Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2019., 18:40   #101
Malo o likovima iz serije u stvarnosti : https://www.istorijskizabavnik.rs/bl...nilo-tomasovic
__________________
Solon: NEMO PVTANDVS BEATVS ANTE MORTEM
To_all_my_friends is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2020., 02:51   #102
Meni je druga sezona serije barem istog kvaliteta kao i prva što je zapravo čini boljom. Oduševila me je poslednja epizoda.
Bjela je izjavio kako "razmišlja o trećoj sezoni"! Ne rise Bjela leba ti nego snimaj iz ovih stopa.
Kraj druge sezone ukazuje da će biti i treća al ajde videćemo. Priznajem da me malo smorilo to što ćopavog Zagoraca glumi Biković ali da i njemu damo šansu. .
VrangeL_1917 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2020., 06:39   #103
Amazon Prime otkupio Senke nad Balkanom.
Atom94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2021., 07:42   #104
Da mi je netko rekao kako će mi trebati titlovi za srpsku seriju...

Ovo mi se nekako provuklo s popisa gledanja ali zato sad guštam. Odlična serija u svakom segmentu.

Quote:
Na jesen (2021) kreće snimanje treće sezone serije "Senke nad Balkanom", a njeni junaci, pored dvojice inspektora Andre Tanasijevića i Stanka Pletikosića, biće Josip Broz Tito i Draža Mihailović.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2021., 13:53   #105
Dali se moze, i gdje besplatno pogledati 2 sezonu?
orion57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2021., 16:12   #106
Dovršio. Druga sezona mi je na kraju ispala bolja od prve iako nije to obećavala negdje do 7. epizode. Odlična serija, jedna od rijetkih gdje sam gledao više ep. na dan. Nadam se trećoj sezoni.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2021., 01:24   #107
Tek sam sad odgledao drugu sezonu jer je neko postavio sve epizode na youtube. Bolja mi je od prve Vesna Trivalic je pokidala u ulozi Draginje, svaka njena scena je bila za Oskara, pogotovo kad je saznala da joj je sin umro. Tako mala uloga, a meni je skoro obiljezila sezonu. I njen sin Benzinac je super, taj glumac je inace sin Dragana Bjelogrlica, prelijep je.

Leona Paraminski je odlican izbor za ulogu Marije Orsic, lezbo scene sa Majom su bile predobre, osjetila se napetost izmedju njih. Samo mi je zao sto je Maja malo pala u drugi plan u ovoj sezoni ali to je sto je.

Ubistvo Kaludjera je fenomenalno odradjeno

Plot twist sa mladim inspektorom isto super.

Kompletna prica mi je bila laksa za pohvatati u odnosu na prvu sezonu gdje mi pola stvari nije bilo jasno.

Na kraju se pojavio Milos Bikovic u ulozi druga Tita, ne znam sta da mislim o tome Navodno ce u trecoj sezoni imati vecu ulogu, radnja ce biti u 1941. ali premlad mi je Bikovic da bi glumio Tita
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2021., 11:38   #108
Hvala za info. da je serija postavljena na YouTube . Pogledala u jednom dahu, bojeci se da je ne skinu. Odlicna serija. Sad su mi puno jasnije neke stvari iz tog dijela povjesti.
orion57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2021., 19:50   #109
Ma pohvalit ću još jednom seriju..
Podsjeća na zlatna vremena nekadašnje yu produkcije, serija dobrih filmova..
I druga sezona je odlična..

Nema pandana, na ovim prostorima..
Sve ostalo je klasa ispod..

Mogu još, ali i ovo je dovoljno..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2021., 01:00   #110
S kime ste se ljudi najvise poistovjetili u seriji? Koji vam je lik najdrazi?

Meni je definitivno Kaluđer bio najveca faca u seriji. Onaj poluludi podrugljivi smijesak, ma nikad ne znas sta ti kaluđer stvarno misli Mafiozo i mutan lik, ali nikad ne bi covjek rekao za njega. Elegantni psihopat. Nevidjena facijalna ekspresija. Gordan Kicic, inace osrednji glumac ovdje je odglumio fenomenalno. Da postoji neki balkanski oskar njemu bi ga dodjelio. Balkanski Joker
Svartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2021., 12:27   #111
Quote:
Svartman kaže: Pogledaj post
S kime ste se ljudi najvise poistovjetili u seriji? Koji vam je lik najdrazi?

Meni je definitivno Kaluđer bio najveca faca u seriji. Onaj poluludi podrugljivi smijesak, ma nikad ne znas sta ti kaluđer stvarno misli Mafiozo i mutan lik, ali nikad ne bi covjek rekao za njega. Elegantni psihopat. Nevidjena facijalna ekspresija. Gordan Kicic, inace osrednji glumac ovdje je odglumio fenomenalno. Da postoji neki balkanski oskar njemu bi ga dodjelio. Balkanski Joker
Da bi ovakav film/serija trebala biti dobra treba imati i dobrog negativca.... čovjek je od uloge napravio karikaturu...a to nije lako....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2021., 14:56   #112
Quote:
ULICA ULICE kaže: Pogledaj post
Da bi ovakav film/serija trebala biti dobra treba imati i dobrog negativca.... čovjek je od uloge napravio karikaturu...a to nije lako....
Kakvu karikaturu?
Pa odlično je od glumio bolesnika
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2021., 22:08   #113
Ludi princ je maestralno odrađena uloga..
Pa onda Umjetnik, sa nožem ne diraj mi slike..


Dakle ima scena za pamćenje..

Nož kao najčešće oružje krvnih delikta u Kraljevini SHS..
Ima jedan film od Krste Papića Kad te moja čakija ubode..
Slika i prilika, pojašnjenje sukus, ovih prostora..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2023., 00:50   #114
Jel se zna što o trećoj sezoni?
Bjelogrlić je još u veljači objavio na Instagramu fotografije sa seta ali od tada nema nikakvih vijesti.
Axl rose is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:23.