Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2017., 23:28   #21
Quote:
Duplimmm kaže: Pogledaj post
Nekad mislim da je kao neka filmska neka prica i da cemo se po treci put u zivotu mozda sresti i sve ce sjesti na svoje mjesto haha
Oprostite na dugackom postu
Posto si trenutno u haosu, najvaznije bi bilo da prihvatis svoje odluke koje si donela, jer si u tom trenutku, kada si ih donosila tako osecala. Da li su te odluke bile ispravne, to si tada mogla da procenis da si htela, ali ti to tada nisi htela. Sta donosi veza sa ozenjenim, znaju danas i devojcice od 12 godina, tako da si jako dobro znala u sta se upustas. To sto si propustila slobodnog decka koji je bio bar zaljubljen u tebe je stvar koju si tada prihvatila, jer si jednostavno osecala tako.

Sada je mleko prosuto i nema zaljenja i popravljanja. Za neke stvari u zivotu ne postoji popravni ispit. Mozda ce taj tvoj raniji poznanik da bude za uvek srecan sa tom devojkom, mozda ce se rastati od nje.

Gledaj da sredis sebe i svoj zivot. Ovo sto radis te samo izludjuje. Mi uvek stojimo ispred nekih prekretnica i pitamo se, da li smo pametno odlucili. Stvar je u tome, da si ti u tom momentu mislila da je to pametno sto radis, iako ti iz ove perspektive to izgleda drugacije. Izgubila si decka koji te je voleo, ovog sada izgleda bas i ne volis mnogo, on ti samo "odgovara". Imas previse suprotnosti u tebi i to ce da te iskida. Nemoj to da radis sebi.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 00:14   #22
Quote:
Duplimmm kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Prvi moj post na forumu ce biti ovdje jer me u zadnje vrijeme muce malo misli
Najbolje zaboravi na sve i posveti se karijeri, to ti je izgleda najsigurnija opcija.

Ako hoćeš sebi baš udovoljiti nađi si jednog za sex, drugog za prijateljstvo i trećeg za veliku familiju i društvo.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger