Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2011., 14:03   #81
radio ETFOS
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 13:17   #82
ko voli stari funk i R&B iz 80tih - "Dancegrooveradio"
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 15:44   #83
Zna li netko url adresu Radio Federacije BiH
katana12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 00:25   #84
evo drug ova je radio stanica iz bosne skoro su poceli sa radom i meni se stvarno svidja momci su odlicni znaci svaku muzicku svakom ispune i sve ostalo potom je i sve besplatno
http://hasankonjic.wix.com/brijesnica-radio
muhizin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 12:01   #85
www.klfm.org

najbolji radio ikad!
mala_snaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 19:11   #86
Thumbs up Najbolje Radio Stanice sa Balkana

http://radio-online.bplaced.net
ili

Najbolje Radio Stanice
mad4red is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 11:02   #87
Sven radio
World Fusion radio
Groove FM
Jazz fm Berlin
Radio 808
BBC 6 Music
ExAuPair is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 02:22   #88
Treba mi preporuka neke dobre radio stanice,bez prekida sa vijestima i sl. muzika za barove,neki lounge,i sl....ljetni đir,al opet da nije sve isto 24h...
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 11:55   #89
Quote:
mala_snaga kaže: Pogledaj post
www.klfm.org

najbolji radio ikad!
malo pretjerano,ali dosta dobar radio,meni se sviđa
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 14:45   #90
Radio Paradise je bez ikakvih vijesti, reklama i drugih pizdarija, a stvarno su dobri.
__________________
Every normal man must be tempted, at times, to spit on his hands, hoist the black flag, and begin to slit throats.(H. L. Mencken)
AttitudeAdjuster is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 12:48   #91
Quote:
šafrona kaže: Pogledaj post
malo pretjerano,ali dosta dobar radio,meni se sviđa
to od pocetne euforije otkrica da neko vrti takvu glazbu.i to u susjedstvu.
al sad sam navucen i uzasno me ljuti sta nema neki jednostavan princip za slusat i u autu.
ili ima?
mala_snaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 10:04   #92
Ima li negdje na jednom mjestu svi podcastovi ex yu radio stanica za naknadno slušanje tematskih emisija

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
svilaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 18:20   #93
Diferenciranje signala internetskih radio postaja

Slušao sam Jazzradio.com putem digtalnog radio prijemnika Revo Superconnect i rutera. Nakon nekog vremena iskopčali su mi signal. Ista radio postaja nudi pretplatu u Premium signal kvaliteti za mjesečnu i godišnju pretplatu Putem PC-a slušam i nadalje istu postaju sa podcastovima ali ne u Pemium signal kvaliteti ali je signal free od naplate za standardnu internetsku kvalitetu. Ista priča mi se je dogodila kod poistaje http://jsm822.wix.com/jsmradio. Uvjeti spotify internet radia se mješaju sa standardnim digitalnim signalom kvalitete.

Dali netko zna koji može biti razlog diferenciranja signala zbog prijemnika(uređaja) istog signala kojeg dobivam sa istog rutera i od iste radio postaje? Valjda je moja ip adresa ista ?
re-xp is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 14:25   #94
Quote:
re-xp kaže: Pogledaj post
.............

Dali netko zna koji može biti razlog diferenciranja signala zbog prijemnika(uređaja) istog signala kojeg dobivam sa istog rutera i od iste radio postaje? Valjda je moja ip adresa ista ?
Ja se već duže vrijeme patim, strašno mi fali JSM. Ak naiđeš na sličnu, zaista dobru stanicu, postaj.

Ukratko, Radionomy izvodi sr**a

edit: kao zamjenu, zasad se prebacih na http://www.jazzradio.fr/radio/webradio
__________________

Zadnje uređivanje ursula1000 : 14.06.2016. at 14:44.
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 10:25   #95
90% domaća muzika, uglavnom do 100m nadmorske visine.

http://istrijanski.com/
gringo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 21:42   #96
http://somafm.com/

na ovoj adresi hrpa radio-stanica svakojake glazbe...riznica blaga
bologna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 19:37   #97
Pozdrav svima. Zanima me koja je razlika izmedju internet radia i internet Dab radia.
miro76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2022., 16:30   #98
Pozdrav ljudi kad smo vec kod internet radija vidim prodaju se raznorazne kutije za slusanje internet radija evo naprimjer ova https://www.electronic-star.hr/HiFi-...boja-Crna.html
m074 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2022., 20:08   #99
Evo vam primjer kombinacije za slušanje internet radio stanica, bez posebnog radio prijemnika.

Izvor: neka mobilna radio aplikacija, npr VRradio.
Instalirate je na tv box a box spojite na pojačalo.
Kontrola ide preko TV-a ali ima i bolje rješenje.
Instalirate aplikaciju Zank Remote na mobitel i imate VRadio (ili neku drugu aplikaciju) na zaslonu mobitela i tu možete mijenjati stanice, jačinu zvuka itd., bez potrebe da palite tv.

Osim spomenutog Pandora radija, ima tu mnogo stanica sa vrhunskim zvukom, npr Linn ili Naim, dosta flac strimova, a možete i sami dodavat stanice kojih vradio nema u bazu favorita, ako vam je poznata adresa streama.
Ako nekog zanima, mogu stavit 20-ak stanica s odličnim zvukom (320kbps pa naviše).
manjinjorgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2022., 17:15   #100
Quote:
miro76 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. Zanima me koja je razlika izmedju internet radia i internet Dab radia.
da bi radio emitirao na DAB-u, mora mu biti odobrena koncesija od države, dok internet radio može otvoriti svaka šušta. DAB se hvata preko posebnih DAB prijemnika, koji se ugrađuju napr i u nove automobile napr na podrucju EU i počeli su zamjenjivati FM. Internet radio s druge strane, sluša se naravno preko interneta. Nema pristupa netu, nema ni internet radija. Dok u nekoj vukojebini ako imaš DAB u autu i dalje možeš čuti da je napadalo 3 cm snijega u Lici. No da skratim priču pošto je internet toliko postao dostupan, ali ono najvažnije mobilni internet cijenovno pristupačan DAB kao format ne nudi ništa spektakularno od Internet radija tj radio postaja na WEB-u. Na skupovima koji su se prije održavali i gdje su se isticale prednosti DAB-a bila je navedena kvaliteta zvuka, koju domaće radio postaje nisu uopće imale (ne svojom krivnjom nego krivnjom OIV-a) tako da je i ta mala mozda prednost bila nedostupna slušateljima na našem području. Jedina prednost koju ja možda vidim je na priobalnom području gdje Talijani prekrivaju i ometaju naše radije s FM-om, pa možda bi sa DAB standardnom bilo ok. I radio postaje s tog podrucja bi konacno mogle emitirati u "miru".
karolo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:35.