Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2007., 17:24   #281
Vidio sam reklamu za PBZinvestor...Jel mogu preko njih prodati dionice T-ht-a? Moze netko reci nesto vise o tome?
Lord Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 17:32   #282
Quote:
angell kaže: Pogledaj post
Vidio sam reklamu za PBZinvestor...Jel mogu preko njih prodati dionice T-ht-a? Moze netko reci nesto vise o tome?
mozes, klikni link (desno na forumu) i citaj...
Pukyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 18:55   #283
ako ja brokeru zadajem nalog putem telefona, kako se to evidentira?

npr. ja mu kažem da prodajem dionice po cijeni od 2000kn, a on ih proda po 1500kn svom prijatelju i kaže da sam dao takav nalog. Kako bi ja u tom slučaju mogao dokazati da me on prevario?
__________________
Kako oblikovati potpise
Roky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 19:08   #284
Svi razgovori se snimaju. Neće te prevarit.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 19:25   #285
Quote:
lahor kaže: Pogledaj post
Svi razgovori se snimaju. Neće te prevarit.
hvala, to sam i mislio ali nisam bio siguran
__________________
Kako oblikovati potpise
Roky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 21:36   #286
Quote:
emiliano kaže: Pogledaj post
Niko ne spominje PBZ Investitor ?
sasvim ok izgleda, ja zadovoljan
Akrap is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 00:33   #287
Imam pitanje vezano za prodaju di(j)onica. Daklen recimo da sam sve dobro obavila i da mi je broker prodao dionice po cijeni koju sam naložila. Moji novac od prodaje je tada kod brokera na račun. I to je to?! Da bih ga dobila na svoj tekući to moram posebno naložiti brokeru???.

I dopunsko pitanje, ako želim recimo kupiti 10 nekih dionica po 500 novčića, koliko tada trebam uplatiti brokeru na račun. Pretpostavljam Novčiće za dionce po željenoj cijeni + novčiće za brokersku uslugu?? Dakle u ovom primjeru ako je (zbog jednostavnosti) brokerska naknada za kupnju 1%... Onda moram uplatiti 10 x 500 = 5000 novčiča za dionice + 50 novčiča za proviziju = 5050 novčiča. Što se događa ako ne uplatim tih 50 novčiča, broker u potpunosti odbija nalog ili kupi 9 dionica i ostane mi 455 novčiča kod njega na računu (9 x 500 = 4500 + 45 = 4545)

Ispričavam se ako sam pitala nešto več odgovoreno... Učim se pa čitam sve odreda....
Labinčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 07:32   #288
Quote:
Labinčica kaže: Pogledaj post

Ispričavam se ako sam pitala nešto več odgovoreno... Učim se pa čitam sve odreda....
sama si odogovorila na sva pitanja, osim zadnjeg.
ako nema dovoljno novaca da se izvrši nalog i broker naplati proviziju, odbija ti se cijeli nalog.
moraš sama zadati - ili dionicu manje ili nižu cijenu.
lonicera is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 07:41   #289
POZDRAV

Pozdrav ekipa:

Moje pitanje je: Koji od on-line brokera nude u svojoj usluzi realno stanje cijene i količine dionica na burzi?

HVALA
hercegm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 07:54   #290
Ima li ovdje netko iz Slav. Broda da mi kaze imamo li mi u Brodu brokera i gdje???
suncac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 10:10   #291
Quote:
hercegm kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa:

Moje pitanje je: Koji od on-line brokera nude u svojoj usluzi realno stanje cijene i količine dionica na burzi?

HVALA
Prva generacija u prva tri mjeseca korištenja i kasnije ako imaš promet preko 30 000 kn. Mislim da i ova nova usluga od PBZ-a ima tu uslugu.

Nego, meni nitko nije odgovorio, pa ću opet pitati: da li je netko već povlačio keš od Prve generacije i koliko to traje?
lonicera is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 10:13   #292
Quote:
lonicera kaže: Pogledaj post
Nego, meni nitko nije odgovorio, pa ću opet pitati: da li je netko već povlačio keš od Prve generacije i koliko to traje?
ako ti je lova slobodna dobiš isti dan a ako si tek prodala dijonice onda se čeka t+3 dana
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 10:13   #293
Quote:
hercegm kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa:

Moje pitanje je: Koji od on-line brokera nude u svojoj usluzi realno stanje cijene i količine dionica na burzi?

HVALA
PBZ Investitor, Rast i PG
Dalje ne znam
troyangirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 10:29   #294
a complete line?
Nata07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 10:47   #295
koliko triba fimi da posalje korisnicko ime i lozinku na mail?poslala sam im punomoc prije 3 dana
parachutes is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 10:55   #296
Quote:
troyangirl kaže: Pogledaj post
PBZ Investitor, Rast i PG
Dalje ne znam
Abacus brokeri najavljuju uslugu pod nazivom Gledalica Navodno od sredine 10. mjeseca
Glupog li imena...
__________________
***** Maxxy *****
Maxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 10:55   #297
Quote:
parachutes kaže: Pogledaj post
koliko triba fimi da posalje korisnicko ime i lozinku na mail?poslala sam im punomoc prije 3 dana
... ja sam dobio odmah sljedeći dan (cca 24h)... može bit da imaju povećani broj registracija...
... slobodno nazovi i provjeri... ženska koja se javlja je vrlo ljubazna


(btw: jesi im poslala naknadne podatke koje traže- kopije osobne, tekućeg...?)
__________________
Kako oblikovati potpise
easyrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 10:58   #298
Quote:
easyrider kaže: Pogledaj post
... ja sam dobio odmah sljedeći dan (cca 24h)... može bit da imaju povećani broj registracija...
... slobodno nazovi i provjeri... ženska koja se javlja je vrlo ljubazna


(btw: jesi im poslala naknadne podatke koje traže- kopije osobne, tekućeg...?)
aha,jesam,iako totalno nepotrebno.kazu da im to treba za otvorit mi racun u SDA,a meni racun vec otvoren upisom dionica ht-a
parachutes is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 10:59   #299
A što bi trebala biti ta Gledalica? BTW već 13 dana čekam obavijesni mail od Abacusovaca ili pisamce sa kopijom ovjerenog ugovora s njihove strane. Znam ja da je gužva, no ovo je too much.
Neuson is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 11:01   #300
Quote:
parachutes kaže: Pogledaj post
aha,jesam,iako totalno nepotrebno.kazu da im to treba za otvorit mi racun u SDA,a meni racun vec otvoren upisom dionica ht-a
... nema veze... meni je žena rekla da im to svejedno treba i da pošaljem s napomenom da sam upisao ponudu T-HT
__________________
Kako oblikovati potpise
easyrider is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:10.