Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2017., 16:58   #61
Chris Miller & Phil Lord FIRED From Han Solo Movie?!
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 20:35   #62
Jel se pojavljuje Vader i u ovom filmu?
__________________
"Da bi ti potkovica donela sreću, moraš raditi kao konj."
Goku ssj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 18:01   #63
Logično.

Dečki su radili odlične komedije, ali kada imaš ovako bitnu franšizu kao što je SW, studio ti jednostavno neće dati da radiš što hočeš.

Opet, ne kužim zašto su uopće angažirali likove iz tog žanra.

Dobar osvrt
https://www.youtube.com/watch?v=XTzCWfHa93Y

Još jedan
https://www.youtube.com/watch?v=stSpTgujfks
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 18:11   #64
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Dečki su radili odlične komedije, ali kada imaš ovako bitnu franšizu kao što je SW, studio ti jednostavno neće dati da radiš što hočeš.
21 Jump Street je primjer loše komedije, neduhovita do bola. Razlog zašto su dobili otkaz je što je Han Solo više sličio Ace Venturi nego Hanu Solu, što znači da dečki nisu imali blagog pojma kako napraiti film o njemu. I, da, dobro je pitanje zašto su ih uopće uzeli i na prvom mjestu.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 20:31   #65
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
21 Jump Street je primjer loše komedije, neduhovita do bola. Razlog zašto su dobili otkaz je što je Han Solo više sličio Ace Venturi nego Hanu Solu, što znači da dečki nisu imali blagog pojma kako napraiti film o njemu. I, da, dobro je pitanje zašto su ih uopće uzeli i na prvom mjestu.
Mislio sam više na Lego film.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 08:39   #66
Već neko vrijeme Star Wars Leaks ima s p o i l e r e na radnju filma, čitanje na vlastitu odgovornost

klik
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 10:25   #67
Filmska priča o podrijetlu Hana Sola, jednog od najpopularnijih likova izvorne trilogije Ratova zvijezda, napokon je dobila naslov, objavio je redatelj Ron Howard.

Film "Solo: A Star Wars Story", koji će se u kinima pojaviti u svibnju iduće godine, ispričat će priču o mladim danima Hana Sola, grubog, ali simpatičnog junaka kojeg je proslavio Harrison Ford u izvornoj trilogiji.

Hana Sola glumit će Alden Ehrenreich, a ulogu njegovog prijatelja Landa Calrissiana, kojeg je u izvorniku igrao Billy Dee Williams, preuzima Donald Glover.

Dvostruki oskarovac Howard, redatelj Genijalnog uma, preuzeo je produkciju filma nakon što su odustala dvojica prethodnih redatelja.

Film o Hanu Solu dio je nastojanja kompanije Disney da proširi priču o Ratovima zvijezda i izvan izvornog serijala. Kompanija je tako 2016. snimila izdvojeni film "Rogue One: Priča iz Ratova zvijezda", pa će Han Solo biti drugi njezin 'spin-off'.
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:12   #68
A Ford nece glumiti ili? Koliko znam od bas i ne voli lik Hana i jos je pri kraju prve trilogije nagovarao Lucssa da ga ubije, samo zbog love se vratio u TFA i da napokon ubije Hana.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:46   #69
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
21 Jump Street je primjer loše komedije, neduhovita do bola.
Jedini ti to na ovom forumu tvrdiš i svima prezentiraš kao nekakvu činjenicu, a većini forumaša je to smiješan film.

Ali da, nejasan je njihov izbor za redatelje, a cijeli film će očito biti gori od onog smeća Rogue One...
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:12   #70
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
"Solo: A Star Wars Story".
U jesu se pretrgli kod traženja naslova u pm.

Smeće kao i prethodna dva filma.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 12:32   #71
Solo: A Star Wars Story (25. svibnja)

Što su Han Solo i Chewbacca radili prije nego što su se pridružili pobunjenicima doznat ćemo zahvaljujući drugom samostalnom filmu koji ubija period čekanja između dva nastavka glavne franšize, a uz Rona Howarda i golem interes publike za bilo čime "starvorsičnim" stvari bi mogle biti itekako zanimljive.
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 12:35   #72
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Solo: A Star Wars Story (25. svibnja)

Što su Han Solo i Chewbacca radili prije nego što su se pridružili pobunjenicima doznat ćemo zahvaljujući drugom samostalnom filmu koji ubija period čekanja između dva nastavka glavne franšize, a uz Rona Howarda i golem interes publike za bilo čime "starvorsičnim" stvari bi mogle biti itekako zanimljive.
Kao što sam rekao na drugoj temi, ovi su snimili maltene 2 različita filma, drugi nakon otpuštanja dva redatelja, i strah me što će izvući iz svega toga...

Disney nek se igra sa Rey, Finn, Snoke, Emo Kylo Renom, ali neka ostavi Han Soloa na miru...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 12:37   #73
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Kao što sam rekao na drugoj temi, ovi su snimili maltene 2 različita filma, drugi nakon otpuštanja dva redatelja, i strah me što će izvući iz svega toga...

