
Uzimati jednu čajnu žličicu sode bikarbone ujutro i jednu navečer s čašom vode, tijekom jednog mjeseca. Nakon toga rak bi trebao nestati.
Zanimljivo, doktor koji ne zna kemiju 1. razreda srednje - reakcija sode bikarbone i želučane kiseline
__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:45.