Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2013., 14:48   #41
Dragi kvizoljupci, drago mi je da kreće nešto novo, dinamično, nisam očekivao ovakvu izdašnost što se nagrada tiče, svi koji žele vježbati, izmjenjivati pitanja, odgovore i pošalice
pridružite se fb grupi Kvizomanija
https://www.facebook.com/groups/183769141809028/
G. Chance is offline  
Old 28.09.2013., 16:08   #42
odgoda

Quote:
funes kaže: Pogledaj post
Web test je bio lagan, ali sam ga prebrzo ispunjavala pa sam sigurno dosta i falila. Bilo bi to zanimljivo iskustvo, a trenutno mi fali adrenalina u životu.
Je li moguće ispuniti test a da se ostane anoniman (lažno ime I slično) ? Htio bih se iskušati ali još ne želim nastupiti.
mcantabile is offline  
Old 28.09.2013., 18:46   #43
Quote:
dr.Bojler kaže: Pogledaj post
Pa i neznam baš. Kako kažu, za Eunigmu se prijavilo 300 timova, dakle, 900 ljudi. Obzirom na krizu kao i na grupni rad, vjerojatno će interes biti daleko veći.
Interesa sigurno ima, ali to ne jamči i kvalitetu nastupa. Vjerujem u prosudbu ekipe koja stoji iza projekta i njihovu pozitivnu selekciju pravih kandidata.
__________________
That gum you like is going to come back in style...
lizard is offline  
Old 01.10.2013., 06:55   #44
pitanje za ove koji su se vec prijavili...jel vrijeme za odgovore rasporedjeno na svako pitanje zasebno ili mozes na jedno potrosit 20, a na drugo 2 sekunde?
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 01.10.2013., 09:57   #45
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
pitanje za ove koji su se vec prijavili...jel vrijeme za odgovore rasporedjeno na svako pitanje zasebno ili mozes na jedno potrosit 20, a na drugo 2 sekunde?
Dakle, ukupno raspoloživo vrijeme je 150 sekundi i na jedno možeš potrošiti i 100 a na ostala npr. 5.

Ma kad priča krene, sve se svodi na klik, klik, klik....
Ja sam svoje odradio za 105 sekundi s tim da mi je na jednom bio problem učitavanja stranice... vidio se smo dio pitanja i jedan odgovor. Lupio sam napamet pa što bude. Za 13 odgovora sam 100% siguran... pa, u konačnici, što bude bude.

Daleko više me interesira može li se prijava napraviti jednom ili višekratno.
dr.Bojler is offline  
Old 01.10.2013., 22:34   #46
pa probaj još jednom, šta te sprječava?

kako volim pitanja tipa "Kako biste u 5 riječi opisali sebe, svoj karakter?"
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Old 02.10.2013., 00:57   #47
@markeca
pa sto fali tim pitanjima?

meni su teza bila ova gdje ima a, b i c

nagadjam da sam znala negdje 10 od 15. definitivno nisu lagana, ali tako i treba. ne trebaju nam debili ko u tog se nitko nije sjetio.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 02.10.2013., 10:41   #48
pa ne volem takva

men su se abc pitalice činile relativno laganima, al sam u žurbi (dok nisam shvatio da vremena ima sasvim dovoljno) uspio stisnuti bar 2 kriva odgovora. svejedno, mislim da bih trebao imati bar 10 točnih. ispunit ću još koji put...
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Old 03.10.2013., 14:35   #49
Pitanja su najbolja za selekciju, od super laganih do srednje teških. Nadam se da će bit nešto, nisam već dugo sudjelovao na nekom kvizu.
I drago mi je što se gđa Neda vraća kvizovima, užitak je gledati njeno znanje.
castor8 is offline  
Old 03.10.2013., 16:29   #50
iako se slazem s time da je uzitak gledati njeno znanje, nemojmo trcati pred rudo. to sto se prijavila ne znaci da ce ju i zvat
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 03.10.2013., 16:54   #51
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
iako se slazem s time da je uzitak gledati njeno znanje, nemojmo trcati pred rudo. to sto se prijavila ne znaci da ce ju i zvat
Živa istina. Bumo videli šta će ispasti od svega toga. Najvjerojatnije ništa.
funes is offline  
Old 04.10.2013., 21:37   #52
lagana pitanja, al sam izgubio 45 sekundi na pitanje o zrmanji lol. umjesto da sam samo bubnuo. i onda onih 10.000 manijaka nisam skuzio u posljednjoj sekundi pa sam stisnuo 1000 nabrzinu. al mislim da su to jedina dva netocna
Eng3lthal is offline  
Old 04.10.2013., 22:01   #53
ma mislim da nema prevelike brige za upadanje. ako će ići dvaput tjedno po četvero ljudi, trebat će tu podosta igrača.

a još ako će bar malo gledati i regije, i tu si u dobroj poziciji, nije baš da je po kvizovima bilo puno igrača iz našeg kraja
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Old 05.10.2013., 04:10   #54
Jedva čekam ovu emisiju...prijatelj mi je upo među te chasere... bit će veoma zanimljivo
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Old 05.10.2013., 12:21   #55
ako ništa drugo, dinamika kviza zadržat će gledatelje duže nego sve u 7. to plus sveopća želja da se pobijede majstori kviza koji će stajati s druge strane ploče
Eng3lthal is offline  
Old 05.10.2013., 15:22   #56
Quote:
Eng3lthal kaže: Pogledaj post
ako ništa drugo, dinamika kviza zadržat će gledatelje duže nego sve u 7. to plus sveopća želja da se pobijede majstori kviza koji će stajati s druge strane ploče
Nadam se, ali sve zavisi o lovcima. Teško da će se kviz približiti britanskoj dinamici, ali ipak očekujem napredak u odnosu na Sve u 7.
funes is offline  
Old 06.10.2013., 12:08   #57
znaci kviz pocinje s emitiranjem za 20 dana, a jos nikoga nisu zvali na snimanje? :/
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 07.10.2013., 20:25   #58
Lovci će navodno biti MM, jedan meni jako drag novinar, očekivano Kotiga i još dvije cure. Po meni, svi pobjedivi, ali jedna, jedina i najključnija riječ u cijeloj toj priči bit će onaj zadnji finalni krug - BRZINA
G. Chance is offline  
Old 07.10.2013., 20:51   #59
Quote:
G. Chance kaže: Pogledaj post
Lovci će navodno biti MM, jedan meni jako drag novinar, očekivano Kotiga i još dvije cure. Po meni, svi pobjedivi, ali jedna, jedina i najključnija riječ u cijeloj toj priči bit će onaj zadnji finalni krug - BRZINA
što se imenovanih tiče, apsolutno. s kotigom (njegovom ekipom) sam se znao ogledati u pub kvizu, bilo je raznih rezultata, a volio bih se ogledati i s kolegom silverom. nek se malo poklope pitanja i bude solidna ekipa, svega može biti.
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Old 08.10.2013., 00:18   #60
Zašto Kotiga? On nema nikakve rezultate.

Da se malo podsjetimo nastupa dotičnog Kotige.

Milijunaš - 32 000, prosječan rezultat koji je mogla ostvariti bilo koja kućanica

Kviskoteka - prošao jedno ili dva kola, sve u svemu ništa posebno

Najslabija karika - blamaža sa sumom iz Kine, nije niti ušao u finale

Nakon toga sastavlja pitanja, pripada skupini koju je jedan forumaš dobro opisao kao "mladoturke".

Dakle, koje su kvalifikacije dotičnog Kotige?

Zadnje uređivanje Škugor : 08.10.2013. at 00:30.
Škugor is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:39.