Disney nek se igra sa Rey, Finn, Snoke, Emo Kylo Renom, ali neka ostavi Han Soloa na miru...
nažalost Disney upecao zlatnu koku i snimat će tako dugo dok će glupava raja plaćati kino ulaznicu
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 18:23   #74
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Jedini ti to na ovom forumu tvrdiš i svima prezentiraš kao nekakvu činjenicu, a većini forumaša je to smiješan film.
Većini forumaša su i Naša Mala Klinika smiješna, tako da...

Quote:
Ali da, nejasan je njihov izbor za redatelje, a cijeli film će očito biti gori od onog smeća Rogue One...
Jedini ti to na ovom forumu tvrdiš i svima prezentiraš kao nekakvu činjenicu, a većini forumaša je to dobar film...

I što ćemo sada? Tebi je 21 Street smiješan film, meni nije. Tebi je Rouge One grozan film, meni nije. Možemo tako do sutra.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 18:50   #75
Čekaj, jel se smije tolerirat od strane moderatora odgovaranje na komentar star 2 mjeseca u smislu podjebavanja, trolanja, i dokazivanja neke superiornosti, koju si ti konstantno dopuštaš?

A ovaj mala klinika komentar je dokaz samo koliko si smiješan, evo i ja se smijem i meni je smiješno.

A dobro, nabroji te forumaše kojima je Rogue One dobar film, ne bi li trebao imati kakve dokaze iza takvih blesavih izjava?
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 19:02   #76
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Čekaj, jel se smije tolerirat od strane moderatora odgovaranje na komentar star 2 mjeseca u smislu podjebavanja, trolanja, i dokazivanja neke superiornosti, koju si ti konstantno dopuštaš?
Pa, ustvari ne postoji neko vremensko ograničenje na odgovaranje na komentar. A ovaj tvoj nisam ni vidio do sada. Nekako mi promaknuo. I, ekčuli, ne podjebavam, samo iskreno kažem što mislim. Bez superiornosti, što god da to značilo.

Quote:
A ovaj mala klinika komentar je dokaz samo koliko si smiješan, evo i ja se smijem i meni je smiješno.
Naša mala klinika ti je smiješna? To onda objašnjava puno zašto ti je Jump Street smiješan film. Stvarno puno.

Quote:
A dobro, nabroji te forumaše kojima je Rogue One dobar film, ne bi li trebao imati kakve dokaze iza takvih blesavih izjava?
Forumaše? Misliš komentare?

Odeš lijepo na temu o Rogue One i onda prebrojiš pozitivne komentare. S obzirom na to da ti tvrdiš kako je većini loš, ne bi trebala imati nikakvih problema oko toga. Možeš otići čak i na ove Star Wars teme, pa ćeš ih i tamo pronaći, mislim da čak ima od danas ili jučer komentar.dva gdje ljudi govore kako je to ekčuli dobar film. Mislim, napravim ti ja to kad uhvatim vremena, samo onda ide službena isprika oko toga da je "činjenica" kako je svima loš. Dogovoreno?
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 07:37   #77
Osjećam se isprovocirano jer si izveo foricu kao iz drugog osnovne, gdje dijete ponavlja nečije rečenice jer mu je smiješno i radi provokacije. Eto izmijenio si jednu riječ, ali baš si si sav dobar kako si to izveo, dam se kladiti.

Naša klinika nikome na svijetu nije smiješna. Taj moj komentar je bio protkan sarkazmom, jer se ustvari ne smijem, to je bila jedna forica iz jednog internetskog videa, ali ne znaš referencu pa nije ni bitno.

Možeš ti prebrojavat što hoćeš, ovo je glupi forum a ne sud ili šta ti ja znam, nema nikakvih isprika niti dogovaranja, pogotovo ne od mene.


I kakav ti je glumac koji glumi mladog Hana?
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 10:02   #78
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Eto izmijenio si jednu riječ, ali baš si si sav dobar kako si to izveo, dam se kladiti.
Sam sebi sam dao nekoliko uzastopnih high-five zaredom

Quote:
I kakav ti je glumac koji glumi mladog Hana?
Nemam pojma, iskreno. Lika sam vidio u jednom filmu do sada i nije me baš nešto impresionirao. Ne vjerujem da će baš uspjeti dočarati onaj neki layback stav kakav je Ford imao, ali tko zna, dečko možda iznenadi. Iako je cijela ova trakavica oko tog filma već postala malo zamorna.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 23:19   #79
Nadam se da će barem biti kao Rogue One => znači jedan prosječan side-story o nama omiljenom Han Solu. Valjda neće biti epic fail kao što su TFA i TLJ.
gejmer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 10:15   #80
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post

Naša mala klinika ti je smiješna? To onda objašnjava puno zašto ti je Jump Street smiješan film. Stvarno puno.
Pa prve dvije sezone dok je Đuro pisao scenarije su meni bile vrlo zabavne
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:51.